Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 143 άτομα (16 μέλη και 127 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.060
Πόντοι
7.046
Μετα την ήττα που εφαγα με τη Λινα που βρωμουσε το μουνι της δεν την ξαναπαταω..
Αύριο που θα παω Αντωνελλα θα της ζητησω πρωτα να της μυρισω το μουνί στο σαλονι για ελεγχο και μετα θα περασω δωμάτιο.
Πρόσεχε μόνο εκείνη την ώρα που θα της μυρίζεις τη μουνα μη σου ρίξει καμιά κλανιά για να σε μπερδέψει και δε μυρίσεις τυχόν μύκητες!
Καμουφλάζ μυρωδιων!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μετα την ήττα που εφαγα με τη Λινα που βρωμουσε το μουνι της δεν την ξαναπαταω..
Αύριο που θα παω Αντωνελλα θα της ζητησω πρωτα να της μυρισω το μουνί στο σαλονι για ελεγχο και μετα θα περασω δωμάτιο.
Πακέτο θα φας Δημήτρη, νομίζω δεν κάνει 69.
Βέβαια εγώ, που περιεργαζόμουν την πατούρα της έτσι όπως μου είχε στηθεί ήμουν σε απόσταση αναπνοής από κωλοτρυπίδι και δεν έκανε τίποτα περίεργα τραβήγματα.

ΧΩΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ, ΚΑΙ ΠΕΣΕ ΗΡΩΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.566
Like
7.226
Πόντοι
1.056
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΑΚΡΑΙΟΥΣ ΧΥΣΤΕΣ:rockon::rockon::rockon:

1830 ΜΕ 1900 ΠΛ.ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

ΑΠΟ ΦΥΛ54 ΕΩΣ ΦΥΛ71 ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ
ΦΥΛ56 Χριστινα μελαχρινη milf,κρατηστε το αυτο
Φυλ66Δεξια εδωσα το 2ο 20€ο στην γλυκουλα καλοκαρδη Ειρηνη:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Ημουν τανασκελα κ με ιππευε η θεα:kneel::kneel::kneel:
Το παραθυρο ηταν ανοιχτο με αποτελεσμα οι περαστικοι να ακουν τα εκοφαντικα παλαμακια:angel:
Ο ορισμος του σταναταρακιου η κοπελα:birdman::thumbsup::woldman:
Φυλ72κλειστο οπως+τα 2 Φυλ59
Φυλ65Κατω κλειστο.
Στο Φυλ4Ανω σφυροκοπηθηκε η σλατινα Τονια.
Δυστκολευτηκε να μου βαλει:tn04:αλλα με δικη μου πρωτοβουλια ολα ΟΚ.
Την εβαλα τανασκελα κ αρχισα πατωτες καρφωτες:zfuck::fuck1::zfuck::fuck1:
Εδειχνε να πονα αλλα το γουσταρε πραμα που επιβεβαιωσε το χαμογελο της φευγοντας.
Μουνακι λατινικο το οποιο οργωθηκε χωρις λιπαντικο:smiling-face-with-heart-eyes:υγρανθηκε αλλωστε πολυ γρηγορα κ ευκολα:D:
Στο Φυλ86Κατω αλλη μια milf μελαχρινη Σαρα την ειπε η 2τσα.
Φυλ69+71Ανω κλειστα.
Φιλλ+τα 2 ανοιχτα.
Αρκετοι οι πορδελιαριδες σημερα:springsmile::springsmile:
Φωκ ολα νοιχτα
ΦωκΥπ+9 Αριστερα Φολοστελλοσπιτο κλειστα +τα 2
Φωκ13Υπ αλλη μια RUS milf μελαχρινη το Ανω κλειστο
Φωκ25Κατω μονο η milf Tζανινα:tits2:,το τσιγγανακι μας θα ερθει 2330 συμφωνα με Τρ.Σαμαρα :effemine:

Διασχιζω την Αχαμνων:animated-balls:αφου με ειχε ξεζουμισει η Ειρηνη
Ελλης 3 ανοιχτο.
Μεταξυ Αλκιβιαδου και ΑχαρνωΝ 3 ζυγα ηταν Διδ ανοιχτα.

Η περιοχη εκει μοιαζει σαν το μουλικο της Ξουθου με την νησο Λαμπεντουζα
:shit::uglykiss::zombie::afro::skull::skull-and-crossbones::argue::boff::badair::vomit:
Πρεζακια ξεσκονιζουν κ ετοιμαζουν τα εμβολια τους ενω προσφυγομεταναστες αραζουν στο καφενειο ωντας κοινωνικομεριζματιαριδες
Χωμ11Κατω ανοιχτο Ανω κλειστο

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ :2on1:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φωκ25Κατω μονο η Αντζελινα
Χύστη ενιά έξι οχτώ , Τζανίνα θα εννοείς μάλλον ε; :upsidedown::upsidedown::upsidedown:


Να συμπληρώσω και εγώ 3-4 ακόμα κατά τις 20:00

Φυλής 84 κάτω επέστρεψε η Ράνια μετά από καμιά βδομάδα ρεπό
Φυλής 84 πάνω μόλις είχε κλείσει
Φυλής 86 πάνω Άννα Τάι φύγαμε 7 άτομα από το σαλόνι, ενώ ο πούστης τσάτος μας έλεγε πως κάνουμε ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ :blahblah1:
Φυλής 65 κάτω Χριστίνα Αλαβανιδοκώλα :zfuck:

Φυλής 74 δεξιά που είναι η Άντζελα/Αντζελίνα με το σαλόνι συνήθως γεμάτο πάκια, ΚΛΕΙΣΤΟ
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Τυπε ούτε εγω δεν εχω τολμήσει να γαμησω Μαγκυ η Ελενη χωρίς καποτα.....
Είσαι πραγματικά κασκαντέρ.Αναμενουμε για κριτικαρα με λεπτομέρειες.
Σε αυτό το κοντέινερ η πλειοψηφία από τις κοπελιες γαμιουνται ακαποτα.
Θελω να πειστευω όχι ολλες κ όχι ολλες όσες πέρασαν στο παρελθόν.
Καλά δεν υπάρχει ένας να τους βάλει χέρι....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.130
Πόντοι
1.686
Κυριακή 08.01.2023 με λιακάδα
μας σηκώθηκε η πούτσα σαν λαμπάδα
οπότε πήγα το απόγευμα στη Φυλής 66 α
και πήρα την όμορφη και γλυκιά
ΕΙΡΗΝΗ τη ρωσόφωνη ελαφίνα
καβλιάρα με ωραία μάτια

FrJqOAP.jpg



χωρίς κάλυμμα προσώπου αλλά και χωρίς κάλυμμα
σώματος, με μαύρα εσώρρουχα
μου έκανε ωραία χάδια και πίπα υγρή

και μετά έπεσε διείσδυση τέρμα
και πήδημα καβλερό.
Να είσαι καλά ΕΙΡΗΝΗ
γλυκιά ύπαρξη.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Χτεσινή βραδινή περίπολος για ενημέρωση:

Φωκαίας 25 όροφος δύο λατίνες η Αντονέλα και η Λίζα. Η Αντονέλα πορνοσταρικής εμφάνισης με γυαλάκια και η Λίζα με ράστα κοτσιδάκια μακρυά. Αν διάλεγα θα διάλεγα Αντονέλα. Η άλλη δεν μου άρεσε στη φάτσα.

Φυλής 65 επιστροφή της Ράνιας

Φυλής 84Α η Άννα τάυ, μέγα λάθος είπε ο τσάτσος που δεν περάσαμε. Μέγα λάθος είναι ότι το πιο ωραίο κορίτσι της Φυλής είναι παλτό από τα λίγα

Περγάμου 1 ισόγειο το Ladyboy Meti από ταϋλάνδη (αυτή είναι πράγματι από ταϋλάνδη). Πρόσωπο πολύ ωραίο, μπάσα φωνή και μια καλά κρυμμένη μαλαπέρδα ανάμεσα στα σκέλια για τους μερακλήδες συναγωνιστές. Πρόγραμμα πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό. Μαζί της η Σούζη μια ταϋλανδέζα με άσχημη φάτσα και καλή διάθεση. Το περίεργο είναι ότι η Σούζη μοιάζει πιο πολύ με άντρα απ ό,τι το ladyboy. Τιμές 30-50φεύγα.

Λισοίων 73 κάτω είδα την περιβόητη Κέλυ, τη λατίνα που μοιράζει αφειδώς γλωσσόφιλα αλλά δεν με εντυπωσίασε. Μαζί της και η λατίνα Ρούμπι, άχρωμη άγευστη.

Λιοσίων πάνω η Ιωάννα, μελαχρινή πορνοσταρικής εμφάνισης με πολύ ωραίο σώμα και σέξυ outfit με ζαρτιέρες καλσόν κλπ. Μαζί της και η αδιάφορη Αμέλυα

Κασάνδρας 8Γ αριστερή πόρτα η ωραιότερη της βραδιάς, μελαχρινό πιπίνι από Ουκρανία ονόματι Νίκα.

Μαραθώνος 59 άκρη δεξιά η Χριστίνα, μελαχρινό μιλφ με ολόσωμο body. Έδινε πόνο στο δωμάτιο. Καλή περίπτωση για αγαπούληδες μιλφάκηδες. Όχι για μένα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Έλεος πως γαμάτε μεταλλαγμένες;αννουλες ξεκάθαρα αυτοί που πάνε με τραβελια και τσατσαδες με περούκες και άρχιδια
Είναι κρυπτο-αδερφές φίλε αλλά δεν το έχουν παραδεχτεί ακόμα όταν κοιτάζονται στον καθρέφτη…
Ζουν ανάμεσά μας…
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Σε αυτό το κοντέινερ η πλειοψηφία από τις κοπελιες γαμιουνται ακαποτα.
Θελω να πειστευω όχι ολλες κ όχι ολλες όσες πέρασαν στο παρελθόν.
Καλά δεν υπάρχει ένας να τους βάλει χέρι....
Μπα όλες γουστάρουν και επιδιώκουν κρεμπιε
Η Ιωάννα η λειβαδιωτισσα όπως και η Εμμανουέλα που χάθηκε
Λογικά θα πεθάνε από aids
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές
Μια ερώτηση για όποιον ξέρει. Η Μικαέλα από Φ17α πήγε πλέον στην πρωινή βάρδια, γιατί πέρασα το απόγευμα και ήταν κλειστός ο οίκος.
Ευχαριστώ
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Καλημέρα συναγωνιστές
Μια ερώτηση για όποιον ξέρει. Η Μικαέλα από Φ17α πήγε πλέον στην πρωινή βάρδια, γιατί πέρασα το απόγευμα και ήταν κλειστός ο οίκος.
Ευχαριστώ
Εχθές που πέρασα στην πρωινή βάρδια μου ανέφερε η τσα^2 οτι δουλεύει η "κλεοπάτρα", δεν έκατσα να τη δω
γιατί ήταν δωμάτιο και βιαζόμουν, αλλά νομίζω οτι αυτό είναι ένα από τα ονόματα της Μικαέλας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.194
Κριτικές
496
Like
62.691
Πόντοι
39.662
Καλημέρα συναγωνιστές
Μια ερώτηση για όποιον ξέρει. Η Μικαέλα από Φ17α πήγε πλέον στην πρωινή βάρδια, γιατί πέρασα το απόγευμα και ήταν κλειστός ο οίκος.
Ευχαριστώ
Πριν λίγο πέρασα..
ειναι μια πιτσιρικα 19-20 χρονων Αλβανεζα Ναταλί στο όνομα.
Πολύ ομορφο κορμί με ανασηκωμενα καπούλια μακρυ καστανοξανθο μαλλι καιι όμορφο νεανικό πρόσωπο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.194
Κριτικές
496
Like
62.691
Πόντοι
39.662
Ανεβηκα στο Φωκαίας 25 όπου ήταν η Αντωνελλα.
Η αλήθεια ειναι οτι δε μου γεμισε το μάτι.... η Λιζα και η Λινα ειναι αρκετά πιο όμορφες.
Πηγα και γαμησα τη Ναταλί στο Φωκαίας 17α μιας και την βρηκα ομορφότερη και εφαγα φόλα μεγατόνων...
Δυστυχώς δεν έκατσα να ψαξω πρώτα για αυτή. Εχουν γραφτεί αρνητικές κριτικες αλλα δεν τις διαβασα πρώτα...
Όποιος βιάζεται......
Λεπτομέρειες στην κριτική.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
100
Like
226
Πόντοι
21
Καλημέρα συναγωνιστές
Μια ερώτηση για όποιον ξέρει. Η Μικαέλα από Φ17α πήγε πλέον στην πρωινή βάρδια, γιατί πέρασα το απόγευμα και ήταν κλειστός ο οίκος.
Ευχαριστώ
Καλησπερα...η κοπελα που αναφερεις δουλευε μονο απογευμα..προχτες το πρωι που περασα κ εγω απο το συγκεκριμενο οικομ.η τσατσα παρουσιασε 2 κοπελες..μια την ονομασε μιχαελα..η οποια δεν ειναι αυτη που δουλευε τα απογευματα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πάντως μου φαίνεται ότι η Φυλής σιγά σιγά πάλι ανεβαίνει, μιας και πολλά κλειστά σπιτάκια ξανανοίγουν. Αν και όταν ξανανοίξει και το Φυλής 81, θα χαρώ πολύ. Πολύ ωραίος χώρος όπου περνούσα καλά σχεδόν με όποια κοπέλα έφερνε. Στάνταρ σταθμός στις μπουρδελότσαρκές μου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.692
Πόντοι
45.465
Εχθές που πέρασα στην πρωινή βάρδια μου ανέφερε η τσα^2 οτι δουλεύει η "κλεοπάτρα", δεν έκατσα να τη δω
γιατί ήταν δωμάτιο και βιαζόμουν, αλλά νομίζω οτι αυτό είναι ένα από τα ονόματα της Μικαέλας.
Όχι δεν είναι Κλεοπάτραείναιη πρώηνΠαολα, η Μικαελα η παλιά έχει καιρό να εργαστεί, τώρα έχει εμφανιστεί μια καινούργια Μικαελα
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
100
Like
226
Πόντοι
21
Όχι δεν είναι Κλεοπάτραείναιη πρώηνΠαολα, η Μικαελα η παλιά έχει καιρό να εργαστεί, τώρα έχει εμφανιστεί μια καινούργια Μικαελα
Ακριβως ετσι!!! Ξερουμε που εργαζεται η παλια μικαελα;
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Σήμερα το πρωί...Βέργας 6 υπόγειο, Μπάρμπορα,γεμάτα δωμάτια συνέχεια...
Διδύμου 8 κάτω, milf καυλοράπανα Ελένη και Βερόνικα=Λαϊκό προσκύνημα..Αναμονή για παρτούζα τουλάχιστον 45 λεπτά..
Γαμάτε συναγωνιστές..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.950
Κριτικές
99
Like
47.384
Πόντοι
21.511
Σήμερα το πρωί...Βέργας 6 υπόγειο, Μπάρμπορα,γεμάτα δωμάτια συνέχεια...
Διδύμου 8 κάτω, milf καυλοράπανα Ελένη και Βερόνικα=Λαϊκό προσκύνημα..Αναμονή για παρτούζα τουλάχιστον 45 λεπτά..
Γαμάτε συναγωνιστές..
οι θειτσες εχουν παρει τα πανω τους :confused:
Wp Taser GIF by Wellington Paranormal
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom