Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Λοιπόν από ότι ξέρω κι εγώ μάλλον για 7. Το 15 ακούστηκε από μερικούς ανταγωνιστές, χωρίς να τους αμφισβητώ, φυσικά. Θεωρώ πως επειδή η θετικότητα των κρουσμάτων πέφτει, μάλλον πάμε για άνοιγμα όλα. Εξάλλου πάει και για εκλογές προσεχώς.
Τώρα τι να πω; Σίγουρα κάποιοι πατρώνες θα ξέρουν από πηγές. Τα συμφέροντα πολλά βρε παιδιά.
Υπομονή. Λίγες μέρες ακόμα μέχρι τις 7. Κανονικά θα το ανακοινώσουν την Παρασκευή, για ποιοι ΚΑΔ θα ανοίξουν. Οπότε θα ξέρουμε.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ρε τυποι, μονο οι λεφταδες γαμανε πια? Ολο κριτικες για βιζιτες βλεπω. Τοσο πολυ κονομηθηκε η ελλας μεσα στη πανδημια?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Επίσκεψη μεσημεριανή στη Μπαρμπορα, με καμπύλες πλέον κάτι που δεν με χάλασε ιδιαίτερα οι υπηρεσίες πολύ καλές όπως πάντα, μετά τον αγώνα μιλήσαμε λίγο για την κατάσταση όπου μου εξέφρασε την ανησυχία τής ότι οι οίκοι θα κλείσουν πάλι τον Αύγουστο,της είπα ότι αποκλείεται, αν και αυτή επέμενε, αποχαιρέτησα και έφυγα και κατηφορησα τη Λιοσίων όπου κατευθασα στο πακιστανικό μπιουτι σαλούν για κούρεμα λούσιμο ξύρισμα και περιποίηση προσώπου
Καμπύλες το λες Ευγενικά , βρίσκεται πάντως στα όρια της Φάκλανας …
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ρε τυποι, μονο οι λεφταδες γαμανε πια? Ολο κριτικες για βιζιτες βλεπω. Τοσο πολυ κονομηθηκε η ελλας μεσα στη πανδημια?
Στην Ελλάδα γαμάνε πια πουτάνες μόνον οι πλούσιοι Έλληνες και οι αραβοπάκηδες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
δεν υπαρχει καμια σοβαρη πηγη για το 15/6, αν βρισκετε κατι στα ιντερνετς παρακαλω παραθεστε το, αλλιως μην το αναπαραγετε.
η τελευταια κρατικη ενημερωση λεει 7/6
2 πολυπειρες ιερόδουλες μου είπανε ότι παιζει 15/6 (παιζει) καθώς επίσης πως τον Οκτώβριο θα έχουμε τα ίδια.... Ειδωμεν!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.653
Πόντοι
1.436
Τι σωματότυπο έχει η Έμιλι και ηλικία; Και αριθμό διαβατηρίου.
Θα το έλεγα πολύ ωραίο σώμα. 2,5άρι βυζί, ωραίος κώλος, ιδιαίτερα αρμονικό σώμα.
Κατά τη διάρκεια της καραντίνας, ωστόσο, χαλάρωσε αισθητά. Αυτό το καταλαβαίνει όποιος ήξερε την Έμιλυ από πριν (λόγω ακριβώς των πολύ καλών αναλογιών).
Μαύρο μακρύ μαλλί, άσπρη επιδερμίδα, ύψος 1,70, καλά ελληνικά.
Το ατού της είναι, θα έλεγα, η πίπα. Προσωπικά με χαλάει η αξύριστη περιοχή στο εφήβαιο.
Τίμια αλλά τυπική. Για gfe ή pse πηγαίνεις αλλού.
Κάπου στα 32 την κόβω.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
τι αλλαξε;;μια βδομαδα μετα τα γυμναστηρια δεν ειναι το κλασικο;;εχει καποιος πληροφορια ειτε επισημη μεσω ΚΑΔ ειτε απο ατομο του χωρου;;
Τα μετρα που ισχυουν μεχρι τις 07/06/2021 & ωρα 06:00 ο ΚΑΔ ειναι σε αναστολη.. Τελος βδομάδας θα εχουμε νεοτερα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
δεν θα είμαστε σίγουροι μέχρι να δούμε τα φωτάκια αναμμένα... πάντως είναι πολύ πιθανό το 7/6 έτσι συζητιέται μεταξύ τους, ενώ σήμερα σε πολλά σπιτάκια της Φυλής κ της Φωκαιας κάνανε καθαριοτητες.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ποιος καλός βορδελιαρης ξέρει να μας πει αν το Κροκεών 6 είναι ανοιχτό και γιατί δεν δουλεύει το τηλέφωνο;
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Θα το έλεγα πολύ ωραίο σώμα. 2,5άρι βυζί, ωραίος κώλος, ιδιαίτερα αρμονικό σώμα.
Κατά τη διάρκεια της καραντίνας, ωστόσο, χαλάρωσε αισθητά. Αυτό το καταλαβαίνει όποιος ήξερε την Έμιλυ από πριν (λόγω ακριβώς των πολύ καλών αναλογιών).
Μαύρο μακρύ μαλλί, άσπρη επιδερμίδα, ύψος 1,70, καλά ελληνικά.
Το ατού της είναι, θα έλεγα, η πίπα. Προσωπικά με χαλάει η αξύριστη περιοχή στο εφήβαιο.
Τίμια αλλά τυπική. Για gfe ή pse πηγαίνεις αλλού.
Κάπου στα 32 την κόβω.
Ακριβεστατος ο φίλος
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Σήμερα βράδυ μπήκα στο Ιάσωνος 31β υπόγειο. Ένα ωραίο πιπίνι γυφτάκι, που αποδείχτηκε η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει στην 30ετη μπουρδελοκαριερα μου. Πιπα δευτερόλεπτα με κλασικά να σου δείχνει την πλάτη για να μην μπορείς να πιάσεις βυζια, μετά που ξάπλωσε, πήγα να χουφτωσω και μου λέει.... Νο ρομαντικό. Όταν άρχισα να την γαμαω, μου δείχνει με τα δάχτυλα και μου λέει... Τυο μινιτς ονλυ. Την έβγαλα και τον έπαιξα και έφυγα. ΜΑΚΡΥΆ ΜΕΓΆΛΗ ΦΌΛΑ. ΚΑΙ από ότι είδα είχε και δουλειά.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
2 πολυπειρες ιερόδουλες μου είπανε ότι παιζει 15/6 (παιζει) καθώς επίσης πως τον Οκτώβριο θα έχουμε τα ίδια.... Ειδωμεν!
Έχει μπει επίσημα το 7 εδώ και δύο εβδομάδες.Δεν κρατάνε άλλο έτσι κι αλλιώς.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Εφόσον δεν έχει γίνει καμία ανακοίνωση την Δευτερα ανοίγουν κανονικά.Ο χωρος είναι εντελώς αναξιόπιστος όπως έχει φανεί μέχρι στιγμη για πληροφορίες, ότι μαλακιά ακούει καποιος το μεταδίδει και μετά το θεωρούν δεδομενο. Προσωπικα πιστεύω ότι δεν θα ξανακλεισει τίποτα ξανά, με εμβολιασμενο τον μισό πληθυσμό θα ναι τελείως παρανοϊκό αυτό να γίνει.Ασε που μέχρι το Δεκέμβρη μιλάνε για φάρμακο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
δεν θα είμαστε σίγουροι μέχρι να δούμε τα φωτάκια αναμμένα... πάντως είναι πολύ πιθανό το 7/6 έτσι συζητιέται μεταξύ τους, ενώ σήμερα σε πολλά σπιτάκια της Φυλής κ της Φωκαιας κάνανε καθαριοτητες.
Ε για να έκαναν καθαριοτητες τότε μάλλον θα έχουμε καλά νέα … Μακάρι Την καλημέρα μου σε όλους
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
τι αλλαξε;;μια βδομαδα μετα τα γυμναστηρια δεν ειναι το κλασικο;;εχει καποιος πληροφορια ειτε επισημη μεσω ΚΑΔ ειτε απο ατομο του χωρου;;
Εχουν Καδ τα βορδελα που δεν εχουν ουτε ταμειακη ?
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Εχουν Καδ τα βορδελα που δεν εχουν ουτε ταμειακη ?
Έχουν ΚΑΔ κανονικά και ας μην έχουν ταμειακή.Φορολογούνται με διαφορετικό τρόπο. Το ΚΑΔ των οίκων ανοχής 96091912.Καλημέρα σε όλους!!!!
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Έχουν ΚΑΔ κανονικά και ας μην έχουν ταμειακή.Φορολογούνται με διαφορετικό τρόπο. Το ΚΑΔ των οίκων ανοχής 96091912.Καλημέρα σε όλους!!!!
Ετσι ειναι οπως τα λεει ο Sinatra7!! Καλημερες
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
Για να λεμε του σταβου το δικιο ,η καραντινα ηταν το κυκνειο ασμα του Μεταξιου τουλαχιστον...Περασα τις προαλες απο τα ρδελα της Μαραθωνος χτυπησα τη πορτα μου ανοιξε ενας Ρωσσος?Γεωργιανος?Ταρταρος? μου παρουσιασε 2 ελλεινες τανες που θελαν και ενα 20αρικο....Ειχα περασει πιο πριν απο Ιασωνος γυφτοι πακιστανοι πρεζακηδες πολλυ χαλι η κατασταση....Παλαιοτερα ημουν σχεδον καθημερινος στο Μεταξουργειο αλλα αποκτωντας λιγη αυτοεκτιμηση παταγα μονο μεθυσμενος απο ξυδια για ξελαφρωμα....Μιλαμε ρε μυστες πλεον ειναι αποστολη αυτοκτονιας το μεταξουργειο...Νταξι δεν ειμαι και κανας μπακαλιαρος 180 και 90 κιλα ειμαι αλλα η βρωμια εκει δεν υπαρχει......Σκατοφατσες,τα ρδελα μυριζουυν πακιστανιλα.....Καλυτερα στουντιακια και βιζιτακια,καραριοτητα δεν χτυπαει κανεις τη πορτα δεν ανυσηχεις μη στη πεσει καμια αγελη με πακια και ολα μια χαρα....Για καλτ σκηνικα μονο φυλης και λιοσιων που παροτι δεν εχουν την αιγλη της καλιτιλας του μεταξιου ειναι πολλυ πιο τιμια....Δυστυχως το Μεταξουργειο πεθανε....Καλυτερα airbnb παρα μια γειτονια γκετο για να γαμανε τα πακιστανοαλεγερινο ισλαμ ,που ειναι πιστευω καπως στημενο απο την πολιτεια για να ξεθυμενουν και μην αρισουν και βιαζουν οπως στις αλλες χωρες
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.355
Πόντοι
746
Έχει πολύ βρώμα όντως. Μιλάμε δεν σφουγγάριζουν πια. Καλά τα στρώματα αν και θα ήθελε κάθε πενταετία να τα αλλάζουν το μαξιμουν, δεν θα μιλήσω. Σεντόνια λιωμένα, βρωμιά που μυρίζει. Οι τσατσες έχουν υφακι δημοσίων υπαλλήλων σε υπηρεσία χρόνια. Άμα δεν έρθουν οι καθαρίστριες του "ΟΑΕΔ" δεν κάνουν τίποτα.
Ούτε όρθιος δεν θέλω να γαμαω εκεί. Καλά λεφτά βγάζουν. Άσε 1€ για το σπίτι κάθε γαμησι να δεις πως αλλάζουν όλα σε καλύτερα.
Αν μπορούσε η αλβανική μαφία που τα έχει θα έβαζε και κρεβάτια από τους κάδους, έτοιμα χρησιμοποιημένα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom