Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 383 άτομα (40 μέλη και 343 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Λογικά η Μπιανκα... είναι μεν μελαχρινή είναι λεπτή φοράει γυαλάκια αλλά 2αρι βυζι

Λογικά η Μπιανκα... είναι μεν μελαχρινή είναι λεπτή φοράει γυαλάκια αλλά 2αρι βυζι μεγάλο γι αυτήν
Σημερα κατεβηκα στο Μετάξι για τσαρκα , ήταν πολλα σπιτακια ανοιχτα σημερα ,πρωτη επισκεψη μου μετα το επισημο ανοιγμα (8 Ιουνιου).. Μπηκα σε καμια 15 αρια σπιτακια, η πρωτη που πηρα ηταν μια Μαρια μάλλον στο Ιασ 31 Ρουμανα μαλλον τσιγγανα ηταν με καλη συμμετοχη, βυζι πεσμενο, απαλη επιδερμιδα με πιασιματα, μελαχρινη και δεν βιαζοταν . Πιπα με καποτα τιποτα το ιδιαιτερο, μια σταση ιεραποστολικό και καταθεση στην μουνα της.. Εν τω μεταξυ το ειχε πηγαδι και δεν καταλαβαινα τίποτα.. Ετσι για το παλμαρε, τίποτα το ιδιαιτερο . Χαιρέτισε η κοπελα και σκεφτομουν ηδη κατι πιο νεο και φρεσκο κορμακι..
Περπατώντας στην οδο της ηδονης, μπαινοντας σε διαφορα σπιτακια εντόπισα στο Ιασ 32 την Μπιανκα.. Ενα κοριτσι που μου εκανε γρηγορα κλικ, μελαχρινι με ωραι προσωπο, αδυνατη με ταττου, δινω το 10αρικο και μπαινω στο δωματιο να ετοιμαστω. Ερχεται η κοπελα κατι λιγο σοσιαλ δεν εκανε προκαταρκτικά μου εβαλε την κοποτα σε πεσμενο πουλι και άρχισε μια αρκετα καλη πιπα για 3-4 λεπτα, της λεω να κατσει απο κατω να γαμηθουμε.. Συμμετοχη δεν ειχε καθολου το κοριτσι , μονο κατι κραυγουλες εβγαζε βλεποντας την .. Τελειωσα μεσα στο μουνακι της, Συνολικα 9 με 10 λεπτα στο δωματιο.. Μαλλον θα ξαναπροτιμηθει η κοπέλα..
Σμυρνη σε ευχαριστω πολυ για αλλη φορα εγκαιρος και έγκυρος !!? Καλο ΣΚ συναγωνιστες
 

Τζονι Μπι

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες, φυλης 2η βάρδια παίζει τίποτα καλό σε αδύνατο μοντελε;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
ο κυρ Βασίλης πάντως μου είπε ότι δύσκολα θα ξαναγυρίσει... είχε φύγει για Ρουμανία, κάτι φίλες της πήγαν Γερμανία και μάλλον θα πήγαινε και αυτή, μιλούσαν με τον κυρ Βασίλη κάθε 3-4μερες μέχρι που μια μέρα το κινητό ήταν"νεκρο"
Κατάλαβα.
Προσωπικά θα έλεγα ότι είναι πραγματική απώλεια για τη Φυλής.
Μας έκανες την καρδιά περιβόλι Σμύρνη.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
Κατάλαβα.
Προσωπικά θα έλεγα ότι είναι πραγματική απώλεια για τη Φυλής.
Μας έκανες την καρδιά περιβόλι Σμύρνη.
Προσκοπικά δεν πιστεύω πος είναι μεγάλη απολια.με τη Σόνια είχα πάει πάνω από 100 φορές και τα λέγαμε ανοιχτά.αφου αγόρασε ένα καλό σπίτι στη Ρουμανία είχε σκιλοβαρεθει και η απόδοση της έπεσε αισθητά.ειχαι όντος φίλες στη βόρειο ευροπη που είχαν ποιασει την καλή το ίδιο και η ροντικα η Αρίνα.πιγε Ιταλία και δεν πρόκειται να ξανάρθει.
Δεν βαριέσαι αυτός ο χώρος δεν είναι για μονιμοτητες
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Κατάλαβα.
Προσωπικά θα έλεγα ότι είναι πραγματική απώλεια για τη Φυλής.
Μας έκανες την καρδιά περιβόλι Σμύρνη.
μη στενοχωριέσαι το μοναστήρι να ναι καλά! ΠΟΣΕΣ φορές έφυγε μια και ήταν "μια βαριά απώλεια" και μετά ήρθε μια άλλη και μετά ποιος θυμόταν την προηγούμενη...
αυτά είναι: πέθανε ο βασιλιάς, ΖΗΤΩ ο (νέος) Βασιλιάς
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Δυστυχώς έχω και εγώ κακά νέα για κάποιους.
Πέρασα χθες το απόγευμα από το Φ74Δεξ. να ρωτήσω τι γίνεται με το αδελφάκι του, το Φ74Αρ. καθώς δεν έβρισκα καμία αξιόπιστη πληροφορία και όσο πέρναγαν οι μέρες από το άνοιγμα, τόσο απελπιζόμουν για το μέλλον του οίκου. Έπρεπε να μάθω ο ίδιος.
Η τσατσά με ενημέρωσε ότι το Φ74αρ. ΔΕΝ θα ξανανοίξει καθώς οι κοπέλες έφυγαν για τις χώρες τους και μου είπε συγκεκριμένα 4-5 φορές: "Μη τις ψάχνεις, δε θα τις βρεις τις κοπέλες!" ξανά και ξανά ώστε να μου χαραχτεί στη μνήμη η ηχώ της φωνής της μέσα από το υπόγειο μπουρδέλο σαν κακός εφιάλτης.
Ακόμα και όταν βγήκα, συνέχιζε και το έλεγε, 1-2 φορές καθώς απομακρυνόμουνα από τον οίκο στη βροχερή Φυλής.

Μεγάλη είναι η στεναχώρια μου. Δυστυχώς η καλύτερη PAWG κωλάρα που έχει εμφανιστεί ποτέ στην Φυλής (ας με διαψεύσει όποιος νομίζει), με τιμιότατες υπηρεσίες, χάθηκε...
Η αλήθεια είναι ότι η Τσατσά από το δεξί μαγαζί, δεν φάνηκε και πολύ ευχαριστημένη που τη ρώτησα, ίσως επειδή την έχουν ρωτήσει αρκετοί ήδη;
Πάντως δε τα πήρα και 100% τοις μετρητοίς ό,τι είπε, καθώς μπορεί να τα είπε "έτσι", ίσως επειδή της έχουν σπάσει τα αρχίδια για το ίδιο θέμα και άλλοι... Οπότε έχω κάποιες ελπίδες ότι θα γίνει επιστροφή της αγαπημένης μου Κατερίνας και Εύας...



Απαντώ στα μηνύματα παρακάτω καθώς σας ενδιέφερε.
Επείδη την Ευα την εχω παρει αρκετες φορές και εν τελει την εχω ψυχολογησει σχεδον πληρως. Η τυπισα ειναι απο αυτες της χωριατοπουλες της Ρουμανιας που λεγανε οτι θα πανε σε μια αλλη χωρα για να πιασουν καριερα (χωρις να το ξερει η οικογενεια της, οτι εκδιδεται) και πηγαινοερχετε στις δυο χωρες για να πει ενα γεια. Εγω εκτιμω οτι και οι δυο ειτε θα αργησουν να ερθουν λογω COVID ή μαλλον δεν θα τις δουμε.

Υ.Γ. αυτες τις μερες δεν εχω παει Φυλης για να τσεκαρω τι γινετε στον οικο
Οντως ρε φιλε αυτές κατα την αποψη μου ηταν VFM και γω τις αναζητώ οπότε αν μάθεις κάτι στειλε ενα μνμ...
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Πάντως δε τα πήρα και 100% τοις μετρητοίς ό,τι είπε, καθώς μπορεί να τα είπε "έτσι", ίσως επειδή της έχουν σπάσει τα αρχίδια για το ίδιο θέμα και άλλοι... Οπότε έχω κάποιες ελπίδες ότι θα γίνει επιστροφή της αγαπημένης μου Κατερίνας και Εύας...
Σε τέτοιες περιπτώσεις, πάντα να κρατάς μιά πισινή.
Από τα 10 που λένε οι τσατσάδες, τα 11 είναι ψέμματα.........:woldman:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Καταδρομική με Βικτώρια από Φυλής 109 πάνω. Επειδή άργησα να τελειώσω, μου είπε ότι μέσα στην καραντίνα κάνει ραντεβού στο σπίτι της και άμα είναι να την πάρω στην επόμενη καραντίνα. Έλεος, ποιος πληρώνει γι' αυτήν 1 ώρα; :headbang: Δεν τη ρώτησα πως τη βρίσκω και χαιρετηθήκαμε. Καθώς ετοιμαζόμουν, ξαναμπήκε στο δωμάτιο με ένα κομμάτι χαρτί και μου είπε να της γράψω το κινητό μου για να με πάρει, αν ξανα-έχουμε καραντίνα. :jerking: Της είπα "εσύ κανονικά δεν πρέπει να μου δώσεις το δικό σου κινητό για να σε πάρω εγώ;". Τέλος πάντων, επέμεινε να της γράψω το δικό μου. Ε, για να μην τη στενοχωρήσω, της έδωσα λάθος αριθμό. :P Λες και άμα θέλω βίζιτα, αυτήν θα πάρω.
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Ρε τι θα γινει με τις τσατσογριες πορτα απο τα πρωτα 6-7 λεπτα λες και κοπαναει το συρτη στο σταβλο που χει πιασει σκουρια

ουστοδιαβολοο
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Πρέπει να ρωτήσεις τον ειδικό Ροντικολογο του σαιτ @dmtrsxxx
Σύμφωνα με κάποιες πληροφορίες έχει πάει στην Ιταλία και προσπαθεί να την πείσει να επιστρέψει στην Ελλάδα αλλά χωρίς αποτέλεσμα!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ρε τι θα γινει με τις τσατσογριες πορτα απο τα πρωτα 6-7 λεπτα λες και κοπαναει το συρτη στο σταβλο που χει πιασει σκουρια

ουστοδιαβολοο
Σε ποιο μπουρδέλο συνέβη αυτό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Γρήγορη βόλτα σήμερα στη Φυλής & πέριξ γύρω στις 19:00 για να δω αν έχει αλλάξει το έμψυχο υλικό μετά την επανέναρξη. Απογοήτευση. Ούτε που μπήκα έτσι για σεφτέ. Λες και έχουν έρθει όλες οι πατσούρες της Γής
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Σορρυ για την off topic ερωτηση αλλα το χω απορια. Απο ποια χρονια και μετα αρχισε η Αχαρνων να γινεται Πακισταν?

Υπαρχει ενας δισκος απο "Τα παιδια απο τη Πατρα" που λεγεται "Αχαρνων 77". Λογικα εκει ηταν το μαγαζι που παιζαν αλλα που να ξεραν μετα απο χρονια οτι ολη η Αχαρνων σχεδον θα γινει Πακισταν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Δυστυχώς έχω και εγώ κακά νέα για κάποιους.
Kαι ακόμη δεν είδαμε τίποτε.. 'Ηδη σιγοψυθιριζουν οι εκδιδόμενες ότι απο το Σεμπεμβριο θα μας ξανακλείσει παλι
μέσα ο Γουρλός. Πάμε για καινουργιο εγκλεισμό. Αφού περάσουν καλά οι τουρίστες το καλοκαίρι.
Αρα όποιος προλάβει τώρα. Να ξαναθυμηθουμε να τον ξαναψηφισουμε. Μαυρο στον Μαυρογυαλουρο ?‍⬛
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Τελικά κανα νέο από φωτεινή Ιάσωνος 44 στον όροφο που δούλευε κωλονου 27β έχουμε ;;;
Στο Ιάσωνος 44 είναι κάθε απόγευμα, πρέπει να έχει κ κάνα κιλό παραπάνω.
Ευχάριστο που είναι η Φωτεινή πάλι εδώ, έχει πολλές δυνατότητες, οι γνώστες ξέρουν, γαμησι δίχως αύριο..
αλλά έχω ένα παράπονο όλο τον καιρό της καραντίνας μας είχε του πεταματα, τουλάχιστον εμένα κ είμαι κ πελάτης της από το 2016 που εμφανίστηκε, τις είχα ζητήσει τρόπο επικοινωνίας για συναντήσεις με χρηματική αμοιβή προ καραντίνας για τον καιρό που θα ήταν κλειστά τα μπουρδελα, αλλά δεν έδωσε ποτε..
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Έπειτα από ένα πέρασμα που έκανα την απογευματινή βάρδια σε φυλής φωκαιας διδύμου δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, ίσα ίσα ξενέρωσα, είχα μια ελπίδα γενικότερα ότι θα δούμε κάτι καινούριο, αμ δε...
Τα ίδια και τα ίδια....
Κρατάω μόνο μερικές περιπτώσεις που σίγουρα δεν θα κλαψετε τα λεφτά σας ....
Ρανια Φ.84,
Αλίνα από φιλιππιδου 11β , Η Άννα η πορνοσταρ που ήταν μαζί της είναι με τις φάσεις της, πότε μπορεί να κάνει παπάδες πότε να σε ξενερώσει.
Η σιλβια από φιλιππιδου 11Α έχει κρεμάσει ολιγον τι...Δε με συγκινεί πλέον, φαίνεται και κουρασμένη με αυτή τη δουλειά
Η Μικαελα από Φώκαιας 17 παραμένει τίμια περιπτωση, αν και σωματικά δυστηχως ίσως έχει πέσει λίγο...
Η αλισια από Φώκαιας 9 είναι οκ , αλλά όχι για πάνω από 3-4 φορές, δεν σου αφήνει την επιθυμία να την κάνεις στανταρακι...
Η Άννα από Φώκαιας 24 για λάτρεις των πετιτ είναι ό,τι πρέπει, με ελεύθερο στοματικό κιόλας, προσωπικά όμως δε με συγκινεί ιδιαίτερα..πολύς χαμός αλλά χμμ ..
Η Αουρορα από το 54 παραμένει τίμια για μένα προσωπικά, γενικά τα βρίσκω μαζί της και ας μη κάνει το φουλ προγραμα περνάμε καλά.
Τελικά πέρασα με την Ράνια από το Φ.84...
Τι να λέμε, το κορίτσι παραμένει για μένα στάνταρ, είναι βέβαια και η μοναδική Αλβανίδα της φυλής που αξίζει ρε παιδί μου, έχει αυτή τη μοναδικότητα ..και από άποψη υπηρεσιών, και η εμφάνιση της είναι αξιοπρεπέστατη έως πολύ ωραία, προσωπικά τη γουστάρω.
Μια μικρή βόλτα επίσης και στη Λιοσίων 73 όπου στο κάτω ήταν η Καιτη, πολύ γλυκιά κοπέλα και καλές υπηρεσίες, βέβαια έχει ένα θεματάκι με το 10λεπτο, το βάζει σκοπό να τελειώσει τον πελάτη μέσα σε αυτό το χρόνο, αρνητικό στοιχείο θα 'λεγα..
Στο Λιοσίων 73 πάνω ήταν η Αλεξία από από Φώκαιας γωνιακό με Αχαρνών, φολίτσα μεγάλη, δεν πρόκειται ποτέ να ξαναμπώ μαζί της, το παίζει και λίγο μη μου απτου οπότε άσε, μακριά.
Χωματιανου στον πάνω όροφο ήταν η Αλεξάνδρα όπου την τίμησα και αυτή, μοιάζει αρκετά με την Ράνια στο σωματότυπο, οπότε καταλάβατε το γούστο μου, η κοπέλα είναι σκέτη γλύκα, ουδέν παράπονο και φεύγω πάντοτε με το χαμόγελο από αυτήν, βιασύνη καμια και εξυπηρέτηση τέλεια, είναι έρωτας η ρουφιανα.

Βεργας 7 παρουσιάστηκε μια πολύ ωραία κοπέλα που δεν συγκράτησα όνομα, αλλά πολλά νευρα , ίσως έτυχε η στιγμή;
αν έβγαινε με χαμόγελο σίγουρα θα έμπαινα.
Στο βεργας 3 μια χοντρουλα άκυρη τελείως, αλλά βγήκε με διάθεση και εκανε τη πλακιτσα της, ίσως με κάνα 2 λίτρα ουίσκι να ενέδιδα.

Ξέχασα να αναφέρω και την Αλιονα από διδύμου, αυστηρά για μιλφάκηδες, πολύ τίμια όσες φορές έχω περάσει, η μοναδική κοπέλα που μου γλείφει τα δάχτυλα των ποδιών, έτσι απλά επειδή γουστάρει αν και δε το θέλω και δεν τη βρίσκω, αλλά αφού γουστάρετε και το κάνετε κέφι κυρά μου, κάντε το μη καταπιέζω τις ορέξεις σας ...

Όλες τις άλλες που ειδα στην απογευματινή βάρδια, τις ξέχασα με το που βγήκα από τον οίκο....
Πρέπει όπως και δηποτε να ερθουν νέα πρόσωπα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Σορρυ για την off topic ερωτηση αλλα το χω απορια. Απο ποια χρονια και μετα αρχισε η Αχαρνων να γινεται Πακισταν?

Υπαρχει ενας δισκος απο "Τα παιδια απο τη Πατρα" που λεγεται "Αχαρνων 77". Λογικα εκει ηταν το μαγαζι που παιζαν αλλα που να ξεραν μετα απο χρονια οτι ολη η Αχαρνων σχεδον θα γινει Πακισταν.

2002
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom