Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (17 μέλη και 220 επισκέπτες)

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
11 χρόνια την γαμουσα !! Πάντα σωστή πάντα καλή πάντα ευγενική πάντα 69 ακα τσιμπουκι τελειωτικό , αλλά όλα έχουν και τα όρια τους !!αντεξε πολλά η κοπέλα έβγαλε 500.000(ελπίζω να μην διαβάζει η εφορία ..) και στην καραμουναρα της πλέον και καλά κάνει !!! Εβελίνα βρες έναν γκόμενο για να μην σου λείψει ο πουτσος που τόσο θες να τον μαλαζης να τον περιποιησε να σε γαμη και να σε χύνει και κάνε την ζωάρα σου !! Απλά προσεχε με τα χρήματα ….μην είσαι τόσο δοτική όσο εισουν σαν πορνη !! Κρίμα ο κόπος 12 περίπου ετών !!αυτα και ναι τέλος εποχής !!2012-2023 ‘’’’’’

Συγκινηθήκαμε.

*Και μόνο που τη γαμούσες εσύ 11 χρόνια, αυτή δικαιούται σύνταξη με ένσημα από βαρέα και ανθυγιεινά.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
11 χρόνια την γαμουσα !! Πάντα σωστή πάντα καλή πάντα ευγενική πάντα 69 ακα τσιμπουκι τελειωτικό , αλλά όλα έχουν και τα όρια τους !!αντεξε πολλά η κοπέλα έβγαλε 500.000(ελπίζω να μην διαβάζει η εφορία ..) και στην καραμουναρα της πλέον και καλά κάνει !!! Εβελίνα βρες έναν γκόμενο για να μην σου λείψει ο πουτσος που τόσο θες να τον μαλαζης να τον περιποιησε να σε γαμη και να σε χύνει και κάνε την ζωάρα σου !! Απλά προσεχε με τα χρήματα ….μην είσαι τόσο δοτική όσο εισουν σαν πορνη !! Κρίμα ο κόπος 12 περίπου ετών !!αυτα και ναι τέλος εποχής !!2012-2023 ‘’’’’’
Αφού τυπε έλεγες ότι σου ρίχνει άκυρο. Μήπως την γαμαγες λιγότερα χρόνια;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Ακόμα θυμάμαι και γελάω με αυτούς που έλεγαν και χτυπιοντουσαν ότι δεν ήταν λατίνες αλλά γυφτορουμανες χαχαχα και μας κορόιδευαν που γράφαμε, είχε δυνατές σε υπηρεσίες, τα τελευταία 2,5χρόνια με τη διευκόλυνση πια του το να έρθουν στην Ευρώπη έχουν έρθει και απίστευτα "κομμάτια"αλλα ισχύει ότι τις γυρίζουν απο δω και από κει
Πιο παλιά κάπου 2005 το στούντιο στη Κωνσταντινουπόλεως έφερνε κάτι Βραζιλιάνες και πορτορικανες αστέρια.
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.734
Κριτικές
13
Like
10.635
Πόντοι
2.046
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
για κάτι τέτοιες περιπτώσεις προτιμούμε ΠΑΝΤΑ κοπέλες όπως η Καρολίνα και η Εβελίνα όταν θέλουμε ακάποτο τσιμπούκι , που έχουν και ψύχωση με την καθαριότητα... το προλαμβάνειν είναι πάντα καλύτερο του θεραπεύειν
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.986
Κριτικές
31
Like
26.338
Πόντοι
7.046
για κάτι τέτοιες περιπτώσεις προτιμούμε ΠΑΝΤΑ κοπέλες όπως η Καρολίνα και η Εβελίνα όταν θέλουμε ακάποτο τσιμπούκι , που έχουν και ψύχωση με την καθαριότητα... το προλαμβάνειν είναι πάντα καλύτερο του θεραπεύειν
Και ρίχνουμε κι ένα γέρο κατουρημα μετά την πιπα.
Όσο αφορά αυτές τις δυο κοπέλες ισχύει, είναι εγγύηση χρόνια τώρα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Διάβασα στους "γείτονες" ότι στο Χωμ 11β επανήλθαν στο 20άρι. Μάλλον το 30άρι δεν................
Να επιβεβαιώνω ότι έτσι δήλωσαν .... Μπράβο σε όλους τους μπουρδελιαριδες που άντεξαν ( βέβαια ότι καβλες και να χεις αν δεν έχεις λεφτά να χαλάσεις ...) Και δεν εξαπλώθηκε η αύξηση της τιμής ....προσωπικά θεωρώ κοροϊδία και τα στούντιο που για ιδιες υπηρεσίες και χρονο πλην ελαχίστων εξαιρέσεων
χρεωνουν 50αρι και έξτρα 20αρια τα βασικά Ελ τσιμπούκι και 69....... Στόχος να έρθουν στα μπουρδέλα οι πιο πολλές εσκορτ που νομίζουν ότι έχουν χρυσό μουνι!!!
 

Que_rico

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
56
Like
64
Πόντοι
0
Καλησπερα αδελφια..... ξερουμε που βρίσκεται η Σεβντα?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.479
Πόντοι
1.936
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
Amoxil 1gr δυο φορες την ημερα
φιλος
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Μονο Τανια σημερα στο Δ27.Εκοπανηθει καλα.Με συνεχομενα δωματια και διαμαρτυριες για την καθυστερηση απο ξαναμενους γαμηκους.
Διδυμου 22 ηταν η Ολγα η πουτανοφατσα και η Ελενη απο το Φ109 οροφος.
ΔΙδυμου 8 οι θειτσες Ελενη και Βερονικα.
Ανρωτιεμαι που να πηγε η Ρομινα απο το Φιλιππιδου 11 ισογειο και εκεινη η κωλαρα η Βικυ που ηταν τις προαλλες.Προχθες απογευμα ηταν η Καρολινα στο ισογειο του συγκεκριμενου οικου.
Οι θειτσες λένε τπτ?
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
366
Like
565
Πόντοι
81
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
χωρις φαντα που πας μυστη?
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
χωρις φαντα που πας μυστη?
Έχεις δίκιο αλλά εκείνη την στιγμή αν δεν το έπαιρνε ακαποτο μου ειχε ανέβει το αίμα στο κεφάλι απο τις πολλές καυλες κ θα ειχα πάθει κάποιο εγκεφαλικό στάνταρ!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
52
Like
16.433
Πόντοι
9.426
Μια ερώτηση - ίσως μια ηλίθια ερώτηση μαλάκα
Anna Thai 86 up Δεν μου φαίνεται Ταϊλανδέζα. Πολύ ψηλός, λάθος σχήμα, όχι ταϊλανδέζικο πρόσωπο. Μου φαίνεται περισσότερο σαν την Κεντρική Ασία.
Ίσως και να είναι και από την Κεντρική Ασία της Αλβανίας...

Τι σημασία έχει αν είναι και από την Αυστραλία.
Η Γυναίκα είναι Μουναρα!!!
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 136 & 134β κλειστά.

Φυλής 134α Τζούλια μελαχρινή λατινα μέ κανονικό σώμα μεγάλο πεταχτο κωλο 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι (να διευκρινίσω ότι δεν είναι η Τζούλια που είχα δει και είχα πάρει στο Φυλής 84α) και Αλεξάνδρα μελαχρινή κοντή χοντρή λατινα με 3.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 109β Ροντικα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά κλειστο.

Φυλής 105 αριστερά Ρωξανα (από Φ71α) καστανή λεπτή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος,και στον αυχένα,
Η Βικτόρια από Φυλής 109α έχει δουλέψει και πουθενά αλλού?
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
φιλος ,μπορεις αν θες σε πμ να μ στειλεις σε ποιες πηγες ωστε να μην παω ,γιατι μπορει να μην θες να πεις εδω
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
φιλος ,μπορεις αν θες σε πμ να μ στειλεις σε ποιες πηγες ωστε να μην παω ,γιατι μπορει να μην θες να πεις εδω
Ήδη εχω δεχτεί κάποια μηνύματα σαν το δικό σου το θέμα είναι πως μπήκα σε 10 κορίτσια εντός 2 ημερων που βριακομουν Αθήνα και θα ηταν άδικο να στοχοποιησω κάποια κοπέλα!
Ημουν φυλής πάντως!
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Ήδη εχω δεχτεί κάποια μηνύματα σαν το δικό σου το θέμα είναι πως μπήκα σε 10 κορίτσια εντός 2 ημερων που βριακομουν Αθήνα και θα ηταν άδικο να στοχοποιησω κάποια κοπέλα!
Ημουν φυλής πάντως!
10 σε 2 μερες?ποιος εισαι?τεσπα,καλως...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.986
Κριτικές
31
Like
26.338
Πόντοι
7.046
Amoxil 1gr δυο φορες την ημερα
φιλος
Αδερφε η amoxil είναι συνήθως για λοιμώξεις αναπνευστικού και για πρηξιμο σε δόντι, καθώς επισης σε επιμονες ιωσεις με εμπυρετη κατάσταση.Δεν εστιάζει στο ουροποιητικο. Είναι γενικου τυπου αυτή.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom