Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (22 μέλη και 249 επισκέπτες)

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Αν πηγες και έκανες παρτουζα πες μου. Για να πάω αύριο. Γιατί πριν καιρό δεν έκαναν και ξενέρωσα..
Στο σαλόνι ανακοινώθηκε ότι κάνουν παρτουζα Τάνια και Βικτώρια
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
424
Πόντοι
21
γεια χαρα μαγκες μια ερωτηση ειχα παρει περυσι το καλοκαιρι την αννα μαρια απο το φυλης 65 στον οροφο που εδινε τον κωλο της.μια κοντουλα μελαχροινη ρουμανα, ηταν μαζι με μια κορινα για δωσω και καποιες επιπλεον πληροφορίες.ξερετε αν συνεχιζει να δουλευει η συγκεκριμενη και αν ναι συνεχιζει να δινει τον κωλο της??.ξανακατεβαινω αθηνα και θα ηθελα να παραβιασω δυνατα και παλι το σουφριδι της
Την είχα δει πριν κάτι μήνες, δεν την έχω ξαναδεί από τότε, μη σε πάρω στο λαιμό μου όμως δε κατεβαίνω συχνά, πάντως τότε τον κωλο τον είχε κόψει.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Ξέρουμε αν δουλεύει τώρα το βράδυ η Άντζελα η κοντούλα η Βυζαρου?
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.151
Πόντοι
14.936
Ο βαλτος με ξεραξε στην οδο Φιλιππιδου ισογειο μετα την στουντιοτσαρκα...
Μπηκα με την Εμιλυ που εχω ξαναμπει βεβαια με χλιαρες εντυπωσεις αλλα το 20αρικο
ηθελε να φυγει εναγωνιως απο την τσεπη μου...
Δεν γαμιεται μπηκα...
Εφυγα λογω βιασυνης και οχι τοσο καλου κλιματος αχυστος δυστυχως..
Δεν ευθυνεται απολυτα η κοπελα βεβαια..
Εχω και εγω μεριδιο ευθυνης σε αυτο...
Ολα καλα...
Θα ακολουθησουν και κριτικες βεβαια για πιο αναλυτικες περιγραφες...
Τους αγωνιστικους χαιρετισμους μου σε οσους ειναι εκει εξω
και αγωνιζονται για αξιοπρεπεια,ζωη και κανα καλο μουνι στον πουτσο μας...
Γαματε διχως αυριο τελειωνουμε δυστυχως καποτε...

''Ενας αλητης δεν αγαπαει δεν εχει αισθηματα αυτος
εχει ξεχασει την μοναξια του και ειναι στον κοσμο του Θεος..."

Ζωρζ Πιλαλι
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Εγαμηθην η κοντη ολγα στο Κ47ισογειο, δυστυχως ο ομπαμας και η αυρα του δεν ηταν κοντα μου σημερα.
Μετρια τυπικουρα, πιο πολυ απο περιεργεια περασα, συμπαθω πολυ την τσατσα που ειναι σαν αυτιστικη.

Χρωσταω καμια δεκαρια κριτικες αλλα δεν ξερω αν εχει νοημα να τις γραψω, αμα ειναι μετριοτατη η εμπειρια, τι να σας πω; Μπειτε να περασετε μετρια; Μην μπειτε για να μην περασετε μετρια; :coffee:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Παίρνοντας ιδέα από τον συναγωνιστή Borgia21 πέρασα το πρωί από Χώματιανου 11 για την Ανδριάνα . Αναμονή στα 45' γιατί είχε δωμάτια και σαλόνι . Βέβαια με αποζημίωσε με το παραπάνω !!
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Τωρα πρωϊνή
Βέργας η Μπαρμπορα στη θεση της.
Λιοσίων 73β Εμμυ. Θα ερχοταν και Αλιοσα (αν θυμαμαι καλα το ονομα)
73α 3 κοπελες: Σαρα, Πάολα και Κωνσταντίνα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.792
Πόντοι
736
Εγαμηθην η κοντη ολγα στο Κ47ισογειο, δυστυχως ο ομπαμας και η αυρα του δεν ηταν κοντα μου σημερα.
Μετρια τυπικουρα, πιο πολυ απο περιεργεια περασα, συμπαθω πολυ την τσατσα που ειναι σαν αυτιστικη.

Χρωσταω καμια δεκαρια κριτικες αλλα δεν ξερω αν εχει νοημα να τις γραψω, αμα ειναι μετριοτατη η εμπειρια, τι να σας πω; Μπειτε να περασετε μετρια; Μην μπειτε για να μην περασετε μετρια; :coffee:
Και εγώ το ίδιο, αν δεν είναι φόλα ή τούμπανο τι να γράψω ? :cheesy:
Πέρασα χθές Λατίνα του 10ρικου, ένα απλό άδειασμα χωρίς κάτι πολύ κακό ή πολύ ωραίο, να γράψω τραβάτε εκεί είναι καλύτερα από το να τον παίξεις ? :P
Αυτή η Όλγα είναι πετίτ ?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
52
Like
16.437
Πόντοι
9.426
Τι ώρα περίπου την πέτυχες την μιρα; Είναι τόσο όμορφη όσο λένε; Μπας και την πάρω. Σε ευχαριστώ και σορρυ για την ενόχληση
Για εμένα που την παρατήρησα Πολύ καλά δεν είναι όμορφη..
Σκυλου θα έλεγα.
Και πειραγμενο πρόσωπο.
Δεν νομίζω με τίποτα να είναι 20 που λένε..
Και βέβαια στα Οκτώ λεπτά βαράει ίσως αυτό το σκατο ρολόι που που φοράει και στα δέκα λεπτά Ακριβώς ΠΟΡΤΑ!!!
Υπομονή να γράψω και κριτική
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Παίρνοντας ιδέα από τον συναγωνιστή Borgia21 πέρασα το πρωί από Χώματιανου 11 για την Ανδριάνα . Αναμονή στα 45' γιατί είχε δωμάτια και σαλόνι . Βέβαια με αποζημίωσε με το παραπάνω !!
Να συμπληρώσω ότι γίνεται μια "νέα" Μπάρμπορα στο θέμα αναμονής και σταθερής πελατείας . Μου έκανε εντύπωση ότι είχαν "περάσει" ποιο πριν δύο πακια και φυσικά η μονοκόμματη 2xτσα !!!!

Καλό βόλι συναγωνιστές την Κυριακή ε;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Και εγώ το ίδιο, αν δεν είναι φόλα ή τούμπανο τι να γράψω ? :cheesy:
Πέρασα χθές Λατίνα του 10ρικου, ένα απλό άδειασμα χωρίς κάτι πολύ κακό ή πολύ ωραίο, να γράψω τραβάτε εκεί είναι καλύτερα από το να τον παίξεις ? :P
Αυτή η Όλγα είναι πετίτ ?
ειναι σχετικα πετιτ ναι. Αλλα τα κανει ολα μηχανικα και δεν συμμετεχει καθολου. Η πιπα της κρατησε πολυ, 3-4 λεπτα αλλα ηταν μονοτονη με λιγο δοντι και πολυ χερι. Τον τρωει παντως χωρις παραπονα και η τσατσα δεν βαραγε πορτες κι ας αργησα.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
200
Κριτικές
20
Like
1.705
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα τύποι πλένω τον πουτσον Μ και κατηφορίζω προς τους δρόμους της ηδονής αμα δεν είναι η Βικτώρια θα είμαι ράκος μέχρι να αδειάσω σε κάποιο άλλο στόμα
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
133
Like
17.159
Πόντοι
19.316
Καλησπέρα τύποι πλένω τον πουτσον Μ και κατηφορίζω προς τους δρόμους της ηδονής αμα δεν είναι η Βικτώρια θα είμαι ράκος μέχρι να αδειάσω σε κάποιο άλλο στόμα
Η Βικτώρια περιμένει. Μόλις πέρασα
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
200
Κριτικές
20
Like
1.705
Πόντοι
1.191
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom