Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασε..
Νταξει τιμια συμπεριφορα. Καινουρια κοπελα στενο μουνι, επιστροφη χρηματων. Το αν η κοπελα ηταν/ειναι φολα ειναι αλλο θεμα, υπαρχουν τσατσαδες που θα επρεπε να τις τραμπουκησεις για να παρεις τα λεφτα πισω ακομα κι αν δεν γαμησες
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
H Νατασα η κουκουβάγια έχει επιστρέψει στη δουλειά ?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686

VAT 69

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Μήπως κανείς μπορεί να ενημερώσει από Καλύμνου απόγευμα?
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Θυμάσαι ποια ήταν μαζί με την μπιούτυ; όταν πέρασα εγώ το απόγευμα ήταν μόνον εκείνη.
Αδελφέ δεν θυμάμαι όνομα,μια μελαχρινή μακρύ μαλλί,με ωραίο πρόσωπο, κορμί και κωλαρα γύρω στα 25 Μαξ,απ' τα όμορφα μούνια που μπορείς να βρεις.
Βέβαια μου έκανε για ξινελο,αλλά δεν γαμιεται
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασε..

Τσάμπα το γδύσιμο αδερφέ μου!
Άσε που πήρε μάτι τσάμπα την τσαπού σου.. αυτό πού το βάζεις..!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
Πολύ μπλέξιμο γενικά ρε αδερφέ με τις άννες... Αυτή η Άννα Ιλόνα που είπες ότι δούλευε στο 59 παίζει να είναι τώρα στο Φωκ. 9 με την Αλίσια; Ή την μπερδεύω με την (φολ)άννα;
Δεν την έχω δει στο Φωκαιας 9
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
Αδελφέ δεν θυμάμαι όνομα,μια μελαχρινή μακρύ μαλλί,με ωραίο πρόσωπο, κορμί και κωλαρα γύρω στα 25 Μαξ,απ' τα όμορφα μούνια που μπορείς να βρεις.
Βέβαια μου έκανε για ξινελο,αλλά δεν γαμιεται
διέγραψε το 25 Μαξ, δως της το όνομα Σιμονα και.... αυτός είσαι
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αναγνωριστική απογευματινή χτες στο εμετικόν πρώτη μετά το επισημο 'άνοιγμα' . Λίγος κόσμος,βαράγανε μυίες τα περρισσότερα.

Τιγκαρισμενο μόνο το Κολωνού 27Β με έναν βραζιλιάνικο κωλο στο δεκαπενταρι , σφαγή για το ποιος ελλην θα περάσει και μια υαλοφόρο λεπτή μαυρομάλλα στο δεκαρι, λατρεία των Πάκων που την έπαιρναν τρένο.

Όλα τα άλλα μια γενική σαβουροκατασταση χειρότερη από αυτή πριν που ήταν 'κλειστα'. Αναζήτησα Νικόλ και βιολέτα,άφαντες.

Πήρα μια βαθιά τζούρα κατουρλιλας κι έφυγα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Α, και στο Κολωνού 15 η κονδόχονδρη βυζου που εκτελούσε χρέη τσα2 στο Κολωνού και Λεωνιδίου όταν ήταν 'κλειστα'.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τις προάλλες στο φυλής 84Β επέστρεψε απ' τις οσμώσεις δριμύτερη η κονδοπουτανη βυζου,ελαφρως παχύτερη,Άντζελα με αιφνιδιαστικό ακα που δεν ανακοινώθηκε. Πρέπει να πάω για αντιβίωση τώρα για παν ενδεχόμενο . Το αμοξιλ που έχω μάλλον δεν κάνει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Αναγνωριστική απογευματινή χτες στο εμετικόν πρώτη μετά το επισημο 'άνοιγμα' . Λίγος κόσμος,βαράγανε μυίες τα περρισσότερα.

Τιγκαρισμενο μόνο το Κολωνού 27Β με έναν βραζιλιάνικο κωλο στο δεκαπενταρι , σφαγή για το ποιος ελλην θα περάσει και μια υαλοφόρο λεπτή μαυρομάλλα στο δεκαρι, λατρεία των Πάκων που την έπαιρναν τρένο.

Όλα τα άλλα μια γενική σαβουροκατασταση χειρότερη από αυτή πριν που ήταν 'κλειστα'. Αναζήτησα Νικόλ και βιολέτα,άφαντες.

Πήρα μια βαθιά τζούρα κατουρλιλας κι έφυγα.
Όταν λες αφαντη συνοδοιπορε η Νικόλ να είχε ρεπό ή να φύγε?Αν ισχύει το δεύτερο ξενέρωσα γιατι ηθελα να κατέβω αυτες τις μέρες για δοκιμή.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Όταν λες αφαντη συνοδοιπορε η Νικόλ να είχε ρεπό ή να φύγε?Αν ισχύει το δεύτερο ξενέρωσα γιατι ηθελα να κατέβω αυτες τις μέρες για δοκιμή.
Εκεί που δούλευε στο Ιάσωνος 21 στον όροφο ήταν μια καινούργια είπε η τσα2 και αυτό μου φάνηκε ύποπτο.
 

stratosxe

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα!η Γκαμπριέλα από φωκαιας 27 ξέρει κανείς αν δουλεύει και τι βαρδια;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom