Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (1 μέλη και 79 επισκέπτες)

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Το λέγανε και στο πρόγραμμα: τσιμπουκάκι πισωκολλητό ελεύθερα πιασίματα τσόντα βίντεο στο δωμάτιο. Και είχε κάτι 14άρες τηλεοράσεις με βιντεοκασέτα.

Αδειασμα με ριτα μουναρα
Τι να πω, τα λογια περιττά για αυτη τη γυναικάρα που εκτός απ το γεγονός πως ειναι μια κουκλάρα έχει το βλέμμα της μέδουσας που θελει να σου κλέψει την ψυχή
Οι αναστεναγμοι της σαν βγαλμένη απο ταινία της salieri
Ηταν ζεστη και καθαρη, σκέτη απόλαυση..

Να το γαμάτε το ριτακι γιατι θα το χάσουμε συντομα
Βρε καλό μου παιδί....
Γιατί με βάζεις να zoomαρω και να ψάχνω μέσα στον κάδο...?
Γιατί με αναστατωνεις?
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Αδειασμα με ριτα μουναρα
Τι να πω, τα λογια περιττά για αυτη τη γυναικάρα που εκτός απ το γεγονός πως ειναι μια κουκλάρα έχει το βλέμμα της μέδουσας που θελει να σου κλέψει την ψυχή
Οι αναστεναγμοι της σαν βγαλμένη απο ταινία της salieri
Ηταν ζεστη και καθαρη, σκέτη απόλαυση..

Να το γαμάτε το ριτακι γιατι θα το χάσουμε συντομα
Θα φύγει η Ρίτα ( Φωκαίας 19 ) για άλλα μονοπάτια?
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Πρωινη επισκεψη.
Φωκαιας 13 Ισογειο Κλεοπατρα παχουλη
Φωκαιας 17 ισογειο Μαρινα μελαχροινη Ρωσιδα με δυνατο κορμι και καλο προσωπο,
Φωκαιας 17 Οροφος Ειρηνη Ουκρανιδα καλο κορμι,
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
503
Κριτικές
13
Like
4.708
Πόντοι
736
Τι ώρα ήταν?

Τι σωματότυπο είχε?

Σε ποιο ακριβώς σημείο καθόταν?
Τι να σου πω , 1.70κάτι μαυριδερός αξύριστος καμιά 30χρ. μου φάνηκε, τζιν/μαύρο μπουφάν και καθόταν ακριβώς στην μέση έξω από αυτό το καφενείο(η τι μαγαζί είναι) στην Ιάσονος (~19:00) για να μπορεί να παρενοχλεί όλη την διασταύρωση.

Θα αφήσω κριτική με λεπτομέρειες γιατί πέρασα καλά. Προτείνεται σε πετιτο/πιπινολάτρεις.


ερ0τικπ0ρταλ τελεία κομ (Μην με ζαλίσετε με το λινκ που δεν παίζει αν δεν το γράψετε σωστά :bottom: )
Θέλω να προλάβω να ψωνίσω στις εκπτώσεις αλλά μάλλον θα τα φάω στις Λατίνες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Telis Tipitelis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
13
Like
921
Πόντοι
1.010
Εμένα πρίν κάποιες βδομάδες μεταμεσονύχτια βάρδια Ιάσωνος έξω από το τσαρδί που εμφανιζόταν η Ναόμι (για όσους γνωρίζουν) με πλησιάζει τύπος κοντοκουρεμένος, κοντά στο 1.65 με κασκόλ της αεκ κρατώντας γαριδάκια στο ένα χέρι και μου ζήτησε 5€
Έλληνας κατά 80% (φάτσα & προφορά).
Του λέω να φύγει.
Με ακολουθεί και μου λέει επέλεξε πώς θέλεις να σε βαρέσω... του λέω σε έντονο ύφος (πάντα έχοντας κατά νου ΜΗΝ κουβαλά κάνα σίδερο) τράβα ρεεέεεεε μουνόπανο ΜΗΝ έχουμε άλλα βραδιάτικο.
Ευτυχώς ΔΕΝ το συνέχισε κι απ'ότι πρόσεξα κατευθύνθηκε προς Ιάσωνος στα μικρά νούμερα και έψαχνε να την πέσει σε κάποιον άλλον συναγωνιστή...
:(
Αυτή η περιγραφή ταιριάζει και σε πρόεδρο γνωστής παε με το προσωνύμιο κάβουρας :buck2::buck2:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.649
Πόντοι
3.506
Καλημέρα στην παρέα. Με λύπη διαβάζω, για τους κατσαπλιάδες, οι οποίοι δρουν στο Μεταξουργείο και παρενοχλούν τους συναγωνιστές, τις τελευταίες ημέρες. Οι τηγανοκέφαλοι νταβατζήδες και αβανταδόροι το ξέρουν ή είναι μονίμως στο titok και ανεβάζουν βίντεο με τις άσχημες και αντιπαθητικές κωλό-φατσές τους. Μήπως πρέπει να κάνει επίσκεψη, στην περιοχή, καμία ομάδα κρούσης από συναγωνιστές και να επιβάλει την τάξη;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πρωινη επισκεψη.
Φωκαιας 13 Ισογειο Κλεοπατρα παχουλη
Φωκαιας 17 ισογειο Μαρινα μελαχροινη Ρωσιδα με δυνατο κορμι και καλο προσωπο,
Φωκαιας 17 Οροφος Ειρηνη Ουκρανιδα καλο κορμι,
Σε συνέχεια του αγαπητού συναγωνιστή να προσθέσω:
Φωκαίας 13 αριστερά η Έμυ το ξανθό κοντοπούτανο ζυμαράκι από Λιοσίων 73
Φωκαίας 25Α πάνω η Σάρα, αδύνατο μικροκαμωμένο λατινάκι με μακρύ ίσιο μαλλί και σιδεράκια στα δόντια
Διδύμου 22 Μαριάνα σκίνυ ξανθιά και Αγγέλα τσάμπυ με πονηρό βλέμμα, αμφότερες τελειωτικό στο στόμα.
Φυλής 65Β κάτω Άννα-Μαρία και Κορίνα ρουμάνικα έπιπλα
Φυλής 84Β όμορφη λατίνα καλλίγραμμη, Μελίσσα
Φυλής 69β μελαχρινή Νικόλ με μαύρη μαλλιαρή παντόφλα
Φωκαίας 27Β σκαλάκια η Βαλέρια με τα ασιατικά χαρακτηριστικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Βρε καλό μου παιδί....
Γιατί με βάζεις να zoomαρω και να ψάχνω μέσα στον κάδο...?
Γιατί με αναστατωνεις?
Τι ψάχνεις να βρεις ρε άνθρωπε
Εγω με την φωτογραφία και το αδειο καλάθι ήθελα να τονίσω την απόρριψη που δέχεται απο τους επίδοξους εραστές της μορντορ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα φύγει η Ρίτα ( Φωκαίας 19 ) για άλλα μονοπάτια?
Η ριτα μουνάρα ειναι μια και δεν μενει στη φωκαιας
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Επίσης
Μαραθώνος & Αχιλλέως η Κέρι, πιπίνι γάλακτος
Μαραθώνος μεσαίο η Λέρα, μελαχρινή ρωσίδα μαλλον, την πήρα με αρκετά καλές εντυπώσεις
Μαραθώνος δεξιά η Αλίνα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Ξέρουμε αν δουλεύει η εβελίνα ; Και τη ώρα ;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Τώρα...

Διδυμου 22
Έδωσα μια ωραιοτατη πιπουλα στην Κλεοπάτρα της καρδιάς μας!!!
Αγγελα λοιπόν σε ελεύθερο τελειωτικό.
Με φτιάχνει πάντα αυτή η ρουφιανα!!!


Σταμάτησα για λίγο να πάρω δυνάμεις στο γνωστό
Ναό των χυμων Γ' Σεπτεμβρίου 85 και Κοπανησα μια φρουτοσαλατα με γιαούρτι αγγελαδινο και ένα φυσικό χυμό Ρόδι!!!
Γαμαγε!!!
Φεύγοντας το Αφεντικό ήρθε με νόημα κοντά μου βάζοντας ένα σακουλι από τυροπιτα στην αριστερή τσέπη του τζάκετ μου...
-Τι κάνεις του λέω???
-Γράψε κάτι και για μας μου λέει...
Έμεινα με ανοιχτό το στόμα και αποχώρησα.
Ανοίγοντας το σακουλι είδα δύο μπλε μάρκες!!!
Τις οποίες θα επενδυσω σε λίγο σε σίγουρη απόδοση!!!
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
714
Πόντοι
361
40 ευρα πεταμένα σήμερα. Πάω Λιωσίων 73 για την Κέλυ, ήταν μια άλλα εκεί. Πάω προς φυλης μπήκα σε 5-6 σαπίλα βαριομούνα την ζωή μου. Πέρασα πρώτα σε μία μαυρούλα δίπλα απο το Auroraspito δεν θυμάμαι όνομα. Μου έβαλε καπότα σε τέρμα πεσμένο το έγλυψε για 10 secs μου είχε μισοσικοθεί και με ρωτάει "Μπορείς να γαμίσεις έτσι?" ... Της λέω ξάπλωσε και ξεκινάω γλυφομούνι. Έχει απιστεύτει μουνάρα για γλύψιμο μεγάλη και ζουμερή! Αλλα μόλις 'αρχησα να την γαμάω στα πρώτα 15 δεύτερα ήταν "Άντε τέλιωνε, χύσε, χύσε, τέλιωνε, έλα μωρό μου χύσε με". Προσπάθησα για 3-4 λεπτά αλλά τσαντίστικα απο το πολύ το σπαμ και νευρίασα και έφυγα. Πάω στην Νικόλ στο 79Β (νομιζω) είχα διαβάσει καλή κριτίκη ήταν και μέτρι αμφανισιακά δεν γαμίετε λέω... Μπαίνει μέσα με αρχίζει " Πόσο χρονών είσαι, εισαι παντρεμένος, έχεις κοπελά, γιατί δεν έχεις κοπελά, τι δουλεία κάνεις και η τελευτέ α επική ερώτηση "Τι θές να κάνουμε σήμερα? Ελπίζω να μην μου έισαι αγχομένος".... Μην τα πολυλογώ πείρε μια μεχ πίπα και μετά πάω να την γαμήσω και μα το θεό το μουνί της σχεδών έσταζε GEL που είχε βάλει πριν μπει στο δωμάτιο. Σπρώχνω μία πραγματικά δεν καταλάβαίνα ΤΙΠΟΤΑ. έκατσα 1-2 λεπτά και έφυγα. Νομίζω θα βγάλω τις μπουρδελοδιακοπές μου με τις 3 που περνάω καλά. Εύα, Amelya και την γατήνα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
40 ευρα πεταμένα σήμερα. Πάω Λιωσίων 73 για την Κέλυ, ήταν μια άλλα εκεί. Πάω προς φυλης μπήκα σε 5-6 σαπίλα βαριομούνα την ζωή μου. Πέρασα πρώτα σε μία μαυρούλα δίπλα απο το Auroraspito δεν θυμάμαι όνομα. Μου έβαλε καπότα σε τέρμα πεσμένο το έγλυψε για 10 secs μου είχε μισοσικοθεί και με ρωτάει "Μπορείς να γαμίσεις έτσι?" ... Της λέω ξάπλωσε και ξεκινάω γλυφομούνι. Έχει απιστεύτει μουνάρα για γλύψιμο μεγάλη και ζουμερή! Αλλα μόλις 'αρχησα να την γαμάω στα πρώτα 15 δεύτερα ήταν "Άντε τέλιωνε, χύσε, χύσε, τέλιωνε, έλα μωρό μου χύσε με". Προσπάθησα για 3-4 λεπτά αλλά τσαντίστικα απο το πολύ το σπαμ και νευρίασα και έφυγα. Πάω στην Νικόλ στο 79Β (νομιζω) είχα διαβάσει καλή κριτίκη ήταν και μέτρι αμφανισιακά δεν γαμίετε λέω... Μπαίνει μέσα με αρχίζει " Πόσο χρονών είσαι, εισαι παντρεμένος, έχεις κοπελά, γιατί δεν έχεις κοπελά, τι δουλεία κάνεις και η τελευτέ α επική ερώτηση "Τι θές να κάνουμε σήμερα? Ελπίζω να μην μου έισαι αγχομένος".... Μην τα πολυλογώ πείρε μια μεχ πίπα και μετά πάω να την γαμήσω και μα το θεό το μουνί της σχεδών έσταζε GEL που είχε βάλει πριν μπει στο δωμάτιο. Σπρώχνω μία πραγματικά δεν καταλάβαίνα ΤΙΠΟΤΑ. έκατσα 1-2 λεπτά και έφυγα. Νομίζω θα βγάλω τις μπουρδελοδιακοπές μου με τις 3 που περνάω καλά. Εύα, Amelya και την γατήνα.
Πω ρε φιλε πολυ λυπάμαι για αυτή σου την εμπειρία

Για αυτο καλο είναι οταν είμαστε αμφιβολοι για το τι θα γαμήσουμε να έχουμε 2-3 στάνταρ στην ακρια για παν ενδεχόμενο
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Τώρα...

Φωκαιας 17 κάτω Μαρίνα χωρίς φτερά Ρωσίδα....
Σε bbj 69.
Επιρρεπη πάρε το παπάκι και έλα να σε μπουκωσει!!!
Είναι μες την Καυλα!!!

Φωκαιας 17 πάνω Στέλλα Ειρήνη. Τελειωτικο και 69

Φωκαιας 19 Ρίτα Ριτακι!!!
Τελειωτικο και 69.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Εμένα πρίν κάποιες βδομάδες μεταμεσονύχτια βάρδια Ιάσωνος έξω από το τσαρδί που εμφανιζόταν η Ναόμι (για όσους γνωρίζουν) με πλησιάζει τύπος κοντοκουρεμένος, κοντά στο 1.65 με κασκόλ της αεκ κρατώντας γαριδάκια στο ένα χέρι και μου ζήτησε 5€
Έλληνας κατά 80% (φάτσα & προφορά).
Του λέω να φύγει.
Με ακολουθεί και μου λέει επέλεξε πώς θέλεις να σε βαρέσω... του λέω σε έντονο ύφος (πάντα έχοντας κατά νου ΜΗΝ κουβαλά κάνα σίδερο) τράβα ρεεέεεεε μουνόπανο ΜΗΝ έχουμε άλλα βραδιάτικο.
Ευτυχώς ΔΕΝ το συνέχισε κι απ'ότι πρόσεξα κατευθύνθηκε προς Ιάσωνος στα μικρά νούμερα και έψαχνε να την πέσει σε κάποιον άλλον συναγωνιστή...
:(
Mε 1,65 μπόι, μόνο μαλακία μπορεί να βαρέσει, όχι άνθρωπο. Πρέπει να ήταν σκληρός καρεόλης!!!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Τώρα...

Φωκαιας 17 κάτω Μαρίνα χωρίς φτερά Ρωσίδα....
Σε bbj 69.
Επιρρεπη πάρε το παπάκι και έλα να σε μπουκωσει!!!
Είναι μες την Καυλα!!!

Φωκαιας 17 πάνω Στέλλα Ειρήνη. Τελειωτικο και 69

Φωκαιας 19 Ρίτα Ριτακι!!!
Τελειωτικο και 69.
Ισχύει ότι η ριτα κάνει πιπαρες ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom