Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 339 άτομα (23 μέλη και 316 επισκέπτες)

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
και λογω βροχης φανταζομαι. βασικα ειναι καλη μερα για τσαρκα :P
απο τη μια ναι γι αυτο ρωτησα,απο την αλλη αμα δεν οδηγας θα θελει φυτιλιασμα κανα 20 σε ταριφες που θα ηταν ενα μανικι παραπανω
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
απο τη μια ναι γι αυτο ρωτησα,απο την αλλη αμα δεν οδηγας θα θελει φυτιλιασμα κανα 20 σε ταριφες που θα ηταν ενα μανικι παραπανω
καλα ναι αν δεν εχεις μεταφορικο ή αν δεν μενεις κοντα, δεν αξιζει να γινεις μουνι.
βρεχει σαν πουστης οχι τιποτα αλλο
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
191
Like
1.255
Πόντοι
201
Ψαχνωντας να βρω που θα αδειασω απο τους ορχεις μου απο το σπερματικο υγρο, κατεληξα στην Σονια, Φιλιππιδου 11Α.Την ειχα παρει καπου στην διδύμου, προ covid εποχη. Νταξει το τσιμπουκι τις απλα δεν υπαρχει, αρκετη ωρα γλυψιμο αρχιδιων, και καταθεση στο στομα τις. Ο χωρος αψογος,
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Τυπαρες μου καλησπέρα.

Τρελή πορνοβδομαδα αυτή!

Δευτέρα - Τρίτη - Τετάρτη....Γαμουσα σαν σκύλος!

Έχω κοπεί!

Πρήστηκε η ψωλαρα μου από τα πολλά γαμησια!:knockinb::walkingpenis:

Ποιες ετίμησες, φίλε Jon;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Μίνι ενημέρωση.
Οι περιγραφές είναι ως επί το πλείστον του Σμύρνη, με ελάχιστες προσθήκες.
Σε λίγα Live στη 2η βάρδια:

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Σάσα ξανθιά με κανονικό πολύ ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια. Με υφάκι χιλίων καρδιναλίων, θα προσέθετα. Ερωτηθείσα από συναγωνιστή αν κάνει ελεύθερο στοματικό απάντησε: «Κατ’επιλογή, ναι».

Φωκαίας 7 ισόγειο, η Στέλλα, από το Φυλής 71. Μιλφ, πολύ αδύνατη, με γυαλιά, φουλ πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 Αλισια το γλυκό ξανθό κοντοπουτανο, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα. Δούλευε ως Άννα στο Φυλής 109 όροφο.

Φυλής 54 όροφος, Αλεξάνδρα. Πολύ αδύνατη, ωραίο κορμί. Μελαχρινή, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66Δ Ραμονα, ξανθιά με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Ιδιαίτερα επίμονη η ψηλή γκριζομάλα τσατσά, στο όριο των διαταγών ο τρόπος που μου έλεγε να περάσω.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή, με γυαλάκια, με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Καλό απόγευμα :hi:
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Ψαχνωντας να βρω που θα αδειασω απο τους ορχεις μου απο το σπερματικο υγρο, κατεληξα στην Σονια, Φιλιππιδου 11Α.Την ειχα παρει καπου στην διδύμου, προ covid εποχη. Νταξει το τσιμπουκι τις απλα δεν υπαρχει, αρκετη ωρα γλυψιμο αρχιδιων, και καταθεση στο στομα τις. Ο χωρος αψογος,
κώλο έχει ακόμα στο πρόγραμμα της η τον έκοψε μετά κοβιντ?
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Επείδη την Ευα την εχω παρει αρκετες φορές και εν τελει την εχω ψυχολογησει σχεδον πληρως. Η τυπισα ειναι απο αυτες της χωριατοπουλες της Ρουμανιας που λεγανε οτι θα πανε σε μια αλλη χωρα για να πιασουν καριερα (χωρις να το ξερει η οικογενεια της, οτι εκδιδεται) και πηγαινοερχετε στις δυο χωρες για να πει ενα γεια. Εγω εκτιμω οτι και οι δυο ειτε θα αργησουν να ερθουν λογω COVID ή μαλλον δεν θα τις δουμε.

Υ.Γ. αυτες τις μερες δεν εχω παει Φυλης για να τσεκαρω τι γινετε στον οικο
Η αλήθεια είναι πως την Εύα δεν την έχω πάρει ποτέ άρα δε ξέρω.
Η Κατερίνα όμως, με βάση τα Ελληνικά της δείχνει ότι έχει περάσει πολλά χρόνια στην Ελλάδα γιατί τα μιλάει άπταιστα άρα δε φαντάζομαι απλά να εξαφανίστηκε.
Η λογική είναι ότι συνήθως έρχεσαι λίγο και αφού δε σε κρατάει κάτι, φεύγεις.
Αν εχείς χρόνια όμως φαντάζομαι θα είναι αλλιώς.

Και εγώ με τη πρώτη ευκαιρία θα ρωτήσω στο φ74 δεξιά αν γνωρίζουν τίποτα.
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ψαχνωντας να βρω που θα αδειασω απο τους ορχεις μου απο το σπερματικο υγρο, κατεληξα στην Σονια, Φιλιππιδου 11Α.Την ειχα παρει καπου στην διδύμου, προ covid εποχη. Νταξει το τσιμπουκι τις απλα δεν υπαρχει, αρκετη ωρα γλυψιμο αρχιδιων, και καταθεση στο στομα τις. Ο χωρος αψογος,
Αδελφέ σε ποια βάρδια είναι η Σόνια?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.237
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
Ξέρεις κανείς αν θα εμφανιστεί η Τζωρτζια από Διδύμου 7Β ?

Δύο μέρες τώρα που πέρασα κλειστό το Τζωρτζιανοσπιτο.... :-(
ρε αδερφέ αυτή δούλευε όποτε της καύλωνε τις καλές μέρες, τώρα χέσε μέσα!
Ασε που για αυτήν η παραφιλολογία στο site έχει πιάσει κόκκινο! Τη μια πως σταματάει, την άλλη πως έχει παντρευτεί γενικά αυτό που έχω καταλάβει εγώ είναι πως πάντα ήταν με το ένα πόδι εκτός δουλειάς!
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
ρε αδερφέ αυτή δούλευε όποτε της καύλωνε τις καλές μέρες, τώρα χέσε μέσα!
Ασε που για αυτήν η παραφιλολογία στο site έχει πιάσει κόκκινο! Τη μια πως σταματάει, την άλλη πως έχει παντρευτεί γενικά αυτό που έχω καταλάβει εγώ είναι πως πάντα ήταν με το ένα πόδι εκτός δουλειάς!
Η αλήθεια είναι πως κάποιες εποχές ήταν λίγο άστατη.

Παρόλα αυτά είναι η αγαπημένη μου, την ακολουθώ τώρα πάνω από 3-4 χρόνια και περνάω παρά πολύ Καλά μαζί της, ως σχεδόν μόνιμος πελάτης, οπότε δεν με ενοχλούν οι ατασθαλίες της .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom