Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (1 μέλη και 78 επισκέπτες)

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους! Μήπως ξέρει κανείς τι απέγιναν η Χριστίνα απο μοντελοαλυσιδα, η Μπιανκα απο φυλής 17 οροφος που συνήθως ηταν στη μεταμεσονυκτια και η Σάρα η αδυνατούλα (φιλιππίδου οροφο φωκαίας 27 ισογειο)?
 

spirospirou35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
1
Like
10
Πόντοι
0
ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασεπα

ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασε..
παρθενικό μηνυμα.
χτές που ήμουν στα μέρη είδα την συγκεκριμένη να περπατάει στη μεγάλου αλεξάνδρου με ένα τζιν σορτσάκι που τα κωλομάγουλα έβγαιναν έξω.Απο όπου πέρναγε ο κόσμος έμενε παγωτο,την ακολούθησα και την είδα να ανεβαίνει στον συγκεκριμένο οίκο.Μετά απο καμιά ώρα μπήκα να την πάρω.Πρωκαταρκτικά δεν υπάρχουν ,τον έπιασε και τον ταρακουνάγε κι οταν με την βοηθεια του θεού μεγαλώσε το εργαλείο ,περασε την καπότα και άρχισε μια μέτρια πίπα αλλά μόνο που αντικρίζεις αυτά τα χειλια να αγγαλιάζουν το πούτσο σου ,φτάνει !!! Συνέχεια σε ιεραποστολικη θέση,όπου πριν προλάβω να μπώ άρχισε να σφίγγει τους μοιρους της πάνω μου ώστε να είναι αδύνατη η δυείσδηση .Είναι τόσο γλυκιά που παρολο τις μαλακιες που συνέβαιναν με ταξίδεψε σε μια φάση οτι γαμάω μια πιτσιρίκα που είμαι απο τους πρωτους της που τρώει και ήθελε υπομονη και κατανόηση :) Της έκανα νόημα να γυρίσει να την πάρω στα τέσσερα για να έχω καλύτερη πρόσβαση αλλά αρνήθηκε δειχνoντάς μου μια ουλή που έχει στη κοιλιά της και οτι πονάει (οτι ναναι :)Για κανά πεντάλεπτο έσφιγγε δεξιοτεχνικά τους μοιρούς της ,το προσωπό της και αυτό σφιγμένο και το χέρι της γραπωμένο στο πούτσο μου ώστε να μην έχω βαθιές διυσδίσεις,μετά μάλλον κουράστηκε και χαλάρωσε και τον έτρωγε κανονικά αλλά απο μεριάς μου ήρεμα ,για να μην την αγριέψω,ώσπου ήρθε το τέλος.¨Εφυγε με νεύματα οτι πόναγε. Αν το πας το ταξιδι εγκεφαλικά είναι ωραία ειδάλως άστο καλύτερα :cheesy:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στο εμετικόν σε κάποιο η τσα2 μου ανακοίνωσε γρήγορα και σιγανοφωνα για να μην ακουστεί ακα πρόγραμμα.

Α ναι η μικρή,κονδοπουτανη, μαθήτρια Άναμπελ ήταν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η κατάσταση αυτή την στιγμή στην πιάτσα είναι τραγική!

Οι ίδιες και οι ίδιες και οι ίδιες και πάλι οι ίδιες κορασίδες!

Το φετινό καλοκαίρι είναι χειρότερο από το περσινό!

Δεν υπάρχει σωτηρία....:truce:
Εγώ τα προτιμούσα 'κλειστά'.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Επισκεψη απογευματινη με στοχο την Αλιονα απο Διδυμου 18Α.Οι περισσοτεροι την γνωριζετε,δεν ειμαι φαν του 20αρικου αφου προτιμω την καλτιλα και την μπαζιλα του μεταξουργειου.Διαβαζα ανα διαστηματα για την Αλιονα και ημουνα περιεργος!Η κυρια της υποδοχης μου την παρουσιασε!Εκανε την πασαρελα της με το ενα βυζι οξω και φορουσε λεοπαρδαλε κορμακι,διχτυωτο καλτσον το οποιο με καυλωσε και πορνοτακουνα!Εδειξα θετικο προσωπο στο να περασω γιατι ειναι νταρντανα και τα βυζια της οσο σιληκονη και να εχουν μου εκαναν τσοντα.Μολις εβγαλα το παραβολο,κοιταξε η Αλιονα την τσατσα και κατι ψυθιρισαν και χαμογελασε,δεν καταλαβα τι εγινε!Η ιδια διαλεξε το δωματιο που θα εκανε γυρισμα της τσοντας,εβαλε ταινια με αποσπασματα μονο τελειωτικου απο διαφορες και διαφορους,ανοιξε το ερ κοντισιο και μου ειπε ερχομαι σε λιγο.Το σε λιγο εγινε 15 λεπτα+ γιατι ειχε αλλο δωματιο το οποιο ξεπεταξε και μετα ηταν στο κουζινακι και πασαρελα, με εμενανε μεσα να χαιδευομαι φοβισμενος μη μου πεσει απο την αναμονη!Ηρθε επιτελους και επιασε την κουβεντα για τα εμβολια και τον τουρισμο φετος,αλλα και για τον χαλια καιρο!Επιθετικη πιπα ακα απο το πρωτο δευτερολεπτο,με ντιπ θροατ που αν μπορουσε να βαλει και τα αρχιδια μεσα θα τα εβαζε,αν μπορουσε να καταπιει ολο το μερος θα το εκανε!Αλλαζε θεσεις συνεχως γιατι ενιωθε οτι την τραβουσε η καμερα!Σε μια φαση της λεω οτι ειμαι κομπλε και με ρωτησε αν θελω να την φορεσει να κανουμε σεξ!Εννοειται και μου εδωσε να σκισω το περιτυλιγμα καθως τα χερια της γλυστρουσαν!Οσο προσπαθουσα και εγω ο ερμος να το βγαλω δεν εχασε την ευκαιρια και ξανα μεσα στο στομα τον ειχε!Επελεξα πισωκολλητο και μου ειπε οτι θελω να βλεπω το καραβι.Περασα πολυ ωραια και αξιζε η δοκιμη!Με την πρωτη ευκαιρια θα παω ξανα,αφου δω και την αλλη Αλιονα απο το Διδυμου 27!
 

Kavliego

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Επισκεψη απογευματινη με στοχο την Αλιονα απο Διδυμου 18Α.Οι περισσοτεροι την γνωριζετε,δεν ειμαι φαν του 20αρικου αφου προτιμω την καλτιλα και την μπαζιλα του μεταξουργειου.Διαβαζα ανα διαστηματα για την Αλιονα και ημουνα περιεργος!Η κυρια της υποδοχης μου την παρουσιασε!Εκανε την πασαρελα της με το ενα βυζι οξω και φορουσε λεοπαρδαλε κορμακι,διχτυωτο καλτσον το οποιο με καυλωσε και πορνοτακουνα!Εδειξα θετικο προσωπο στο να περασω γιατι ειναι νταρντανα και τα βυζια της οσο σιληκονη και να εχουν μου εκαναν τσοντα.Μολις εβγαλα το παραβολο,κοιταξε η Αλιονα την τσατσα και κατι ψυθιρισαν και χαμογελασε,δεν καταλαβα τι εγινε!Η ιδια διαλεξε το δωματιο που θα εκανε γυρισμα της τσοντας,εβαλε ταινια με αποσπασματα μονο τελειωτικου απο διαφορες και διαφορους,ανοιξε το ερ κοντισιο και μου ειπε ερχομαι σε λιγο.Το σε λιγο εγινε 15 λεπτα+ γιατι ειχε αλλο δωματιο το οποιο ξεπεταξε και μετα ηταν στο κουζινακι και πασαρελα, με εμενανε μεσα να χαιδευομαι φοβισμενος μη μου πεσει απο την αναμονη!Ηρθε επιτελους και επιασε την κουβεντα για τα εμβολια και τον τουρισμο φετος,αλλα και για τον χαλια καιρο!Επιθετικη πιπα ακα απο το πρωτο δευτερολεπτο,με ντιπ θροατ που αν μπορουσε να βαλει και τα αρχιδια μεσα θα τα εβαζε,αν μπορουσε να καταπιει ολο το μερος θα το εκανε!Αλλαζε θεσεις συνεχως γιατι ενιωθε οτι την τραβουσε η καμερα!Σε μια φαση της λεω οτι ειμαι κομπλε και με ρωτησε αν θελω να την φορεσει να κανουμε σεξ!Εννοειται και μου εδωσε να σκισω το περιτυλιγμα καθως τα χερια της γλυστρουσαν!Οσο προσπαθουσα και εγω ο ερμος να το βγαλω δεν εχασε την ευκαιρια και ξανα μεσα στο στομα τον ειχε!Επελεξα πισωκολλητο και μου ειπε οτι θελω να βλεπω το καραβι.Περασα πολυ ωραια και αξιζε η δοκιμη!Με την πρωτη ευκαιρια θα παω ξανα,αφου δω και την αλλη Αλιονα απο το Διδυμου 27!
Αν κερδιζα ποτε το τζοκερ θα την επαιρνα για πιπα μονο, 24/7. Κανει πολυ καλο τσιμπουκι και το ξερει ,να μην μιλαγε μονο τοσο πολυ και θα ηταν υπεροχη
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Αν κερδιζα ποτε το τζοκερ θα την επαιρνα για πιπα μονο, 24/7. Κανει πολυ καλο τσιμπουκι και το ξερει ,να μην μιλαγε μονο τοσο πολυ και θα ηταν υπεροχη
Κυκλοθυμική πουτανα με όλη τη σημασία της λέξεως .
Αγαπάμε να μισούμε Αλιονα !!!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασε..
Σίγουρα είναι έντιμο που έδωσαν πίσω τα λεφτά,
αλλά δεν γίνεται έτσι δουλειά, εκεί πάμε για να γαμησουμε κ όχι για να αγοράσουμε μούσμουλα..
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Αν κερδιζα ποτε το τζοκερ θα την επαιρνα για πιπα μονο, 24/7. Κανει πολυ καλο τσιμπουκι και το ξερει ,να μην μιλαγε μονο τοσο πολυ και θα ηταν υπεροχη
Το επομενο 20αρκο λεω να το καψω μονο στην πιπα της,χωρις να κλαιγομαι μετα και να νιωθω τυψεις!
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Άννα Ιλονα Φυλής 66α και 56 δουλευε πολύ καιρό πριν, μετά πήγε Φυλής 134 και Φυλής 59 πάνω, τελευταία φορά τη πέτυχα σε μασατζιδικα Λαγουμτζη και Συγγρού
Μιράντα? Το μπισκοτάκι? Αυτή έχει πολλά χρόνια που έχει φύγει από Φυλής
Παντως, Αννα Ιλονα θα ηθελα να ξερω που γαμιεται τωρα, να παω να της ριξω εναν "ταγμενο" Νομιζω περασε κ απο Paradise, Σαλονικα μερια.. Επισης, τη Ρενατα, απο μοντελοαλυσιδα, θα ηθελα να ξερω ΑΝ τη βρισκουμε καπου.. Μιας κ ρωτησε ο φιλος τι απεγιναν παλιες αγαπημενες, θα ηθελα να μαθω κ εγω με τη σειρα μου, για Βανεσσα απο Αγα8ουπολεως, Αννα (βασιλισσα) απο Φ71 κ Σαμπρινα Φ59 (πορνοσταρ 2006 εποχες).. ΑΝ ξερει καποιος να μας πει πλιζ!! Ευχαριστω εκ των προτερων!! :)
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.657
Πόντοι
1.436
Παίδες καλησπέρα!η Γκαμπριέλα από φωκαιας 27 ξέρει κανείς αν δουλεύει και τι βαρδια;;
Ούτε εγώ την έχω βρει. Από ό,τι κατάλαβα δεν έχει εμφανιστεί μετά την καραντίνα.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Αφου ειδα οτι με παιρνει με τις ορεξεις μου και εφοσον επεστρεψα και εγινα ξανα καινουριος περασα απο μεταξουργειο για να τσεκαρω προτασεις που εχω διαβασει απο ενημερωσεις συναγωνιστων για την Ελενη στο Μ.Αλεξανδρου 28 κουρτινα (που αν δεν κανω λαθος ειχα γραψει οτι την ειχα παρει λιγο πριν ανοιξουν οι οικοι αλλα εγω νομιζα οτι ηταν αυτη αλλα δεν ηταν....?!?!?!) στο συγκεκριμενο οικο βρισκοταν η γνωστη Αλεξανδρα με τα κοκκινα μαλλια και τα μπλε ματια με κατακοκκινα μαγουλα καθε φορα που βγαινει απο δωματιο,χαμογελαστη και ορεξατη παντα.Και μια Σουλα, κοντη,πολυ παχουλη,με κρεμαστα μεγαλα βυζια,μεγαλα μπουτια,φουλ προγραμμα και μπρος πισω διαφημιζε,πολυ καλα ελληνικα μιλουσε!
Ηθελα να τσεκαρω το Ι44 μια κοντη που διαβασα ,τιμια,με γυαλακια αλλα βρηκα στο ισογειο την μαυρη Τζεσικα,δεν την ειδα,ηταν δωματιο.
Επανω ηταν η Φωτεινη με μασκα και νεο κοκκινο λουκ στα μαλλια
Διπλα στο επανω κατω ενα κοντο με πολιτικα μελαχροινο μιλουσε με καποια αλλη στην εισοδο επανω μια πολυλογου παχουλη και μια σκιννυ,η πολυλογου φανηκε να κανει βημα να ερθει κοντα για τριψιματα με το σπιρτο και εμφανιστηκε η κοντη με το σορτς το καυτο και ειπε να τις παρω και τις τρεις.Εφυγα.
Κατευθυνση Ι39 στο πρωτο δεξια στα σκαλια οπου ηταν η Παολα.Επελεξα για δοκιμη στο δωματιο που βλεπει σκαλες με βρωμερη μυρωδια,χωρις αερα και ερ κοντισιο κλειστο.Οσο περιμενα η Παολα παχουλη αλλα μου αρεσε η κατανομη των κιλων ειχε αλλο δωματιο και ακουγα τα πλατσ πλατσ απο τα κρεατα που χτυπιοντουσαν μεταξυ τους και την κυρια της υποδοχης να της εχει φωναξει 3 φορες "ελα κουκλα μου περιμενει κοσμος" αλλα η κουκλα στη μουνα της!
Ηρθε η κουκλα ευδιαθετη και ομιλητικη με χαμογελο!Καθησε στο βρωμερο κρεβατι και μου ειπε οτι τους θελει τους αντρες κοντα της,χωρις αυτους δεν μπορει!Τιμια ισπανικη με φορεμενο σκουφο!!Τιμια πιπα χωρις αυριο με ανοιχτα ποδια για να εχω προσβαση στο δαχτυλιασμα της κουκλο-μουνας και στησιμο στα 4 λεγοντας μου "ξερεις τι θελεις και πας στα καλα αμεσως".
Πολυ ωραιο στησιμο,δεν κλεβει και σιγουρα της αρεσει αυτο που κανει!
Πολυ περιποιητικη και ευγενικα απαντησε οταν ρωτησα για το ωραριο της,καθημερινα εκει,απο 10-11 το πρωι εως 1 τη νυχτα,και οταν επιστρεψει το κανονικο ωραριο θα δουλευει απο 6 το απογευμα εως και 6 το πρωι συνεχομενο!
Μυριζομαι νυμφομανης η Παολα,αλλα στο σαλοναρισμα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο.
Θα τιμηθει ξανα και αυτη!
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασε..
Αυτό το κορίτσι, ή θα το στρώσουν με το ζόρι οι νταβάδες δε κανένα διαμέρισμα, ή θα πάρει πόδι. Εξαρτάται τις σχέσεις με τα αφεντικά που την έφεραν απότο βορρά. Πόσα της είπαν ότι τους χρωστάει.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
660
Πόντοι
81
Αφου ειδα οτι με παιρνει με τις ορεξεις μου και εφοσον επεστρεψα και εγινα ξανα καινουριος περασα απο μεταξουργειο για να τσεκαρω προτασεις που εχω διαβασει απο ενημερωσεις συναγωνιστων για την Ελενη στο Μ.Αλεξανδρου 28 κουρτινα (που αν δεν κανω λαθος ειχα γραψει οτι την ειχα παρει λιγο πριν ανοιξουν οι οικοι αλλα εγω νομιζα οτι ηταν αυτη αλλα δεν ηταν....?!?!?!) στο συγκεκριμενο οικο βρισκοταν η γνωστη Αλεξανδρα με τα κοκκινα μαλλια και τα μπλε ματια με κατακοκκινα μαγουλα καθε φορα που βγαινει απο δωματιο,χαμογελαστη και ορεξατη παντα.Και μια Σουλα, κοντη,πολυ παχουλη,με κρεμαστα μεγαλα βυζια,μεγαλα μπουτια,φουλ προγραμμα και μπρος πισω διαφημιζε,πολυ καλα ελληνικα μιλουσε!
Ηθελα να τσεκαρω το Ι44 μια κοντη που διαβασα ,τιμια,με γυαλακια αλλα βρηκα στο ισογειο την μαυρη Τζεσικα,δεν την ειδα,ηταν δωματιο.
Επανω ηταν η Φωτεινη με μασκα και νεο κοκκινο λουκ στα μαλλια
Διπλα στο επανω κατω ενα κοντο με πολιτικα μελαχροινο μιλουσε με καποια αλλη στην εισοδο επανω μια πολυλογου παχουλη και μια σκιννυ,η πολυλογου φανηκε να κανει βημα να ερθει κοντα για τριψιματα με το σπιρτο και εμφανιστηκε η κοντη με το σορτς το καυτο και ειπε να τις παρω και τις τρεις.Εφυγα.
Κατευθυνση Ι39 στο πρωτο δεξια στα σκαλια οπου ηταν η Παολα.Επελεξα για δοκιμη στο δωματιο που βλεπει σκαλες με βρωμερη μυρωδια,χωρις αερα και ερ κοντισιο κλειστο.Οσο περιμενα η Παολα παχουλη αλλα μου αρεσε η κατανομη των κιλων ειχε αλλο δωματιο και ακουγα τα πλατσ πλατσ απο τα κρεατα που χτυπιοντουσαν μεταξυ τους και την κυρια της υποδοχης να της εχει φωναξει 3 φορες "ελα κουκλα μου περιμενει κοσμος" αλλα η κουκλα στη μουνα της!
Ηρθε η κουκλα ευδιαθετη και ομιλητικη με χαμογελο!Καθησε στο βρωμερο κρεβατι και μου ειπε οτι τους θελει τους αντρες κοντα της,χωρις αυτους δεν μπορει!Τιμια ισπανικη με φορεμενο σκουφο!!Τιμια πιπα χωρις αυριο με ανοιχτα ποδια για να εχω προσβαση στο δαχτυλιασμα της κουκλο-μουνας και στησιμο στα 4 λεγοντας μου "ξερεις τι θελεις και πας στα καλα αμεσως".
Πολυ ωραιο στησιμο,δεν κλεβει και σιγουρα της αρεσει αυτο που κανει!
Πολυ περιποιητικη και ευγενικα απαντησε οταν ρωτησα για το ωραριο της,καθημερινα εκει,απο 10-11 το πρωι εως 1 τη νυχτα,και οταν επιστρεψει το κανονικο ωραριο θα δουλευει απο 6 το απογευμα εως και 6 το πρωι συνεχομενο!
Μυριζομαι νυμφομανης η Παολα,αλλα στο σαλοναρισμα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο.
Θα τιμηθει ξανα και αυτη!
μπορεις να δωσεις περιγραφη της παολας? ψηλη,κοντη, ποσο παχουλη εννοεις? βυζια μεγαλα,μικρα,μεσαια?
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Ιάσονος 44 όροφος..Σοφία -πρωινή -και Φωτεινή -απογευματινή...Πήρε λίγα κιλάκια η Φωτεινή,ξεομόρφυνε λίγο η Σοφία ΑΛΛΆ σταθερές αξίες .
VFM...Και ωραία παρτούζα..
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
τη μαρινα ρωσιδα ξανθια θεια απο μ.αλεξανδρου 28α την εχει πετυχει καποιος φιλος?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom