Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (24 μέλη και 280 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
στη μεταξουπολη ο κοσμος ηταν ελαχιστος σημερα το μεσημεροαπογευμα, ειδα ολες τις εργαζομενες (εκτος απο ενα που ηταν κλειστο) στο Ι39 με τους πολλους οικους εντος και καμια μα καμια δεν ηταν γαμευσιμη. Οι τσατσαδες μολις τους ελεγα "ευχαριστω" και εφευγα μου ριχνανε μπινελικια και εγω γελαγα στα μουτρα τους. Το μαρκετινγκ πανω απολα :2funny: . Στο Κ23Β ηταν μια γνωστη τσιμπουκλου γκιλφοκατασταση, δεν θυμαμαι ονομα αλλα παντα εχει δωματιο και ολοι εκτιμανε την γλωσσα της, τελος στο Ι44 οροφος που κατεθεσα σε μια ψιλοπατσαβουριτσα πολυ λεπτη Αννα που ειχα ξαναδει, δουλευε με αλλες 2, η μια πρεπει να ηταν μια χοντρη βυζαρου που στο σαλονι συνηθως χουφτωνει και ζαχαρωνει ανυποψιαστους πελατες (αλλα δεν βγηκε ποτε απο το κουζινακι γιατι φωναζε στο τηλεφωνο), η αλλη μια καστανη μιλφ με πιασιματα επισης αδιαφορη.

Βαρεθηκα να γαμαω νον-στοπ πατσαβουρες αυτες τις μερες, θα παρω ρεπο για κανα τριημερο. Αν εμενα στο Μεταξουργειο θα κατεβαινα με το σωβρακο και τις παντοφλες καθε 3-4 ωρες για να πηδηξω
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Ρε παιδιά Φυλής μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά τα σπίτια ;;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Ρε παιδιά συτη η Νάνσυ με το κοντό κόκκινο μαλλί απο Περγάμου 27 ξέρετε αν δουλεύει κάπου?
αλκαμενους 117 πρωι Αννα ξανθια και απογιωμα Νανσυ με κοντα μαλλια κοκκινα οπως ειδα στο σκοταδι του μαγζζιου
, ειδικα η δευτερη για πολυ μερακληδες
πηγα και απο περδικα 3 το δεξι το ρωσιδαδικο να ψαξω για καβλουσκα και ηταν μια Αννα και μια Λινα με κουρεμα κατσαρολα πανω απο 60 και οι δυο .... οι πακιδες μπαιναν και βγαιναν κανοντας εμετο .... παντως η Λινα καθησε αρκετη ωρα στο δωματιο και φωναζε με καβλα ολη την διαρκεια ..... αναζητουνται κασκαντερ για δοκιμη
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Πέρασμα προ μισής ώρας από Φυλής:
134 ισόγειο η Ιωάννα η βολεϊμπολίστρια, με 69 και απλό.
Η τσατσά δε βιαζόταν ούτε έσπαγε σε κάποιον νεύρα. Χαμηλών τόνων γενικά.
Χτύπησε, φώναξε πάλι διακριτικά, ενώ η Ιωάννα με τη σειρά της τημ έγραφε στα αρχίδια της. Σε σημείο μα ρωτήσει αν είναι καλά.
Μπράβο Ιωάννα! :headbaning1:

Φυλής 109 Ισόγειο, η τσατσά είπε πως είχε "το Νέλλυ".
Θυμίζω: κοντή, μαύρο μαλλί, χλωμή, πολύ αδύνατη, 2άρι βυζί. Σε απλό.
Βγαίνει λοιπόν το Νέλλυ, με την τσατσά να υπενθυμίζει "γλυκό σαν μέλι". Ευτυχώς πήρε 2 γραμμάρια το Νέλλυ και δε θυμίζει τόσο σκιάχτρο.

Καληνύχτα :hi:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Όποιος ανέβηκε Αχαρνών 85 θυμάται αν η εβελινα έχει ακόμη αυτή τη χοντρή τσατσά με το κοντό μαλλί και τα γυαλάκια;; προ καραντίνας μου είχε ζητήσει έξτρα λεφτά γιατί λέει κάθομαι πολύ στο δωμάτιο κ την εχεσα. Από τότε πήγα να περάσω άλλη μια φορά αλλά με θυμόταν η κάμπια κ ξανατσακωθηκαμε κ εβελινακι δεν ξαναφαγαμε
ρε συ κι γω καθομαι ωρα στο δωματιο και καποια στιγμη χτυπαει η τσατσα αλλα καθεται το εβελινακι μεχρι να τελειωσω ..... ποτε δεν εχει γινει ομως τετοιο θεμα ..... ασε κι γω παλια ειχα θεμα με μια τσατσα ετσι της γυρισε το μυαλο και με εδιωχνε και δεν μπορουσα να φαω ενα λουκουμι
 

niagaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
0
ρε συ κι γω καθομαι ωρα στο δωματιο και καποια στιγμη χτυπαει η τσατσα αλλα καθεται το εβελινακι μεχρι να τελειωσω ..... ποτε δεν εχει γινει ομως τετοιο θεμα ..... ασε κι γω παλια ειχα θεμα με μια τσατσα ετσι της γυρισε το μυαλο και με εδιωχνε και δεν μπορουσα να φαω ενα λουκουμι
Εγώ το φαγα το χουνέρι πριν κάνα χρόνο μπορεί κ παραπάνω. Ήταν μια εποχή που σκαγανε πολλοί γέροι στο Αχαρνών 85 κ αφού το εβελινακι ανασταίνει κ νεκρούς της σκαγαν κάτι 100ε μπουρμπουαρ λουλουδικα χρυσαφικά κ τέτοια. Εκείνη την περίοδο άρχισε η γίδα η τσατσά να χτυπάει πόρτες κ μετά να ζητάει κ παραπάνω λεφτά από μερικούς από μας που παίρνουμε το χρόνο μας. Εγώ της τα πα σαν καλός πελάτης της εβελινας μιας και την τιμούσα συχνά ότι δεν έχει τέτοια κ όταν μου πε τα δικά της άρχισα να κράζω. Έσκασα μετά από κανα μήνα που πεθυμησα το στανταρακι μου κ έφαγα Χ όχι από την εβελινα αλλά από αυτή τη βρομιαρα. Γενικά ξενέρωσα με αυτό οπότε δεν ξανασκαω γτ αν με θυμάται θα με πιάσουν τα διαολια μου κ θα γίνουμε εκεί μέσα. Κρίμα πάντως ακόμη θυμάμαι αυτά τα cim της ζουζουνας καλό τυπακι
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Η αλήθεια είναι πως κάποιες εποχές ήταν λίγο άστατη.

Παρόλα αυτά είναι η αγαπημένη μου, την ακολουθώ τώρα πάνω από 3-4 χρόνια και περνάω παρά πολύ Καλά μαζί της, ως σχεδόν μόνιμος πελάτης, οπότε δεν με ενοχλούν οι ατασθαλίες της .
Αδερφε συναγωνιστή η Τζώρτζια ΤΕΛΟΣ, έτσι απλά. Το έχω αναφέρει και το ξανά αναφέρω. Τώρα αν ξαναγυρίσει επειδη η ζωή φέρνει αναποδιες είναι άλλο θέμα. Εκεί που είναι παντως είναι καλά και μακριά απο τον αγοραιο έρωτα. Μην το πολυ ψάχνουμε και ας συνεχίσουμε με άλλες κοπέλες. Κι εμένα ήταν το στανταρακι μου χρόνια τώρα αλλά τέλος, παμε για αλλά!
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
στη μεταξουπολη ο κοσμος ηταν ελαχιστος σημερα το μεσημεροαπογευμα, ειδα ολες τις εργαζομενες (εκτος απο ενα που ηταν κλειστο) στο Ι39 με τους πολλους οικους εντος και καμια μα καμια δεν ηταν γαμευσιμη. Οι τσατσαδες μολις τους ελεγα "ευχαριστω" και εφευγα μου ριχνανε μπινελικια και εγω γελαγα στα μουτρα τους. Το μαρκετινγκ πανω απολα :2funny: . Στο Κ23Β ηταν μια γνωστη τσιμπουκλου γκιλφοκατασταση, δεν θυμαμαι ονομα αλλα παντα εχει δωματιο και ολοι εκτιμανε την γλωσσα της, τελος στο Ι44 οροφος που κατεθεσα σε μια ψιλοπατσαβουριτσα πολυ λεπτη Αννα που ειχα ξαναδει, δουλευε με αλλες 2, η μια πρεπει να ηταν μια χοντρη βυζαρου που στο σαλονι συνηθως χουφτωνει και ζαχαρωνει ανυποψιαστους πελατες (αλλα δεν βγηκε ποτε απο το κουζινακι γιατι φωναζε στο τηλεφωνο), η αλλη μια καστανη μιλφ με πιασιματα επισης αδιαφορη.

Βαρεθηκα να γαμαω νον-στοπ πατσαβουρες αυτες τις μερες, θα παρω ρεπο για κανα τριημερο. Αν εμενα στο Μεταξουργειο θα κατεβαινα με το σωβρακο και τις παντοφλες καθε 3-4 ωρες για να πηδηξω
Θα με ενδιάφερε να μάθω το όνομα στο Κ23Β αν το θυμηθείς.
Επίσης αν έχει δει κάποιος την αλίνα την βυζαρου από κολωνου να ενημερώσει.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
αλκαμενους 117 πρωι Αννα ξανθια και απογιωμα Νανσυ με κοντα μαλλια κοκκινα οπως ειδα στο σκοταδι του μαγζζιου
, ειδικα η δευτερη για πολυ μερακληδες
πηγα και απο περδικα 3 το δεξι το ρωσιδαδικο να ψαξω για καβλουσκα και ηταν μια Αννα και μια Λινα με κουρεμα κατσαρολα πανω απο 60 και οι δυο .... οι πακιδες μπαιναν και βγαιναν κανοντας εμετο .... παντως η Λινα καθησε αρκετη ωρα στο δωματιο και φωναζε με καβλα ολη την διαρκεια ..... αναζητουνται κασκαντερ για δοκιμη
Την Καλημερα μου katagavl.....με εφτιαξες με τα Granny.....λατρης των σκληρων καταστασεων.....θα περασω μια βολτα οταν κατεβω και αν ειναι του γουστου μου θα περασω και θα δωσω raporto...ακουσες την τσατσα να μιλαει για παρτουζα?????
 

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
720
Πόντοι
361
Ψαχνωντας να βρω που θα αδειασω απο τους ορχεις μου απο το σπερματικο υγρο, κατεληξα στην Σονια, Φιλιππιδου 11Α.Την ειχα παρει καπου στην διδύμου, προ covid εποχη. Νταξει το τσιμπουκι τις απλα δεν υπαρχει, αρκετη ωρα γλυψιμο αρχιδιων, και καταθεση στο στομα τις. Ο χωρος αψογος,
 

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
720
Πόντοι
361
Τελευταια πριν την 2η καραντινα επαιζε μπαλά στο Διδυμου 22, πολυ δυνατη στο τσιμπουκι, κυριολεκτικα σε κανει να σπαρταρας. Μαστορισσα η Σονια το Ρωσικο μιλφ.
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Παιδιά η νικολ που λέτε στο Μεταξουργείο σε ποιο είναι και τι ώρες ευχαριστώ;σήμερα στο κ27 ήταν μόνο η Καρολίνα η Πάμελα λείπει τώρα πήγα
φιλε την νικολ στο μεταξουργειο την ειδα προχθες το απογευμα στο Ιασωνος 20 να δουλευει μαζι με αλλες 2 αδιαφορες εμφανισιακα κοπελες.Την ειδα στο μπουρδελο που ανεβαινεις σκαλες.Εγω πηγα εκει κατα τις 19:00.
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
Παιδιά, αν ξέρει κανεις τηλέφωνο κινητό της Αλινας από κολωνου ή του οίκου που δουλεύει παρακαλώ να το στείλει σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Προχθες την ειδα πρωι φιλε που βολταρα.
(Sonya μιλφ Φιλιππιδου)Την ειχα δει και γω..Πηγα σημερα πρωι για να την επισκεφτω και δεν ηταν εκει...Αν καποιος ξερει αν εχει παει αλλου
ή αν εχει τηλ της ασ μου στειλει πμ..Ευχαριστω πολυ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Η εμφανιση των κοριτσιων οι παρεχομενες υπηρεσιες και χρονος παροχης αυτων σε συναρτηση με την τιμη τους ειναι πολυ ακριβες μονο αν πηγαινουμε με φιλαρακια και τις παιρνουμε τριο και διπλασιαζετε ο χρονος παραμονης μας στο δωματιο αξιζει τον κοπο γιατι αν πηγαινουμε και δινουμε ενα 20ρικο και η αλλη μας χτυπαει την πορτα στα 8 με 10 λεπτα η κατασταση ειναι ξεφτιλα.
γιατι πληρωνουμε για να ευχαριστηθουμε και να αδειασουμε τα αρχιδια μας οχι για να μας πρηξουνε τα αρχιδια.
Αυτο ισχυει και για τις πουτανες του 10ρικου στο Μεταξι
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
φιλε την νικολ στο μεταξουργειο την ειδα προχθες το απογευμα στο Ιασωνος 20 να δουλευει μαζι με αλλες 2 αδιαφορες εμφανισιακα κοπελες.Την ειδα στο μπουρδελο που ανεβαινεις σκαλες.Εγω πηγα εκει κατα τις 19:00.
Αδερφέ εχαριατω για την πληροφορία.εμφανισιακά πως είναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom