Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 352 άτομα (21 μέλη και 331 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
133
Like
17.079
Πόντοι
19.316
Και εγω πηγαινα περισοτερο στην αλβανεζα που ηταν καθαρη αλλα μου ειχε πει οτι θα δουλευε μεχρι τελος Μαρτιου και μετα θα πηγαινε Λαρισα να προσεχει γιαγιαδες γιατι απο το πολυ σεξ ποναει και μαλλον δε θα ξαναερθει.
Θα ντυθώ γιαγιά , σαν τον κακό λύκο
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Χαιρετώ τον κόσμο όλο!
Όλους τους επισκέπτες, φίλους και αξιότιμα μέλη του σαι μπουρδελα. κομ....
Ο Sir Jason μαζευει τα κομμάτια του και επανέρχεται σιγά σιγά.
Πετουσα χαμηλά, δεν έχανα υψος, έτοιμος να ορμησω και να σκίσω κολους και μουνιά, δεν κολονα πουθενά. Όμως...
Άντε ρε μουνιά, άντε ρε μουνιά, θα σας πω τον πόνο μου γιατί μου κρατήσατε συντροφιά και είστε ωραίοι.
Με ζήλεψε και με πυροβόλησε. Η καριόλα η αρρώστια. Στο λαιμό...
Έπρεπε λοιπόν να προσγειωθω, ψυχραιμος, να ανοίξω τον λαιμό μου, και να βγάλω την "σφαίρα" που με λαβωσε... Είδα πολλά πράγματα στο αντικαρκινικό. Νέα πιτσιρικια 25αρηδες, να τους κόβουν τα αρχίδια από την αρρώστια. Να τους παίρνουν σπέρμα για το μέλλον...
Παιδιά που δεν θα γίνουν ποτέ μέλη του σάιτ μας...

Τέλος πάντων, δίνω μάχη και την κερδίζω!
Γαμώ το σπίτι σου, του είπα. Εχω να γαμήσω πολυ ακόμη!
Πολύ δύσκολη φάση και οι νοσοκόμες άσχημες.
Το γαμημένο γραφείο τελετων, σχεδόν κάθε μέρα στον κτήριο!
Είχε και ψυχίατρο. Σε τσέκαρε πως βλέπεις τον θάνατο και αν έχεις θέληση να ζήσεις.
Τι να του πω? Θα ζήσω, θα βγώ, θα γαμήσω την γυναίκα ναι, αλλά στην μπουρδελότσαρκα θα μαδησω ένα πιτσιρίκι, ένα milf και ένα granny κατά ριπάς! Με τα χαρτζιλίκια τους. Πίνεις καταπίνεις?

Δεν μπορώ όμως να μιλήσω ακόμα παλικάρια μου. Φωνητικές χορδές λέει, μετατόπιση λέει, καθαρισμός... Υπομονή.
Και μια τομή, σημάδι στον λαιμό. Σαν Χαϊλάντερ. Επιζησας!
Και να μην σας πρήζω τους πολύτιμους όρχεις σας, αποφασίζω να βγώ στο πεδίο, με όπλο μια καγκελατη πουτσα και κάποιες κριτικές συναγωνιστων.
Ναι το κορίτσι εμφανίσιμο, αρμέγει καλά και ξεδιψαει με τον αγαπημένο της αλμυρό χυμό ανανά!
Δεν θα πω το όνομα της. Την συγχωρώ. Ο μπαρμπουλης ήταν πιο γραφικός και από τον Αυλωνίτη που εξ ήρθε του δωματίου! Άξιος, της τα έδωσε στο στόμα και αυτός.
Μπαίνω μετά από λίγους μήνες παροπλισμού, πιο φρέσκος και από τον μπαρμπα Στάθη, βγαλμένος από το shower, μοσχομυριστος, με πανακριβη Dolce koudouna από Santa Barbara 10€ και έχω τραβήξει και μια aqua velva κόντρα ξουρα με Bic...
Όλα καλά, εξηγώ ότι δεν μπορώ να μιλήσω στην τσα2 και δίνω και ένα ταληρακι για το περιεργο της υπόθεσης...
Μπαίνει το κορασιο, αρχίζει τα δέοντα φασοματα και σε χρόνο νεκρό, τον έχει μέσα της και πιστοναρω, μπαίνω στην ροπή σαν RD350...
Μου βγάζει την μπλουζα επάνω στην μάχη και πιπιλαει τις ρώγες. Καυλα! Έρχεται πιο πάνω και...
Τραβάει χειρόφρενο, ρίχνει αγκυρα, κατεβάζει πανια. Σταματάει. Εντάξει μωρή καριόλα, πιπωνεις γέρους ,άπλυτους, τσογλάνια, μεθυσμένους. Τόσο πολυ σοκαριστικες???
Είδε τον ανοικτό λαιμό μου και τα μάτια της σοβαρεψαν, έσβησαν και κατάλαβε ότι βλέπει έναν δραπέτη του θανάτου...
Με γυρισε και μου έκανε ένα καταπληκτικό τσιμπουκι και αισθάνθηκα ότι ήταν σαν την μαγειρισα που βάζει όλη της την τέχνη να ικανοποιήσει το τελευταίο γευμα του θανατοποινίτη.
Με νοήματα ζήτησα συγνώμη αλλά έχω 1 μήνα που βγήκα από το χειρουργείο.
"Το κατάλαβα" μου λεει και κουνησε το κεφάλι με συγκαταβαση...
Χαιρετίζω το κορίτσι όπως φευγει και κατάλαβα ότι δεν αντέχει να με ξαναδεί, αποστρεφει το βλέμμα και ψελλίζει, περαστικά Μη στεναχωριεσαι...
Είναι επαγγελματίας η πουτανα?
Μπορεί να διαχειριστεί ένα τέτοιο γεγονός?
Με έριξε πιο πολυ.

Σας χρωστάω μια μυθιστορηματική κριτική, της επικής παρτουζας που έλαβε χώρα τον Μάρτιο στο Δ27.
Ήμουν ακόμη υγιείς...
Ο Fat bastard και εγώ, δώσαμε ένα καλό cum bath στην νεαρά. Την λουσαμε κανονικά!
Φίλε Bastard, πρέπει να μπορώ να μιλήσω, για να της λέω πόσο πουτανάκι είναι και να της δίνω οδηγίες να σε τσιμπουκωνει καλύτερα. Αν δεν μιλάω τι παρτουζα να κάνουμε? Θα είμαι έτοιμος λίαν συντόμως...

Εντελώς συνηθισμένο αλλά...
ΥΓΕΙΑ μάγκες!
Άντε να γαμηθείτε όλοι μαζί!
Σορυ για το σπαμ...
Περαστικά μεγάλε,σύντομα 100% υγειης εύχομαι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.219
Κριτικές
498
Like
63.131
Πόντοι
40.362
Live τώρα απο οδό Φυλής... Αρκετοί οίκοι κλειστοί. Η αστυνομία μαζεψε τις κοπέλες απο το Φ69 και το Φ71.
Γαμησα την πιπινα Τζούλια στο Φ65 με την ησυχία μου μιας και ο οίκος μολις μπηκα έκλεισε... την έσκισα τη μικρή ακολουθεί κριτική.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Η αστυνομία μαζεψε τις κοπέλες απο το Φ69 και το Φ71.
Σκατά στα γουρούνια. Μια ζωή ΜΑΣΤΡΟΧΑΛΑΣΤΕΣ!
Μας κλέβουν? ΔΕΝ είναι εκεί
Μας απειλούν? ΔΕΝ είναι εκεί
Σε απεργίες, σε διαδηλώσεις είναι ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ
θα τους βρείτε στο Κολωνάκι, στις πρεσβείες και στη βουλή ή σε κανα vip
Tους πληρώνουμε...ΕΜΕΙΣ
Μια ζωή καταφέρνουν και πιάνουν, πρεζάκια, κλεφτάκια της κακιάς ώρας, μικροαπατεώνες, διαδηλωτές και πάσης φύσεως άπλυτους και ΑΝ σκάσει μύτη κανάς Σορίν Ματέι, κανάς Πάσαρης, κτλ πάνε στο "σημείο ενδιαφέροντος" μισή ώρα μετά, με τις σειρήνες να σκούζουν, 50+ βάλε μπάτσοι μαζί και με 10 παπάδες από πίσω να κάνουν τρισάγια
Τώρα με αφορμή τις εκλογές μας γαμάνε και την μπουρδελότσαρκα, τα ίδια έκαναν και στον κόβιντ!
ΑΗΔΙΑ
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Live τώρα απο οδό Φυλής... Αρκετοί οίκοι κλειστοί. Η αστυνομία μαζεψε τις κοπέλες απο το Φ69 και το Φ71.
Γαμησα την πιπινα Τζούλια στο Φ65 με την ησυχία μου μιας και ο οίκος μολις μπηκα έκλεισε... την έσκισα τη μικρή ακολουθεί κριτική.
Welcome back μύστη μου, άρχισες τη συλλογή μουνοζουμου με δυνατό πιπίνι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.219
Κριτικές
498
Like
63.131
Πόντοι
40.362
Ξεχασα να αναφερω το πρωϊνό ξελαφρωμα για να φυγουν τα χοντρα στη Λίλιαν στο Ιασωνος 1γ.
Δεν την γαμησα αν και εδειχνε να εχει πολυ ρομαντικη διαθεση.Σταθηκα ορθιος την εβαλα στα γονατα και με πιπωσε μεχρι που με στραγγιξε εντελως... τα μισα τα καταπιε τα αλλα μισα πηγαν στο νιπτηρα.
Την βρισκουμε στον οικο απο της 0600 το πρωι για οσους αναζητουν ενα ξαλαφρωμα πριν πανε για το μεροκαματο εως της 1545 το μεσημερι για να μας παρει την κουραση μετα απο μια κουραστικη μερα στη δουλεια.
Η ψηλη ξανθια Τατιανα αγνοειται δεν εχει καμμια επικοινωνια μαζι της λεει η τσατσα.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366

Popai69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
87
Like
381
Πόντοι
21
Μια χαρα σε βρίσκω!!!! εγω πάλι γαμαω δυνατά με τέρμα γκάζια για να τιμωρισω τις φόλες και τα ξυνα λεμόνια που εχουν το ύφος κ το στυλάκι της ντίβας.....
Σε κορασίδες που κάνουν ολοσωστα κ επαγγελματικά την πορνοδουλεια τους μόνο GFE όπως με γκομενιτσα φάση....
Ο καθε ενας εχει τα γουστα του.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
φυλης 69Β (κατω) σημερα μεσημερι,ρωσιδες Λολα σε ελευθερο, μετρια εμφανιση αδυνατη ,και Λανα καλη εμφανιση περασα μαζι της,ελευθερο και μπαλακια,οχι τελειωτικο στομα,ανεκτικη στο σεξ ,συμμετοχη,συνολικη αποδοση-εμφανιση 6/10 .Αναμενουμε νεες κοπελες. το 69Α (_πανω) κλειστο
 

Popai69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
87
Like
381
Πόντοι
21
Στο δωματιο πως ειναι η Λολα απο Φυλης 69?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
η ΦΥΛΗΣ(καλα για μεταξουργειο δεν συζητω καν)για να επιστρεψει στις παλιες καλες μερες(πριν πανδημιας θεωρω)εχει αναγκη να φερει τετοια ΓΛΕΙΦΙΤΖΟΥΡΙΑ αλλιως ΓΑΜΗΣΕ τα...
Όσο θα σνομπαρετε τον εθνικογαμηστη θα γαμάτε φλομπες και θα τρώτε φολες
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.379
Πόντοι
9.426
Μετά το Έπος του θρύλου και το 27-2 λίγα λόγια για
Χθες Τρίτη βάρδια μετά τις 24.00

Βέργας 7 Σαμπινα απλό πρόγραμμα και 69
Καλά πέρασα αλλά...
Έχει χάσει την φρεσκάδα πλέον. Πλήρωσα διπλό και το φίδι η τσατσα χτύπησε στα 18'...Έλεος. Φυσικά όταν έφυγα είχε δουλειές...
Η Σαμπινα γκρίνια και περίεργα σπυρια νέου τύπου στη μούρη. Και το χειρότερο...
Μου είχε πει ψέματα ότι έγραφε αυτή. Όλα τα έχει γράψει ο καφές!! Της ξέφυγε και είπε την αλήθεια. Θα μου πεις τι περίμενες και εσύ..
Ζητάω συγνώμη Δημόσια. Με παραπλανησε και εμένα.
Plus το μουνι της έχει ανοίξει επικίνδυνα.

Βέργας 3 Κατερίνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69. Πολύ μέτρια μια φορά πήρα και ευχαριστώ πολύ δεν..

Φυλής 109 πήγα για Τανια και μου βγήκε
Φωτεινή. Ελεύθερο τελειωτικο και 69.
Εδώ είχαμε μάθημα!!!
Ότι έχω μεγάλη πούτσα και πως πρέπει να γίνεται το αυταρχικο... Έχει δει Είπε 500 βίντεο για να το κάνει σωστά..Μερακλιδες εδώ είστε!!!

Φωκαιας 19 Ελένη σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Γιαγιά 50 χρόνων Ψηλή ξανθιά. Αλλού πατούσε και αλλού βρισκόταν.
Στην αρχή νόμισα ότι ήταν η Θεία Ελένη. Κάπου αλλού την έχω δει όμως.

Φωκαιας 17 πάνω Ατζελα λοιπόν!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Είναι η Λόλα από Χωματιανου αν δεν κάνω λάθος.
Βρε καλώς το μου!!!

Φωκαιας 13 υπόγειο
Μισέλ Θεαρα Λατίνα
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Κουκλαρα.!!!
Ψυχή στον οίκο .

Και καταλήξαμε
Κασσάνδρας 4Γ.
Ξέρω είναι στούντιο αλλά...
Είχαμε παλιές γνωριμες.
Υπηρεσία η Ελευθερία από Φιλλιπιδου 11. Καλή πολύ καλή και ευγενική.
Κορίτσια...
Σκαρλετ και Λαουρα.
Λατινες δουλεύουν και Φυλής δεν θυμάμαι με τι ονόματά.
Εκεί ξεκινάει από πενήνταρι.
Συναγωνιστης πήρε και τις Δύο.
Άξιος πάντα τέτοια φίλε!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.379
Πόντοι
9.426
Σήμερα...
Στην πρωινή βάρδια και στο στίβο μάχης που λέει και ο Νάσος.
Μεταξουργείο!!!

Περδικα 3 Μαρία σε απλό και 69.
Μαύρη ομορφουλα μαλλί αφανα!! Τσατσος Βιολαρης.
Αφού μου είπε την ιστορία της ζωής του χτύπησε και αυτό το φίδι στα 18' αν και είχα πλερωσει διπλό.
Εγώ εδώ δεν χτυπάω πόρτες...
@@ Παππούλι μου.
Έχει τριχωτο μουνί και ίσως να λείπει και η κλειτοριδα..

Κολωνου 32 υπογα Λιλυ και άλλη μια σαν Φιλλιπινεζες.
Απλο και 69.
Πήρα Λιλυ.
Αν αυτή έχει στενό μουνι έγω είμαι Αστροναύτης!! Δεν..

Ιάσωνος 46 απάνω
Καρινα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Άξιο το κορίτσι ιδρώνει τη φανέλα. Πολύ καλή!!!
Έχει επιστρέψει πολύ φρέσκια.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
757
Κριτικές
5
Like
2.997
Πόντοι
726
Μετά το Έπος του θρύλου και το 27-2 λίγα λόγια για
Χθες Τρίτη βάρδια μετά τις 24.00

Βέργας 7 Σαμπινα απλό πρόγραμμα και 69
Καλά πέρασα αλλά...
Έχει χάσει την φρεσκάδα πλέον. Πλήρωσα διπλό και το φίδι η τσατσα χτύπησε στα 18'...Έλεος. Φυσικά όταν έφυγα είχε δουλειές...
Η Σαμπινα γκρίνια και περίεργα σπυρια νέου τύπου στη μούρη. Και το χειρότερο...
Μου είχε πει ψέματα ότι έγραφε αυτή. Όλα τα έχει γράψει ο καφές!! Της ξέφυγε και είπε την αλήθεια. Θα μου πεις τι περίμενες και εσύ..
Ζητάω συγνώμη Δημόσια. Με παραπλανησε και εμένα.
Plus το μουνι της έχει ανοίξει επικίνδυνα.

Βέργας 3 Κατερίνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69. Πολύ μέτρια μια φορά πήρα και ευχαριστώ πολύ δεν..

Φυλής 109 πήγα για Τανια και μου βγήκε
Φωτεινή. Ελεύθερο τελειωτικο και 69.
Εδώ είχαμε μάθημα!!!
Ότι έχω μεγάλη πούτσα και πως πρέπει να γίνεται το αυταρχικο... Έχει δει Είπε 500 βίντεο για να το κάνει σωστά..Μερακλιδες εδώ είστε!!!

Φωκαιας 19 Ελένη σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Γιαγιά 50 χρόνων Ψηλή ξανθιά. Αλλού πατούσε και αλλού βρισκόταν.
Στην αρχή νόμισα ότι ήταν η Θεία Ελένη. Κάπου αλλού την έχω δει όμως.

Φωκαιας 17 πάνω Ατζελα λοιπόν!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Είναι η Λόλα από Χωματιανου αν δεν κάνω λάθος.
Βρε καλώς το μου!!!

Φωκαιας 13 υπόγειο
Μισέλ Θεαρα Λατίνα
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Κουκλαρα.!!!
Ψυχή στον οίκο .

Και καταλήξαμε
Κασσάνδρας 4Γ.
Ξέρω είναι στούντιο αλλά...
Είχαμε παλιές γνωριμες.
Υπηρεσία η Ελευθερία από Φιλλιπιδου 11. Καλή πολύ καλή και ευγενική.
Κορίτσια...
Σκαρλετ και Λαουρα.
Λατινες δουλεύουν και Φυλής δεν θυμάμαι με τι ονόματά.
Εκεί ξεκινάει από πενήνταρι.
Συναγωνιστης πήρε και τις Δύο.
Άξιος πάντα τέτοια φίλε!

Φωκαιας 13 Μισέλ την έχεις πάρει; Αξίζει η είναι φόλα; Με εψησες τρέλα τώρα που είπες λατίνα θεαρα
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.379
Πόντοι
9.426
Φωκαιας 13 Μισέλ την έχεις πάρει; Αξίζει η είναι φόλα; Με εψησες τρέλα τώρα που είπες λατίνα θεαρα
Διάβασε κριτικές. Είναι πολύ καλή πιστεύω και καλό παιδί. Έχει κριτικές στα Λιοσίων 73Α και 73Β.
 

Popai69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
87
Like
381
Πόντοι
21
Διάβασε κριτικές. Είναι πολύ καλή πιστεύω και καλό παιδί. Έχει κριτικές στα Λιοσίων 73Α και 73Β.
Ενας Φιλος μου ειπε οτι δεν ητανε καλη στο δωματιο η Μισελ και εκανε νευρικες και σπαστικες κινησεις!!!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Μετά το Έπος του θρύλου και το 27-2 λίγα λόγια για
Χθες Τρίτη βάρδια μετά τις 24.00

Βέργας 7 Σαμπινα απλό πρόγραμμα και 69
Καλά πέρασα αλλά...
Έχει χάσει την φρεσκάδα πλέον. Πλήρωσα διπλό και το φίδι η τσατσα χτύπησε στα 18'...Έλεος. Φυσικά όταν έφυγα είχε δουλειές...
Η Σαμπινα γκρίνια και περίεργα σπυρια νέου τύπου στη μούρη. Και το χειρότερο...
Μου είχε πει ψέματα ότι έγραφε αυτή. Όλα τα έχει γράψει ο καφές!! Της ξέφυγε και είπε την αλήθεια. Θα μου πεις τι περίμενες και εσύ..
Ζητάω συγνώμη Δημόσια. Με παραπλανησε και εμένα.
Plus το μουνι της έχει ανοίξει επικίνδυνα.

Βέργας 3 Κατερίνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69. Πολύ μέτρια μια φορά πήρα και ευχαριστώ πολύ δεν..

Φυλής 109 πήγα για Τανια και μου βγήκε
Φωτεινή. Ελεύθερο τελειωτικο και 69.
Εδώ είχαμε μάθημα!!!
Ότι έχω μεγάλη πούτσα και πως πρέπει να γίνεται το αυταρχικο... Έχει δει Είπε 500 βίντεο για να το κάνει σωστά..Μερακλιδες εδώ είστε!!!

Φωκαιας 19 Ελένη σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Γιαγιά 50 χρόνων Ψηλή ξανθιά. Αλλού πατούσε και αλλού βρισκόταν.
Στην αρχή νόμισα ότι ήταν η Θεία Ελένη. Κάπου αλλού την έχω δει όμως.

Φωκαιας 17 πάνω Ατζελα λοιπόν!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Είναι η Λόλα από Χωματιανου αν δεν κάνω λάθος.
Βρε καλώς το μου!!!

Φωκαιας 13 υπόγειο
Μισέλ Θεαρα Λατίνα
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Κουκλαρα.!!!
Ψυχή στον οίκο .

Και καταλήξαμε
Κασσάνδρας 4Γ.
Ξέρω είναι στούντιο αλλά...
Είχαμε παλιές γνωριμες.
Υπηρεσία η Ελευθερία από Φιλλιπιδου 11. Καλή πολύ καλή και ευγενική.
Κορίτσια...
Σκαρλετ και Λαουρα.
Λατινες δουλεύουν και Φυλής δεν θυμάμαι με τι ονόματά.
Εκεί ξεκινάει από πενήνταρι.
Συναγωνιστης πήρε και τις Δύο.
Άξιος πάντα τέτοια φίλε!
Εμένα τότε που είχε γίνει ο πολύς ντόρος με το αν γράφει αυτή..το είχα γράψει ότι στο δωμάτιο μου είπε ότι της σβήσαν τό λογαριασμό και είναι με την συγκατάθεση της αυτά που γράφουν αλλά δεν γράφω εγώ μου είπε.
Γίνεται να έχει σερη δωμάτια και να γράφει;;;;
Συμφωνώ με αυτά που είπες το έχω πει καί εγώ η Σαμπινα δεν είναι η ίδια όπως στο εξηκιου 18.
Αλλά δεν παύει να είναι όπως έχεις πει μία κατηγορία μόνη τής..
Εμένα μία απλή ενημέρωση θα με βοηθούσε , μίας και έρχομαι από μακριά..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom