Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (8 μέλη και 166 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Αυτη ρε μυστη ειναι λατινα οπως πρεπει η πετιτ;
Είναι οριακά πετιτ
Δεν είναι λατινικός πύραυλος.
Ελαφριά μελαμψή
Αδύνατη με μικρομεσαία φυσικά βυζάκια, πεταχτες ρώγες και ένα αφράτο αψεγάδιαστο κωλαρακι
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Καλημέρα μάγκες!ότι πέρασα από φυλής 65β με Κάτια.απο φάτσα δεν λέει πολλά...γούστα είναι αυτά.αλλα από σώμα είναι άντε γεια! απίστευτη κολάρα !και γαμώ τα σώματα!το έφαγε χωρίς μα και μου σε ότι στάση γούσταρα!τιμάει το 20αρικο.... παίζε να είναι η καλύτερη περίπτωση πρωινή βάρδια!καλά γαμησια και καλό υπόλοιπο καλοκαίρι!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Διδύμου 22 η Σύλβια ευδιάθετη,με λίγα χαμένα κιλάκια σε σχέση με πέρυσι στο Φυλής 109 και καστανόξανθο κοντό μαλλί, είχε δύο δωμάτια σε αναμονή και το άφησα για άλλη φορά.
Διδύμου 8 η Βερόνικα στο δωμάτιο,σαλονάρισε η Ελένη που με έπεισε να περάσω και να τη δοκιμάσω, ξανθιά λευκόδερμη με ωραίο χαμόγελο και κανονικό κορμί προς το άκωλο,δεν το μετάνιωσα, μάλλον αναρωτήθηκα φεύγοντας αν μας... πιάνουν κορόιδα που τις τα δίνουμε στο στόμα και μας στραγγίζουν με ευχαρίστηση! Περίμενα ότι θα πάει στον νιπτήρα να τα φτύσει,αλλά αυτά πήραν την κατιούσα στον καταπιόνα...
 

Niikoss

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
109
Πόντοι
0
Υπερφολα στο Φυλής 69Β.
Ονομα Αλεξα. Απλο προγραμμα ανακοινωσε η τσατσα...
Μικρουλα, ωραιος κωλος... Εδωσα 20αρικο...
Μπαινει μεσα, κατευθειαν καποτα... Δεν γαμιεται λεω, θα καυλωσω στην πορεια... Παω να ακουμπήσω λιγο βυζι.... Νο Νο και τραβιεται...
Γουαι λεω; -Πιριοντ λεει, χερτς...
Γουαι ντου γιου γορκ λεω... -Νο αντερστεν....
Ξενερα μου πεφτει τελειως... Αυτη τον κουναγε περα δωθε...
Της δειχνω να με γλυψει (να καυλωσω να την παρω στα τεσσερα...)
Τεσπα, μου σηκωνεται μετα απο κανα διλεπτο... Σεξ λεω, και ξαπλωνει...
Οχι ετσι στα τεσσερα... Ντογκι...
-Νοοοο, απλο προγραμμα...
Ιτ ιζ απλο λεω...
-Νοοοοο...
-Οκ ι ασκ μαι μανι μπακ...
-Σου πηρα πιπα λεει...
-Οκ λιβ λεω...

Ειπα να ζητησω τα φραγκα πισω.... Τσατσα εξαφανισμενη, στο σαλονι 2-3 ατομα.... Δε γαμιεται λεω και φευγω...

Και μετα λεμε ξεπετες κατι αννα ται, και κορινες και την θεα λιζα (παλια μοντελαρα υπερξεπετα, αλλα πηδαγες ρε αδερφε)...

Μαυρο στην κοπελα και την τσατσα που ειπε απλο και πρεπει να υποθεσεις οτι δεν κανει χιλια πραγματα του απλου προγραμματος.... Βασικα μαυρο και στο μπουρδελο που φερνει τετοιες φωλες... Αλλα φταιμε εμεις που δεν τιμωρουμε κατι τετοια...

Τι εννοω: εγω πχ δεν εχω ξαναπαει χωματιανου, ασχετα και αν περναγα καλα με τις κοπελες.... το πηγαν 30, δεν επιασε το κατεβασαν ξανα 20... Μαυρο... γιατι αν επιανε εκει, το 30αρι θα πηγαινε παντου...
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μπορεί του τύπου να ήταν πραγματικά νόστιμα και να μην αντιστάθηκε.

Εμένα δύο φορές πάντως τα έχει φτύσει νεροχύτη και σε όσες κριτικές έχω διαβάσει έχει κάνει το ιδιο
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Μπορεί του τύπου να ήταν πραγματικά νόστιμα και να μην αντιστάθηκε.

Εμένα δύο φορές πάντως τα έχει φτύσει νεροχύτη και σε όσες κριτικές έχω διαβάσει έχει κάνει το ιδιο
διάβασε από πάνω
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Καλές επιλογές ;;ξέρουμε μέρες ώρες ;;
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Μπορεί του τύπου να ήταν πραγματικά νόστιμα και να μην αντιστάθηκε.

Εμένα δύο φορές πάντως τα έχει φτύσει νεροχύτη και σε όσες κριτικές έχω διαβάσει έχει κάνει το ιδιο
Όσες φορες την έχω πάρει τα έχει καταπιεί μάλιστα την πρώτη φορά με ξάφνιασε γτ δεν το περίμενα αλλά νόμιζα έτσι κάνει γενικά μέχρι σήμερα που έμαθα από εσάς ότι τα φτύνει
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
91
Πόντοι
0
Εγώ που είμαι νεος , και μια χαρά όμορφο παιδί… δεν μου έκανε δυο φοράς που πήγα μάλιστα
ε πες της στον restinpieces50 για πιο λόγο δεν τα φτύνεις ?
δε με αγαπάς πια ?θες να χωρήσουμε ?γιατι το κάνεις όλο αυτό?

βασικά αν ειναι πολλά δεν ξερω αν προλαβαίνει να πάει στον νυπτήρα


καλά αν τελειώσεις μετά το τι θα τα κάνει απο το στόμα ειναι δευτερεύων ζήτημα

το σκέφτομαι και εγώ για μεταξουργειο αλλά φοβάμαι μη με σφάξει κανένα ζόμπι.χωρις πλάκα μετά τις 12 ειναι επικίνδυνα ?(ρε τυπε ρωτάς αν ειναι επικίνδυνα μετά τις 12 στα μεταξουργείο ?πλάκα μας κάνεις ?)

το πολύ πολύ πάω χωρίς κινητό χωρίς ρολόι σκέτος μόνο με 20 ευρώ πάνω μου.παντελόνι βρακι μπλούζα παπούτσια τα βασικά

πάντως ισχύει αν σε γουστάρει κάνει περισσότερα απο όσα ανακοινώνονται .πολύυυυυυυυυυυυ περισσότερα που δε γράφονται καν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
ε πες της στον restinpieces50 για πιο λόγο δεν τα φτύνεις ?
δε με αγαπάς πια ?θες να χωρήσουμε ?γιατι το κάνεις όλο αυτό?

βασικά αν ειναι πολλά δεν ξερω αν προλαβαίνει να πάει στον νυπτήρα


καλά αν τελειώσεις μετά το τι θα τα κάνει απο το στόμα ειναι δευτερεύων ζήτημα

το σκέφτομαι και εγώ για μεταξουργειο αλλά φοβάμαι μη με σφάξει κανένα ζόμπι.χωρις πλάκα μετά τις 12 ειναι επικίνδυνα ?(ρε τυπε ρωτάς αν ειναι επικίνδυνα μετά τις 12 στα μεταξουργείο ?πλάκα μας κάνεις ?)

το πολύ πολύ πάω χωρίς κινητό χωρίς ρολόι σκέτος μόνο με 20 ευρώ πάνω μου.παντελόνι βρακι μπλούζα παπούτσια τα βασικά

πάντως ισχύει αν σε γουστάρει κάνει περισσότερα απο όσα ανακοινώνονται .πολύυυυυυυυυυυυ περισσότερα που δε γράφονται καν
Τι επικίνδυνο έχει ρε φίλε 2-2 οι Πακιστανοί ; Παρε ένα σίδερο εχετο πάνω σου ή στο χέρι να δεις τι πλάκα θα έχει :')
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
πάντως ισχύει αν σε γουστάρει κάνει περισσότερα απο όσα ανακοινώνονται .πολύυυυυυυυυυυυ περισσότερα που δε γράφονται καν
Θέλεις να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα τι είναι αυτά τα Παραπάνω που κάνει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom