Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (15 μέλη και 219 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ημερα λύτρωσης για τους βετερανους μπουρδελιαριδες.
Οι βετερανοι καταφεραν και κρατηθηκαν και δεν επεσαν στο λακκο που πεφτουν εδω και τοσα χρονια οι αγαπουλιδες.
Εμεις ως βετερανοι κρατηθηκαμε,χωρις να υποκυψουμε,ουτε σε πανακριβα βιζιτονια ουτε σε απαιτητικές γκομενες ουτε πουθενα.
Θελω να δω τη φατσα του προμοτορα σημερα που ανοιξαν τα μπουρδελα.
Χααχχαχαχαχαα α α α
Προμοτορααααααα τον πουλοοοοο
Χαχααχχαχααχχα
Την Καλημερα μου Φιλε και Αγωνιστη για ενα Καλυτερο Ερωτικο Αυριο Jean-Claud....πες τα .....εδω δεν υποκυψαμε να γινουμε ΝΔ......λες και δεν περασανε λεφτα απο τα χερια μας να παμε στα πως τα λενε????Call girls.....δεν εχουν καταλαβει οτι τα μπουρδελα ειναι σταση ζωης και οχι μια απλη ερωτικη συνευρευση.....καποτε θα το καταλαβουν.......υσ.εχτες ημουνα παρεα με μια φιλη ρωσσιδα που με ειχε καλεσει για φαγητο.....εκει ηταν και μια φιλη της που της την ειχα πεσει διακριτικα και μου εκανε την δυσκολη η μαλλον ειναι δυσκολη και εφαγα ενα μεγαλο Χ.....οι οικοι κλειστοι βεβαια.....στο τελος της βραδυας μου ειπε η Φιλη γιατι δεν κανεις κατι με την ταδε......δεν μιλησα....οι οικοι ηταν ετοιμοι να ανοιξουν....λιγες ωρες μενανε.........
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τι έγινε βορδελιάρηδες; Άνοιξαν φυλής;
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Άνοιξαν αλλά ξεσυνήθισα πάω,κάπως μου φαίνεται.λες και πάω πρώτη φορά.
Ο μύστης ζαν ο αγωνιστής έφαγε μπαν πάλι μου είπε να ενημερώσω
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Αύριο η πρώτη εξόρμηση. Να ζεσταθούν οι μηχανές πρώτα.
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Θα ανεβουν τυπε χαλαρωσε,θα γεμισουν τα τσαρδια σημερα.
Εριξα ηδη χ σε γκομενα που θα μου το εδινε μεσω τιντερ μου λεει αυριο θες να βρεθουμε εδω και 10 μερες που την γνωρισα και της λεω αργησες??γιατι μου λεει βρηκες άλλη?οχι της λεω ανοιξαν τα μπουρδελα ακόμα δεν απαντησε χαχαχχα α α
Έλα ρε κομμάτι είσαι και γαμώ τα άτομα,τι της είπες της γκόμενας....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.738
Πόντοι
45.465
τώρα live

βρέθηκα το ΣΚ μαζί με δύο Ελβετιδες στα χωριά του Πηλίου, σήμερα έφυγαν για Σκόπελο έτσι είπα να δω τι παίζει σήμερα πρώτη μέρα στα μπουρδελακια του Βόλου.
Σε αχαρτογραφητα νερά λοιπόν μιας και δεν έχω ιδέα, συμβουλευτικα το λοιπόν το χαρτη και ξεκίνησα, την επιείκεια σας διότι δε γνωρίζω αν είναι κλειστά από καιρό ή κλειστά προς το παρόν

Ροζου 18 ήταν κλειστά και απέναντι κάνουν έργα σε σπίτι και έχει χαλίκι και άμμο μπροστά από την είσοδο.

Μενανδρου 4 κλειστό ενώ στο 6 κλειστό και κανουν έργα στη ταράτσα.

Σόλωνος 15 κλειστό

Αθανασιου Διάκου 9 ανοιχτή η πόρτα, ανέβηκα τις σκάλες, μια ξανθιά ψηλή γκιλφ τεαβελι μου είπε ότι θα ανοίξουν το απόγευμα.


Μπορελ 1 κλειστά

Χατζηαργυρη 15α κλειστό

Κουταρελια 33 κλειστό έχει γίνει ραφειο ή κάτι τέτοιο

Μωυσεως 3α Βερονικα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, πρόγραμμα δεν ανακοινώθηκε, η τσα τσα είπε θα τα πείτε με τη κοπέλα στο δωμάτιο...

ΥΓ1κάποια στιγμή το απόγευμα που θα έχω επιστρέψει Αθήνα θα ανεβάσω και 4-5 φωτογραφίες

ΥΓ2 ζητώ ταπεινά συγνώμη που η πρώτη ενημέρωση δεν ήταν για Αθήνα... επιφυλασσομαι για το απογευματάκι

ΥΓ3 καλή αρχή
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Παρακαλώ, όποιος έχει οποιαδήποτε πληροφορία για την Κατερίνα με τη κωλάρα απο το φ74 αριστερά να τη μοιραστεί.
 

Poutanofreakoulas

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες άμα δει κανείς αυτό το Ρομουνάκι την Σόνια από την φυλής 84β ας το ανεβάσει . Είχα ρωτήσει τον τσάτσο που έκανε την μακροσκελή παρουσίαση πότε και αν θα έρθει και είχε πει την περιμένουμε μόλις χαλαρώσουν τα πράγματα!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Καλησπέρα σε όλους μετά από μεγάλη αποχή ας ευχηθώ και γώ καλά γαμησια
Αλλά λόγω φόρτου εργασίας αυτές τις μέρες δεν θα κάνω τσάρκα , εάν όμως πετύχει κάποιος την φωτεινή που δούλευε Κολωνός 27β όροφο και αργότερα Ιάσωνος 46 όροφο πείτε τίποτα ευχαριστώ
Ιάσονος 44 όροφο ήταν τελευταία το μωρό, μαζί με τη ξανθιά Σοφία..Μακάρι να επανέλθουν...
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Ιάσονος 44 όροφο ήταν τελευταία το μωρό, μαζί με τη ξανθιά Σοφία..Μακάρι να επανέλθουν...
Η Σοφία ήταν το πρωί στο πόστο της συνοδοιπόροι, προφανώς απόγευμα θα είναι η Φωτεινή της Νύχτας.. Καλη επάνοδο στις επάλξεις!
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Παρακαλώ, όποιος έχει οποιαδήποτε πληροφορία για την Κατερίνα με τη κωλάρα απο το φ74 αριστερά να τη μοιραστεί.
Και για την Ευα με τα γυαλακια και τις βυζαρες επίσης αν υπαρχει κανα νεο συνοδοιπορε
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Έκανα τσάρκα πρίν λίγο, οι πρεζάκηδες έχουν εξαφανιστεί. Στο 59 κάτω η γνωστή Άννα και η τσατσά μου είπε κάθε μέρα εδώ είσαι, περνά καμία φορά. Τόσους μήνες κλειστά πως ήμουν εγώ κάθε μέρα εκεί; Στο 67 είδα την Ηλέκτρα με άλλα όνομα όμως και μια άλλη με παρτουζα στα 30. Στο 84 Κάτω η Ράνια, στο 86 κάτω η ξανθιά τσατσά που τραβάει μπλούζες έκανα μεταβολή και έφυγα αμέσως, στο 65 πάνω η μπιουτη, Φώκαιας 27 υπόγειο η Άννα κου με μια άλλη που δεν θυμάμαι, στο 27 όροφο η Ντιάνα με λίγα παραπάνω κιλά με μια άλλη Αλβανίδα, στο 27 ισόγειο η Καρολίνα με μια άλλη που δεν θυμάμαι, στο 17 ισόγειο η Πάολα. Στο Χωματιανου η Αντριάνα είχε πολύ κόσμο όλα τα δωμάτια πιασμένα και 5 στο σαλόνι περίμεναν την σειρά τους.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Μάγκες άμα δει κανείς αυτό το Ρομουνάκι την Σόνια από την φυλής 84β ας το ανεβάσει . Είχα ρωτήσει τον τσάτσο που έκανε την μακροσκελή παρουσίαση πότε και αν θα έρθει και είχε πει την περιμένουμε μόλις χαλαρώσουν τα πράγματα!
Οντως αδερφε και γω την περιμενω πώς και πως τη συγκεκριμενη
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
απο κολωνου περασε κανενας; εχουν ανοιξει εκει τα τσαρδια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom