Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 392 άτομα (25 μέλη και 367 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα έχει δει κανείς σήμερα την μιρα από το Λιοσίων 73 πουθενά σε κανένα άλλο οίκο γιατί την είχαν στο Λιοσίων στο πρόγραμμα αλλά μετά την βγάλανε?
Αύριο θα είναι εκεί 2η βάρδια ,πήγα στις 18:00 για Μιρα και μου το ειπε η τσα2.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.726
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα έχει δει κανείς σήμερα την μιρα από το Λιοσίων 73 πουθενά σε κανένα άλλο οίκο γιατί την είχαν στο Λιοσίων στο πρόγραμμα αλλά μετά την βγάλανε?
τσέκαρε και Φωκαιας 13 υπόγειο
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
79
Like
141
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει δει κανείς σήμερα την μιρα από το Λιοσίων 73 πουθενά σε κανένα άλλο οίκο γιατί την είχαν στο Λιοσίων στο πρόγραμμα αλλά μετά την βγάλανε?
Αύριο θα είναι εκεί 2η βάρδια ,πήγα στις 18:00 για Μιρα και μου το ειπε η τσα2.
Εγινε αδερφέ ευχαριστώ.δευτερη βάρδια εννοείς μετά τις 17:00 λογικά ε?
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Επιστρέφω από παρτούζα Δυδ22 Σοφία με Φωτεινή.
Καλύτερα να τον έπαιζα και με τα 30 να παραγγελνα σουβλάκια.
Καθε φορά που άλλαζε η τσουτσα μου στόμα σκουπιζοταν με μαντηλάκι.
Πίπα με πολύ χερι ειδικά απο την Σοφία και αδιάφορη απο Φωτεινή.
Βέβαια πολύ ωραία σώματα και οι 2 .
Στα + οτι η Σοφία με στραγγιξε τελείως στο στόμα της.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα έχει δει κανείς σήμερα την μιρα από το Λιοσίων 73 πουθενά σε κανένα άλλο οίκο γιατί την είχαν στο Λιοσίων στο πρόγραμμα αλλά μετά την βγάλανε?

Εγινε αδερφέ ευχαριστώ.δευτερη βάρδια εννοείς μετά τις 17:00 λογικά ε?
Έτσι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Xasths

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
757
Κριτικές
5
Like
2.997
Πόντοι
726
Αύριο θα είναι εκεί 2η βάρδια ,πήγα στις 18:00 για Μιρα και μου το ειπε η τσα2.
Ξέρουμε αν είναι ωραία η μιρα; Θέλω να την επισκεφτώ, αν έχεις γνωμη για την συγκεκριμένη και θέλεις πες μου
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336
Φωκαιας 13 ήταν η Έμμυ
Όπου αντίκρισα το εξής,
αφού βγήκε απ' το δωμάτιο για να παρουσιαστεί δεν πήγε ποτέ στο κουζινακι αλλά μπήκε κατευθείαν σε δωμάτιο που την περίμενε άλλος επίδοξος εραστής..
Μεγάλο φάουλ

Την Μίρα την είχε το πρόγραμμα των 17:00 νωρίτερα στο Λιοσίων 73 αλλά για κάποιο λόγο αφαιρέθηκε και μπήκε η Σολ στη θέση της όπου τιμήθηκε για δεύτερη φορά αυτή την εβδομάδα
Μιας και είναι το πουλεν μου, υπάρχει πολύ καλή χημεία, το κορίτσι χύνει και γουστάρει

Αργότερα πήγα κατευθείαν για την ειρήνη στο φωκαιας 17β μιας και δεν την προλαβαίνω ποτέ.
Έιχα πολύ καιρό να την δω, ήταν πιο αδύνατη παλιά
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Ξέρουμε αν είναι ωραία η μιρα; Θέλω να την επισκεφτώ, αν έχεις γνωμη για την συγκεκριμένη και θέλεις πες μου
Υποκειμενικά στα μάτια μου είναι μουνάρα. Υπάρχουν περιγραφές στξς προηγούμενες σελίδες
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Τελικά μου λύθηκε η απορία για την καταγωγή της Αλεξανδρας Ιασωνος 37Α οροφος μεταλλικα σκαλια βραδινη βαρδια....ειναι απο την Μολδαβια, μου το ειπε αποψε που την τιμησα για δευτερη φορα...ξανθια, 1,70 υψος, πιασιματα και το προσωπο της εχει μια προστυχη ομορφια...
Αλεξανδρα - ιασωνος 37α.jpg
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
9
Πόντοι
0
Καλημέρα! Ακούστε μαλάκες μου τι έπαθα...
Ηθελα χτες Μετάξι να πάω 3η βάρδια έτσι γιατί είχα καιρό να πάω...
Σε γενικές γραμμές αυτό που είδα είναι τα κορίτσια που ήδη ξέρουμε από απογευματινή να συνεχίζουν + κάποια που δουλεύουν βράδυ αλλά...
Δεν θα πω που ας πούμε ότι ήταν ένα τυχαίο περιστατικό...Ξανθιά νέα σε ηλικία, με μοντελέ σχετικά κορμάκι! Την βλέπω και ψήθηκα! Δίνω το 10άρικο και πάω δωμάτιο! Ακουγα από το δωμάτιο στο ΑΛΛΟ δωμάτιο την κοπέλα να δίνει πόνο να βογγάει να ουρλιάζει και στο τέλος να κάνει λες και την σφάζανε ένα πράμα...
Σκέφτηκα ότι κάτι έγινε, μετά από ότι θα είχε γίνει σιγά μην είχε όρεξη να δουλέψει ντύθηκα ΣΦΑΙΡΑ και ζήτησα λεφτά πίσω τα οποία και πήρα. Βγαίνοντας είδα την κοπέλα ΠΑΝΩ στο τραπέζι του σαλονιού και κάποιο κόσμο! Δεν το συνέχισα...
Πήγα από τα πολλά Μ Αλεξάνδρου 22 που χει 2 Λατίνες και πήρα την πιο κοντή την οποία και γάμησα πολύ καλά, καλή πίπα, πολύ καλά στησίματα δεν έκλεβε πουθενά και όταν της ζήτησα να την γλύψω εγώ (βυζιά) δεν είπε όχι! Αν σας αρέσει γαμήστε την! Εκεί έχω γαμήσει ΚΑΙ την άλλη Λατίνα που χει με το ίδιο καλές εντυπώσεις!
Να στε όλοι καλά!
Σε ποιον οίκο φίλε μου;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.726
Πόντοι
45.465

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
καλημερα,λεω να δοκιμασω Αλεξανδρα-Αγγελα ,ξερει κανεις αν ειναι στο ποστο της?(φωκαιας 13)?
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.786
Πόντοι
736
Pepsi μάλλον θέλεις να πεις...

Πόσο ήταν η διευκόλυνση εάν επιτρέπεται???
Δεν έδωσα εξτραδάκι, απλά της γλίτωσα χρόνο να ψάχνει ρέστα εκτός οίκου γιατί είχα 10αρικα/τάληρα να της χαλάσω.
Πήγα από τα πολλά Μ Αλεξάνδρου 22 που χει 2 Λατίνες και πήρα την πιο κοντή την οποία και γάμησα πολύ καλά, καλή πίπα, πολύ καλά στησίματα δεν έκλεβε πουθενά και όταν της ζήτησα να την γλύψω εγώ (βυζιά) δεν είπε όχι! Αν σας αρέσει γαμήστε την! Εκεί έχω γαμήσει ΚΑΙ την άλλη Λατίνα που χει με το ίδιο καλές εντυπώσεις!
Να στε όλοι καλά!
Μ.Α22 ή 21 ? Έχει διαφορά, στα ζυγά έχω καιρό να τσεκάρω.

Πες περισσοτερα, ειδα <<twerk>> και επαθα αναλαμπη καθως τρελαινομαι για λατιν κωλαρες..

Να υποθεσω σε γαμαει <<twerk style>> ?
Κάνει twerk στο σαλόνι και είναι ωραίο μωρό, δεν την έχω πάρει ακόμα.

Φυλής 105 δεξιά 2 λατινες Αμάντα και Μεγκαν , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο δωμάτιο και περιμένω να δοκιμάσω τη πανέμορφη (για τα γούστα μου) Αμάντα.
Όπως έγραψα εγώ πέρασα καλά ΑΛΛΑ η κοπέλα έχει περάσει από μαθήματα, finish 10 minutos κλπ. κλπ.
πολύ μπλαμπλα αλλά δεν με χάλασε, μ'αρέσουν τα σαχλοκούδουνα.
Ααααα και αυτό το κόλλημα να κρατάνε την καπότα μην φύγει ... σπαστικό αλλά τι να κάνουμε ...

Ξέρουμε αν είναι ωραία η μιρα; Θέλω να την επισκεφτώ, αν έχεις γνωμη για την συγκεκριμένη και θέλεις πες μου
Ναι, γούστα είναι αυτά αλλά είναι αντικειμενικά θα έλεγα ωραίο μωρό, με την δουλειά που έχει θα καεί σύντομα φαντάζομαι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom