Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (19 μέλη και 216 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Εγώ το φαγα το χουνέρι πριν κάνα χρόνο μπορεί κ παραπάνω. Ήταν μια εποχή που σκαγανε πολλοί γέροι στο Αχαρνών 85 κ αφού το εβελινακι ανασταίνει κ νεκρούς της σκαγαν κάτι 100ε μπουρμπουαρ λουλουδικα χρυσαφικά κ τέτοια. Εκείνη την περίοδο άρχισε η γίδα η τσατσά να χτυπάει πόρτες κ μετά να ζητάει κ παραπάνω λεφτά από μερικούς από μας που παίρνουμε το χρόνο μας. Εγώ της τα πα σαν καλός πελάτης της εβελινας μιας και την τιμούσα συχνά ότι δεν έχει τέτοια κ όταν μου πε τα δικά της άρχισα να κράζω. Έσκασα μετά από κανα μήνα που πεθυμησα το στανταρακι μου κ έφαγα Χ όχι από την εβελινα αλλά από αυτή τη βρομιαρα. Γενικά ξενέρωσα με αυτό οπότε δεν ξανασκαω γτ αν με θυμάται θα με πιάσουν τα διαολια μου κ θα γίνουμε εκεί μέσα. Κρίμα πάντως ακόμη θυμάμαι αυτά τα cim της ζουζουνας καλό τυπακι

Ρε τυποι, που το ξερετε εσεις τα 100ρια μπουρμπουαρ (τοσο κανει μια βιζιτα για 1 ωρα), λουλουδια (τι να τα κανει, να τα φαει??), και χρυσαφικα (δεν παιζει με την καμια αυτο εκτος αν ειναι απο chinatown, συν οτι βαζουν τα γελια μεχρι και τα κουφαλιασμενα δοντια της καθε μιας);

Χαλατε την πιατσα οσοι το κανετε.

Τωρα ο συχνος πελατης και ο δεδομενος πελατης, χανει σεβασμο και καταληγει να τον γλενταει η καθε τσατσα.
 

niagaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
0
Ρε τυποι, που το ξερετε εσεις τα 100ρια μπουρμπουαρ (τοσο κανει μια βιζιτα για 1 ωρα), λουλουδια (τι να τα κανει, να τα φαει??), και χρυσαφικα (δεν παιζει με την καμια αυτο εκτος αν ειναι απο chinatown, συν οτι βαζουν τα γελια μεχρι και τα κουφαλιασμενα δοντια της καθε μιας);

Χαλατε την πιατσα οσοι το κανετε.

Τωρα ο συχνος πελατης και ο δεδομενος πελατης, χανει σεβασμο και καταληγει να τον γλενταει η καθε τσατσα.
Καταρχήν τα γράφαμε εδώ κ τα λέγαμε αυτά. Δεν κρύβονται άλλωστε, υπάρχει κ ειδική κατηγορία για πυρφορους μικρούληδες κ γέρους να τη διαβάζεις που κ που νεαρέ. Μάλλον είσαι μικρός ακόμη για να ξέρεις αλλά ουκ ολίγες την ψωνισανε με τέτοια δωράκια. Τα 100 ε που λες για βίζιτα τα δίναν στη βερονικα του 20 ε για μεγάλο πρόγραμμα κ λέγαν κ ευχαριστώ. Εγώ δωράκια δεν κάνω αλλά να θυμάσαι κ οι πουτανες γυναίκες είναι. Κ τέλος αυτά με τα στανταρακια υπάρχουν πουτανες που το εκτιμανε κ παίζεις ωραία οι υπόλοιπες πουλο. Κ εννοείται κ οι πουτανες έχουν την σταθερή πελατεία τους.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Παίδες η Σονια του κυρ Βασίλη απο φυλής 65-84 ξέρουμε αν γύρισε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά κανα νέο από φωτεινή Ιάσωνος 44 στον όροφο που δούλευε κωλονου 27β έχουμε ;;;
Στο 44 θα την βρεις δεύτερη βαρδια
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Εμένα προσωπικά μου άρεσε πολύ είναι αδύνατη με μακριά καστανοξανθα μαλλιά ωραίο κωλαράκι και βυζακι λίγο μικρό προς μέτριο σε μέγεθος και είναι μικρή γύρω στα 25 με 26 την κανω μπορεί και πιο μικρή να είναι.Την έχω σταμπάρει για να την πάρω τις επόμενες μέρες διότι αξίζει μια δοκιμή μόνο και μόνο λόγω εμφάνισης.
Παντως προχθές βράδυ που πέρασα από εκει, καμία 15αρα πακιστανια περιμένανε για να το γαμησουν το μικρό. Την έκανα κατευθείαν . Σε κάθε περίπτωση ειναι καλό για Μεταξουργείο αλλά για 10 ευρώ ούτε ένα παραπάνω
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Οι περισσότερες πουτάνες όταν θέλουν κάποιος πελάτης να μην τις βλέπει σαν πουτάνες αλλά σαν γυναίκες-γκόμενες τότε του ζητούν να τους κάνει κάποιο δωράκι για να αισθάνονται κι αυτές καλύτερα μαζί του, δηλαδή ότι υπάρχει κάποιο αίσθημα αμοιβαίο!

Προσωπικά, στο παρελθόν 2 πολύ μεγάλα ονόματα του χώρου μου ζήτησαν και τους έκανα δώρο κάποιο καλό ακριβό άρωμα ενώ η 3η (πασίγνωστη με πέρασμα από όλους τους χώρους) ένα βραχιόλι (το κάθε δωράκι αξίας 20 ευρώ περίπου καθόσον και η τσέπη μου δεν επέτρεπε κάτι ακριβότερο).

Και οι πουτάνες έχουν ψυχή!
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Στο Ιασ 32 ισόγειο στο 1ο δεξια σημερα ηταν καποια μελαχρινη , αδυνατη με 2αρι βυζι και φορουσε γυαλια.. Μηπως ξερετε συναγωνιστές ποια ειναι ,το ονομα που δηλωνει?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.047
Κριτικές
1.245
Like
191.427
Πόντοι
45.465
Βαριά λέξη το "οριστικά"!
Το ξέρεις ή το υποθέτεις;
ο κυρ Βασίλης πάντως μου είπε ότι δύσκολα θα ξαναγυρίσει... είχε φύγει για Ρουμανία, κάτι φίλες της πήγαν Γερμανία και μάλλον θα πήγαινε και αυτή, μιλούσαν με τον κυρ Βασίλη κάθε 3-4μερες μέχρι που μια μέρα το κινητό ήταν"νεκρο"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.047
Κριτικές
1.245
Like
191.427
Πόντοι
45.465
Στο Ιασ 32 ισόγειο στο 1ο δεξια σημερα ηταν καποια μελαχρινη , αδυνατη με 2αρι βυζι και φορουσε γυαλια.. Μηπως ξερετε συναγωνιστές ποια ειναι ,το ονομα που δηλωνει?
Λογικά η Μπιανκα... είναι μεν μελαχρινή είναι λεπτή φοράει γυαλάκια αλλά 2αρι βυζι μεγάλο γι αυτήν
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Τελικά κανα νέο από φωτεινή Ιάσωνος 44 στον όροφο που δούλευε κωλονου 27β έχουμε ;;;
Στη θέση της συναγωνιστή..Ι44 όροφος..Απογευματινή...
Κι η ξανθιά Σοφία επίσης -λίγο πιο νωρίς αυτή..
 

Dirty40

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
67
Like
42
Πόντοι
0
ρενατα δουλευει??ξερει κανεις σε ποιο ειναι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.047
Κριτικές
1.245
Like
191.427
Πόντοι
45.465

alex2468

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2017
Μηνύματα
28
Like
66
Πόντοι
0
Αδέρφια πέρασε κανένας από Κολωνου να μας πει τι παίζει;;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Οι περισσότερες πουτάνες όταν θέλουν κάποιος πελάτης να μην τις βλέπει σαν πουτάνες αλλά σαν γυναίκες-γκόμενες τότε του ζητούν να τους κάνει κάποιο δωράκι για να αισθάνονται κι αυτές καλύτερα μαζί του, δηλαδή ότι υπάρχει κάποιο αίσθημα αμοιβαίο!

Προσωπικά, στο παρελθόν 2 πολύ μεγάλα ονόματα του χώρου μου ζήτησαν και τους έκανα δώρο κάποιο καλό ακριβό άρωμα ενώ η 3η (πασίγνωστη με πέρασμα από όλους τους χώρους) ένα βραχιόλι (το κάθε δωράκι αξίας 20 ευρώ περίπου καθόσον και η τσέπη μου δεν επέτρεπε κάτι ακριβότερο).

Και οι πουτάνες έχουν ψυχή!

Αυτο ειναι η λογικη του αγαπουλη και συμβαινει μονο στον εγκεφαλο του και πουθενα αλλου, αλλα να μην πουμε περισσοτερα διοτι αυτο ειναι βαρελι χωρις πατο.

Να σε γλενταει η πουτανα με τις αγαπουλινιες δεν το σχολιαζω (διοτι στο μυαλο του αγαπουλη ειναι δουναι και λαβειν αλλα στη πραγματικοτητα σε γλενταει), αλλα να σε γλενταει και η τσατσα ομως ειναι εντελως ξεπεσμος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom