Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (23 μέλη και 226 επισκέπτες)

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Σορρυ για την off topic ερωτηση αλλα το χω απορια. Απο ποια χρονια και μετα αρχισε η Αχαρνων να γινεται Πακισταν?

Υπαρχει ενας δισκος απο "Τα παιδια απο τη Πατρα" που λεγεται "Αχαρνων 77". Λογικα εκει ηταν το μαγαζι που παιζαν αλλα που να ξεραν μετα απο χρονια οτι ολη η Αχαρνων σχεδον θα γινει Πακισταν.

Έπειτα από ένα πέρασμα που έκανα την απογευματινή βάρδια σε φυλής φωκαιας διδύμου δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, ίσα ίσα ξενέρωσα, είχα μια ελπίδα γενικότερα ότι θα δούμε κάτι καινούριο, αμ δε...
Τα ίδια και τα ίδια....
Κρατάω μόνο μερικές περιπτώσεις που σίγουρα δεν θα κλαψετε τα λεφτά σας ....
Ρανια Φ.84,
Αλίνα από φιλιππιδου 11β , Η Άννα η πορνοσταρ που ήταν μαζί της είναι με τις φάσεις της, πότε μπορεί να κάνει παπάδες πότε να σε ξενερώσει.
Η Μικαελα από Φώκαιας 17 παραμένει τίμια περιπτωση, αν και σωματικά δυστηχως ίσως έχει πέσει λίγο...
Η αλισια από Φώκαιας 9 είναι οκ , αλλά όχι για πάνω από 3-4 φορές, δεν σου αφήνει την επιθυμία να την κάνεις στανταρακι...
Η Άννα από Φώκαιας 24 για λάτρεις των πετιτ είναι ό,τι πρέπει, με ελεύθερο στοματικό κιόλας, προσωπικά όμως δε με συγκινεί ιδιαίτερα..πολύς χαμός αλλά χμμ ..
Η Αουρορα από το 54 παραμένει τίμια για μένα προσωπικά, γενικά τα βρίσκω μαζί της και ας μη κάνει το φουλ προγραμα περνάμε καλά.
Τελικά πέρασα με την Ράνια από το Φ.84...
Τι να λέμε, το κορίτσι παραμένει για μένα στάνταρ, είναι βέβαια και η μοναδική Αλβανίδα της φυλής που αξίζει ρε παιδί μου, έχει αυτή τη μοναδικότητα ..και από άποψη υπηρεσιών, και η εμφάνιση της είναι αξιοπρεπέστατη έως πολύ ωραία, προσωπικά τη γουστάρω.
Μια μικρή βόλτα επίσης και στη Λιοσίων 73 όπου στο κάτω ήταν η Καιτη, πολύ γλυκιά κοπέλα και καλές υπηρεσίες, βέβαια έχει ένα θεματάκι με το 10λεπτο, το βάζει σκοπό να τελειώσει τον πελάτη μέσα σε αυτό το χρόνο, αρνητικό στοιχείο θα 'λεγα..
Στο Λιοσίων 73 πάνω ήταν η Αλεξία από από Φώκαιας γωνιακό με Αχαρνών, φολίτσα μεγάλη, δεν πρόκειται ποτέ να ξαναμπώ μαζί της, το παίζει και λίγο μη μου απτου οπότε άσε, μακριά.
Χωματιανου στον πάνω όροφο ήταν η Αλεξάνδρα όπου την τίμησα και αυτή, μοιάζει αρκετά με την Ράνια στο σωματότυπο, οπότε καταλάβατε το γούστο μου, η κοπέλα είναι σκέτη γλύκα, ουδέν παράπονο και φεύγω πάντοτε με το χαμόγελο από αυτήν, βιασύνη καμια και εξυπηρέτηση τέλεια, είναι έρωτας η ρουφιανα.

Βεργας 7 παρουσιάστηκε μια πολύ ωραία κοπέλα που δεν συγκράτησα όνομα, αλλά πολλά νευρα , ίσως έτυχε η στιγμή;
αν έβγαινε με χαμόγελο σίγουρα θα έμπαινα.
Στο βεργας 3 μια χοντρουλα άκυρη τελείως, αλλά βγήκε με διάθεση και εκανε τη πλακιτσα της, ίσως με κάνα 2 λίτρα ουίσκι να ενέδιδα.

Ξέχασα να αναφέρω και την Αλιονα από διδύμου, αυστηρά για μιλφάκηδες, πολύ τίμια όσες φορές έχω περάσει, η μοναδική κοπέλα που μου γλείφει τα δάχτυλα των ποδιών, έτσι απλά επειδή γουστάρει αν και δε το θέλω και δεν τη βρίσκω, αλλά αφού γουστάρετε και το κάνετε κέφι κυρά μου, κάντε το μη καταπιέζω τις ορέξεις σας ...

Όλες τις άλλες που ειδα στην απογευματινή βάρδια, τις ξέχασα με το που βγήκα από τον οίκο....
Πρέπει όπως και δηποτε να ερθουν νέα πρόσωπα.
Oπως περναγα βεργας επαιζε μαδομουνι μεσα σε ενα μπουρδελο πολλες φωνες μεταξυ κοριτσιων

κατα τις 7-8 η ωρα το σκηνικο,οποτε λογικα το 7 θα ηταν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Η Μικαελα από Φώκαιας 17 παραμένει τίμια περιπτωση, αν και σωματικά δυστηχως ίσως έχει πέσει λίγο...
Δε την έχω δει να ξέρω πόσα κιλά έχει πάρει, αλλά η αυξητική στήθους που έκανε προ καραντίνας πολύ αποτυχημένη. Καλύτερα να άφηνε τα μικρά βυζάκια που είχε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
Δε την έχω δει να ξέρω πόσα κιλά έχει πάρει, αλλά η αυξητική στήθους που έκανε προ καραντίνας πολύ αποτυχημένη. Καλύτερα να άφηνε τα μικρά βυζάκια που είχε.
όντως πολύ αποτυχημένη, έχει πάρει τουλάχιστο 10 κιλά
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Κάποιος συναγωνιστής έγραφε τη Δευτέρα ότι η τσατσά έλεγε σε ένα από τα Φωκαίας για καινούρια κορίτσια από το Σάββατο.
Να φανταστώ δεν εμφανίστηκε κάτι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Κάποιος συναγωνιστής έγραφε τη Δευτέρα ότι η τσατσά έλεγε σε ένα από τα Φωκαίας για καινούρια κορίτσια από το Σάββατο.
Να φανταστώ δεν εμφανίστηκε κάτι...
Φώκαιας 25 όροφος... Όπου έβγαινε η μαυρουλα και φεύγαμε... Με κάποιο τρόπο, έπρεπε να τους ξανφερει στο μαγαζί...
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Φώκαιας 25 όροφος... Όπου έβγαινε η μαυρουλα και φεύγαμε... Με κάποιο τρόπο, έπρεπε να τους ξανφερει στο μαγαζί...
Α μπράβο! :2funny:
Και δε θυμόμουν ποιος το είχε γράψει. :hi:
Αυτά κάνουν. Και όταν λένε αλήθεια δεν έχει μείνει κανείς να τις πιστέψει.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Φώκαιας 25 όροφος... Όπου έβγαινε η μαυρουλα και φεύγαμε... Με κάποιο τρόπο, έπρεπε να τους ξανφερει στο μαγαζί...
Εκεί με το που έφυγε η Αννυ το μαγαζί δεν πήρε ΠΟΤΕ τα πάνω του! Οκ ΣΚΛΗΡΟ πρόσωπο είχε αλλά κορμάρα και γαμιόταν δίχως αύριο! Μετά ήταν κάπως καλή η λατινοφωλάρα η Σαμάνθα η οποία ΑΝ έκανε αυτά που υποσχόταν στο σαλονάρισμα θα χε μαζέψει πολύ χαρτί!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Ο φίλος Dodos άκουσε την τσατσά να λέει πριν μέρες ότι το Σάββατο θα έρθουν καινούρια κορίτσια.
Δεν ήρθαν όμως. Ο Dodos το αποδίδει στο ότι η τσατσά το είπε για να κάνει τους πελάτες να ξαναπεράσουν από το μαγαζί.
Διόλου απίθανο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Ο φίλος Dodos άκουσε την τσατσά να λέει πριν μέρες ότι το Σάββατο θα έρθουν καινούρια κορίτσια.
Δεν ήρθαν όμως. Ο Dodos το αποδίδει στο ότι η τσατσά το είπε για να κάνει τους πελάτες να ξαναπεράσουν από το μαγαζί.
Διόλου απίθανο.
Δίπλα γράφουν ότι στο Φωκαίας 25 εμφανίστηκε μια Αλίνα. Έχουν και φωτογραφία.
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
166
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
281
Δυστυχώς έχω και εγώ κακά νέα για κάποιους.
Πέρασα χθες το απόγευμα από το Φ74Δεξ. να ρωτήσω τι γίνεται με το αδελφάκι του, το Φ74Αρ. καθώς δεν έβρισκα καμία αξιόπιστη πληροφορία και όσο πέρναγαν οι μέρες από το άνοιγμα, τόσο απελπιζόμουν για το μέλλον του οίκου. Έπρεπε να μάθω ο ίδιος.
Η τσατσά με ενημέρωσε ότι το Φ74αρ. ΔΕΝ θα ξανανοίξει καθώς οι κοπέλες έφυγαν για τις χώρες τους και μου είπε συγκεκριμένα 4-5 φορές: "Μη τις ψάχνεις, δε θα τις βρεις τις κοπέλες!" ξανά και ξανά ώστε να μου χαραχτεί στη μνήμη η ηχώ της φωνής της μέσα από το υπόγειο μπουρδέλο σαν κακός εφιάλτης.
Ακόμα και όταν βγήκα, συνέχιζε και το έλεγε, 1-2 φορές καθώς απομακρυνόμουνα από τον οίκο στη βροχερή Φυλής.

Μεγάλη είναι η στεναχώρια μου. Δυστυχώς η καλύτερη PAWG κωλάρα που έχει εμφανιστεί ποτέ στην Φυλής (ας με διαψεύσει όποιος νομίζει), με τιμιότατες υπηρεσίες, χάθηκε...
Η αλήθεια είναι ότι η Τσατσά από το δεξί μαγαζί, δεν φάνηκε και πολύ ευχαριστημένη που τη ρώτησα, ίσως επειδή την έχουν ρωτήσει αρκετοί ήδη;
Πάντως δε τα πήρα και 100% τοις μετρητοίς ό,τι είπε, καθώς μπορεί να τα είπε "έτσι", ίσως επειδή της έχουν σπάσει τα αρχίδια για το ίδιο θέμα και άλλοι... Οπότε έχω κάποιες ελπίδες ότι θα γίνει επιστροφή της αγαπημένης μου Κατερίνας και Εύας...



Απαντώ στα μηνύματα παρακάτω καθώς σας ενδιέφερε.
Στην Αθήνα ειναι όλο αυτόν τον καιρό και δουλεύουν σε γραφείο (δεν ξέρω ποιο) απο αυτά που βάζουν αγγελίες με φώτο άλλων και παίρνει 120 την ώρα + πολλά έξτρα not vfm
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Ο φίλος Dodos άκουσε την τσατσά να λέει πριν μέρες ότι το Σάββατο θα έρθουν καινούρια κορίτσια.
Δεν ήρθαν όμως. Ο Dodos το αποδίδει στο ότι η τσατσά το είπε για να κάνει τους πελάτες να ξαναπεράσουν από το μαγαζί.
Διόλου απίθανο.
Δεν ξέρω αν είναι ψέμματα και τι. Σίγουρα όμως ΜΗΝ περιμένετε τα πράγματα να φτιάξουν εν μια νυκτι και εξηγούμαι...
1) εδώ και ένα χρόνο με την covid αηδία το όλο σύστημα του αγοραίου έρωτα έχει σχεδόν καταρεύσει! Πολλές από αυτές έχουν συγκεκριμένο προφιλ στη χώρα τους! Το σπίτι τους, το χωριό τους κτλ ΔΕΝ ξέρουν ότι είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ, όταν ΟΛΑ κλείνουν στην Ελλάδα εκείνες ΔΕΝ μπορούν να "υποστηρίξουν" το fake προφίλ τους πίσω στην πατρίδα
2) είναι μια δουλειά που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ επι της ουσίας, αν κολλήσουν, αν τις πιάσουν, αν αν αν εκεί που σκοπεύουν να γυρίσουν ΤΗ ΓΑΜΗΣΑΝ
3) Ετσι λοιπόν 7/10 γύρισαν πίσω στα μέρη τους όπου το κόστος ζωής είναι το μισό απ ότι εδώ και δεν θα σπαταλούσαν όσα έβαλαν στην άκρη
4) Πάντα θα υπήρχαν και σκέψεις παραίτησης από τη δουλειά αυτή, πόσο μάλλον οταν το πράμα τραβάει τοοοοοσο
5) Μέχρι το θέμα covid να ξεκαθαρίσει η άλλη δεν θα γυρίσει πίσω...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ο Ελληνας θέλει να πάει και διακοπές, ΔΕΝ θα χε τρελή δουλειά. Επισης μέχρι ν ανοίξουν όλες οι βάρδιες ΔΕΝ θα έρθουν όλες για θέματα εσωτερικών ισορροπιών-ανταγωνισμού.
6) ΜΗΝ ακούτε για άλλο λοκνταουν είναι ΑΡΧΙΔΙΑ, εδώ πλέον κοντεύουν να εμβολιαστούν ΟΛΟΙ, σ ένα νέο λοκντάουν πλεόν ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα συμμορφωθεί και το πολιτικό/οικονομικό κόστος θα να ΜΗ ΔΙΑΧΕΙΡΊΣΙΜΟ
7) Καλώς ή κακώς μετά τον 15 Αυγουστο θα ξεδιαλύνει το τοπίο
8) να σας "παρηγορήσω" λίγο, επειδή όλες θέλουν από τη δουλειά αυτή ένα χ ποσό να κάνουν κάτι ΔΕΝ θεωρώ πως η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ το έχουν μαζέψει! Τις θεωρώ ΦΟΒΙΣΜΕΝΕΣ . Εγώ τις "έκοψα" όταν έκοψαν τις ακα πίπες και γενικά μετά )μου το πε η τσατσά) ήταν "μαζεμένα" τα κορίτσια! Πιστεύω πως θα τις ξαναδείτε αυτές τις δύο, μόλις χαλαρώσει λίγο το θέμα

Να ΜΗΝ ξεχνάμε ότι λόγω ΠΑΡΑΠΑΝΩ ελέγχων πλέον θέλουν ΟΛΑ τα χαρτιά κάτι που πριν ΔΕΝ έκαναν τον κόπο, και παίρνει χρόνο και χρήμα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
μαγκες ειχε πεσει το σαιτ χτες αργα το βραδυ ή εγω ειχα προβλημα να παρω τον οτε να τον γαμησω;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αλκιβιάδου 16γ & 16β

Αλκιβιάδου 16α Αγάπη ξανθιά μιλφ κατσαρομαλλα ειχε δουλέψει 5-6 μέρες πριν τη πρώτη καραντίνα, σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε αλλά δεν ξέρω αν άκουσα καλά τον κυρ Στέλιο αλλά έχω την εντύπωση ότι μπαίνοντας στο δωμάτιο συναγωνιστής, του είπε με 30 ευρώ γαμισι χωρίς προφυλακτικό...

Διδυμου 27 Τζούλια το θωρηκτό ξανθοκαστανη ψηλή πολύ χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό και Βικτόρια νταρντανα με κάστανο σκούρο ίσιο μακρύ μαλλί, 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22 & 20 κλειστά.

Διδυμου 18 ισόγειο Σοφι μελαχρινή μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα για την ηλικία της πεταχτώ κωλαράκι μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 18 υπόγειο Νικόλ καστανή χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 16 Αλινα μελαχρινή ψηλή μιλφογκιλφ χοντρή (έχει πάρει και αυτή πολλά κιλά) 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α, 7β & 7α κλειστά.

Έλλης 3 Ρωξαννα μελαχρινή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι και Ειρήνη ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αχαρνών 85 Εβελινα ξανθιά κοπέλα με ωραίο πρόσωπο ίσιο μαλλί μέχρι λίγο κάτω από τους ώμους κανονικό πολύ ωραίο σώμα με άσπρη επιδερμίδα 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Άγκυρας 9, 12α & 12β κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
ενώ πριν λίγο (βόλτα 12.00 με 12.45 αλλά δε λειτουργούσε το σαιτ)

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ελένη ξανθιά γκιλφ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Βαλερία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5 βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κάνουν και

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Ναταλία ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος πρώτο δεξιά κλειστό.

Κωλονου 45 αριστερά διάδρομος δεύτερο δεξιά Ντιαννα μελαχρινη κατσαρομαλλα , παχουλη με 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, απλό πρόγραμμα, επέστρεψε και αυτή με το κανονικό άνοιγμα, πριν δούλευε Βεργας 7.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α Λίζα κοκκινομάλλα πια, κοπέλα, με πιασίματα από την περιφέρεια και κάτω 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Ήρα μελαχρινή ψηλή νταρντανοχοντρη με 3-3.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στα πλευρά, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α κλειστό.

Κολωνού 27α Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι , απλό πρόγραμμα και Σιμονα μελαχρινή χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27γ Φλορα μελαχρινή πολύ χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε .

Κολωνού 27β κλειστό.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 23 η Γιάννα κοκκινομάλλα χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι ήταν απ έξω αλλά ο οίκος δε δούλευε γιατί στον όροφο γινόταν μετακόμιση,υπήρχε γερανός.

Κολωνού 15 δεξιά Ζαννα/Γιάννα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με ίσιο μαλλί 2. 5βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Μόνικα μελαχρινή χοντρή με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξια ανοιχτό το φως αλλά κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Αντζελινα μελαχρινή χοντρουλα με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,επέστρεψε στον οικο της.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Δεν ξέρω αν είναι ψέμματα και τι. Σίγουρα όμως ΜΗΝ περιμένετε τα πράγματα να φτιάξουν εν μια νυκτι και εξηγούμαι...
1) εδώ και ένα χρόνο με την covid αηδία το όλο σύστημα του αγοραίου έρωτα έχει σχεδόν καταρεύσει! Πολλές από αυτές έχουν συγκεκριμένο προφιλ στη χώρα τους! Το σπίτι τους, το χωριό τους κτλ ΔΕΝ ξέρουν ότι είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ, όταν ΟΛΑ κλείνουν στην Ελλάδα εκείνες ΔΕΝ μπορούν να "υποστηρίξουν" το fake προφίλ τους πίσω στην πατρίδα
2) είναι μια δουλειά που είναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ επι της ουσίας, αν κολλήσουν, αν τις πιάσουν, αν αν αν εκεί που σκοπεύουν να γυρίσουν ΤΗ ΓΑΜΗΣΑΝ
3) Ετσι λοιπόν 7/10 γύρισαν πίσω στα μέρη τους όπου το κόστος ζωής είναι το μισό απ ότι εδώ και δεν θα σπαταλούσαν όσα έβαλαν στην άκρη
4) Πάντα θα υπήρχαν και σκέψεις παραίτησης από τη δουλειά αυτή, πόσο μάλλον οταν το πράμα τραβάει τοοοοοσο
5) Μέχρι το θέμα covid να ξεκαθαρίσει η άλλη δεν θα γυρίσει πίσω...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ο Ελληνας θέλει να πάει και διακοπές, ΔΕΝ θα χε τρελή δουλειά. Επισης μέχρι ν ανοίξουν όλες οι βάρδιες ΔΕΝ θα έρθουν όλες για θέματα εσωτερικών ισορροπιών-ανταγωνισμού.
6) ΜΗΝ ακούτε για άλλο λοκνταουν είναι ΑΡΧΙΔΙΑ, εδώ πλέον κοντεύουν να εμβολιαστούν ΟΛΟΙ, σ ένα νέο λοκντάουν πλεόν ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα συμμορφωθεί και το πολιτικό/οικονομικό κόστος θα να ΜΗ ΔΙΑΧΕΙΡΊΣΙΜΟ
7) Καλώς ή κακώς μετά τον 15 Αυγουστο θα ξεδιαλύνει το τοπίο
8) να σας "παρηγορήσω" λίγο, επειδή όλες θέλουν από τη δουλειά αυτή ένα χ ποσό να κάνουν κάτι ΔΕΝ θεωρώ πως η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ το έχουν μαζέψει! Τις θεωρώ ΦΟΒΙΣΜΕΝΕΣ . Εγώ τις "έκοψα" όταν έκοψαν τις ακα πίπες και γενικά μετά )μου το πε η τσατσά) ήταν "μαζεμένα" τα κορίτσια! Πιστεύω πως θα τις ξαναδείτε αυτές τις δύο, μόλις χαλαρώσει λίγο το θέμα

Να ΜΗΝ ξεχνάμε ότι λόγω ΠΑΡΑΠΑΝΩ ελέγχων πλέον θέλουν ΟΛΑ τα χαρτιά κάτι που πριν ΔΕΝ έκαναν τον κόπο, και παίρνει χρόνο και χρήμα
Συμφωνώ,τα περισσότερα,διαφωνώ στο σημειο 6, ακόμα κι αν κηρύξουν νεο εγκλεισμό, οι περισσότεροι θα υπακούσουν και πάλι,απλά και μόνο γιατί ο όχλος θέλει (ως ψυχολογική ανάγκη) να νοιώθει ότι κάποιο ισχυρό χέρι τον προστατεύει απο το ¨Κακο", το οποίο κατα τις συνθήκες παίρνει μέσα στον (αδειο) εγκέφαλό του τη μορφή που του σερβίρει η εκάστοτε ανάγκη της κρατικής προπαγάνδας . Νομιζεις οτι όλοι αυτοί που φοράνε μάσκα μεχρι τά φρύδια ακόμα και σ τη ν παραλιακή Λεωφόρο,οπου ειναι σχεδόν μόνοι τους, θα κάνουν ποτέ τον κόπο να ανοιξουν ενα βιβλιο στοιχειωδους Υγιεινής (που σε καποια παλια Γυμνασια καναμε?), η να ψαξουν στο ιντερνετ για το αν ζει ενα μικροβιο,ιός κλπ στον αέρα και τον ήλιο (και σε αερα 7 μποφωρ ...?). Οχι ,φιλε μου, αυτοι ειναι καταναλωτές τρόμου ,ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ βαθιά στην ψυχή τους, ειναι μια ικανοποίηση για ΑΛΛΑ ψυχικά κενά τους,οπως η αδικημενη απο τη φύση άσχημη γυναίκα που στρέφεται με μανία στα θεία,για να υποκαταστήση με αυτά εκεινο που καταλαβε οτι δε θα εχει ποτε... Κι αυτα βεβαια τα ξερουν πολύ καλά αυτοί που σχεδιασαν ολη αυτη τ ην ιστορία . Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom