Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (2 μέλη και 93 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Οι πουτάνες όταν σε γουστάρουν περνάς καλά μαζί τους, ενώ όταν δεν σε γουστάρουν σε κάνουν να κλαις τα λεφτά που τους έδωσες!
Ε τότε αυτές του 86 τους περισσότερους δεν μας γουστάρουν.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Δεν έχω πάει ποτέ μαζί τους για να έχω προσωπική άποψη!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν έχω πάει ποτέ μαζί τους για να έχω προσωπική άποψη!
Μα οι αρνητικές κριτικές για αυτές είναι πολλές. Δεν χρειάζεται να έχεις προσωπική άποψη, με τη λογική σου απλά τους περισσότερους δεν μας γουστάρουν.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.271
Πόντοι
2.036
βραδυνη τσαρκα Φυλης πριν καμια ωρα περιπου...πολυ κρυο και νέκρα...αρχικα πηγα μπας και προλαβαινα την Αννα την Ταιλανδεζα στο 86 οροφος αλλα ειχε ηδη σχολασει....πηγα στο διπλα ειχε δυο Λατινες σχετικα καλες αλλα μυριζαν φολα και δεν δοκιμασα...βγαινοντας εξω ειδα και τον Τσατσο απο Φυλης 109β ισογειο περπαταγε παρεα με την Νελλη και τοτε καταλαβα οτι σχόλασαν και αυτοι...τελικα κατεληξα Φυλης 109α οροφος οπου δουλευε η μελαχρινη Ρωσιδα Μιλφ η Ελενη....ο οικος αυτος εχει και ντουζιερες οπως στο Φιλλιπιδου 11β οροφος...σχετικα καλα ηταν...μονη παραφωνια λιγο πριν της το καρφωσω μου το κρατησε λιγο μου λεει "περιμενε" και μου το ψεκασε με ενα σπρει (λιπαντικο ή απολυμαντικο)...πρωτη φορα μου συνεβει αυτο χαχαχα...Τελος βγαινοντας ειδα μετα απο πολυ καιρο να εχει ξανανοιξει το Φυλης 105 το αριστερο (βρηκαν και αυτοι μερα να ανοιξουν με το κρυο) δεν μπηκα καν μεσα καθως ειχα ηδη καταθεσει....την επομενη φορα ...καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους...
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Καλησπερα παιδια που δουλευει η ευα με τα μεγαλα βυζια που ηταν λιωσιων;
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
188
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
81
Γενικά πολύ φολοκατάσταση οι Λατίνες του Φυλής 86 τώρα τελευταία. Δεν σε αφήνουν να τις αγγίξεις, λες και είσαι λεπρός. Πρέπει να είναι θύματα trafficking, ποιος ξέρει τι γίνεται. Άσε που δεν μιλάνε γρυ Αγγλικά και πρέπει να ξέρεις ισπανικά. Κοροιδία στο έπακρον. Είχα δυστυχώς άσχημη εμπειρία με μία που δεν θυμάμαι όνομα, προσπαθώ να το διαγράψω από τη μνήνη μου. :P Προτείνω να μην ξαναπεράσει κανένας με Λατίνα του 86, εγώ αυτό θα κάνω πάντως.
οντως δεν ηξερε καν αγγλικα,α ρε γιαννα,λειπεις ΘΕΑΡΑΑΑΑΑΑ
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Έχει περάσει κανείς τις τελευταίες μέρες να δει αν δουλεύει η Τατιάνα από Ιάσωνος 1?
 

Tavros21+

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
21
Like
31
Πόντοι
0
Μύστη, για δώσε παραδείγματα! Εγώ της πηδαγα το κωλοτρυπιδι και σε κάποια φάση έβαλε τα δάκτυλα στο μουνι για να δει τα υγρά που κατέβασε από την καύλα. :kneel:Ε, από εκεί κι έπειτα την έβαζα να με ταιζει μουνοζουμα οπότε κάναμε πρωκτικό...:zfuck:
Ετσι ;;; :cool2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 53 Λίνα ξανθό γκρανι, παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Παολα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με μακρύ ίσιο μαλλί, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα από το Ιάσωνος 46β μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος κλειστό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά κλειστά.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά προς το νταρντανε πια, με 2 5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32γ Κατερίνα μελαχρινή νταρντανα κατσαρομαλλα με 2αρι συν βυζι και διάφορα τατουάζ και Λιλυ/Λιλια από Ιάσωνος 44 με κοκκινο κατσαρο μαλλί κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Ήρα καστανοξανθη ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν, μεγάλο τατουάζ στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Ιρμα καστανοξανθη κοντή λατινα, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ δύο λατινες, Λίζα μελαχρινή χοντρή με πολλά τατουάζ, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Τζούλια μελαχρινή Ρουμάνα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ κυρίως στα χέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15α(αριστερά) Αντζελινα καστανή κατσαρομαλλα χοντρουλα με 4.5αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15β(δεξιά) Γιάννα μελαχρινή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά & νέο αριστερά κλειστά.

Κολωνού 11β Μαίρη μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, χοντρή με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Άννα ξανθιά νταρντανα με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Έχει περάσει κανείς τις τελευταίες μέρες να δει αν δουλεύει η Τατιάνα από Ιάσωνος 1?
τώρα δουλεύει η Έλενα/Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ κοντή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, δεν έχει καμία σχέση με την Ελένη από Κολοκυνθους, Ρεμουνδου, Καλύμνου και Ιωαννίνων όπως γράφτηκε, σύμφωνα με τη τσατσά η Τατιάνα μετά τις 1400.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.964
Like
5.739
Πόντοι
1.056
Έχει περάσει κανείς τις τελευταίες μέρες να δει αν δουλεύει η Τατιάνα από Ιάσωνος 1?
Καλησπερα εμενα το σαββατο μου ειπαν οτι θα ειναι απο δευτερα για αυτην την εβδομαδα ...δεν ξερω κατι αλλο...
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
495
Κριτικές
13
Like
4.625
Πόντοι
731
Σύντομη τσάρκα χθές απόγευμα Μεταξουργείο, όχι πολλά κλειστά, σχετικά λίγος κόσμος εκτός από τα σπιτάκια που έχουν κάποια "καλή" όπως Βανέσα που ήθελα να δοκιμάσω αλλά ήταν δωμάτιο +1 αναμονή, σκέφτηκα να περάσω μια από Κολωνού ζυγά
Στο 30-32 τι είναι υπόγειο πέτυχα μία Κατερίνα σχετικά ψηλή/εμφανίσιμη μελαχρινή (την έχω δεί και στο Ι44) μαζί με μία ποιο κοντούλα αδύνατη πάλι μελαχρινή όνομα δεν είπε, κάπου κεντρική Ασία/ΠΕΣΣΔ πρέπει να είναι και οι 2 και μου κάνουν από εμφάνιση, αλλά λίγο το ότι σαλόναραν μόνες τους χωρίς τσάτσο/α, λίγο η βαρεμάρα που μου έβγαλαν, λίγο ο χώρος στην υπόγα με απέτρεψαν, αν υπάρχουν πληροφορίες καλοδεχούμενες.

Πέρασα τελικά στο Ι30κάτι που είναι συνήθως η Γκίλφ Δανάη? με το υπερφούλ πρόγραμμα (δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ, είναι εντελώς εκτός γούστων μου) οπού αφού έκανα να φύγω όταν μου την παρουσίασε ο τσάτσος, μου λέει περίμενε έχω και άλλη και μου βγάζει μια νεαρή γεματούλα (αλλά σφιχτή) Λατίνα από Κολομβία "Αννα", κλασικά καφέ δέρμα μελαχρινή με βυζάκια λίγο κρεμαστά 2άρια* θα έλεγα οριακά πάνω Μ.Ο. των "μπαζό"-Λατίνων της περιοχής αλλά τους έχω αδυναμία οπότε δεν είμαι αντικειμενικός. Ανακοίνωσε κλασικό πρόγραμμα +ελ. στοματικό και πέρασα ζητώντας άλλο δωμάτιο απο αυτό που πήγε να με βάλει που είναι μπάμ στο σαλόνι.
Στα του αγώνα , η κοπέλα πρόσχαρη, μιλάει λίγα αγγλικά, με άφησε να θωπεύσω άνετα στα όρθια, μου γύρισε και την χοντροκωλάρα της να τριφτώ πάνω, δυσκολεύτηκε να περάσει σκούφο σε ημι-έτοιμο πέος οπού ανέλαβα εγώ, οκ πίπα(δεν ρισκάρω ελέυθερο) οπού δέχεται λίγη καθοδήγηση, ανέβηκε από πάνω και προσπάθησε αρκετά αλλά φάνηκε λίγο άπειρη, οπότε την έβαλα στα 4 οπού στήθηκε άψογα και άρχισε κάτι υπέρ-ψεύτικα αλλά καυλωτικά βογγητά και με έκανε να τελειώσω παρότι ήταν αρκετά "χαλαρή".
Σύνοψη: Καλή διάθεση/προσπάθεια αλλά άτεχνη, μύριζε ωραία-έδειχνε καθαρή, δεκτική/μηδέν γκρίνια, μέτρια εμφάνιση-γεματούλα, σχετικά χαλαρή αίσθηση. Ο χώρος στο επίπεδο του Μεταξιού το δωμάτιο χωρίς καν κρεμάστρα/καρέκλα !!!

Είναι λίγο ή του ύψους ή του βάθους. Ή που δεν θα σε αφήνουν ούτε να γλείψεις βυζιά και θα φύγεις άχυστος ή που θα γαμιούνται σαν γκόμενές σου. Αυτές στο Φωκαίας 25 συνήθως καλές είναι, αλλά έχει πολύ καργιόλα τσατσά που είναι σαν μπαμπούλας και χτυπάει πόρτες.
Ισχύει και ισχύει, αλλά συνήθως αν το πάς λίγο λάου-λάου ευγενικά και πετάξεις κανά Ισπανικό όλο και κάτι παραπάνω θα πάρεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Τανια από το 1γ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ντιαννα ξανθιά χοντρή με 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 1γ Έλενα/Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ κοντή με ροζ κορμάκι, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, δεν έχει καμία σχέση με την Ελένη από Κολοκυνθους, Ρεμουνδου, Καλύμνου και Ιωαννίνων όπως γράφτηκε, σύμφωνα με τη τσατσά η Τατιάνα μετά τις 1400. Δοκιμάστηκε η Έλενα, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Ιάσωνος 10αρια , 16αρια & 19αρια κλειστά.

Ιάσωνος 20α Άννα μελαχρινή χοντρή λατινα με τεράστιο κωλο 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 20β Γιασμην μελαχρινή κατσαρομαλλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Βαλερία καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, απλό

Λεωνιδου 28αρια κλειστά.

Ιάσωνος 27α κλειστό.

Ιάσωνος 30α Μαρία καστανή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και διάφορα μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Άντζελα καστανη κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά Ελένη μιλφ, καστανοξανθη χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ, νταρντανοχοντρη με 2. 5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος κλειστά.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Ναταλία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 33 κλειστο.

Ιάσωνος 36 Τζέσικα μελαχρινή μαυρουλα νταρντανα, με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Ιάσωνος 37 μια κοπέλα που δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί Ζεφη ή κάτι τέτοιο, με ξανθό μαλλί με μαύρες ανταύγειες πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37α Σονια με κάστανο σκούρο μαλλί, πολύ κοντή, λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,η ξανθιά υπηρεσία τη προλόγισε ως καινούργια... οτι να ναι.


Ιάσονος 39(1) & 39(2) κλειστό.

Ιάσονος 39(3) Μπέλα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(4) & 39(5) κλειστά.

Ιάσονος 39 (6) Μελίσα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με το μαλλί πιασμένο κότσο, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Μπέλα καστανή με πολλή μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ και Άννα μελαχρινή με μακρύ μαλλί, λεπτή με 2.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο κλειστό.

Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο κλειστό.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, δεν έφτανε η αλυσίδα έχουν βάλει και κουβέρτα στη πόρτα..

Ιάσωνος 44β αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Άννα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο σε μακριά αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι και Κατερίνα από Φ209β πιο παλιά ξανθοκαστανη μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Στελλιτσα καστανή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46β κλειστό.

Ιάσωνος 43 δύο κοντουλες Άννα με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Μαρία ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια μηπως εχει δει καποιος την Ανκα κοντουλα καστανοξανθη μικρή λεπτη γυρω στα 23-24 από Μολδαβία που δουλευε τώρα τελευταία Φώκαιας 7 υπόγειο και παλαιοτερα Ιάσονος 39 πορνομολ ευχαριστώ:hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Μαραθωνος 59 αριστερά κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μαρσέλα, μιλφ με καστανο σκούρο μαλλί , κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Μαραθωνος 59α Αλινα ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Μαρίνα μιλφ γυρολόγος του Μεταξουργείου (πρώτη φορά την ειχα παρει στο RIP Κολοκυνθους 63 το 2011)μελαχρινή μαυριδερή μιλφ κοντουλα, με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι με τεράστιες ρόγες, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και αριστερά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθοκαστανη μιλφ με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, παχουλη με 2αρι βυζι και Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ίνα μελαχρινή κατσαρομαλλα νταρντανοπαχουλη μιλφ, με 2αρι βυζι και κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα μεφαλη κοιλιά, 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα και Λίνα ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 5 Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ισχύει και ισχύει, αλλά συνήθως αν το πάς λίγο λάου-λάου ευγενικά και πετάξεις κανά Ισπανικό όλο και κάτι παραπάνω θα πάρεις.
Πάντα τα κάνω αυτά, αλλά τις τελευταίες φορές δεν πιάσανε. Η Λατίνα που είχα πάρει στο Φυλής 86 ήταν στα πάντα no, ακόμα και στο γλείψιμο στις ρώγες. Ένιωσα σε χειρότερη κατηγορία και από τον Πακιστανό. Όχι απλά έφυγα άχυστος, αλλά μου μπήκε μέσα και μου κρύφτηκε :P
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
495
Κριτικές
13
Like
4.625
Πόντοι
731
Σύντομη τσάρκα χθές απόγευμα Μεταξουργείο, όχι πολλά κλειστά, σχετικά λίγος κόσμος εκτός από τα σπιτάκια που έχουν κάποια "καλή" όπως Βανέσα που ήθελα να δοκιμάσω αλλά ήταν δωμάτιο +1 αναμονή, σκέφτηκα να περάσω μια από Κολωνού ζυγά
Στο 30-32 τι είναι υπόγειο πέτυχα μία Κατερίνα σχετικά ψηλή/εμφανίσιμη μελαχρινή (την έχω δεί και στο Ι44) μαζί με μία ποιο κοντούλα αδύνατη πάλι μελαχρινή όνομα δεν είπε, κάπου κεντρική Ασία/ΠΕΣΣΔ πρέπει να είναι και οι 2 και μου κάνουν από εμφάνιση, αλλά λίγο το ότι σαλόναραν μόνες τους χωρίς τσάτσο/α, λίγο η βαρεμάρα που μου έβγαλαν, λίγο ο χώρος στην υπόγα με απέτρεψαν, αν υπάρχουν πληροφορίες καλοδεχούμενες.

Πέρασα τελικά στο Ι30κάτι που είναι συνήθως η Γκίλφ Δανάη? με το υπερφούλ πρόγραμμα (δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ, είναι εντελώς εκτός γούστων μου) οπού αφού έκανα να φύγω όταν μου την παρουσίασε ο τσάτσος, μου λέει περίμενε έχω και άλλη και μου βγάζει μια νεαρή γεματούλα (αλλά σφιχτή) Λατίνα από Κολομβία "Αννα", κλασικά καφέ δέρμα μελαχρινή με βυζάκια λίγο κρεμαστά 2άρια* θα έλεγα οριακά πάνω Μ.Ο. των "μπαζό"-Λατίνων της περιοχής αλλά τους έχω αδυναμία οπότε δεν είμαι αντικειμενικός. Ανακοίνωσε κλασικό πρόγραμμα +ελ. στοματικό και πέρασα ζητώντας άλλο δωμάτιο απο αυτό που πήγε να με βάλει που είναι μπάμ στο σαλόνι.
Στα του αγώνα , η κοπέλα πρόσχαρη, μιλάει λίγα αγγλικά, με άφησε να θωπεύσω άνετα στα όρθια, μου γύρισε και την χοντροκωλάρα της να τριφτώ πάνω, δυσκολεύτηκε να περάσει σκούφο σε ημι-έτοιμο πέος οπού ανέλαβα εγώ, οκ πίπα(δεν ρισκάρω ελέυθερο) οπού δέχεται λίγη καθοδήγηση, ανέβηκε από πάνω και προσπάθησε αρκετά αλλά φάνηκε λίγο άπειρη, οπότε την έβαλα στα 4 οπού στήθηκε άψογα και άρχισε κάτι υπέρ-ψεύτικα αλλά καυλωτικά βογγητά και με έκανε να τελειώσω παρότι ήταν αρκετά "χαλαρή".
Σύνοψη: Καλή διάθεση/προσπάθεια αλλά άτεχνη, μύριζε ωραία-έδειχνε καθαρή, δεκτική/μηδέν γκρίνια, μέτρια εμφάνιση-γεματούλα, σχετικά χαλαρή αίσθηση. Ο χώρος στο επίπεδο του Μεταξιού το δωμάτιο χωρίς καν κρεμάστρα/καρέκλα !!!


Ισχύει και ισχύει, αλλά συνήθως αν το πάς λίγο λάου-λάου ευγενικά και πετάξεις κανά Ισπανικό όλο και κάτι παραπάνω θα πάρεις.
Τελικά είναι το Ι20α , με βάση την ενημέρωση του Κ.Σμύρνη από πάνω :cheesy: , δεν το έχω με τα νούμερα και πολύ μάλλον.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πριν από λίγο....
Κατέβηκα για
Φυλής 86 όροφο για Άννα Ταϊ αλλά δυστυχώς κλειστό

Φυλής 84 όροφο Μελίσσα Λατιν σε απλό και, 69
Πολύ δυνατό μου φάνηκε!

Φυλής 86 κάτω Σάρα νομίζω Πετιτ Λατιν απλό και 69.
Συνεχόμενα δωμάτια.

Φυλής 65 κάτω Χριστίνα Τσέχα. Δεν κακό. Σε bbj 69
Της είπα Αχόι και κοίταξε το ταβάνι....

Φυλής 84 κάτω εδώ ψήφισα σήμερα.
Ντιανα λοιπόν σε απλό και 69.
Δεν το είχα πάρει γιατί γιατί γιατί...
Σαν εμφάνιση δεν παιζεται αλλά τα όρια της είναι μέχρι εκεί και τέλος.
Δεν έχω παράπονο κανένα από την κοπέλα. 8/10
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom