Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
Τώρα που το είπες, έχει συμβεί σε κανέναν άλλον να τον ρωτάνε άμα έχει πάρει κόκα, επειδή αργεί να τελειώσει; Λες και το να έχεις άγχος ή να μην σε καβλώνει η κοπέλα δεν παίζει σαν σενάριο. Κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια.
ναι, μου έχει τύχει είναι αλήθεια, γενικά ΟΥΣΙΕΣ παντός τύπου έχουν γενικά ΑΠΟΤΡΕΠΙΚΑ αποτελέσματα για το sex! AN έχεις αντοχές το sex πάει καλά αλλά ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ναι, μου έχει τύχει είναι αλήθεια, γενικά ΟΥΣΙΕΣ παντός τύπου έχουν γενικά ΑΠΟΤΡΕΠΙΚΑ αποτελέσματα για το sex! AN έχεις αντοχές το sex πάει καλά αλλά ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ
Μα δεν ρώτησα αν έχει κάνει κάποιος άλλος ουσίες! Ρώτησα αν σας έχουν πει κάτι τέτοιο σε κατάθεση. Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ κόκα και το βρίσκω τουλάχιστον προσβλητικό να με ρωτάνε κάτι τέτοιο, ενώ δεν μοιάζω με κανένα πρεζάκι.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ κόκα και το βρίσκω τουλάχιστον προσβλητικό να με ρωτάνε κάτι τέτοιο, ενώ δεν μοιάζω με κανένα πρεζάκι.
Ποιος σου είπε πως ο κοκάκιας μοιάζει με πρεζάκια;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ποιος σου είπε πως ο κοκάκιας μοιάζει με πρεζάκια;
Δεν μοιάζει; Τέλος πάντων, καλύτερα οι πουτάνες να μην το έχουν δεδομένο ότι μας καβλώνουν και πρέπει οι ουσίες να είναι η αιτία, άμα δεν τελειώνουμε μαζί τους.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
Μα δεν ρώτησα αν έχει κάνει κάποιος άλλος ουσίες! Ρώτησα αν σας έχουν πει κάτι τέτοιο σε κατάθεση. Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ κόκα και το βρίσκω τουλάχιστον προσβλητικό να με ρωτάνε κάτι τέτοιο, ενώ δεν μοιάζω με κανένα πρεζάκι.
δεν σε κακολογώ και όπως σου απάντησαν και παρακάτω προφανώς και δεν ξέρεις τις διαφορές, μη δίνεις σημασία στο τι σου λένε! Νταξ πετάνε και μαλακίες οι πουτάνες
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
δεν σε κακολογώ και όπως σου απάντησαν και παρακάτω προφανώς και δεν ξέρεις τις διαφορές, μη δίνεις σημασία στο τι σου λένε! Νταξ πετάνε και μαλακίες οι πουτάνες
Ενταξει, φαίνονται οι διαφορές στον τρόπο που μιλάει κάποιος, όπως υπονοήσατε και για τη Μαρίνα.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
604
Πόντοι
81
Ενταξει, φαίνονται οι διαφορές στον τρόπο που μιλάει κάποιος, όπως υπονοήσατε και για τη Μαρίνα.
Όπως το είπες φαίνονται οι διαφορές....Και το πως μπαίνει στο παιχνίδι γενικότερα....
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Μύστες καλησπέρα
Ξέρει κανείς αν θα είναι σήμερα το απόγευμα στο πόστο της η Μικαέλα απο Φωκαιας 17α γιατί όποτε έχω περάσει δεν την πετυχαίνω ποτέ.
Ευχαριστώ εκβτων προτέρων
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Έχω στα σκαριά μια εφαρμογή κινητού για να κάνει πιο εύκολο το πορνορεπορτάζ/την ατομική οργάνωση (καθώς οι οίκοι είναι πολλοί και χάνεσαι). Δεν είναι ακόμη έτοιμη και δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα ολοκλήρωσης (το κάνω όταν βρίσκω χρόνο), θα αποθηκεύει μόνο στο κινητό (δεν έχει διασύνδεση με servers) και θα έχει στην αρχή λειτουργία καταχώρισης, αναζήτησης και ίσως εξαγωγής (πχ. για copy-paste κατευθείαν σε post στο forum).

Εννοείται δε θα υπάρχει στα app stores λόγω αντικειμένου, όταν και όποτε το φτιάξω μόνο χειροκίνητη εγκατάσταση μέσω package. Επειδή είμαι στη φάση του design της βάσης δεδομένων θα ήθελα κάποιες απόψεις. Δε θα ενοχλήσω στέλνοντας pm. Αν θέλει ας μου στείλει όποιος νομίζει ότι κάτι τέτοιο θα του φάνει χρήσιμο.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Kαλημερα .Το εχω πει και εγω αλλα καποις εγραψε οτι ειναι καθαρη απο κονδυλωματα ...
Εγώ το έχω γράψει πρώτος πριν αρκετό καιρό,μετά από καμιά εβδομάδα ο άλλος έγραψε ότι έκανε γλυφομούνι και την βρήκε κομπλε,μιλάμε για τραγωδία.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.408
Πόντοι
7.195
θέλω να δηλωσω στην ουσία ότι κάποιες κριτικές δεν είναι αληθινές
έτσι είναι, αλλά και να το πεις δε βγαίνει άκρη, ο κλώνος του κλώνου δεν παίρνει χαμπάρι, και σου μπαίνει και τσαμπουκά,
το θέμα είναι να μπορείς να ξεχωρίζεις μόνος σου τη μαιμού, πράγμα που είναι εύκολο μετά από κάποια αρκετά χιλιόμετρα στο σάιτ..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Αγαπημένε Σμύρνη ! Βρήκα άσχημο το σχόλιο περί αερολογιας γιαυτο και δεν σου απάντησα. Γνωρίζεις ότι γράφω για κοπέλες, βρίσκω κοπέλας , βοηθάω όσο μπορώ , μιλάω εδώ μέσα με χαρά για να βοηθήσω , αναφέρουμε συχνά πράγματα εδώ, οπωσ Φόλες , μεταδιδόμενα νοσήματα, ψεύτικες κριτικεσ ( σοτ παρελθόν έχουμε ανέφερει τουλάχιστον) δεν χρειάζεται πάντα να είναι ενημέρωση για τα μπουρδελα, να σπάει λίγο η συζήτηση δεν είναι κακό, εννοώ γι ένα σχόλιο όχι συνέχεια να λέμε χαζα, δεν είμαστε ρομπότ. Στο λέω με σεβασμό.
Δεν γράφω αερολογίες, απλά θέλω να δηλωσω στην ουσία ότι κάποιες κριτικές δεν είναι αληθινές , ούτε θέλω να κάτσω να μαλώσω γιαυτο δεν αναφέρω κάτι.

Και προφανως αυτές οι κριτικές δεν αφορούσαν εσένα.

Όπως και να έχει μην σπαμαρουμε!
Λέγοντας το "αερολογίες"εννοω ότι δε αναφέρεις αυτούς πού το κάνουν και συγκεκριμένα παραδείγματα (κριτικές),είμαι χρόνια στο σαιτ και ανα διαστήματα εμφανίζονται κάποιοι και λένε διάφορα γενικόλογα πάντα ,αν θές τι γνώμη μου και γω πιστεύω ότι υπάρχουν ψεύτικες κριτικές και οχι μόνο στο να ύμνουν μια κοπέλα αλλά και στο να τη βγάζουν φόλα, όπως πιστεύω ότι οσο ανεβαίνει το οικονομικό level ίσως να είναι και πιο πολλές οι ψεύτικες, δε μαλώνει κάνεις αλλά όταν κάνεις μια διαπίστωση παράθεσε και τα στοιχεία που σε οδήγησαν σε αυτήν, τέλος δεν είπα ότι αφορούν εμένα τα σχόλια σου αλλά θά ήθελα να μάθω, έστω και σε πμ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.048
Πόντοι
7.046
@n.smirni76 και @Noname_GR εγώ σήμερα, για του λόγου το αληθές, έγραψα το σχόλιο μου σε μια παραξενη κριτική του @CrTV αλλά μετά έσπευσε να διορθώσει με απάντηση στο σχόλιο μου.
Εδώ δεν είμαστε ουτε για να δικάσουμε, ουτε για να εξυψώσουμε κοπέλες. Δεν θέλω να την λέω σε ΚΑΝΕΝΑΝ! Εδώ γράφουμε αλήθειες για να μην πεταμε τα λεφτά μας!
Εκτός κι αν εδώ μέσα έχουμε συναγωνιστές εκατομμύριουχους τότε παω πασο!
 
Τελευταία τροποποίηση:

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Συμφωνώ ειδικά στο 2 πρεζακοφερνει... Για κανά μυτακι την κόβω...
Σιγά μην έχει λεφτά για μυτιές :cheesy:
Όπως έγραψε και κάποιος άλλος τύπος, κρακ κάνει (ελληνιστί φρίμπες).

Όπως και να έχει, άλλη μια μετριότητα που εκθειάστηκε και έγινε ντόρος χωρίς να το αξίζει.
Είναι ένα καλό μάθημα πάντως, πως αν πληρώσεις κάποιους να γράψουν ψεύτικες κριτικές (ή φτιάξεις 2-3 προφίλ και προμοτάρεις ο ίδιος), όλοι οι υπόλοιποι θα πέσουν σαν τα κοράκια και θα αυξηθεί κατακόρυφα και εκθετικά η πελατεία . Δεν λέω όμως πως αυτό συνέβη στη συγκεκριμένη περίπτωση, περισσότερο στέκομαι στη δύναμη της διαφήμισης που προσφέρει αυτός ο ιστότοπος.
Αυτή στάθηκε τυχερή διότι αρχικά κάποιοι την εκθείασαν και όλοι οι υπόλοιποι ακολούθησαν στα τυφλά (που αν απλώς την έβλεπαν στο σαλονάρισμα σιγά που θα πέρναγαν με τέτοια εμφάνιση).

Φαντάσου στις βίζιτες τι γίνεται που παίζουν πολλά περισσότερα γκαφρά.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
743
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Λέγοντας το "αερολογίες"εννοω ότι δε αναφέρεις αυτούς πού το κάνουν και συγκεκριμένα παραδείγματα (κριτικές),είμαι χρόνια στο σαιτ και ανα διαστήματα εμφανίζονται κάποιοι και λένε διάφορα γενικόλογα πάντα ,αν θές τι γνώμη μου και γω πιστεύω ότι υπάρχουν ψεύτικες κριτικές και οχι μόνο στο να ύμνουν μια κοπέλα αλλά και στο να τη βγάζουν φόλα, όπως πιστεύω ότι οσο ανεβαίνει το οικονομικό level ίσως να είναι και πιο πολλές οι ψεύτικες, δε μαλώνει κάνεις αλλά όταν κάνεις μια διαπίστωση παράθεσε και τα στοιχεία που σε οδήγησαν σε αυτήν, τέλος δεν είπα ότι αφορούν εμένα τα σχόλια σου αλλά θά ήθελα να μάθω, έστω και σε πμ
Όλα καλά από εμένα , ελπίζω να περνάς καλά πάντα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Σιγά μην έχει λεφτά για μυτιές :cheesy:
Όπως έγραψε και κάποιος άλλος τύπος, κρακ κάνει (ελληνιστί φρίμπες).
Τώρα που το είπες, μια κοκκινομάλλα που δούλευε στο Φυλής 72 μου είχε εκμυστηρευτεί ότι κάνει φρίμπες. Βέβαια τότε δε την ήξερα τη λέξη και δεν είχα καταλάβει. Είχε καεί στο βυζί από κάτω και μου είπε να προσέχω να μην ακουμπάω εκεί. Στο τέλος είπα να κάνω λίγο σόσιαλ και τη ρώτησα πως κατάφερε να καεί σε εκείνο το σημείο. Και με τα πολλά μου είπε ότι έκανε φρίμπες που είναι κάτι σαν τη κόκα. Πολλές πουτάνες πρέπει να κάνουν χρήση, για να αντεπεξέλθουν στις δύσκολες ψυχολογικές απαιτήσεις του επαγγέλματος.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.408
Πόντοι
7.195
Τώρα που το είπες, μια κοκκινομάλλα που δούλευε στο Φυλής 72 μου είχε εκμυστηρευτεί ότι κάνει φρίμπες. Βέβαια τότε δε την ήξερα τη λέξη και δεν είχα καταλάβει. Είχε καεί στο βυζί από κάτω και μου είπε να προσέχω να μην ακουμπάω εκεί. Στο τέλος είπα να κάνω λίγο σόσιαλ και τη ρώτησα πως κατάφερε να καεί σε εκείνο το σημείο. Και με τα πολλά μου είπε ότι έκανε φρίμπες που είναι κάτι σαν τη κόκα. Πολλές πουτάνες πρέπει να κάνουν χρήση, για να αντεπεξέλθουν στις δύσκολες ψυχολογικές απαιτήσεις του επαγγέλματος.
κάψιμο κατω απ το βυζί είναι άλλα πράγματα, τι σχέση έχει με τη φρίμπα ? (σόρυ για το οφτόπικ)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom