Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (9 μέλη και 132 επισκέπτες)

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
4.536
Πόντοι
726
Σε μερικά 3η βάρδια

Φ54κατω Αουρόρα

Φ56 Νάταλι εύχαρις Κολομβιάνα μοντελέ θηλυκό με αρκετά μικρό βυζί ταλαιπωρημένο,τούμπανο αναλογίες κστά τ άλλα.

Φ66α Καίτη για πότε έχασε 2-3 κιλά ή μου φάνηκε;

Φ72 της Ειρήνης ανοιχτό

Φ72υπόγειο άνοιξε για λίγο κι έκλεισε πορτα και φώτα,δεν προλαβα να δώ πιθανόν ΆΕντζυ επιστροφή.

Φ74 αρ. ανοιχτό,δεξιά κλειστό

Φ61ανοιχτά δε μπήκα

Φ59 πάνω Αντζελα λεπτή μελαμψή
Φ59 κάτω Αλίσια η εύσωμη νταρντανα (όχι η ξανθοκάστανη μίλφ τού ίδιου οίκου)
Φ84,Φ65α ανοιχτά δε μπήκα

Φ67 Νάταλι κι Ελένη ψιλοανωμαλιάρες σκάσανε σαλόνι με σκηνικά ουάου η μια τραβούσε το στρίνγκ της άλλης παράλίγο και ψήθηκα.

Φ71β Βερόνικα Σανέλ

Φιλιππίδια ανοιχτά

Φωκαίας:
7υπ. Αλεξάνδρα
7ισ Αννίτα
9 πιθανόν Ρωξάνα
13υπ.Μελίσα κοντούλα χαμαδούλα και λίγο γεματούλα με βύζους 3παρά κάτι πολύ ευχάριστο ακομπλεξάριστο τυπάκι.

13ισ και 17άρια κλειστά

19 Λίλη Μπραζιλ σωμα λάτιν με αρμονικά πιασίματα,καλή παρουσία καστανό μαλλί με αφέλειες και κότσο ωραίο βλέμμα.
25άρια καί 27άρια ανοιχτά,
27α Μαρτίνα γκομενέ επίσης ευχάριστη παρουσία.

Γενικά αρκετός κόσμος για αργάμιση,όμως ωραίο χαλαρό κλίμα καμμία σχέση με τις γιορτές και τα σκ τού Κουτρούλη.
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
41
Like
180
Πόντοι
0
Σε μερικά 3η βάρδια

Φ54κατω Αουρόρα

Φ56 Νάταλι εύχαρις Κολομβιάνα μοντελέ θηλυκό με αρκετά μικρό βυζί ταλαιπωρημένο,τούμπανο αναλογίες κστά τ άλλα.

Φ66α Καίτη για πότε έχασε 2-3 κιλά ή μου φάνηκε;

Φ72 της Ειρήνης ανοιχτό

Φ72υπόγειο άνοιξε για λίγο κι έκλεισε πορτα και φώτα,δεν προλαβα να δώ πιθανόν ΆΕντζυ επιστροφή.

Φ74 αρ. ανοιχτό,δεξιά κλειστό

Φ61ανοιχτά δε μπήκα

Φ59 πάνω Αντζελα λεπτή μελαμψή
Φ59 κάτω Αλίσια η εύσωμη νταρντανα (όχι η ξανθοκάστανη μίλφ τού ίδιου οίκου)
Φ84,Φ65α ανοιχτά δε μπήκα

Φ67 Νάταλι κι Ελένη ψιλοανωμαλιάρες σκάσανε σαλόνι με σκηνικά ουάου η μια τραβούσε το στρίνγκ της άλλης παράλίγο και ψήθηκα.

Φ71β Βερόνικα Σανέλ

Φιλιππίδια ανοιχτά

Φωκαίας:
7υπ. Αλεξάνδρα
7ισ Αννίτα
9 πιθανόν Ρωξάνα
13υπ.Μελίσα κοντούλα χαμαδούλα και λίγο γεματούλα με βύζους 3παρά κάτι πολύ ευχάριστο ακομπλεξάριστο τυπάκι.

13ισ και 17άρια κλειστά

19 Λίλη Μπραζιλ σωμα λάτιν με αρμονικά πιασίματα,καλή παρουσία καστανό μαλλί με αφέλειες και κότσο ωραίο βλέμμα.
25άρια καί 27άρια ανοιχτά,
27α Μαρτίνα γκομενέ επίσης ευχάριστη παρουσία.

Γενικά αρκετός κόσμος για αργάμιση,όμως ωραίο χαλαρό κλίμα καμμία σχέση με τις γιορτές και τα σκ τού Κουτρούλη.
Φ72 υπόγα ναι η Άντζυ ήταν αρχίζοντας απο 20:00 την υπηρεσία σύμφωνα με την τσατσά
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
1704914066385571200313015121806.jpg

Λάιβ από Διδυμου 27:
Η Ιβανκα λείπει από το πόστο της (θα έχει κι αύριο ρεπό). Στη θέση της είναι η Αμιρα και η Φωτεινή... :hi:
Βρε δεν είπαμε να αλλάξεις πορεία????
Πάλι στους οίκους γυρνάς και ψάχνεις πρωκτικό εκτός προγράμματος??? :knuppel:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
484
Κριτικές
13
Like
4.570
Πόντοι
731
καλησπέρα μύστη μου ,
ονομα?βάρδια?οίκος?
πάντως χθές στη 1η βάρδια μόνο μια καινούργια είδα, μια Άννα στο Ιάσωνος 20β.
ευχαριστώ
Λοιπόν, ήταν Ι44? αυτό που είναι βαθιά μέσα ο διάδρομος δεξιά και τα δωμάτια δεν έχουν παράθυρα και τα σάπια κρεβάτια σκούζουν.
Πήγα χθές και δεν την πέτυχα, μου είπε η τσατσά την έλεγαν Μπιάνκα και ήταν προσωρινή, νεαρή, κοντούλα με 1,5άρι βυζί τούμπανη κωλάρα, μαλλί δεν είμαι σίγουρος μάλλον καστανό και ένα τεράστιο στρογγυλό ταττού στο δεξί μπούτι, μάλλον ήταν μεταγραφή απο καμιά Φυλής για 1-2 ρεπό (2η βάρδια) αλλά αν την είχα πετύχει θα την είχα πάρει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pappous99

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
235
Like
194
Πόντοι
1
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα


Ιωαννίνων 5 Νανσυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 όροφος Ναταλία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Έλενα/Ελένη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Ανίτα, απλό πρόγραμμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Μαριάννα και Σαμπινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ

Κωνσταντινουπολεως 166β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, για κάποιους που με ρώτησαν για τη Χριστίνα που δούλεψε κάνα μήνα, σύμφωνα με τη τσατσά από τότε που σταματησε δουλεύει στη Τρίπολη.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μαραθωνος 59α Τίνα μελαχρινή κοπέλα με καρέ μαλλί στυλ κουνουπίδι που λέγαμε παλιά, κανονικό σώμα 1,5αρι συν βυζι, αρκετά τατουάζ με ποιο χαρακτηριστικα αυτά που έχει πόδια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, εδώ έγινε η 2η κατάθεση της ημέρας, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Ιζαμπελα, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Κωνσταντινουπολεως 166α Μαριάννα και Σαμπινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ

αξίζουν????????
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.690
Πόντοι
3.246
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ερώτηση κρίσεως: οι δύο οικοι φυλης 54 α κ β κάθε πρωί είναι κλειστά??? Επίσης σε ένα από τα δύο είχα τσεκάρει μια ρωσιδουλα Αλεξάνδρα γνωρίζει κανείς αν δουλεύει εκεί πλέον??
Και εγώ για τη Αλεξάνδρα ρώτησα Άλλα ούτε που μου απαντησε ο σμιρνης που τον ρώτησα.Εχει να εμφανιστεί στη φυλής 3 μήνες έχει φύγει το ζήτημα είναι αν θα ξανάρθει ή όχι.Θελω να τη ξαναπάρω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Κάποιος γνωστής θα μου προτείνει μια με πρωκτικό που γουστάρει/χωρίς γκρινια για το μέγεθος ? Κυρίως 2η βάρδια αλλά δεν με πολυαπασχολεί
20ρικου
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
192
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Κάποιος γνωστής θα μου προτείνει μια με πρωκτικό που γουστάρει/χωρίς γκρινια για το μέγεθος ? Κυρίως 2η βάρδια αλλά δεν με πολυαπασχολεί
20ρικου
Μπάρμπορα συνήθως πρωινή βέργας 6 υπόγειο
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Η αλεξανδρα ποια είναι ;; Αυτή π έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και γλωσσόφιλα ;;με έντονα μάτια , ήταν καλο μωρο , προτείνεται καμία με παρόμοιο πρόγραμμα στην φυλής ;
 

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
68
Πόντοι
0
Η Άννα/Ιλόνα όταν πρωτοξεκινησε στο RIP Ξανθιππης 2 έκανε επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό χωρίς να ανακοινώνεται με έξτραλεφτά μέσα στο δωμάτιο,μάλιστα αυτή το πρότεινε, αργότερα στο Φυλής
71α το 2011 για ένα διάστημα που ήθελε να μαζέψει επείγοντος λεφτά με συν 10 ευρώ έδινε κώλο μετά βέβαια όταν πια είχε γίνει όνομα αυτά κόπηκαν για τους πολλούς και ήταν μόνο για κάποιους εκλεκτούς πελάτες

ΥΓ κάποια από αυτά που γράφεις στη τελευταία σου παράγραφο φυσικά είναι αστεία...αν θες
Παιτία παίζει πουθενά μπάλα αυτή τωρα;;;;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ναι ρε τρελε μου μια χαρα κοριτσι ειναι...
Εμενα 2 φορες με την σημερινη που εχω μπει μια χαρα
μου ξηγιεται...
Αν εισαι ευγενικος και καθαρος στα περισσοτερα περνας καλα...
Τωρα οι συναγωνιστες μπορει να την βρηκαν σε κακο mood..
Οκ κανεις δεν ειναι τελειος..
Απειρες φορες το εχω παθει και εγω..
Εχει ψαρωτικο υφος λιγο αλλα οχι απομακρο...
Με 2 κουβεντες που ειπαμε ολα πηγαν καλα..
Το σημαντικοτερο ολων οτι δεν υποσχεται κατι το οποιο δεν κανει..
Γιατι εξω καποιες λενε αλλα και μεσα ακυρο...
Να πας και να περασεις καλα οποτε πας..
Αυτα και ελπιζω να βοηθησα..
Ενημέρωσες εδώ αφού είχες περάσει καλά, δεν θυμάμαι???
:think:

Οκ είδα!
Χρωστάς όμως μια κριτική!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Καταθεση στην Ανδριαννα με την κωλαρα, ( προς Λιοσίων μερια είναι - χωματιανου νομίζω εκτός αν τα μπερδεύω ) έχει τρομερή κωλαρα, Αλβανίδα μου κάνει, μέσα ομως μου φάνηκε απλή, όχι κάτι τρομερό στο γαμησι, απο μαπα για εμένα χάλια, λαδωμένο μαλλί, μεσα δεν κάνει κόλπα για να πεις έρχομαι ξανά, νομίζω έχει κωλαρα και το ξέρει. Άγευστο γαμησι.

Πριν μέρες πήγα και ΣΟΛ δούλευε Φωκαίας, πέρασα χάλια και εκεί , πιπα με προφυλακτικό , ρηχή , μετά στα 4 με το ζόρι. Τι να πω γούστα είναι αυτά , Ισως εγώ να είμαι περίεργος.


Πριν μερες πήγα σαμπινα, είχα μήνες να πάω, με ζάλιζε τον έρωτα γιατί δεν πήγαινα τόσο καιρό, της είπα ότι γκρίνιαζε και δεν καθόταν να τον φάει τις προηγούμενες φορές, όλο άκουγα Γιαιτ δεν την έπαιρναν ως βίζιτα και θελουμε να γαμάνε με 20€ ένα μουνι τέτοιο κλπ, αφού της εξήγησα ότι αν γκρινιάζει δεν θα την γαμαμε, την πήδηξα χωρίς να γκρινιάξει. Ήθελα να χύσω πάνω στο μουνι και την κωλοτρυπιδα ( όχι μέσα ) και μου φώναζα πας καλά αυτό είναι επικίνδυνο κλπ. Ενώ το να πηγαίνει κάθε μέρα με 20 αγνώστους είναι υγειές , τι να πω .

Από εμένα άκυρο στην σαμπινα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom