Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 180 άτομα (12 μέλη και 168 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη σήμερα νωρίς το μεσημέρι στην Τόνια, Φυλής 86 ισόγειο, την οποία είχα τσεκάρει σε προηγούμενο πέρασμα. Η τσατσά είπε ότι είναι από Κολομβία, 19 ετών, αλλά κι αν δεν είναι τόσο, μαξ να είναι 23-24. Πολύ ωραία παρουσία η Τόνια, μελαχρινή με τα μαλλιά πιασμένα πίσω, γύρω στο 1,65, με στητό στήθος 1,5-2 και πεταχτό κωλαράκι. Φορούσε και κάτι πέδιλα άλλο πράμα, τα ίδια φορούσε και την άλλη φορά που την είδα και σκέφθηκα ότι άμα φοράει συνέχεια τα ίδια, τα ποδαράκια της θα έχουν ωραία μυρωδιά :confused:

Η Τόνια παρότι πιτσιρίκα δείχνει ότι έχει τα χιλιόμετρά της. Μπήκε πρόσχαρη στο δωμάτιο, μου κούνησε τις βυζάρες της για να τις γλύψω (πίρσινγκ και στις δύο θηλές), πίπα έτσι κι έτσι αλλά όπως ήτανε στημένη στα τέσσερα την ώρα της πίπας, χόρευε την κωλάρα της, την οποία είχε φέρει κοντά για να τη φτάνω :happy:

Με ρώτησε αν ήθελα πισωκολλητό ή νόρμαλ, νόρμαλ της είπα, έβαλε τζελ και στο μουνάκι της και στον πούτσο μου, μου έριξε πανηγυρικό άκυρο σε πρότασή μου να της γλύψω τα ποδαράκια και ξεκίνησε η μάχη. Στο τελείωμα, το θετικό ήταν ότι έσφιξε κάπως τους μυς της και έγινε πιο στενή, το αρνητικό ότι δεν στράγγιξα ολοσχερώς. Γενικώς, ήταν μια χαλαρή συνάντηση με μια πολύ όμορφη για τα γούστα μου κοπέλα, που ήταν πρόσχαρη και χαμογελαστή, σε υπεραπλό πρόγραμμα. Δεν το μετάνιωσα, αλλά δεν νομίζω να επιστρέψω :think:
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Καλά ρε πόσο για το πεοντα είναι η κατάσταση?κατέβηκα να γαμησω κ δεν έβρισκα κάτι καλό+ ότι ορισμένα ήταν Κλειστα,για να μην φύγω αχυστος πήρα Ράνια αναγκάστηκα γιατί δεν υπήρχε κάτι καλύτερο για μένα,ένα μείον για μένα είναι ότι βάζει αρκετό τζελ κ δεν ένιωθα κάτι,καλά...αντί Παρασκευή βράδυ να είναι ανοιχτα τα πηδηχτιρια κ να γίνεται της πουτανας,υπήρχε ελάχιστος κόσμος με κάτι σαβουρες στα σπιτακια,τι να πω.. καλό βράδυ
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.000
Πόντοι
2.036
Ειπα αποψε πριν καμια ωρα να δοκιμασω την Στελλα Τροφωνιου 11 μιας και ειναι Ελληνιδα απο την Κρητη...Δεν βρικεις ευκολα Ελληνιδα σε μπουρδελο...σωμα αρκετα γεματο BBW δεν την λες ομως και χοντρη.... μονο για τους λατρεις αυτου του σωματοτυπου....ολα καλα....μονο μειον θα ελεγα ειναι ο χαρακτηρας της...καταρχην στο σαλονι αν καποιος δεν περασει δωματιο και φυγει, γινεται εριστικη οπως εκανε με αλλον συναγωνιστη....τωρα μεσα στο δωματιο ειναι κυκλοθυμικη με αποτομες αλλαγες στην διαθεση απο το ζενιθ στο ναδιρ και παλι αντιστροφα...τι να πω δεν ξερω αν ετσι ειναι παντα ή απλα την πετυχα αποψε σε αυτο το mood...βγαινοντας ειδα και ενα περιπολικο μολις εφτανε και παρκαρε δεν εμεινα να δω αν θα μπαινανε για ελεγχο....
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Νυχτερινή βολτα με πρωτη στάση στο βρωμερό μετάξι αποκλειστικά μπας και πετύχω το καυλοπουτανακι την Βανέσσα αλλά οπως παντα κλειστό.

Δεν ηθελα να φύγω αχυστος
Ηθελα να βρω κάτι φυσιολογικό σε εμφάνιση να αδειάσω τα πολλά

Πήγα στο κωλονου 30 εκει βρισκόταν η Κατερίνα αν θυμάμαι καλά
Ειναι η γυφτορουμανα που βγαίνει με το καυλωτικο σορτσάκι και τα αθλητικά

Την ειχα ξανα παρει στο παρελθόν και δεν ειχα ενθουσιαστεί καθολου..
Παρ ολα αυτά για τον σημερινό μου σκοπό δεν ειχα πολλες απαιτήσεις οποτε και μπηκα

Ανέβασαν και την τιμη στα 15€ τρομάρα της, με τις υπηρεσίες και την απόδοση να παραμένει το ιδιο.. Το απόλυτο τιποτα

Πήγα φυλής για τον δεύτερο γύρο και έπειτα απο μια βολτα τυπική που εκανα κατέληξα στο φωκαιας 19

Εκει βρισκόταν η ινα
Ρωσσικο καστανοξανθο κοντοπουτανο αδυνατη, ελαφρά πλαδαρη με γλυκο και σεξουλιαρικο προσωπο
με πολυ ορεξη και χαμόγελο στο σαλοναρισμα

Ηταν ακριβώς ο τυπος μου οποτε περασα κατευθείαν στο δωματιο

Ηρθε η ινα χαμογελαστή και ευδιάθετη ετοιμη για παιχνίδι

Αφου δεν μίλαγε καμια γλώσσα η ινα μίλαγε με πράξεις, με πλησίασε κατευθείαν στα χείλι και αρχίσαμε τα εντονα γλωσσοφιλα..

Αν και ειχα αποφασίσει να κανω πλήρως αποστειρωμένο σεξ απο εδω και πέρα
με την ινα τα ξέχασα ολα

Με σήκωσε απ τον καναπέ και και πριν καν το καταλάβω, χωρις ουτε να ρωτήσει τον ειχε ηδη στο στομα στα όρθια, δεν χαλαστηκα αφου ειχα προβλέψει πως θα παει πολυ καλα η συνεδρία..

Αργιτερα απλώθηκε στο κρεβάτι και ανοιγοκλεινε τα ποδια της με ναζι σαν να μου λεει "γλειψε με"

Ούτε εκει αντιστάθηκα την πλησίασα, μύριζε ολόκληρη φράουλα παντού..

Της περοποιηθηκα το εύγευστο και συνάμα καθαρο μουνάκι της κατι που φάνηκε να απολαμβάνει
Βγάζοντας αναστεναγμούς και σφίγγοντας μου τα χέρια..

Σηκώθηκα προς τα πάνω της να γλείψω τις ωραίες ρόγες της με την ίδια να αρπάζει το κεφαλι μου για μερικα γλωσσοφιλα ακομα ωστε να γευτεί το μουνάκι της..

Οσο φιλιομασταν μου φόραγε το προφυλακτικό ανυπόμονα σε θεση για ιεραποστολικο, ήθελε να μπώ μέσα της άμεσα

Το μουνάκι της σφιχτό και ζεστο, χωρις τζελ και αηδίες
Ξεκίνησε η διείσδυση σε συγχρονισμό με πολλα φιλιά και πάθος με την ινα να με τραβάει ολο και πιο μεσα της οπου μερικα λεπτά απο την τοση καύλα δεν άντεξα και τελείωσα με ενα μικρο ατύχημα αφου εμεινε μεσα το προφυλακτικό και το ψάχναμε

Σοκαρίστηκε αλλα το πηρε πολυ ψύχραιμα
Πλυθηκαμε μαζί και δίναμε πεταχτά φιλια μεχρι να ντυθούμε..

Τι να πω, απ τις καλύτερες μου επισκέψεις μεχρι τωρα
Ηταν λες και ειχα βρει γκόμενα και είχαμε πάει σπίτι για one night stand

10/10
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.924
Πόντοι
7.046
Νυχτερινή βολτα με πρωτη στάση στο βρωμερό μετάξι αποκλειστικά μπας και πετύχω το καυλοπουτανακι την Βανέσσα αλλά οπως παντα κλειστό.

Δεν ηθελα να φύγω αχυστος
Ηθελα να βρω κάτι φυσιολογικό σε εμφάνιση να αδειάσω τα πολλά

Πήγα στο κωλονου 30 εκει βρισκόταν η Κατερίνα αν θυμάμαι καλά
Ειναι η γυφτορουμανα που βγαίνει με το καυλωτικο σορτσάκι και τα αθλητικά

Την ειχα ξανα παρει στο παρελθόν και δεν ειχα ενθουσιαστεί καθολου..
Παρ ολα αυτά για τον σημερινό μου σκοπό δεν ειχα πολλες απαιτήσεις οποτε και μπηκα

Ανέβασαν και την τιμη στα 15€ τρομάρα της, με τις υπηρεσίες και την απόδοση να παραμένει το ιδιο.. Το απόλυτο τιποτα

Πήγα φυλής για τον δεύτερο γύρο και έπειτα απο μια βολτα τυπική που εκανα κατέληξα στο φωκαιας 19

Εκει βρισκόταν η ινα
Ρωσσικο καστανοξανθο κοντοπουτανο αδυνατη, ελαφρά πλαδαρη με γλυκο και σεξουλιαρικο προσωπο
με πολυ ορεξη και χαμόγελο στο σαλοναρισμα

Ηταν ακριβώς ο τυπος μου οποτε περασα κατευθείαν στο δωματιο

Ηρθε η ινα χαμογελαστή και ευδιάθετη ετοιμη για παιχνίδι

Αφου δεν μίλαγε καμια γλώσσα η ινα μίλαγε με πράξεις, με πλησίασε κατευθείαν στα χείλι και αρχίσαμε τα εντονα γλωσσοφιλα..

Αν και ειχα αποφασίσει να κανω πλήρως αποστειρωμένο σεξ απο εδω και πέρα
με την ινα τα ξέχασα ολα

Με σήκωσε απ τον καναπέ και και πριν καν το καταλάβω, χωρις ουτε να ρωτήσει τον ειχε ηδη στο στομα στα όρθια, δεν χαλαστηκα αφου ειχα προβλέψει πως θα παει πολυ καλα η συνεδρία..

Αργιτερα απλώθηκε στο κρεβάτι και ανοιγοκλεινε τα ποδια της με ναζι σαν να μου λεει "γλειψε με"

Ούτε εκει αντιστάθηκα την πλησίασα, μύριζε ολόκληρη φράουλα παντού..

Της περοποιηθηκα το εύγευστο και συνάμα καθαρο μουνάκι της κατι που φάνηκε να απολαμβάνει
Βγάζοντας αναστεναγμούς και σφίγγοντας μου τα χέρια..

Σηκώθηκα προς τα πάνω της να γλείψω τις ωραίες ρόγες της με την ίδια να αρπάζει το κεφαλι μου για μερικα γλωσσοφιλα ακομα ωστε να γευτεί το μουνάκι της..

Οσο φιλιομασταν μου φόραγε το προφυλακτικό ανυπόμονα σε θεση για ιεραποστολικο, ήθελε να μπώ μέσα της άμεσα

Το μουνάκι της σφιχτό και ζεστο, χωρις τζελ και αηδίες
Ξεκίνησε η διείσδυση σε συγχρονισμό με πολλα φιλιά και πάθος με την ινα να με τραβάει ολο και πιο μεσα της οπου μερικα λεπτά απο την τοση καύλα δεν άντεξα και τελείωσα με ενα μικρο ατύχημα αφου εμεινε μεσα το προφυλακτικό και το ψάχναμε

Σοκαρίστηκε αλλα το πηρε πολυ ψύχραιμα
Πλυθηκαμε μαζί και δίναμε πεταχτά φιλια μεχρι να ντυθούμε..

Τι να πω, απ τις καλύτερες μου επισκέψεις μεχρι τωρα
Ηταν λες και ειχα βρει γκόμενα και είχαμε πάει σπίτι για one night stand

10/10
......και κάπως έτσι θα ανοίξει τις ποδαρες της στον επόμενο πελατη για να πιει το σπέρμα σου...και θα λέει ο φουκαράς "τι παραξενη γευση έχει αυτό το μουνι;;;"!!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.677
Πόντοι
1.056
Το μαγκιόρικο στυλάκι είναι άκρως αντισεξουαλικό και απωθητικό σε μια γυναίκα,
Αυτο θα επρεπε να μπει στο νημα με τις ελλεηνιδες..
Ειπα αποψε πριν καμια ωρα να δοκιμασω την Στελλα Τροφωνιου 11 μιας και ειναι Ελληνιδα απο την Κρητη...Δεν βρικεις ευκολα Ελληνιδα σε μπουρδελο..
μονο μειον θα ελεγα ειναι ο χαρακτηρας της...καταρχην στο σαλονι αν καποιος δεν περασει δωματιο και φυγει, γινεται εριστικη οπως εκανε με αλλον συναγωνιστη....τωρα μεσα στο δωματιο ειναι κυκλοθυμικη με αποτομες αλλαγες στην διαθεση απο το ζενιθ στο ναδιρ και παλι αντιστροφα...τι να πω δεν ξερω αν ετσι ειναι παντα ή απλα την πετυχα αποψε σε αυτο το mood...
Το γεγονος οτι πληρωσες 20 ευρω για να γαμησεις ελλεηνιδα κυκλοθυμικη και χοντρη με ξεπερναει φιλε!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.640
Κριτικές
34
Like
4.351
Πόντοι
7.195
Ναι ρε τύπε, έλεος δηλαδή. Δεν είναι και καμιά τόσο δύσκολη γλώσσα να μάθουν 5-6 φράσεις τουλάχιστον.
χαχα μες το αεροπλάνο ένα καθηγητή αγγλικών όπως στην ταινία με τον Κωνσταντίνου
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.893
Like
5.530
Πόντοι
1.056
Ρε τύποι δεν αγαπάτε τον εαυτό σας;;
Η τύπισσα είναι τίγκα στα κονδυλώματα και δεν γίνεται να μην τα έχετε δεί
Kαλημερα .Το εχω πει και εγω αλλα καποις εγραψε οτι ειναι καθαρη απο κονδυλωματα ...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.640
Κριτικές
34
Like
4.351
Πόντοι
7.195
......και κάπως έτσι θα ανοίξει τις ποδαρες της στον επόμενο πελατη για να πιει το σπέρμα σου...και θα λέει ο φουκαράς "τι παραξενη γευση έχει αυτό το μουνι;;;"!!
γιατί την απαξιώνεις τύπε μου, δεν έφταιγε σε κάτι, ο συναγωνιστής μίλησε για ατύχημα...
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Γάμησα πριν λίγο τη Μαρίνα από Αγκύρας 12.
Ακολουθούν κάποια σχόλια, αφού την είχα δει εδώ και καιρό όμως σήμερα αποφάσισα να περάσω για να δω προς τι όλος αυτός ο ντόρος.

1)Η φωτογραφία που έχει στο διαδίκτυο προφανώς και δεν έχει καμία σχέση με αυτήν, δεν είναι απλώς photoshop είναι καθαρά αλληνής.
2)Είναι πασιφανές ότι κάτι παίρνει, και αυτό το κάτι σίγουρα δεν είναι φου.
3)Το μαγκιόρικο στυλάκι είναι άκρως αντισεξουαλικό και απωθητικό σε μια γυναίκα, ειδικά αφού η Τρούμπα έχει κλείσει.
4)Κάποιος πρέπει να της πει πως η πούτσα δεν είναι πιτόγυρο που θα πέσεις πάνω του να το κατασπαράξεις, αλλά χρειάζεται μαεστρία και τρυφερότητα.
5)Δεν είμαι καθόλου σίγουρος, όμως νομίζω ότι την έχω πηδήξει στο Καλλέργη 33 το 2013. Θυμάμαι ότι την πήδηξα στο ίδιο δωμάτιο που έπαιρνα το ΑΜΕΑ Μιρέλλα (για όσους τη θυμούνται, είναι αυτή που νόμιζες ότι γαμάς Ουρακοτάγκο με αυτές τις άναρθρες και ακατάληπτες κραυγές που έβγαζε).

Πάμε γι'άλλα.
Συμφωνώ ειδικά στο 2 πρεζακοφερνει... Για κανά μυτακι την κόβω...
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
......και κάπως έτσι θα ανοίξει τις ποδαρες της στον επόμενο πελατη για να πιει το σπέρμα σου...και θα λέει ο φουκαράς "τι παραξενη γευση έχει αυτό το μουνι;;;"!!
Ειναι το δεδομένο ρίσκο που αναλαμβάνεις οταν επιλέγεις να κανεις γλειφομουνι στα μπουρδελα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.000
Πόντοι
2.036
Αυτο θα επρεπε να μπει στο νημα με τις ελλεηνιδες..


Το γεγονος οτι πληρωσες 20 ευρω για να γαμησεις ελλεηνιδα κυκλοθυμικη και χοντρη με ξεπερναει φιλε!
Ειπα να δοκιμασω την τυχη μου καθως Ελληνιδες πουτανες στα μπουρδελα δεν βρισκεις συχνα....αλλα τελικα ειναι και αυτη αξια της μοιρας της...οπως και οι περισσοτερες Ελλεηνιδες δυστυχως...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.924
Πόντοι
7.046
γιατί την απαξιώνεις τύπε μου, δεν έφταιγε σε κάτι, ο συναγωνιστής μίλησε για ατύχημα...
Δεν απαξιωσα τίποτα, είπα την πραγματικοτητα. Εκτός κι αν η κοπέλα έχει κανένα πιεστικο 3 bar στην τουαλέτα κι έπλυνε τη μουνα της! Βέβαια αυτά τα ατυχήματα είναι πολυ συχνά στα δελα. Γι αυτό περνάμε την καποτα καλά μέχρι τη ρίζα της πουτσας και όταν γαμαμε παντα ελέγχουμε ΚΑΙ κατά τη διάρκεια της πραξης! Απλά μερικοί εδώ μέσα γουστάρουνε να τους βγει η καποτα και να κάνουν κρεμπιε! Ζουνε γι αυτό! Δεν το λέω συγκεκριμένα για τον @Anal popcorn γιατί γίνονται και τα ατυχήματα. Μου έχει συμβεί σε σχέση μου. Δηλαδή μια φορα στη ζωή μου! Κι έχω γαμησει αρκετές φορές, οπως όλοι εξάλλου....

Αλλά για πολλους άλλους εδώ μέσα.... Γουστάρουν να χυνουν μέσα σε κοπέλες του χώρου!

Εδώ άλλοι στήνουν κοπέλες στα 4 και βγάζουν την καποτα, χωρίς να το παρουν χαμπάρι κοπέλες, και αρχίζουν και πελεκανε. Για να το λέω κάτι ξέρω. 25 χρόνια στον χώρο πολλες μου το έχουν εκμυστηρευτει και άλλες τόσες έχουν κάνει αποξεσεις (εκτρώσεις) αρκετες φορές.
Μια κοπέλα μου είχε πει πως είχε έναν πελατη που την έστηνε στα τέσσερα και με κάποιο τέχνασμα, που προφανως το είχε κάνει στην προπονηση, έσκιζε τη εμπρόσθια φουσκα που παει το σπέρμα, για να παει το σπέρμα του μέσα στη μουνα αλλά η κοπέλα να μην μπορεί να το καταλάβει γιατί η αίσθηση της καποτας υπηρχε αφου ΔΕΝ την είχε βγάλει!!
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μια κοπέλα μου είχε πει πως είχε έναν πελατη που την έστηνε στα τέσσερα και με κάποιο τέχνασμα, που προφανως το είχε κάνει στην προπονηση, έσκιζε τη εμπρόσθια φουσκα που παει το σπέρμα, για να παει το σπέρμα του μέσα στη μουνα αλλά η κοπέλα να μην μπορεί να το καταλάβει γιατί η αίσθηση της καποτας υπηρχε αφου ΔΕΝ την είχε βγάλει!!
Ένας φίλος μου για αυτό το λόγο αφήνει να μακρύνουν τα νύχια του.
Παλαιότερα άφηνε τα ρούχα του στο κρεβάτι και όταν την έστηνε στα 4 έβγαζε από την τσέπη το ψαλιδάκι για τα νύχια.
Ο φίλος μου πάντα, εγώ δεν έχω καμία σχέση με αυτά.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Ένας φίλος μου για αυτό το λόγο αφήνει να μακρύνουν τα νύχια του.
Παλαιότερα άφηνε τα ρούχα του στο κρεβάτι και όταν την έστηνε στα 4 έβγαζε από την τσέπη το ψαλιδάκι για τα νύχια.
Ο φίλος μου πάντα, εγώ δεν έχω καμία σχέση με αυτά.
Είναι από το χωριό. :P
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Συμφωνώ ειδικά στο 2 πρεζακοφερνει... Για κανά μυτακι την κόβω...
Τώρα που το είπες, έχει συμβεί σε κανέναν άλλον να τον ρωτάνε άμα έχει πάρει κόκα, επειδή αργεί να τελειώσει; Λες και το να έχεις άγχος ή να μην σε καβλώνει η κοπέλα δεν παίζει σαν σενάριο. Κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom