Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (2 μέλη και 79 επισκέπτες)

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
συνέχεια σφηνάκι live


Αγκυρας 12α Μαρία μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ρωξανη (από Έλλης 3)καστανή μιλφογκιλφ νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 109α Συλβια καστανή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Φωτεινή μελαχρινή ψηλή μιλφ,με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι στητο βυζι,τατουαζ στους πηχες και των δύο χεριών με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Η Συλβια του Φ109 ειναι η ιδια με του Φιλ11???
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν από λίγο Φώκαιας 7 υπόγειο με Σάσα.σωμα φοβερό,μοντέλο.το τίμησε το 20€.τσιμπουκι μέχρι τέρμα,και καμιά μουρμούρα,μη και μη.θα ξανατιμηθει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.195
Κριτικές
496
Like
62.727
Πόντοι
39.662
επίσης γύρισα στο Φωκαιας 25α να δοκιμάσω την Αντονελα αλλά κάποιος την έκλεισε για 2ωρο!!!!
έκλεισαν και το φως κάτω

Eλεος με τους πιρφορους !!! :angry::angry:

Αμφιβαλλω αμα γαμησε κιολας !!! Καμμια ερωτικη εξομολογηση θα της εκανε :uglystupid::uglystupid::uglystupid:
Αυριο θα δοκιμαστει και απο εμενα :alivedick::alivedick::alivedick:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.398
Πόντοι
3.886
Ρε συ ποιος θα πάει πρωινιατικα με την τσίμπλα στο μάτι να γ@μησει?
Μόνο τα παπούδια πριν πάνε στο καφενείο!:2funny:
Μετά τα ξυδια πάντα ρίχνεις έναν ρε μπρο...Είναι συνήθεια χαχαχα
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.248
Πόντοι
4.360
Αντριάνα χωμάτιανου γυμνασμενος κολος
Ρε τύπε καλή η Αντριάνα αλλά μη τον στέλνεις για γυμνασμένη. Νορμαλ ειναι με πεταχτο κωλαρακι και ιχνη κυτταριτιδας (πραγματικά μονο αρχη, δεν ενοχλει αισθητικά). Τεσπα, γυμνασμένη τη λες μονο απο αναγκη γιατι δεν μου ερχεται και καμια πραγματικα γυμνασμενη να του προτεινω.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
194
Like
1.296
Πόντοι
201
Φυλής 109β Φωτεινή μελαχρινή ψηλή μιλφ,με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι στητο βυζι,τατουαζ στους πηχες και των δύο χεριών με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Τιμηθηκε για πολλοστή φορά η Φωτεινη......γυναικαρα για τα δικα μου γουστα παντα( ψηλη..μακρυα ποδια...κλασικη ρωσοφατσα) και απο αποδοση φωτια. Το κοντοπουτανο η Ολγα μου εκανε το κλικ.......ισως να πεταχτω αυριο το πρωι να το ντουφεκισω.

Αυτα απο εμενα...καλη κυριακη να εχετε......και τωρα μπαλα.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Ρε τύπε καλή η Αντριάνα αλλά μη τον στέλνεις για γυμνασμένη. Νορμαλ ειναι με πεταχτο κωλαρακι και ιχνη κυτταριτιδας (πραγματικά μονο αρχη, δεν ενοχλει αισθητικά). Τεσπα, γυμνασμένη τη λες μονο απο αναγκη γιατι δεν μου ερχεται και καμια πραγματικα γυμνασμενη να του προτεινω.
Εχει κατι αρσιβαρίστριες απο κατω στη Τροφωνίου τύπε.
Ή μηπως δεν πιανονται για γυμνασμένες αυτές ?
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
201
ρε παιδες να ρωτησω αυτη η γυρολογος νικολ που πριν καιρο την ειχα γαμησει στο φωκαιας 13 υπογειο(ρωσιδα κατσανοξανθη με μεγαλα μασταρια και μπλε ματια)ξερετε μηπως δουλευει στανταρακι σε αλλο μαγαζι?εχω μαζεψει σπερμα για την μουνα της και τα αρχιδια μου μοιαζουν με καρυδες απο το φουσκωμα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
ρε παιδες να ρωτησω αυτη η γυρολογος νικολ που πριν καιρο την ειχα γαμησει στο φωκαιας 13 υπογειο(ρωσιδα κατσανοξανθη με μεγαλα μασταρια και μπλε ματια)ξερετε μηπως δουλευει στανταρακι σε αλλο μαγαζι?εχω μαζεψει σπερμα για την μουνα της και τα αρχιδια μου μοιαζουν με καρυδες απο το φουσκωμα
Τελευταία φορά έπαιζε στο 10άρικο στο πορνομόλ Ιάσονος 39, πρωινή βάρδια.
 

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
ρε παιδες να ρωτησω αυτη η γυρολογος νικολ που πριν καιρο την ειχα γαμησει στο φωκαιας 13 υπογειο(ρωσιδα κατσανοξανθη με μεγαλα μασταρια και μπλε ματια)ξερετε μηπως δουλευει στανταρακι σε αλλο μαγαζι?εχω μαζεψει σπερμα για την μουνα της και τα αρχιδια μου μοιαζουν με καρυδες απο το φουσκωμα
την πετυχα την παρασκευη 1η βαρδια στο κολωνου 32 πανω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.084
Πόντοι
7.046
Ρε τύπε καλή η Αντριάνα αλλά μη τον στέλνεις για γυμνασμένη. Νορμαλ ειναι με πεταχτο κωλαρακι και ιχνη κυτταριτιδας (πραγματικά μονο αρχη, δεν ενοχλει αισθητικά). Τεσπα, γυμνασμένη τη λες μονο απο αναγκη γιατι δεν μου ερχεται και καμια πραγματικα γυμνασμενη να του προτεινω.
Σωστός!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Φ45

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
καταθεση πριν λιγο Φωκαιας 13 υπογειο...πηγα με σκοπο να πετυχω την Ευα την ψηλη μελαχρινουλα που πριν δυο μερες εκανα την βλακεια να μην την παρω....δυστυχως ομως δεν δουλευε αποψε...παρολα ηταν στη θεση της η Λουνα μια πανυψηλη καστανοξανθη Λατινα με μπουταρες και βυζαρες...η τσατσα την παρουσιασε ως βραζιλιανα, μεσα στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι απο Παραγουαγη....ωραιο μπαμπατσικο σωμα γλυκο προσωπακι ωραιος μεγαλος κωλος χωρις κυτταριτιδα...τουλαχιστον με εκανε να ξεχασω προς το παρον την "απωλεια" της Ευας χαχαχα

τώρα live
πολλά σπιτάκια κλειστά.

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Ειρήνη ξανθια μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα, λεοτα πόδια, 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ντιαννα ξανθιά χοντρή με 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά, 1γ, 10αρια , 16αρια & 20α κλειστά.

Ιάσωνος 20β Γιασμην μελαχρινή κατσαρομαλλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Βαλερία καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, απλό

Ιάσωνος 19α Λάουρα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 19β κλειστό.

Λεωνιδου 28αρια κλειστά.

Ιάσωνος 27α Τζοαννα μιλφ μελαχρινή με ξανθιές ανταύγειες, σώμα μέ πολλά πιασίματα κυρίως κοιλιά, 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 30α Μαρία καστανή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και διάφορα μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Έλενα πρωην Λολίτα, ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ αριστερά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά Ελένη μιλφ, καστανοξανθη χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ, νταρντανοχοντρη με 2. 5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31β Μαρίνα μελαχρινή μιλφ κοντή με κανονικό σώμα κοιλίτσα 2.5αρι βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32αρια & 33 κλειστά.

Ιάσωνος 36 Τζέσικα μελαχρινή μαυρουλα νταρντανα, με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Ιάσωνος 37αρια κλειστά.

Ιάσονος 39(1) & 39(2) κλειστό.

Ιάσονος 39(3) Μπέλα μελαχρινή κατσαρομαλλα ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(4), 39(5) & 39 (6) κλειστά.

Ιάσωνος 44 Λιλια κοκκινομάλλα με ασιατικά χαρακτηριστικά, κανονικό σώμα 2αρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο δύο κολομβιανες Βικτόρια μελαχρινή χοντρή με πιρσινγκ στη μύτη τατουάζ στο αριστερό χέρι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Λάουρα καστανή χοντρή πιτσιρικά με ίσιο μαλλί 3.5-4αρι βυζι,διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο Μαίρη καστανή χοντρή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι και Νάταλι ξανθιά ψηλή μιλφ μέ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Καρίνα μελαχρινή μιλφ, σώμα με πιασιματακια, 2αρι συν βυζι και Σοφία ξανθιά μιλφ λεπτή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Μαρία κοπελίτσα μελαχρινή με κανονικό ωραίο κορμάκι, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46β κλειστό.

Ιάσωνος 43 Μιρελα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο δύο κοτσίδες, λεπτή 1.5αρι στητο βυζι με ωραίο ρογα πιρσινγκ στη μύτη και Μάγκι καστανή λεπτή με 1.5αρι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Ευχαριστούμε πάρα πολύ αγαπητέ smyrni...
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Πήρα παρτούζα Μάγκυ και Ελένη από Ιάσονος 43 και τώρα η πούτσα μου έγινε έτσι:

10.1177_0956462414532448-fig1.jpeg


Να ανησυχήσω;
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Σήμερα πρωινή βάρδια Φυλής ένεκα δευτέρας ημέρας των Χριστουγέννων με το παλαιό ημερολόγιο
έλειπαν μερικά στανταράκια Ρωσόφωνες. Οπότε είπα να δω τα 'καινούργια' προϊόντα.
Οι άξιες αναφοράς ήταν η Χριστίνα η Βυζαρού στο Φ65β (φούλ Βυζγιά και τατού ολούθε) και
η Σάσα στο Φω9 υπόγειο σύμφωνα με τα (δύσκολα μοντελέ) γούστα μου.
Η Αντωνέλλα στο Φω25α όροφο δεν μου άρεσε στο πρόσωπο (έχει ωραίο πάτο όντως).
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.195
Κριτικές
496
Like
62.727
Πόντοι
39.662
Πήρα παρτούζα Μάγκυ και Ελένη από Ιάσονος 43 και τώρα η πούτσα μου έγινε έτσι:

10.1177_0956462414532448-fig1.jpeg


Να ανησυχήσω;
Τυπε ούτε εγω δεν εχω τολμήσει να γαμησω Μαγκυ η Ελενη χωρίς καποτα.....
Είσαι πραγματικά κασκαντέρ.Αναμενουμε για κριτικαρα με λεπτομέρειες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.195
Κριτικές
496
Like
62.727
Πόντοι
39.662
Η Αντωνέλλα στο Φω25α όροφο δεν μου άρεσε στο πρόσωπο (έχει ωραίο πάτο όντως).
Μετα την ήττα που εφαγα με τη Λινα που βρωμουσε το μουνι της δεν την ξαναπαταω..
Αύριο που θα παω Αντωνελλα θα της ζητησω πρωτα να της μυρισω το μουνί στο σαλονι για ελεγχο και μετα θα περασω δωμάτιο.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Πήρα παρτούζα Μάγκυ και Ελένη από Ιάσονος 43 και τώρα η πούτσα μου έγινε έτσι:

10.1177_0956462414532448-fig1.jpeg


Να ανησυχήσω;
Προλαβαινεις τυπε να το σωσεις ,
Βαλτο σε διαλυμα χλωρινης , φαντα ΜΕ ανθρακικο και σημερινά κατουρα απο γωνια Ιασωνος και Λεωνίδου...

Πρόσεχε ομως τα κατουρα να ειναι σημερινά και ΦΡΕΣΚΑ ...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Ρε συ ποιος θα πάει πρωινιατικα με την τσίμπλα στο μάτι να γ@μησει?
Μόνο τα παπούδια πριν πάνε στο καφενείο!:2funny:
Τα καλύτερα γαμησια γίνονται πρωί, αυστηρά μέχρι τις 12.
Επίσης οι καλύτερες πουτανες δουλεύουν πρωινές βάρδιες, επαγγελματίες που βιοποριζονται από το επάγγελμα με αντίκτυπο τις καλές υπηρεσίες στον πελάτη,δεύτερη βάρδια δουλεύουν οι χομπίστριες και τρίτη αλεξιπτωτιστές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom