Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (18 μέλη και 250 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
873
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
512
Κριτικές
5
Like
1.355
Πόντοι
486
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
13
Like
10.645
Πόντοι
2.046
να το εξασκεί άραγε ακόμα το λειτούργημα εκεί στις Ισπανίες ??
είχε φερει πρόσφατα
μια κοπέλα
το gde που ήταν ίδια και ψάρωσα! Amanda λεγόταν την έκλεισα για δίωρο αλλά τελικά δεν ήταν αυτή... έμεινα με τις αναμνήσεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
συνέχεια live


Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι,να ξαναγράψω ότι ανακοινώνεται και για τις δύο απλό πρόγραμμα αλλά μέσα κάνουν ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16, 18αρια, 20 & 22 ισόγειο, κλειστά.

Διδύμου 22 όροφος Όλγα με κάστανο μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 27 Τανια ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
740
Κριτικές
123
Like
1.687
Πόντοι
8.445
τώρα live

Φιλιππιδου 11β Ινεσ(α) ξανθιά κατσαρομαλλα νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το στήθος και χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλί ξανθοκαστανη ,με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Κλεοπάτρα/ Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, μέσα επιλεκτικά κάνει ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Αλεξάνδρα/Αγγέλα/Άντζελα με κάστανο σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα, με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 25α Λάουρα ξανθοκαστανη λατινα, παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλέρια καστανοξανθη πια, με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μπέλα ξανθιά νταρντανοπαχουλη μέ 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 4-4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Η Αλεξάνδρα του Φωκαίας 19 αξίζει ?
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Όχι πολύ παλιά όι λατινες που ερχόντουσαν είχαν καλό όνομα,σπάνια να έπεφτες σε λατίνα να μη κάνει καλό κρεβάτι,ειδικά στο Άγιου Πέτρου ερχόντουσαν κάτι δυναμίτες.
Τώρα έχουν έρθει τόσες πολλές που έχω μπερδευτεί ποιες δουλευν και που,όσες έχω πάρει την τελευταία 2τια είναι από μέτριες έως κακες,άσε που άμα βρεις καμιά και ταιριάξεις στο κρεβάτι μπορεί να πας την επόμενη μέρα και να έχει εξαφανιστεί.
Υψηλό ρίσκο οι λατινες.
επίσης σαν πρώην ναυτικος μπορώ να πω ότι όλες οι λατινες που έχω πάει στα εκάστοτε λιμάνια των χωρών της κεντρικής νοτίου αμερικής και καραϊβικής ήταν μακράν οι καλύτερες πορνες ανά την υφήλιο …. Τώρα δεν ξέρω γιατί όλα αυτά τα καπλάνια που ερχονται εδώ είναι τόσο αδιαφόρετες
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.986
Κριτικές
31
Like
26.349
Πόντοι
7.046
Την άλλη Τζούλια π λένε δεν την έχω δει,ας πει κάποιος π έχει πάρει κ τις 2 ποια είναι καλύτερη,κ γενικά.πως ήταν η άλλη Τζούλια εμφάνισιακα , καλύτερη από την φυλής 134 ή οχι
Η άλλη Τζουλια που τώρα είναι σε γραφείο call ήταν αρκετά καλυτερη. Σε εμφάνιση τουλάχιστον.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.025
Like
1.135
Πόντοι
216

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
τώρα live

Φιλιππιδου 11β Ινεσ(α) ξανθιά κατσαρομαλλα νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το στήθος και χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλί ξανθοκαστανη ,με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδιλαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια κλειστά.

Φωκαιας 17α Κλεοπάτρα/ Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, μέσα επιλεκτικά κάνει ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Αλεξάνδρα/Αγγέλα/Άντζελα με κάστανο σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα, με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 25α Λάουρα ξανθοκαστανη λατινα, παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλέρια καστανοξανθη πια, με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μπέλα ξανθιά νταρντανοπαχουλη μέ 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 4-4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Καλο μεσημερι Titana Smirni......εχω μια απορια και αν θες μου απαντας.....αλλα ετσι ρωταω απο περιεργεια....στις ενημερωσεις τις Φωκαιας παντα ξεκινας απο Φωκαιας 7 και καταληγεις στο 27.......σε βγαζει το μονοπατι του ερωτα η αλλοι λογοι????
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.467
Πόντοι
2.406
Η Αλεξάνδρα του Φωκαίας 19 αξίζει ?
Φωκαιας 19 το βασίλειο της ΦΟΛΑΣ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλο μεσημερι Titana Smirni......εχω μια απορια και αν θες μου απαντας.....αλλα ετσι ρωταω απο περιεργεια....στις ενημερωσεις τις Φωκαιας παντα ξεκινας απο Φωκαιας 7 και καταληγεις στο 27.......σε βγαζει το μονοπατι του ερωτα η αλλοι λογοι????
Τον αφηνει απεξβ το λεωφορείο. Εχει στάση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
Καλο μεσημερι Titana Smirni......εχω μια απορια και αν θες μου απαντας.....αλλα ετσι ρωταω απο περιεργεια....στις ενημερωσεις τις Φωκαιας παντα ξεκινας απο Φωκαιας 7 και καταληγεις στο 27.......σε βγαζει το μονοπατι του ερωτα η αλλοι λογοι????
οχι δεν έχω στάνταρ όταν βολταρω, ανάλογα το που έχω παρκάρει, απλα έτσι τα γράφω
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.483
Πόντοι
1.936
Μονο Τανια σημερα στο Δ27.Εκοπανηθει καλα.Με συνεχομενα δωματια και διαμαρτυριες για την καθυστερηση απο ξαναμενους γαμηκους.
Διδυμου 22 ηταν η Ολγα η πουτανοφατσα και η Ελενη απο το Φ109 οροφος.
ΔΙδυμου 8 οι θειτσες Ελενη και Βερονικα.
Ανρωτιεμαι που να πηγε η Ρομινα απο το Φιλιππιδου 11 ισογειο και εκεινη η κωλαρα η Βικυ που ηταν τις προαλλες.Προχθες απογευμα ηταν η Καρολινα στο ισογειο του συγκεκριμενου οικου.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
499
Like
63.332
Πόντοι
40.362
Καταδρομικό πέρασμα απο Μεταξουργείο για τη Ναταλία στο Ιάσωνος 44 όροφος.
Δυστυχως ελειπε και η τσατσά ειπε οτι εχει φύγει για τη χώρα της.
Στον οίκο βρισκοταν μονη της η Σοφία.


Μεγάλου Αλεξανδρου 28 υπόγειο Ρωσίδα Χριστίνα με απλο.

Ιασωνος 44 τερμα δεξί σκαλάκια η νεαρη Μπέλα. Περασα δωμάτιο πρώτη φορα μαζι της και πέρασα απρόσμενα καλα αφου η κορασις ειχε πολυ καλη αποδοση μεσα στο δωμάτιο. Λεπτομέρειες στην κριτική. Τσατσα η σπασαρχίδο Νελλυ, προσοχή.
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Για εκείνους που τους αρέσουν οι μαύρες γυναίκες, το 66a Fylis 1η βάρδια έχει η Claudia από τη Δομενικανή δημοκρατία - της ζήτησα στα Ισπανικά να το επιβεβαιώσει και μου απάντησε στα Ισπανικά.
Ψηλό, δυνατό σώμα, v κοντά μαλλιά. Δεν ρώτησα για σέρβις γιατί δεν μου αρέσουν τα κοντά μαλλιά.

Μια ερώτηση - ίσως μια ηλίθια ερώτηση μαλάκα
Anna Thai 86 up Δεν μου φαίνεται Ταϊλανδέζα. Πολύ ψηλός, λάθος σχήμα, όχι ταϊλανδέζικο πρόσωπο. Μου φαίνεται περισσότερο σαν την Κεντρική Ασία.

Τέλος, ναι οι Λατίνες ήταν σε πολλά σπίτια που επισκέφτηκα. Οι κριτικές εδώ δεν είναι καλές. Ταξιδεύω πολύ στην Ισπανία και μιλάω ισπανικά. Έχω πάει με πολλούς Λατίνες στην Ισπανία. Εκεί γενικά έχουν πολύ καλή διάθεση και καλή συμμετοχή.
Είμαι με δύο στην Ελλάδα, πριν από μερικά χρόνια. Η ίδια εμπειρία με τις αναφορές - είτε κακή συμπεριφορά και εξυπηρέτηση, απειρία είτε και τα δύο.
Δεν θα ξαναπήγαινα με Λατίνα στην Ελλάδα αν δεν υπήρχαν πολλές καλές κριτικές
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
60
Like
301
Πόντοι
20
Καλησπέρα ομάδα μια γρήγορη ερώτηση ξερει κανεις που μπορεί να βρίσκεται η ανκα η Μολδαβή από Φωκαίας 7; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
Τις Λατίνες τις φέρνουν οργανωμένα γραφεία, και τις διακινούν στην Ευρώπη με βάση προσφορά ζήτηση. Καμμία σχέση με ανατολικές που έρχονται και μόνες τους και που υπάρχουν και μικροκοινωνίες συμπατριωτών τους στην Ελλάδα.
Αυτό έχει επίδραση και στον τρόπο που δουλεύουν.
δεν είναι τα γραφεία μόνο, είναι ότι παίρνουν ισπανικά διαβατήρια και λογίζονται σα κοινωτικες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται τίποτα. Υπάρχει η μέθοδος της παρατήρησης στον πελάτη και η μέθοδος της αποχώρησης απ' το δωμάτιο. Οι θεατρινισμοί της τσα2 ότι δήθεν τη σακάτεψα και οι κραυγές μετατοπίζουν τα ψυχολογικά της Εβελίνας (ή τη δυσαρέσκειά της για την επαγγελματική της κατάσταση) σ' έναν άνθρωπο που πλήρωσε 20ευρω απ' το υστέρημά του για να περάσει καλά για 10 γαμημένα λεπτά. Προς στιγμήν ένιωσα εγκληματίας, δλδ έλεος.
*Σημειωτέον ότι έχω συνευρεθεί άλλες 5-6 φορές με την Εβελίνα σε βάθος δύο ετών και δεν νομίζω πως άλλαξε κάτι στη συμπεριφορά μου.
11 χρόνια την γαμουσα !! Πάντα σωστή πάντα καλή πάντα ευγενική πάντα 69 ακα τσιμπουκι τελειωτικό , αλλά όλα έχουν και τα όρια τους !!αντεξε πολλά η κοπέλα έβγαλε 500.000(ελπίζω να μην διαβάζει η εφορία ..) και στην καραμουναρα της πλέον και καλά κάνει !!! Εβελίνα βρες έναν γκόμενο για να μην σου λείψει ο πουτσος που τόσο θες να τον μαλαζης να τον περιποιησε να σε γαμη και να σε χύνει και κάνε την ζωάρα σου !! Απλά προσεχε με τα χρήματα ….μην είσαι τόσο δοτική όσο εισουν σαν πορνη !! Κρίμα ο κόπος 12 περίπου ετών !!αυτα και ναι τέλος εποχής !!2012-2023 ‘’’’’’
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.483
Πόντοι
1.936
11 χρόνια την γαμουσα !! Πάντα σωστή πάντα καλή πάντα ευγενική πάντα 69 ακα τσιμπουκι τελειωτικό , αλλά όλα έχουν και τα όρια τους !!αντεξε πολλά η κοπέλα έβγαλε 500.000(ελπίζω να μην διαβάζει η εφορία ..) και στην καραμουναρα της πλέον και καλά κάνει !!! Εβελίνα βρες έναν γκόμενο για να μην σου λείψει ο πουτσος που τόσο θες να τον μαλαζης να τον περιποιησε να σε γαμη και να σε χύνει και κάνε την ζωάρα σου !! Απλά προσεχε με τα χρήματα ….μην είσαι τόσο δοτική όσο εισουν σαν πορνη !! Κρίμα ο κόπος 12 περίπου ετών !!αυτα και ναι τέλος εποχής !!2012-2023 ‘’’’’’
Τι ορφη που ηταν χωρις τα πλαστικα και τα τατου το μωρο.Το ειχα ξεμουνιασει στη Διδυμου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom