Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (24 μέλη και 261 επισκέπτες)

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Μήπως είσαι λίγο μπερδεμένος??
Λογικά πρέπει να λες για την Τζαννινα Φωκαιας 25 ισόγειο.
Σε οροφο ηταν … πολυ δυνατο νομιζω οτι η τσατσα ειπε οτι και καλα καινουργια κοπελα ..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Το βραδάκι πέρασα από τον όροφο του Φυλής 86 και ήταν η Ρομίνα. Συμπαθητική μούρη, περιποιημένο κορμί. Θα σπάσω τον κουμπαρά μου να της πετάξω τα μάτια έξω. Δεν μπορώ όμως να πω το ίδιο για την Μικαέλα στο ισογειάκι Φώκαιας 17. Πώς ξέπεσε έτσι αυτή η κακομοίρα; έφτιαξε τα βυζιά τα οποία δεν είναι και κορυφαία να σημειώσω αλλά στο σύνολο χάνει δεν θυμίζει αστέρι πια. Πήρε κιλά, έχει κάνει την γιαλούμπα σήμα κατατεθέν και χαλάρωσε επικίνδυνα. Μόνο τα μαλλιά της έχουν μείνει ωραία. Με μια πίπα την βλέπω να μένει στην ενεργό δράση κι αν συνεχίσει έτσι, σε λίγα χρόνια θα καταλήξει Διδύμου (να σταματήσει δεν παίζει). Μεγάλο μπράβο στον ηγέτη που κατουρούσε τραγουδώντας τις γλάστρες του Φυλής 81. Τόσα δέντρα, εκεί πήγε!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Συμφωνώ, οι κακοτροποι οι στριφνοι και οι κωλοπαιδαραδες και οι μπιχλες καλώς να φολιάζονται.
Ωστόσο, από τη δική μου μικρή εμπειρία κι επειδή προσπαθώ πάντα να είμαι καθαρός, περιποιημένος, ευγενικός και φιλικός, βλέπω ότι οι κοπέλες δεν το εκτιμούν πάντα . Κάποιες ανταποκρίνονται και κάποιες όχι .
Το 95% πελατών σκάει μύτη με βιολογικό καθαρισμό και ντυμένοι μια χαρά. Αντί να κλαίγονται λοιπόν οι μπουρδελιάρες για να το παίζουν προσωπικότητες στους μυγοχάφτες ευκολόπιστους, ας μας πούνε ορισμένες για τους γκόμενους τους, που αλλάζουν σώβρακο κάθε 4 μέρες. Λέω εγώ τώρα...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Επιστροφη πριν λιγο απο την 10η σερι τσαρκα στο Μεταξουργειο...Φιλοι μου μπουρδελιαριδες για μαντεψτε πια πετυχα παλι αποψε...θυμαστε την καστανοξανθη Μπελλα απο Φυλης 109β ισογειο την ΟυκρανοΦΟΛΑ...?? Οκ για να μην γινομαι υπερβολικος μιας και θα υπαρχουν καποιοι που θα εχουν περασει καλα μαζι της (και γω 1-2 φορες ειχα περασει σχετικα καλα - τις αλλες αστα να πανε) ας τους ενημερωσω λοιπον οτι εκει που της εδιναν 20 ευρω στη Φυλης, πλεον μπορουν να την χυσουν με 10 ευρω στα αζητητα στο Ακουμινατου 2 (Α ή Β...μαλλον Β) βραδυ περιπου 23:45 την πετυχα ....οσο για μενα...δεν χρειαστηκε καν να βγει σαλονι με το που με ειδε απο το κουζινακι καταλαβε αμεσως (με εχει μαθει..τοσες φορες την εχω αγνοησει στα σαλονια μετα την σουπερ φολα που μου εριξε).....συνεχεια της τσαρκας:
---Κολωνου 48Β Ρουμανα μελαχρινη Σοφια ψηλη 1,70 με πιασιματα...
---Ιασωνος 20 οροφος ειδα που κατεβαινε τα σκαλια ενα πολυ καλο μελαχρινο πετιτ καυλακι η οποια μου ειπε οτι μολις εκλεισαν ...μαλλον πρεπει να ηταν η περιβοητη πετιτ Βανεσσα...θα δοκιμαστει καποια στιγμη...
--Ιασωνος 44 (αριστερα, οχι το δεξι με τα σκαλακια) τελικα δοκιμαστηκε η Κολομβιανη Ελενη, η οποια οπως μου ειπε καταγεται απο την πολη Μεντεγιν της Κολομβιας....υψος 1,65 περιπου τουμπανο λατινικος κωλος, ωραια βυζια 2-3 νουμερο, προσωπο λιγακι αγριο, μαλλι μακρυ ισιο μελαχρινο..., πολυ ασπρη επιδερμιδα για λατινα (παντως Ισπανικα καταλαβε μερικα που της μιλησα)....πολυ καλη με πολυ ορεξη...το κρεβατι σαπιο ετριζε...Ωραιο gilfaki και η τσατσα..της εριχνα ευχαριστως.....Καληνυχτα κ' καλα γαμησια...

ΕλενηKolombia - Ιασωνος.jpg
 

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
Το 95% πελατών σκάει μύτη με βιολογικό καθαρισμό και ντυμένοι μια χαρά. Αντί να κλαίγονται λοιπόν οι μπουρδελιάρες για να το παίζουν προσωπικότητες στους μυγοχάφτες ευκολόπιστους, ας μας πούνε ορισμένες για τους γκόμενους τους, που αλλάζουν σώβρακο κάθε 4 μέρες. Λέω εγώ τώρα...
Και πόσες από τις πουτανες πού κάνουν τελειωτικό στο σώμα κάνουν ντουζ μετά από πελάτη?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Και πόσες από τις πουτανες πού κάνουν τελειωτικό στο σώμα κάνουν ντουζ μετά από πελάτη?
Εμένα μου την δίνει όταν οι κεραίες μου πιάνουν αλλαγή δωματίου στο καπάκι. Εκεί εφαρμόζω αδίστακτη ειρωνεία. Ούτε κουφοί ούτε στραβοί είμαστε. Δεν περιμένω να κάνουν κάθε μα κάθε φορά ντουζ. Δεν το κάνει καμία πιστεύω. Αρκεί να κάνουν οπότε πρέπει, να προσέχουν τοπικά ή στην τελική ας το καλύπτουν τουλάχιστον χρονικά.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Το μπουρδέλο είναι σαν τις καντίνες,αν δεν είναι βρομικο δεν είναι νόστιμο
Τσιτάτο. Ας φέρουν πρώτα τίποτα καλές (το 70% όσων γράφουν γκρινιάζουν) και το μπάνιο θα το βρουν μόνες τους. Επίσης τσιτάτο.
 

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
Τσιτάτο. Ας φέρουν πρώτα τίποτα καλές (το 70% όσων γράφουν γκρινιάζουν) και το μπάνιο θα το βρουν μόνες τους. Επίσης τσιτάτο.
τουλάχιστον το 40/100 των μπουρδελων έχουν χοντρές , ηλικιωμένες με κυτταρίτιδα και παρόλα αυτά δουλεύουν. γιατί να φέρουν καλές?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Έχει πέσει πολύ η ποιότητα..Κατέβηκα μεταξύ της προάλλες και αναρωτιέσαι μήπως πρέπει αυτές να μας πληρώνουν
Για να μην σπαμάρουμε άλλο, έχω να σου δώσω μια συμβουλή. Όταν θα πέφτεις σε άχρηστη, θα κάθεσαι μέσα στο δωμάτιο μέχρι να τους σπας τ αρχίδια. Εγώ κάνω και τσιγάρο αφού φύγει η άλλη 5 με 10 λεπτά αφού φύγει και όταν βγαίνεις να περιγράφεις την εμπειρια σου στο σαλόνι. Όταν θα χάνεις τα φράγκα, θα τους το βγάζεις ξινό. Την πάρτη σου θα κοιτας. Αυτά. Επιστρέφουμε στην ενημέρωση. :grin:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.145
Πόντοι
3.496
Έχει πέσει πολύ η ποιότητα..Κατέβηκα μεταξύ της προάλλες και αναρωτιέσαι μήπως πρέπει αυτές να μας πληρώνουν
Δηλαδή θες να πεις ότι είναι υποδεέστερες απο τα αγορίτσια που συναναστρέφεσαι
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Για να μην σπαμάρουμε άλλο, έχω να σου δώσω μια συμβουλή. Όταν θα πέφτεις σε άχρηστη, θα κάθεσαι μέσα στο δωμάτιο μέχρι να τους σπας τ αρχίδια. Εγώ κάνω και τσιγάρο αφού φύγει η άλλη 5 με 10 λεπτά αφού φύγει και όταν βγαίνεις να περιγράφεις την εμπειρια σου στο σαλόνι. Όταν θα χάνεις τα φράγκα, θα τους το βγάζεις ξινό. Την πάρτη σου θα κοιτας. Αυτά. Επιστρέφουμε στην ενημέρωση. :grin:
εγώ το έχω κάνει Φυλής 67 πριν κανα 2 μηνο για την χοντρούλη κομοδίνο που έχουν ονόματι Ελλη …. αφού τους τάχωσα κανονικά …. στην τσατσα γιατί η Ελένη ήταν στο άλλο δωμάτιο …. έφυγα ….. μετα παιρνόντας με το αυτοκίνητο απ´εξω καθως έφευγα τις έβλεπα και τις 3 να έχουν βγει στον δρόμο και να με ψάχνουν …. και να μιλάνε σε ένα τύπο με ένα σαξο καγκουρικο που ήταν παρκαρισμένο ακριβώς έξω από την πορτα ….
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.965
Κριτικές
31
Like
26.118
Πόντοι
7.046

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πρωινή εξόρμηση στην Φυλής.

Αγκυρας 9: Βικτόρια & Μαρίνα
Αγκυρας 12α: Μαρία και μια άλλη ξανθιά με περιφέρεια

Φ. 65β : Κάτια
Φ. 84β : Λούνα, ένα Κοντοπούτανο λατινακι
Φ. 86α: Σορενα (νομίζω), ένα Κοντοπούτανο γιουβαρλακι
Φ. 86β: Δεν θυμάμαι όνομα, αλλά ήταν ένα ανθυπομετριο ανοιχτόχρομο λατινομίλφ

Φωκ. 25αβ, 13αβ, 19 = κλειστά
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Μόνο κάτι λίγα στοχευμένα που είδα το πρωί κατά τις 11:30 από Φυλής:
-Φυλής 109β μόνο η Όλγα (θα έλεγα οτι μοιάζει λίγο με την ξανθούλα χήρα
του Τράγκα για όποιον έχει σχετικές φαντασιώσεις)
-Φυλής 67 η καινούργια Άννα "από Ιταλία" πολύ καλό κορμί λευκό δέρμα όμορφο βυζάκι
(μοιάζει το κορμί της με της πιπίνας Μαρίας στο Φ69α) μελαχρινή με μετριο-συμπαθητικό πρόσωπο.
-Φυλής 69β ήταν κλειστό την ώρα που πέρασα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom