Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 179 άτομα (11 μέλη και 168 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
13
Like
10.310
Πόντοι
2.046
Μαραθώνος 59 δεξί Τάνγια ρωσίδα πάρα πολύ καλή απλό
πρόγραμμα αλλά από
εμφάνιση αρκετά πάνω απ το μέσο όρο! Είναι τώρα απογευματινή βάρδια
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
104
Like
266
Πόντοι
21
Νωρίς το πρωί,κατά τις 8, πήρα την Κατερίνα στο Ιάσονος 46 όροφος, τίμια στις υπηρεσίες χωρίς όμως να βγάζει την πουτανιά που χρειάζεται για να σε ενθουσιάσει... Η Καρίνα από τις 10 του Νοεμβρίου στο πόστο της.
Η Κατερίνα που λες μηπως ειναι μια πιτσιρικα κοκκινομάλλα?
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
327
Κριτικές
8
Like
2.311
Πόντοι
721
Ανταπόκριση από Φιλ11πάνω.
Ντιάνα και Μάνια.

Η Ντιάνα απουσιάζε κάποιους μήνες και επέστρεψε. Η Μάνια καινούργια (η τουλάχιστον καινούργια σ'εμένα).

Δοκιμή Μάνιας λόγω εμφανίσεως. Αρκετά εμφανίσιμη, αν και το πρόσωπό της είναι ταλαιπωρημένο, έχει την πουτανιά να σε κάνει να περάσεις. Εν ολίγοις, ήταν αρκετά βιαστική, με το που κάθισε στο κρεβάτι έσκισε προφυλακτικό και το βάζει σε πεσμένο πέος. Μετά ενώ δεν πέτυχε ούτε καν 50άρα στύση, κάθεται πάνω μου και προσπαθεί να το βάλει μέσα της. Πώς δεν έβαλα τα γέλια. Ώπα ώπα της λέω κάτσε λίγο... Αρχίζει λίγο προκαταρκτικά και κάτι γίνεται. Πάλι βιασύνη να μπω να τελειώνουμε (πάντα με γλυκό τρόπο βέβαια, όχι μούτρα. Αν είχε και μούτρα, δεν θα μας είχε βρει το τέλος). Γενικά, δεν προτείνεται. Έχει απανωτά δωμάτια από 18αρικα 20αρικα και δεν την νοιάζει. Αυτό εκλαμβάνω από την περίπτωσή της. Αρκετά μέτρια πράγματα. Βγαίνοντας είχε κλεισμένα δωμάτια και σαλόνι γεμάτο πιτσιρίκια (που καβλώνουν με την χειραψία).

Από την άλλη, η Ντιάνα μπορεί για κάποιους (συμπεριλαμβανομένων εμού) να υστερεί λίγο σε σώμα, να μην είναι ουάου, αλλά είναι το γλυκό κορίτσι, πολύ περιποιητική, θα σε ευχαριστήσει, δεν θα βιαστεί και θα φύγεις έχοντας περάσει καλά. Αλλά επειδή δεν ικανοποιούμαστε τελικά με αυτά και η εμφάνιση όσο και να κάνει τραβάει, δοκιμάζουμε και δοκιμάζουμε, μέχρι τελικά να αναθεωρήσουμε. C' est la vie.

Η τσα2 η γνωστή χαλαρή τύπισσα που δεν θα ενοχλήσει κλπ.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.380
Πόντοι
2.405
Πέρασα κατά τις 5 με την Μίρα από Λιοσίων 73 ...κλασικά ουρά ..ήμουν ο δεύτερος...μέσα στο δωμάτιο μου λέει πάει μήνας...έχει πέσει η απόδοση τής.. επίσης έχει αδυνατίσει αρκετά... περίεργο που έχει μαζέψει όλο το χαρτί...κάνει επικίνδυνο τρίψιμο μουνιού στο Πούτσο..δεν δοκίμασα να την χύσω στο στόμα.. φιλιά δίνει ..γλώσσα έβαλα λίγο...μετά σπίτι Βαραγα γαργαρες με Listerine..δεν νομίζω να είναι από τις τοπ επιλογές γενικά
 

theogenis01

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Η Ντιαννα μπανανα με προκαλεσε παρα πολυ για να μπω στο δωματιο μπορει να δοκιμασω καποια στιγμη.Παντα απογευμα δουλευει μου ειπε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.809
Πόντοι
39.662
Πέρασα κατά τις 5 με την Μίρα από Λιοσίων 73 ...κλασικά ουρά ..ήμουν ο δεύτερος...μέσα στο δωμάτιο μου λέει πάει μήνας...έχει πέσει η απόδοση τής.. επίσης έχει αδυνατίσει αρκετά... περίεργο που έχει μαζέψει όλο το χαρτί...κάνει επικίνδυνο τρίψιμο μουνιού στο Πούτσο..δεν δοκίμασα να την χύσω στο στόμα.. φιλιά δίνει ..γλώσσα έβαλα λίγο...μετά σπίτι Βαραγα γαργαρες με Listerine..δεν νομίζω να είναι από τις τοπ επιλογές γενικά
Αυτο το τριψιμο που κάνει με το μουνι πανω στην ακαποτη πουτσα είναι επικίνδυνο...
Μου το έκανε και εμενα, ειχα μπει ολος μεσα της και δεν ειχα καταλάβει τίποτα γιατί ειχαμε πλακωθεί στα γλωσσοφιλα και ειχε αποσπάσει την προσοχη μου... προσοχή με τα γλωσσοφιλα.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
Αυτο το τριψιμο που κάνει με το μουνι πανω στην ακαποτη πουτσα είναι επικίνδυνο...
Μου το έκανε και εμενα, ειχα μπει ολος μεσα της και δεν ειχα καταλάβει τίποτα γιατί ειχαμε πλακωθεί στα γλωσσοφιλα και ειχε αποσπάσει την προσοχη μου... προσοχή με τα γλωσσοφιλα.
Όπως λέει και ο κύριος Γιάννης... Γλύστρισε κατά λάθος!!!
Τα είχα περιγράψει και στην κριτική μου!!!
:priest::priest::priest:
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Αυτο το τριψιμο που κάνει με το μουνι πανω στην ακαποτη πουτσα είναι επικίνδυνο...
Μου το έκανε και εμενα, ειχα μπει ολος μεσα της και δεν ειχα καταλάβει τίποτα γιατί ειχαμε πλακωθεί στα γλωσσοφιλα και ειχε αποσπάσει την προσοχη μου... προσοχή με τα γλωσσοφιλα.
Της τον έβαλες ακαποτα ;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Πέρασα κατά τις 5 με την Μίρα από Λιοσίων 73 ...κλασικά ουρά ..ήμουν ο δεύτερος...μέσα στο δωμάτιο μου λέει πάει μήνας...έχει πέσει η απόδοση τής.. επίσης έχει αδυνατίσει αρκετά... περίεργο που έχει μαζέψει όλο το χαρτί...κάνει επικίνδυνο τρίψιμο μουνιού στο Πούτσο..δεν δοκίμασα να την χύσω στο στόμα.. φιλιά δίνει ..γλώσσα έβαλα λίγο...μετά σπίτι Βαραγα γαργαρες με Listerine..δεν νομίζω να είναι από τις τοπ επιλογές γενικά
να αλλάξεις το νικ σου σε λιστερινογαργαρινογλύφτης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Της τον έβαλες ακαποτα ;
δεν κάνει τέτοια ρε ο δημητρός... στο μουνί απαγορεύεται, ακάποτα μόνο στον κώλο
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Στο Ιωαν3 ισόγειο το πρωί έχει πάει η Άννα από Αγκύρας, ψηλή ξανθιά, ελκυστική.
Δυστυχώς δεν μπορεί πλέον να γαμηθεί.
Την τσούζει, την πονάει, την ενοχλεί.
Σα να χει αλλεργία στην ψωλή ένα nράμα.
Αχρηστεύτηκε κι αυτή....

Στον όροφο, Αλεξάνδρα, κοντή, ξανθιά, τατού, nλαστικά τσιμnουκόχειλα.
 

theogenis01

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Η Μυρα το εκανε και στον φιλο μου το ιδιο.Δουλευει απο της 17.00.
 

theogenis01

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Η Εμυ εργαζεται απογευμα στο Λιοσιων και στο Φωκαιας και απο ξερω ειναι και φιλες με την Μιρα.
 

Ijhbhhgcccfyvvhhb

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα είναι η προτιμώ φορά που θα επιχιρισω να πάω σε μπουρδελο μαζί με έναν φίλο. Έχω κατά νου να πάω σε κάποιο στη φυλής αλλά δεν ξέρω σε ποιο καθώς δεν ξέρω τις κοπέλες. Επεισης θα πάμε πρωηνες ώρες 10-11 για να μην έχει πολικοσμια και να είμαστε πιο ασφαλείς. Έχει να πρωτγνει κάνεις σε ποιο να πάμε, που να έχει μια κοπέλα να μας περιπειιθει καταλιλως
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Οσοι εχουν μπει Περδικας 3 ισογειο (αυτο με τις δυο εισοδους) στο Μεταξι City θα εχουν προσεξει ενα δωματιο που γειτονευει με το κουζινακι (που καθεται η κοπελα με την τσατσα) και εχει ενα φως το οποιο στην αρχη σου δινει την εντυπωση οτι προερχεται απο το κουζινακι και ετσι νομιζεις οτι υπαρχει θολη τζαμαρια αντι για τοιχος μεταξυ των δυο διαμερισματων...τελικα εκανα λαθος το φως αυτο προερχοταν απο το μπανιο και την τουαλετα που ειναι μεσα στο δωματιο....πολυτελειες μιλαμε ειχα πριβε τουαλετα μαζι με πλυντηριο και ντουζιερα (ειχε και σαμπουαν)...μωρε μπραβο χλιδα στο Μεταξουργειο....στην ουσια τωρα δοκιμασα για πρωτη φορα την ψηλη (1,70-72) μελαχρινη με σπαστο μαλλι Ουκρανεζα Μιλάνα βραδυνη βαρδια, ωραιο σωμα με πιασιματα, βυζαρες 3αρες, ωραιο γλυκο προσωπακι και χαμογελο...ηλικια σιγουρα πανω απο 35.....ωραια περασα μονο που το κρεβατι ηταν διαλυμενο και ετριζε με το παραμικρο και σιγουρα θα ακουγοταν στο σαλονι οπου περιμεναν οι επομενοι...δεν ειχε και μουσικη κιολας να καλυπτει τους ηχους χαχαχα.....
milana perdikas 3.jpg

milana perdikas 3(2).jpg

καληνυχτα και καλα γαμησια στην Μπουρδελοπαρεα....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.130
Πόντοι
7.046
Αυτο το τριψιμο που κάνει με το μουνι πανω στην ακαποτη πουτσα είναι επικίνδυνο...
Μου το έκανε και εμενα, ειχα μπει ολος μεσα της και δεν ειχα καταλάβει τίποτα γιατί ειχαμε πλακωθεί στα γλωσσοφιλα και ειχε αποσπάσει την προσοχη μου... προσοχή με τα γλωσσοφιλα.
Στο μπουτζο σου, δε σε πιανει τίποτα εσένα. Μετά από χρόνια θα παρουν το πτωμα σου για εξετάσεις ανοσοποιητικου συστήματος. Να δεις που κάποια στιγμή θα σώσεις την ανθρωπότητα με το ατρωτο DNA σου!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
Καλησπέρα είναι η προτιμώ φορά που θα επιχιρισω να πάω σε μπουρδελο μαζί με έναν φίλο. Έχω κατά νου να πάω σε κάποιο στη φυλής αλλά δεν ξέρω σε ποιο καθώς δεν ξέρω τις κοπέλες. Επεισης θα πάμε πρωηνες ώρες 10-11 για να μην έχει πολικοσμια και να είμαστε πιο ασφαλείς. Έχει να πρωτγνει κάνεις σε ποιο να πάμε, που να έχει μια κοπέλα να μας περιπειιθει καταλιλως
Να πάτε Διδυμου 27. Έχει έμπειρες κοπέλες και θα σας φτιάξουν ωραία!

Στο μάθημα της ορθογραφίας βέβαια στο σχολείο δεν πρέπει να πάταγες ποτέ το πόδι σου...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom