Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (22 μέλη και 292 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Λογικά Σουκι θα σε είπε η Ρίτα αλλά αν δεν σου κάνει κόπο... μας λες και εμάς τι άλλο είδες? Και ποια τελικά ήταν στο 25?
Δε θυμάμαι τι με είπε, στο 25 πάνω ήταν η Λία. Επίσης να κάνω και μια ενημέρωση, αν και αργά, από τα υπόλοιπα που επισκέφθηκα:

Φυλής 69: Βίκυ και Λάνα
Φυλής 71: Νικόλ και Ρωξάνη
Φυλής 65: Έλλη
Φυλής 74 δεξιά: Άντζελα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.993
Πόντοι
726
Δε θυμάμαι τι με είπε, στο 25 πάνω ήταν η Λία. Επίσης να κάνω και μια ενημέρωση, αν και αργά, από τα υπόλοιπα που επισκέφθηκα:

Φυλής 69: Βίκυ και Λάνα
Φυλής 71: Νικόλ και Ρωξάνη
Φυλής 65: Έλλη
Φυλής 74 δεξιά: Άντζελα
Φυλής 71 είναι στην αρχή όπως αρχίζουμε ; Επισης η Νίκολ έχεις δοκιμάσει ;
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Δε θυμάμαι τι με είπε, στο 25 πάνω ήταν η Λία. Επίσης να κάνω και μια ενημέρωση, αν και αργά, από τα υπόλοιπα που επισκέφθηκα:

Φυλής 69: Βίκυ και Λάνα
Φυλής 71: Νικόλ και Ρωξάνη
Φυλής 65: Έλλη
Φυλής 74 δεξιά: Άντζελα
Αυτη η Βίκυ απο το 69 δεν υπάρχει απίστευτη μεσα στο δωμάτιο!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Φυλής 71 είναι στην αρχή όπως αρχίζουμε ; Επισης η Νίκολ έχεις δοκιμάσει ;
Ναι, το κάτω. Το πάνω καιρό έχει να ανοίξει. Παλιότερα την είχα πάρει δύο φορές, κάνει απλό πρόγραμμα, οπότε για μένα δεν έχει κάποιο ενδιαφέρον.
Αυτη η Βίκυ απο το 69 δεν υπάρχει απίστευτη μεσα στο δωμάτιο!
Καλά άμα σου φαίνεται τώρα απίστευτη, που να την έβλεπες και παλιά...
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
4
Like
842
Πόντοι
361
Υπ'οψην.Το Διδυμου 22 ανοιγει λιγακι αργα μερικες φορες.Αν την πετυχεις κατα κυριο λογο στην πρωτη βαρδια μαζι με την αλλη την πουτανοφατσα την Ολγα.
Έγινε, να σαι καλά
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Ναι, το κάτω. Το πάνω καιρό έχει να ανοίξει. Παλιότερα την είχα πάρει δύο φορές, κάνει απλό πρόγραμμα, οπότε για μένα δεν έχει κάποιο ενδιαφέρον.

Καλά άμα σου φαίνεται τώρα απίστευτη, που να την έβλεπες και παλιά...
Αυτο που λες το διάβαζα απο κάτι άλλους μερικοι λεγανε οτι εκανε και τελειωτικό ενω τωρα το χει κόψει!

Πάντως χωρίς πλάκα η γκομενα είναι πολυ αισθησιακή!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αυτο που λες το διάβαζα απο κάτι άλλους μερικοι λεγανε οτι εκανε και τελειωτικό ενω τωρα το χει κόψει!

Πάντως χωρίς πλάκα η γκομενα είναι πολυ αισθησιακή!
Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση, αλλά σε ένα παλιό σου ποστ γράφεις ότι η Άντζελα στο Φυλής 74 είναι η μόνη που σε καβλωνει. Αυτό το ξυλάγκουρο θα έπρεπε να έχω πάνω από 6 μήνες να γαμήσω, για να είναι η μόνη που με καβλώνει. :2funny:
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση, αλλά σε ένα παλιό σου ποστ γράφεις ότι η Άντζελα στο Φυλής 74 είναι η μόνη που σε καβλωνει. Αυτό το ξυλάγκουρο θα έπρεπε να έχω πάνω από 6 μήνες να γαμήσω, για να είναι η μόνη που με καβλώνει. :2funny:
Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες απλως εμενα με φτιάχνει γιατί εχει κωλαρα και ωραίο σωμα σαν μοντέλου και αυτα τα συγκεκριμένα σωματα με φτιάχνουν πολύ!
Βασικά μπαινω σε αυτες τις 2 μόνο όσες φορές παω φυλής!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες απλως εμενα με φτιάχνει γιατί εχει κωλαρα και ωραίο σωμα σαν μοντέλου και αυτα τα συγκεκριμένα σωματα με φτιάχνουν πολύ!
Βασικά μπαινω σε αυτες τις 2 μόνο όσες φορές παω φυλής!
Δοκίμασε και καμία άλλη, έχει πολύ καλύτερες η Φυλής και σε εμφάνιση, αλλά κυρίως σε υπηρεσίες. Μάλλον είσαι πρωτάρης στα μπουρδέλα, κι εμείς το περάσαμε.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δοκίμασε και καμία άλλη, έχει πολύ καλύτερες η Φυλής και σε εμφάνιση, αλλά κυρίως σε υπηρεσίες. Μάλλον είσαι πρωτάρης στα μπουρδέλα, κι εμείς το περάσαμε.
Έχεις να μας προτείνεις κάποια;
Θα τό εκτιμούσα.
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Δοκίμασε και καμία άλλη, έχει πολύ καλύτερες η Φυλής και σε εμφάνιση, αλλά κυρίως σε υπηρεσίες. Μάλλον είσαι πρωτάρης στα μπουρδέλα, κι εμείς το περάσαμε.
Τι πρωτάρης ρε φίλε εδω ειμαι ετοιμος να κρεμάσω τα παπούτσια ηδη σχεδον εχει φυγει μια πολυκατοικία .. φιλικά τα λεω και ειναι αλήθεια δεν ειρωνεύομαι!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τι πρωτάρης ρε φίλε εδω ειμαι ετοιμος να κρεμάσω τα παπούτσια ηδη σχεδον εχει φυγει μια πολυκατοικία .. φιλικά τα λεω και ειναι αλήθεια δεν ειρωνεύομαι!
Δεν είσαι πρωτάρης και οι καλύτερες για σένα είναι αυτές οι δύο που μόνο μαζί τους περνάς; :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Έχεις να μας προτείνεις κάποια;
Θα τό εκτιμούσα.
Αρκετές έχω, πχ την Μπέλλα στο Φυλής 109 β' βάρδια που μαζί της είχα εξαιρετικές εντυπώσεις. Βέβαια ένας πελάτης προηγουμένως είχε φύγει εκνευρισμένος λέγοντας ότι είναι απαράδεκτη, αλλά προσωπικά πέρασα πολύ καλά.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
371
Like
1.393
Πόντοι
201
Αυτη η Βίκυ απο το 69 δεν υπάρχει απίστευτη μεσα στο δωμάτιο!

Εκτός από καλή εμφάνιση τί άλλο καλό τής βρήκες και την λες απίστευτη; Σου έκανε κάτι εξτρά;
Σε όλους αποστειρωμένο πρόγραμμα κάνει φέτος!
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
1.020
Πόντοι
201
αν θελετε να χασετε τον χρονο σας πηγαινετε φυλης 86α,πρωινη βαρδια,σαρα,20χρονο πιπινι με σιδερακια στα δοντια απο κολομβια με καλο κορμι αλλα συμμετοχη 0,πρωτη φορα μαζι της και τελευταια,λες και γαμουσα μουγγη,καλυτερα να γαμουσα ΤΡΟΜΠΕΤΑ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
αν θελετε να χασετε τον χρονο σας πηγαινετε φυλης 86α,πρωινη βαρδια,σαρα,20χρονο πιπινι με σιδερακια στα δοντια απο κολομβια με καλο κορμι αλλα συμμετοχη 0,πρωτη φορα μαζι της και τελευταια,λες και γαμουσα μουγγη,καλυτερα να γαμουσα ΤΡΟΜΠΕΤΑ
Γενικά πολύ φολοκατάσταση οι Λατίνες του Φυλής 86 τώρα τελευταία. Δεν σε αφήνουν να τις αγγίξεις, λες και είσαι λεπρός. Πρέπει να είναι θύματα trafficking, ποιος ξέρει τι γίνεται. Άσε που δεν μιλάνε γρυ Αγγλικά και πρέπει να ξέρεις ισπανικά. Κοροιδία στο έπακρον. Είχα δυστυχώς άσχημη εμπειρία με μία που δεν θυμάμαι όνομα, προσπαθώ να το διαγράψω από τη μνήνη μου. :P Προτείνω να μην ξαναπεράσει κανένας με Λατίνα του 86, εγώ αυτό θα κάνω πάντως.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
183
Like
828
Πόντοι
81
Χθες Λιοσίων με Κέλλυ. Μέτριο σώμα. Λίγα λόγια. Πολύ μέτρια πίπα με Καποτα αφού με ρώτησε ναι είπα ναι. Πολλά φιλιά που γενικά γουσταρω και φάνηκε να γουσταρε και αυτή. Ανέβηκε από πάνω που φάνηκε να της αρέσει και έφαγε και αρκετές σφαλιάρες στον κωλο. Γύρισμα κανονικά και μετά στα 4 όπου είχε κλειστά πόδια για να μη μπαινω βαθιά. Τα άνοιξα χωρίς να πει μα και μου. Μου άρεσε ότι ενώ έχει στενή σουφρα όσο των δαχτύλωνα αντί να να διαμαρτυρηθεί απλά μου έδωσε να βάλω λιπαντικό για να μπει το δάχτυλο ολόκληρο και πιο εύκολα. Γενικά δεν κλαίω τα 20. Επόμενη στάση η σουφρα της Μπάρμπαρας και τα καινούργια βυζιά της ιζαμπελας
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
κι όχι μόνο του Φ86... :(
Είναι λίγο ή του ύψους ή του βάθους. Ή που δεν θα σε αφήνουν ούτε να γλείψεις βυζιά και θα φύγεις άχυστος ή που θα γαμιούνται σαν γκόμενές σου. Αυτές στο Φωκαίας 25 συνήθως καλές είναι, αλλά έχει πολύ καργιόλα τσατσά που είναι σαν μπαμπούλας και χτυπάει πόρτες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom