Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φυλής 84 όροφος.
Δύο κοπέλες , η Λίζα από Φωκαιας 25 όροφο με τα ράστα και την μεγάλη λάτιν κωλάρα

Και η Λάουρα , από Ισπαχαχανια, μιλφ λατίνα , με πολλά πιασίματα και 3,5αρια βυζιά.

Στο Φώκαιας 25 όροφο τρεις λατινες.

Η γνωστή Τονια από Φυλής 84, μια Έμιλυ με αρκετά πιασίματα χοντρούλα , ξανθιά.

Και το νέο μου καβλακι η Αμαρα, πετιτ λάτιν, πιο πετιτ πεθαίνεις.
Κάβλα μέσα, την πήδηξα σε 4 στάσεις και μια στα όρθια στην αγκαλιά μου.
Μελαχρινη, αδύνατη, πετιτ, με άσσους βυζάκια, ωραίο μικρό πεταχτό κωλαρακι και το πρόσωπο είναι υποκειμενικό εγώ δεν τρελάθηκα , αλλά είναι χαμογελαστή.

Έφυγα καβλωμενος, λογικά θα ξαναμπώ μαζί της.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.411
Πόντοι
7.195

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Αδειασμα με ριτα μουναρα
Τι να πω, τα λογια περιττά για αυτη τη γυναικάρα που εκτός απ το γεγονός πως ειναι μια κουκλάρα έχει το βλέμμα της μέδουσας που θελει να σου κλέψει την ψυχή
Οι αναστεναγμοι της σαν βγαλμένη απο ταινία της salieri
Ηταν ζεστη και καθαρη, σκέτη απόλαυση..

Να το γαμάτε το ριτακι γιατι θα το χάσουμε συντομα
 

Συνημμένα

  • IMG_20230124_231053.jpg
    IMG_20230124_231053.jpg
    940,4 KB · Εμφανίσεις: 43

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
η ιδια τρελλα κραταει ακομα....ετσι μου συμπεριφερθηκε και εμενα τις προαλλες και μαλιστα ειπε στην τσατσα αμα ξαναδεις αυτον μη του ανοιξεις...εν τω μεταξυ απο τις 7-8 φορες που εχω παει δεν εχω μπει τις 2 λογω πολυκοσμιας και ψυχολογικης της καταστασης..ηταν φοβερα εκνευρισμενη οταν βγηκε απο το δωματιο και λεω δεν παιζει σε αυτη την κατασταση θα την φαμε την φολα....αβυσσος η ψυχη της και το μυαλο της...
Αντε μας τα έχετε πρήξει κάποιοι με το ψυχακι εδώ μέσα.
Μια φορά την είχα πάρε Αδανων και πότε ξανά...
Στα διαολα...
Να πάει στο Δαφνί να βρει την υγεία της!!!
Ήκαλύτερα να πιει λίγο από το Γάλα Της Αλεπούς του Δημήτρη και να πα να γαμηθει!!!!

Ήμαρτον
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Πρωινό ηλιόλουστο
Μαραθώνος & Αχιλλέως αριστοκρατικό και ντροπαλό πιπίνι, ψηλή με μακρύ μαλλί. Πολύ ωραία παρουσία, μάλλον η Κέρυ φαντάζομαι.
Μαραθώνος 59 μέση η Μαρσέλα
Μαραθώνος 59 δεξιά η Αλίνα
Φωκαίας 25 άνω 3 λατίνο πιπίνια, Άντζελα μελαχρινή με σφιχτό σωμα και μακρύ μαλλί, Καταλίζα αδύνατη με σιδεράκια στα δόντια και Σάρα, μπαμπάτσικη μακρύ μαλλί έντονα βαμμένα χείλη κόκκινα. Πολύ ευδιάθετες και φρέσκες. Είμαι σίγουρος ότι θα τις καταστρέψει η πολιτική της τσατσάς
Φωκαίας 17 άνω η Ιζαμπέλα με τελειωτικό στο στόμα
Φωκαίας 19 η Ρίτα με τελειωτικό παντού
Φωκαίας 13 αριστερά η Κέλυ, δεξιά κλειστό
Φωκαίας 17 κάτω αριστερά η Κλεοπάτρα
Φυλής 74 το αριστερό η Μάγια
Σήμερα αναφέρεσαι???
Γιατί εγώ αλλά είδα...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν άντεξα, και πήρα την Αμάρα και δεύτερη φορά ένα 20λεπτο μετά την πρώτη κατάθεση.

Θα αφήσω κριτική. Επειδή δουλεύει και σε στούντιο παραθέτω παρακάτω και την καρτέλα της από το διπλανό σάητ που έχει φωτογραφίες.
Ό,τι βλέπετε στις φώτο. Σίγουρα δεν είναι όμως 1,68 που λέει η καρτέλα. 1,58 μπορεί και πιο κάτω. Φορούσε τις μπότες πλατφόρμες που έχει στην πρώτη φώτο και της έριχνα και 1,5μιση κεφάλι.

Θα αφήσω κριτική με λεπτομέρειες γιατί πέρασα καλά. Προτείνεται σε πετιτο/πιπινολάτρεις.

https://*****/en/StudioWorker/10033-Amara

ερ0τικπ0ρταλ τελεία κομ (Μην με ζαλίσετε με το λινκ που δεν παίζει αν δεν το γράψετε σωστά :bottom: )
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Αδειασμα με ριτα μουναρα
Τι να πω, τα λογια περιττά για αυτη τη γυναικάρα που εκτός απ το γεγονός πως ειναι μια κουκλάρα έχει το βλέμμα της μέδουσας που θελει να σου κλέψει την ψυχή
Οι αναστεναγμοι της σαν βγαλμένη απο ταινία της salieri
Ηταν ζεστη και καθαρη, σκέτη απόλαυση..

Να το γαμάτε το ριτακι γιατι θα το χάσουμε συντομα
Ρίτα Ριτακι μουνακι καυλακι σοκολατακι καταπιονακι!!!

Τα υπόλοιπα κος Κλεοβουλος....
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Δεν άντεξα, και πήρα την Αμάρα και δεύτερη φορά ένα 20λεπτο μετά την πρώτη κατάθεση.

Θα αφήσω κριτική. Επειδή δουλεύει και σε στούντιο παραθέτω παρακάτω και την καρτέλα της από το διπλανό σάητ που έχει φωτογραφίες.
Ό,τι βλέπετε στις φώτο. Σίγουρα δεν είναι όμως 1,68 που λέει η καρτέλα. 1,58 μπορεί και πιο κάτω. Φορούσε τις μπότες πλατφόρμες που έχει στην πρώτη φώτο και της έριχνα και 1,5μιση κεφάλι.

Θα αφήσω κριτική με λεπτομέρειες γιατί πέρασα καλά. Προτείνεται σε πετιτο/πιπινολάτρεις.


ερ0τικπ0ρταλ τελεία κομ (Μην με ζαλίσετε με το λινκ που δεν παίζει αν δεν το γράψετε σωστά :bottom: )
Σε ποιο ντελο την πήρες γιατί δεν κατάλαβα! Σχωρα με!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Σε ποιο ντελο την πήρες γιατί δεν κατάλαβα! Σχωρα με!

Συγχωρεμένος, αλλά είναι 5 μηνύματα πιο πάνω. :2funny:
Φωκ25 όροφος.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν άντεξα, και πήρα την Αμάρα και δεύτερη φορά ένα 20λεπτο μετά την πρώτη κατάθεση.

Θα αφήσω κριτική. Επειδή δουλεύει και σε στούντιο παραθέτω παρακάτω και την καρτέλα της από το διπλανό σάητ που έχει φωτογραφίες.
Ό,τι βλέπετε στις φώτο. Σίγουρα δεν είναι όμως 1,68 που λέει η καρτέλα. 1,58 μπορεί και πιο κάτω. Φορούσε τις μπότες πλατφόρμες που έχει στην πρώτη φώτο και της έριχνα και 1,5μιση κεφάλι.

Θα αφήσω κριτική με λεπτομέρειες γιατί πέρασα καλά. Προτείνεται σε πετιτο/πιπινολάτρεις.


ερ0τικπ0ρταλ τελεία κομ (Μην με ζαλίσετε με το λινκ που δεν παίζει αν δεν το γράψετε σωστά :bottom: )
Άντε, από τα στούντιο πήγε στο Φωκαίας 25; :embarrased:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αντε μας τα έχετε πρήξει κάποιοι με το ψυχακι εδώ μέσα.
Μια φορά την είχα πάρε Αδανων και πότε ξανά...
Στα διαολα...
Να πάει στο Δαφνί να βρει την υγεία της!!!
Ήκαλύτερα να πιει λίγο από το Γάλα Της Αλεπούς του Δημήτρη και να πα να γαμηθει!!!!

Ήμαρτον
Κι εγώ έχω αρκετά αρνητική εμπειρία με τα κόμπλεξ της που δεν θέλω να επεκταθώ. Αλλά έλα που έχει φανατικό κοινό, ενδεικτικό της κατάστασης που επικρατεί, και πρέπει να ανεχόμαστε την αναφορά στο πρόσωπό της σχεδόν σε κάθε σελίδα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πνιγοταν στη δουλειά εκεί....
Μάλλον ειρωνικά το λες, αλλιώς δεν θα είχε λόγο να πέσει στο 20ρικο.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496

Συγχωρεμένος, αλλά είναι 5 μηνύματα πιο πάνω. :2funny:
Φωκ25 όροφος.
Ευχαριστωωωωωω!
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
4
Like
842
Πόντοι
361
Φυλής 84 όροφος.
Δύο κοπέλες , η Λίζα από Φωκαιας 25 όροφο με τα ράστα και την μεγάλη λάτιν κωλάρα

Και η Λάουρα , από Ισπαχαχανια, μιλφ λατίνα , με πολλά πιασίματα και 3,5αρια βυζιά.

Στο Φώκαιας 25 όροφο τρεις λατινες.

Η γνωστή Τονια από Φυλής 84, μια Έμιλυ με αρκετά πιασίματα χοντρούλα , ξανθιά.

Και το νέο μου καβλακι η Αμαρα, πετιτ λάτιν, πιο πετιτ πεθαίνεις.
Κάβλα μέσα, την πήδηξα σε 4 στάσεις και μια στα όρθια στην αγκαλιά μου.
Μελαχρινη, αδύνατη, πετιτ, με άσσους βυζάκια, ωραίο μικρό πεταχτό κωλαρακι και το πρόσωπο είναι υποκειμενικό εγώ δεν τρελάθηκα , αλλά είναι χαμογελαστή.

Έφυγα καβλωμενος, λογικά θα ξαναμπώ μαζί της.
Τι Πρόγραμμα η Αμαρα ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Και σε εμένα!:confused:

Πριν μία εβδομάδα περίπου ήταν βραδάκι και είχα πάει Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 να ρίξω έναν μπουτσο στο τσιγγανάκι την Ειρήνη η οποία παρεμπιπτόντως έχει φολεψει.

Όταν βγήκα από το τσαρδι λίγα μόλις μέτρα πιο πάνω (εκεί που είναι οι κάδοι) ακούω μια φωνή από πίσω μου να μου λέει:
'φιλε να σου πω, φίλε'
Δεν έδωσα καν σημασία ούτε κοίταξα καν γιατί νόμιζα ότι ήταν κάνα πρεζονακι και ζητιανευε.
Για κάποια λίγα μέτρα με ακολούθησε προς την Ιάσωνος μόλις βέβαια κατάλαβε όμως ότι τον έχω καταλάβει,μετά έφυγε, ξαναγύρισε πίσω.



Μάγκες το νου σας γιατί στην πιάτσα κυκλοφορεί πολύ ΠΑΡΑΒΑΤΙΚΗ ΒΡΩΜΟΣΑΠΙΛΑ!

:zombie:

Εμένα πρίν κάποιες βδομάδες μεταμεσονύχτια βάρδια Ιάσωνος έξω από το τσαρδί που εμφανιζόταν η Ναόμι (για όσους γνωρίζουν) με πλησιάζει τύπος κοντοκουρεμένος, κοντά στο 1.65 με κασκόλ της αεκ κρατώντας γαριδάκια στο ένα χέρι και μου ζήτησε 5€
Έλληνας κατά 80% (φάτσα & προφορά).
Του λέω να φύγει.
Με ακολουθεί και μου λέει επέλεξε πώς θέλεις να σε βαρέσω... του λέω σε έντονο ύφος (πάντα έχοντας κατά νου ΜΗΝ κουβαλά κάνα σίδερο) τράβα ρεεέεεεε μουνόπανο ΜΗΝ έχουμε άλλα βραδιάτικο.
Ευτυχώς ΔΕΝ το συνέχισε κι απ'ότι πρόσεξα κατευθύνθηκε προς Ιάσωνος στα μικρά νούμερα και έψαχνε να την πέσει σε κάποιον άλλον συναγωνιστή...
:(
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μου θυμίζει την ιστορία με ένα σκουπίδι πριν 2-3 χρόνια που την έπεφτε στους συναγωνιστές της Φυλής και απειλούσε ότι θα τους ''κεντήσει'' αν δεν του δώσουν λεφτά.

Κοντός, μαυριδερός με μούσια και ελληνική προφορά.

Ο Παπαφιλιπς ξέρει ποιον εννοώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom