Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (19 μέλη και 265 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη μεσημεριανή στη Μπαρμπορα, με καμπύλες πλέον κάτι που δεν με χάλασε ιδιαίτερα οι υπηρεσίες πολύ καλές όπως πάντα, μετά τον αγώνα μιλήσαμε λίγο για την κατάσταση όπου μου εξέφρασε την ανησυχία τής ότι οι οίκοι θα κλείσουν πάλι τον Αύγουστο,της είπα ότι αποκλείεται, αν και αυτή επέμενε, αποχαιρέτησα και έφυγα και κατηφορησα τη Λιοσίων όπου κατευθασα στο πακιστανικό μπιουτι σαλούν για κούρεμα λούσιμο ξύρισμα και περιποίηση προσώπου
Ακόμα δεν άνοιξαν. Θα κλείσουν κιόλας;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Σας κάνει εντύπωση ενδεχόμενο νέο κλείσιμο (εδώ καλά καλά ΔΕΝ έχουν ανοίξει τόσους μήνες) των οίκων ανοχής Αύγουστο, Σεπτέμβρη κτλ. ρεεέεεεε μάγκες ειλικρινά τώρα;;;;;; ?
Προσωπικά οτιδήποτε κι αν δω πλέον από την κυβέρνηση Μητσοτάκη ΔΕΝ θα μου κάνει την παραμικρή εντύπωση....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Γιατί μετά τις τελευταίες πληροφοριες παιζει και το 15/6.
Γι'αυτο ας μην το γλωσσοτρωμε.... αφήστε το να κυλήσει και όπου κάτσει η μπίλια!
δεν υπαρχει καμια σοβαρη πηγη για το 15/6, αν βρισκετε κατι στα ιντερνετς παρακαλω παραθεστε το, αλλιως μην το αναπαραγετε.
η τελευταια κρατικη ενημερωση λεει 7/6
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επιστροφη μετα από καταδρομική για άδειασμα στο κλειστό Ι20β στην μικρή ξανθιά Ρουμάνα με το ωραίο κωλι τη Νικόλ.

Απ' έξω είχα και ένα μικρό παρατράγουδο. Έξω απ' το κατάστημα καθόταν η τσατσά φύλαξης, η Νικόλ και κάτι άλλες τσατσογριες.

Κλειστά μου λέει η τσα2 φύλαξης. Η κοπέλα σχόλασε λέω; Και αμέσως δέχομαι λεκτική τσατσοεπιθεση. ''Οποια κάθεται εδώ γαμιεται δηλαδή;" Αφού έχω πέρασει μαζί της λέω. Και η ετοιμόλογη τσα2 αμέσως απαντάει αφού την βλέπεις τώρα και κάθεται έξω.

Χαχα.
Φεύγω κάνω μια γύρα στα σε κάποια άλλα κλειστά βορδελα. Η Άναμπελ στη θέση της,ουδείς πελάτης εντός,καθόταν μόνη στον καναπέ. Ξαναγυρναω και μπαίνω στο τσακ πίσω από έναν Πάκο. Δεν πρόλαβε να αντιδράσει η τσα2 που μου την είχε πει και πέρασα σούμπιτος μέσα.

Κατά τις 1800 έπιασε σήμερα εργασία. Στο δεκαπεντάρι.
 

antonis30g

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
10
Like
16
Πόντοι
0
Την Αννα απο Φυλής 59 που θα την βρουμε ρε παλικάρια? :hi:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Επιστροφη μετα από καταδρομική για άδειασμα στο κλειστό Ι20β στην μικρή ξανθιά Ρουμάνα με το ωραίο κωλι τη Νικόλ.

Απ' έξω είχα και ένα μικρό παρατράγουδο. Έξω απ' το κατάστημα καθόταν η τσατσά φύλαξης, η Νικόλ και κάτι άλλες τσατσογριες.

Κλειστά μου λέει η τσα2 φύλαξης. Η κοπέλα σχόλασε λέω; Και αμέσως δέχομαι λεκτική τσατσοεπιθεση. ''Οποια κάθεται εδώ γαμιεται δηλαδή;" Αφού έχω πέρασει μαζί της λέω. Και η ετοιμόλογη τσα2 αμέσως απαντάει αφού την βλέπεις τώρα και κάθεται έξω.

Χαχα.
Φεύγω κάνω μια γύρα στα σε κάποια άλλα κλειστά βορδελα. Η Άναμπελ στη θέση της,ουδείς πελάτης εντός,καθόταν μόνη στον καναπέ. Ξαναγυρναω και μπαίνω στο τσακ πίσω από έναν Πάκο. Δεν πρόλαβε να αντιδράσει η τσα2 που μου την είχε πει και πέρασα σούμπιτος μέσα.

Κατά τις 1800 έπιασε σήμερα εργασία. Στο δεκαπεντάρι.
ολο κραζεις το βρωμομεταξι αλλα ολη μερα εκει εισαι. προσεχε μη σου γινει συνηθειο και γινεις σαν και μας τους βρωμυλους
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ολο κραζεις το βρωμομεταξι αλλα ολη μερα εκει εισαι. προσεχε μη σου γινει συνηθειο και γινεις σαν και μας τους βρωμυλους
Ήμουν καθοδόν για Κροκεών 6, αλλά το τηλ τους δεν δουλεύει. Μου φαίνεται ότι βάζουν μούφα ωράρια στο ίντερνετ. Δεν ήθελα να διακινδυνεύσω.

Το εμετάξι όπως και να το φέρεις πάντα εμετικό θα είναι. Και πάω μόνο σε επιλεγμένους στόχους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ολο κραζεις το βρωμομεταξι αλλα ολη μερα εκει εισαι. προσεχε μη σου γινει συνηθειο και γινεις σαν και μας τους βρωμυλους
Σημειωνε επίσης ότι σήμερα το πρόγραμμα κανονικά έγραφε Στούδιο. Δεν βρήκα αυτή που έψαχνα οπότε αναγκαστικά. Αύριο.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Και παλιά πηγαινα εμετικον κάπου κάπου σε επιλεγμένους στόχους πάλι αλλά τότε είχε καλύτερους. Εστελ πήγαινα Και φολοΜισελ κυρίως. Στις άλλες ούτε που πάταγα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Και μια πιτσιρίκα Μολδαβεζα με ωραία στρογγυλά βυζιά απέναντι απ' το Ι20α,στον όροφο.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τα πάμε εγώ είμαι πάντως καιρού αλλά μην βγάζουμε τον εμετό καθαριότητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είχε κανένα φοβερό μουνι κάθε μέρα εκεί θα ήμουνα. Αλλά το ρίσκο απ' τη βρώμα και την πακιτανίλα είναι ρίσκο.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
410
Κριτικές
157
Like
8.541
Πόντοι
23.733
Συνάντηση στης 18:00 με Ελένη στο Μ.Αλεξανδρου 28.πορνοαταρικο γαμησι.η κοπέλα εχωσε τα μούτρα στον πουτσο και τ αρχιδια μου.πολυ φυλικη και τελιομα στο στόμα της
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Συνάντηση στης 18:00 με Ελένη στο Μ.Αλεξανδρου 28.πορνοαταρικο γαμησι.η κοπέλα εχωσε τα μούτρα στον πουτσο και τ αρχιδια μου.πολυ φυλικη και τελιομα στο στόμα της
Καλησπερα Φιλε Ατριδη...το Ελενακι απογευματινο ητανε σημερα???
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Το Φωκαίας 9 λειτουργεί όπως και στην πρώτη καραντίνα; Αν ναι, είναι η Έμιλυ εκεί και ποιες ώρες δουλεύει;
Ευχαριστώ
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Για να μην παίρνουμε και εμετουργικο αέρα,οι παπάρες στο Κροκεων μου χαλασαν το πρόγραμμα. Υποτίθεται ότι είναι ανοιχτό. Αμφιβάλλω. Τζάμπα θα πήγαινα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εδώ βλέπω μόνο οι παλαιές καραβανες γαμανε κάτι . Οι άλλοι μόνο λόγια.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom