Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 350 άτομα (37 μέλη και 313 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
1.245
Like
194.606
Πόντοι
45.465
Εξόρμηση σε Μεταξουργείο και Φυλής σήμερα το απόγευμα οπου συνολικά έγιναν 6 καταθέσεις, έπεσε και ακαποτο. :sunglasses:

Στο Λιοσίων 73β οροφος ηταν η Σαμπρινα και η Κατερίνα.
Νεαρές Κολομβιανες με αχλαδοκωλαρες, δεν συγκινηθηκα.

Φωκαίας 13 υπόγειο Σαρα Λατίνα νεαρή ομορφουλα και Μιροσλάβα
οπως μου συστήθηκε η ξανθιά νεαρή Ρωσίδα. Μου θυμησε τη Brittney Spiars στα νιάτα της και οχι την πιτσιρικα πρωταγωνίστρια του American beauty οπως ειχε γράψει μύστης σε κριτικη του.

Εγινε κατάθεση στη Μιροσλάβα με ελεύθερο στοματικό , ρουφομούνι, στοματοφιλα και αγνό παραδοσιακό ξεμουνιασμα.

Λεπτομέρειες στην κριτικη απο αύριο γιατί ειμαι πολύ κουρασμένος..... Καληνύχτα.
:kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::rockon::hi:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
To a/c στο Ι.44 (μεσαίο) δούλευε καλά στους 24° C και κρατούσε το δωμάτιο σε ευχάριστη κατάσταση. Μπορεί να μύριζε λίγο νικοτίνη αλλά δεν έχει και τεράστια σημασία. Σίγουρα θα πρέπει να καθαρίζονται συχνότερα, ειδικά όταν δεν υπάρχει φυσικός εξαερισμός.

Η Φωτεινή με συνεχόμενα δωμάτια παρακαλώ . Έχει χάσει τα 4 περίπου κιλά που την αλλοίωναν κάπως στην μέση και είναι πλέον σε εξαιρετική κατάσταση το κορμί.
Ελαφρώς μαυρισμένη και με διάθεση να εξυπηρετήσει τους σταθερούς και καθαρούς πελάτες.
Η κίνηση με την λεκάνη (νοητά κυκλική) που κάνει ενώ είναι ξαπλωμένη, όλα τα λεφτά .
Πυροδοτεί αρχέγονους μηχανισμούς (ακούσια) και θέλεις να φτάσεις το παπαρι σου μεχρι τον αυχένα της
ελπίζω ο συναγωνιστής στο σαλόνι που έψαχνε μετά από συζήτηση με την τσατσά μια γυναίκα να του καθαρίζει το σπίτι, να βρήκε. Μήπως είναι μέλος ;


Καλή συνέχεια συναγωνιστές

( Το χτύπημα στο 10' μας βρήκε στην απολύμανση εμένα ( πάντα betadine κύριοι όπως και να 'χει) και στο ντύσιμο την Φωτεινή .
Εγκάρδιος χαιρετισμός)
φιλε την φωτεινη την εχω συνηθως για plan B (αν δεν χυσω με αλλη κοπελα, παω στην φωτεινη για σιγουρο αδειασμα), μονο μια φορα (απο τις 4-5 που εχω παει) την γαμησα για 1 λεπτο ετσι για την εξερευνηση, και στα καπακια της τον ξαναδωσα πιπα. :pipa2:

Ρουφαει καλα η ρουφιανα, δεν λυπαται σαλια, δεν τσιγκουνευεται αρχιδογλυψιματα και προσπαθειες ντιπ, σε αφηνει να της γαμας το κεφαλι χωρις μα μου, για εμενα ειναι ισως το πιο τιμιο τσιμπουκι του μεταξιου (δεδομενου οτι ειναι παντα ευδιαθετη και καθαρη). Τα δωματια παντα καθαρα, αλλα η τσατσα της αντιπαθεστατη και αγενης λογω της στανταρ πελατειας του μαγαζιου.

Δεν θυμαμαι να πηγα πολυ προσφατα, ισως την τιμησω ετσι για να χυσω χωρις να ιδρωσω.
18.00 ξεκιναει ακομα ή το γυρισε σε μεσημεριανο (15.00);
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Η Φωτεινή του Μεταξουργείου σε τι διαφέρει από την Φωτεινή της Διδύμου;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Από εμφάνιση, πρόσωπο, ηλικία κ.λ.π ;
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
To a/c στο Ι.44 (μεσαίο) δούλευε καλά στους 24° C και κρατούσε το δωμάτιο σε ευχάριστη κατάσταση. Μπορεί να μύριζε λίγο νικοτίνη αλλά δεν έχει και τεράστια σημασία. Σίγουρα θα πρέπει να καθαρίζονται συχνότερα, ειδικά όταν δεν υπάρχει φυσικός εξαερισμός.

Η Φωτεινή με συνεχόμενα δωμάτια παρακαλώ . Έχει χάσει τα 4 περίπου κιλά που την αλλοίωναν κάπως στην μέση και είναι πλέον σε εξαιρετική κατάσταση το κορμί.
Ελαφρώς μαυρισμένη και με διάθεση να εξυπηρετήσει τους σταθερούς και καθαρούς πελάτες.
Η κίνηση με την λεκάνη (νοητά κυκλική) που κάνει ενώ είναι ξαπλωμένη, όλα τα λεφτά .
Πυροδοτεί αρχέγονους μηχανισμούς (ακούσια) και θέλεις να φτάσεις το παπαρι σου μεχρι τον αυχένα της
ελπίζω ο συναγωνιστής στο σαλόνι που έψαχνε μετά από συζήτηση με την τσατσά μια γυναίκα να του καθαρίζει το σπίτι, να βρήκε. Μήπως είναι μέλος ;


Καλή συνέχεια συναγωνιστές

( Το χτύπημα στο 10' μας βρήκε στην απολύμανση εμένα ( πάντα betadine κύριοι όπως και να 'χει) και στο ντύσιμο την Φωτεινή .
Εγκάρδιος χαιρετισμός)
Φίλε που είναι η φωτεινή; Που στο Μεταξουργείο ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
1.245
Like
194.606
Πόντοι
45.465
Η Φωτεινή του Μεταξουργείου σε τι διαφέρει από την Φωτεινή της Διδύμου;
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.

15 Ιουνίου την ίδια ερώτηση είχες κάνει...υπάρχουν εκεί από κάτω οι απαντήσεις, 3 άτομα σου είχαν απαντήσει.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Μάγκες πέρασε με Μυρα Φωκαίας 13 υπόγειο που την είχα άχτι! Συνοπτικά πολύ μέτρια πράγματα για τα δικά μου μέτρα! Νομίζε ότι είμαι μάλλον κανένας πρωτάρης και ότι θα χύσω μπαμ αλλά δεν… τσιμπουκι με πολύ χέρι και τον έβαζε με το ζόρι μέχρι την μέση! Στα 4 καλό στήσιμο αλλά δεν με βόλευε λόγω κρεβατιού και μπόλικης κρέμας που είχε βάλει! Έχυσα ιεραποστολικά μετά από σφυροκόπημα όπου έδειξε να γουσταρει η έστω να προσποιείται καλά και καυλωτικα! Τη πρώτη φορά που την είχα δει σαλόνι είχα πάθει ωστόσο αυτή την φορά δεν ξέρω δεν ενθουσιαστηκα και τόσο γιατί σωματικά είναι απλά ένα πιπινακι αγυμναστο που το σώζει η ηλικία! Πρόσωπο πειραγμένα χείλη και μάλλον μπλε μάτια ( αν δεν είναι φακοί) και μαλλί φουλ τρεσες! Όπως προείπα μέτρια εμπειρία αλλά ίσως να μην είχα και εγώ φουλ όρεξη!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.

15 Ιουνίου την ίδια ερώτηση είχες κάνει...υπάρχουν εκεί από κάτω οι απαντήσεις, 3 άτομα σου είχαν απαντήσει.

Μπερδεύτηκα με όσα διάβασα διότι και για την Φωτεινή από Διδύμου ισχύουν τα ίδια!

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
1.245
Like
194.606
Πόντοι
45.465
Μπερδεύτηκα με όσα διάβασα διότι και για την Φωτεινή από Διδύμου ισχύουν τα ίδια!

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.
δε νομίζω να ισχύουν τα ίδια, επίσης θα μπορούσες να ανατρέξεις στις ενημερώσεις μέσω του εργαλείου αναζήτησης που υπάρχει πάνω δεξιά στο θρεντ

Διδύμου 22 ισόγειο όπου δούλευαν οι, Φωτεινή(από Διδυμου 27, Φυλής 109β και Ιουλιανού 71 πιο παλιά) μελαχρινή ψηλή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στους πηχες των χεριών της, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό ,Ροντικα μελαχρινή


Ιάσωνος 44 νέο κέντρο σκάλες Φωτεινή ξανθιά μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
δε νομίζω να ισχύουν τα ίδια, ...

Διδύμου 22 ισόγειο όπου δούλευαν οι, Φωτεινή(από Διδυμου 27, Φυλής 109β και Ιουλιανού 71 πιο παλιά) μελαχρινή ψηλή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στους πηχες των χεριών της, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ...


Ιάσωνος 44 νέο κέντρο σκάλες Φωτεινή ξανθιά μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ίδιες υπηρεσίες είδα να προσφέρουν!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.411
Πόντοι
7.195
ελπίζω ο συναγωνιστής στο σαλόνι που έψαχνε μετά από συζήτηση με την τσατσά μια γυναίκα να του καθαρίζει το σπίτι, να βρήκε. Μήπως είναι μέλος ;
καθάρισμα σπιτιού και καθάρισμα ψωλής δύο σε ένα είναι ιδιαίτερη φάση που βγάζει γούστα..
Παίζει πολύ πουτάνες που καθαρίζουν στους σταθερούς για κανα εργόσημο ξεκάρφωμα, αλλά το καλύτερο να πετύχεις στο ξεκίνημα καθαρίστρια που δοκιμάζει εξτραδάκι
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Πρωινές καύλες στο περιφρονημένο και βρώμικο Μεταξουργείο ,αρχές Ιάσωνος επικίνδυνα πρεζάκια πήγαν να κλέψουν έτερο γαμιά.
 

Συνημμένα

  • 20230707_091702.jpg
    20230707_091702.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 39

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
Πρωινές καύλες και πήγα Φώκαιας... υπόγειο ήταν η Εύα με τα μεγάλα βυζιά...καλό πρόγραμμα..πίπα αρχιδογλυψιμο...μεγάλα μασταρια...λίγο τραχύ δέρμα...αλλά οκ
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Τελικά μήπως χρειάζεται ένα ντου από μύστες....στυλ σκούπα αστυνομίας??
αμα διωξουν ολους τους πελατες τις βλεπω τις εργαζομενες σε τετοια φαση....να φροντισουν για τους οικους τους....
 

Συνημμένα

  • NVE00011.png
    NVE00011.png
    289,2 KB · Εμφανίσεις: 27

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Άμα υπήρχε κράτος που σέβεται τους κατοίκους του μόνο Σπιναλόγκα τέτοιοι άνθρωποι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom