Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 306 άτομα (15 μέλη και 291 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
295
Like
352
Πόντοι
21
Μάγκες ένα έχω να πω. Καλά τα γαμησια, ωραίο το μουνι. Αλλά προσοχή με τις γυναίκες που εκπορνεύονται με το ζόρι και ειδικά τα ανήλικα.. είναι άλλο να είσαι ιερόδουλη σαν δουλειά και άλλο εμπόριο λευκής σαρκός.. είναι κρίμα ! Ειδοποίησα την αστυνομία για ένα σπιτάκι, προχτές που πήγα είδα κάτι περίεργο και έπρεπε να το αναφέρω.. ας είμαστε άνθρωποι πάνω από όλα
Για πες μας...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.794
Πόντοι
45.465
Good News!:thumbsup:

Δεν ξέρω αλλά τους οίκους ανοχής της Ρεμούνδου πάντα τους είχα μέσα στην καρδιά μου!

Οι οίκοι αυτοί είναι σε μία ωραία πολύ ήσυχη γειτονιά και έχουν μία τρομερή παλιά όμορφη αρχιτεκτονική....που σε ταξιδεύουν πίσω στην δεκαετία του 50'.

Και φυσικά εκεί είχαν παιχτεί οσκαρικές σεξαρες!

Τι να πρωτοθυμηθω από τις κορασίδες?

Το τέλειο στήσιμο στα 4 της Νίκης καυλουσκα....και να μου λέει Ντάβαη χύνω!

Να παίζω σαν να είναι μπάλες του μπάσκετ με τις 7αρες φυσικές βυζάρες της Κορίνας!

Η της τεράστιες και μακριές ρογες της Έλενας που της πιπιλαγα σαν να ήθελα να πιω γάλα!

Η την Νάντια να μου είναι στα 4 και να χορεύει twerk και να μου χαμογελάει!

Η τα παθιασμένα καυτά ρωσικά γλωσσοφιλα και ακαπωτα τσιμπούκια με Τελειωτικό στο στόμα των καυλομουναρων Αντζέλικας και Ιβανας!
Ακόμη το μετανιώνω που δεν της πήρα παρτουζα αυτές τις αλογες!

Η το ιεραποστολικό με το τέλειο άνοιγμα των πανέμορφων ποδιών της Λαρισας....που θα ζήλευε ακόμη και σκηνοθέτης ερωτικών ταινιών!



Όμορφες αναμνήσεις.....

Μακάρι να της ξαναζήσουμε.....

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Να προσθέσω και Ντενισ(ζ)α?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Εβελίνα, η γυναίκα με την κωλοτρυπίδα κρυσταλλος! Με γευση μέντα παρακαλω!! Όσο και να βάλεις τη γλώσσα μέσα πίκρα δεν θα βρεις!!
Σε άλλες παρουσες αυτή την εποχή στο 20αρικο δεν ξέρω.
Εμένα μου αρέσει να μυρίζει και να βγάζει πίκρα και ας ακούγομαι ανώμαλος ! Αν ήταν να γλείφουμε μουνια και κωλους και να γευόμαστε σαμπουάν τότε θα γλείφαμε τα σαμπουάν από την αρχή! Ο κωλος είναι κωλος !
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Εμένα μου αρέσει να μυρίζει και να βγάζει πίκρα και ας ακούγομαι ανώμαλος ! Αν ήταν να γλείφουμε μουνια και κωλους και να γευόμαστε σαμπουάν τότε θα γλείφαμε τα σαμπουάν από την αρχή! Ο κωλος είναι κωλος !

Αν θέλεις πίκρα φάει κοκορέτσι ρεεέεεεε τύπε..
Το μουνί & ο κώλος πρέπει να μοσχομυρίζουν...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.504
Κριτικές
56
Like
6.247
Πόντοι
3.556
Αν το μουνί δεν έχει γεύση φραγκοστάφυλο δεν λέει.

.-
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.032
Κριτικές
99
Like
47.468
Πόντοι
21.511
Εμένα μου αρέσει να μυρίζει και να βγάζει πίκρα και ας ακούγομαι ανώμαλος ! Αν ήταν να γλείφουμε μουνια και κωλους και να γευόμαστε σαμπουάν τότε θα γλείφαμε τα σαμπουάν από την αρχή! Ο κωλος είναι κωλος !
και το σαμπουαν πικρο ειναι ρε παιχτη ομως :confused:
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Εβελίνα, η γυναίκα με την κωλοτρυπίδα κρυσταλλος! Με γευση μέντα παρακαλω!! Όσο και να βάλεις τη γλώσσα μέσα πίκρα δεν θα βρεις!!
Σε άλλες παρουσες αυτή την εποχή στο 20αρικο δεν ξέρω.
Ποιες μέρες κ τη βάρδια βρίσκουμε την κορασίδα Εβελινα στο περγαμου 1? Έχει κάποιο πρόγραμμα η θα ρίξουμε χαρτιά πριν πάμε προς αυτή την κατεύθυνση??
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.126
Πόντοι
7.046
Ποιες μέρες κ τη βάρδια βρίσκουμε την κορασίδα Εβελινα στο περγαμου 1? Έχει κάποιο πρόγραμμα η θα ρίξουμε χαρτιά πριν πάμε προς αυτή την κατεύθυνση??
Συνήθως απόγευμα, ασταθές όμως το πρόγραμμα της.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.126
Πόντοι
7.046
Εμένα μου αρέσει να μυρίζει και να βγάζει πίκρα και ας ακούγομαι ανώμαλος ! Αν ήταν να γλείφουμε μουνια και κωλους και να γευόμαστε σαμπουάν τότε θα γλείφαμε τα σαμπουάν από την αρχή! Ο κωλος είναι κωλος !
Είσαι η προσωποποιηση του μερακλή! Σου βγάζω το καπέλο!
Πάντως προτιμω την ευωδία σαπουνιού, οχι αψητου κοκορετσιου...
 

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
Good News!:thumbsup:

Δεν ξέρω αλλά τους οίκους ανοχής της Ρεμούνδου πάντα τους είχα μέσα στην καρδιά μου!

Οι οίκοι αυτοί είναι σε μία ωραία πολύ ήσυχη γειτονιά και έχουν μία τρομερή παλιά όμορφη αρχιτεκτονική....που σε ταξιδεύουν πίσω στην δεκαετία του 50'.

Και φυσικά εκεί είχαν παιχτεί οσκαρικές σεξαρες!

Τι να πρωτοθυμηθω από τις κορασίδες?

Το τέλειο στήσιμο στα 4 της Νίκης καυλουσκα....και να μου λέει Ντάβαη χύνω!

Να παίζω σαν να είναι μπάλες του μπάσκετ με τις 7αρες φυσικές βυζάρες της Κορίνας!

Η της τεράστιες και μακριές ρογες της Έλενας που της πιπιλαγα σαν να ήθελα να πιω γάλα!

Η την Νάντια να μου είναι στα 4 και να χορεύει twerk και να μου χαμογελάει!

Η τα παθιασμένα καυτά ρωσικά γλωσσοφιλα και ακαπωτα τσιμπούκια με Τελειωτικό στο στόμα των καυλομουναρων Αντζέλικας και Ιβανας!
Ακόμη το μετανιώνω που δεν της πήρα παρτουζα αυτές τις αλογες!

Η το ιεραποστολικό με το τέλειο άνοιγμα των πανέμορφων ποδιών της Λαρισας....που θα ζήλευε ακόμη και σκηνοθέτης ερωτικών ταινιών!



Όμορφες αναμνήσεις.....

Μακάρι να της ξαναζήσουμε.....

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Δεν νομίζω να μείνει ανοιχτό. Μένω στη περιοχή και ξέρω πολύ καλά ότι η τύπισσα που έχει το παιδικό σταθμό έχει πολύ καλό " δόντι", και είναι πολύ μεγάλη καριολα. Μακάρι πάντως να μείνει ανοιχτό και ν ανοίξουν και τα άλλα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.809
Πόντοι
39.662
Αλλη μια επιτυχημένη κατάθεση στη μουνάρα Ρίτα στο Κολωνου 32.
Καθε φορά που την παιρνω ειναι και καλύτερη. Σήμερα μου έκανε το χατίρι και εχωσε το δαχτυλο της τερμα μεσα στο μουνι της το ποτισε καλα με υγρα και μου το εδωσε να το γλειψω.. απόλυτη καύλα.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Ρε μάγκες πέρασα πριν 5 λεπτά απο φ65β για ν δω Γουέντι π είπε ένας φίλος εδώ αλλά είδα μια κορινα που μ έψησε παρότι δν είμαι του σκιννυ! Ωστόσο διάβασα κάτι κριτικές κ είδα ότι ήταν μούφα μεσα! Αν έχετε καμία πρόσφατη εμπειρία καλύτερη απο τις γραφόμενες πείτε γιατί μ τρώει ο κωλος μ :headbang::headbang:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.568
Like
7.226
Πόντοι
1.056
i-lysi-stin-karafla-gif.903118


Αυτο θελει η Κορινα με τον γεματο κουβα του δωματιου βεβαια:birdman:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
i-lysi-stin-karafla-gif.903118


Αυτο θελει η Κορινα με τον γεματο κουβα του δωματιου βεβαια:birdman:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Χαχαχαχααχααχχαχα τόσο κακό ε; Θα το κάψω δλδ το 20αρικο κριμα ρε πούστη και έχει πολύ δυνατό στήσιμο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Η τα παθιασμένα καυτά ρωσικά γλωσσοφιλα και ακαπωτα τσιμπούκια με Τελειωτικό στο στόμα των καυλομουναρων Αντζέλικας και Ιβανας!
πω πω ρε φίλε τι μας θύμισες... με ένα 20ρικο γαμούσες αυτές τις γυναικάρες... τι εποχές...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Good News!:thumbsup:

Δεν ξέρω αλλά τους οίκους ανοχής της Ρεμούνδου πάντα τους είχα μέσα στην καρδιά μου!

Οι οίκοι αυτοί είναι σε μία ωραία πολύ ήσυχη γειτονιά και έχουν μία τρομερή παλιά όμορφη αρχιτεκτονική....που σε ταξιδεύουν πίσω στην δεκαετία του 50'.

Και φυσικά εκεί είχαν παιχτεί οσκαρικές σεξαρες!

Τι να πρωτοθυμηθω από τις κορασίδες?

Το τέλειο στήσιμο στα 4 της Νίκης καυλουσκα....και να μου λέει Ντάβαη χύνω!

Να παίζω σαν να είναι μπάλες του μπάσκετ με τις 7αρες φυσικές βυζάρες της Κορίνας!

Η της τεράστιες και μακριές ρογες της Έλενας που της πιπιλαγα σαν να ήθελα να πιω γάλα!

Η την Νάντια να μου είναι στα 4 και να χορεύει twerk και να μου χαμογελάει!

Η τα παθιασμένα καυτά ρωσικά γλωσσοφιλα και ακαπωτα τσιμπούκια με Τελειωτικό στο στόμα των καυλομουναρων Αντζέλικας και Ιβανας!
Ακόμη το μετανιώνω που δεν της πήρα παρτουζα αυτές τις αλογες!

Η το ιεραποστολικό με το τέλειο άνοιγμα των πανέμορφων ποδιών της Λαρισας....που θα ζήλευε ακόμη και σκηνοθέτης ερωτικών ταινιών!



Όμορφες αναμνήσεις.....

Μακάρι να της ξαναζήσουμε.....

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Μύστη, που την θυμήθηκες τη Νίκη Καβλιουσκα!?:rockon: Ήταν πραγματικά άριστη στο ρομαντικό πρόγραμμα!:rockon: Ακόμα θυμάμαι το χαρακτηριστικό "Γκλουκ" όταν την έχυνα στο λαρύγγι και τα κατέβαζε στο στομάχι της!:kneel:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
939
Κριτικές
48
Like
4.825
Πόντοι
2.836

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Good News!:thumbsup:

Δεν ξέρω αλλά τους οίκους ανοχής της Ρεμούνδου πάντα τους είχα μέσα στην καρδιά μου!

Οι οίκοι αυτοί είναι σε μία ωραία πολύ ήσυχη γειτονιά και έχουν μία τρομερή παλιά όμορφη αρχιτεκτονική....που σε ταξιδεύουν πίσω στην δεκαετία του 50'.

Και φυσικά εκεί είχαν παιχτεί οσκαρικές σεξαρες!

Τι να πρωτοθυμηθω από τις κορασίδες?

Το τέλειο στήσιμο στα 4 της Νίκης καυλουσκα....και να μου λέει Ντάβαη χύνω!

Να παίζω σαν να είναι μπάλες του μπάσκετ με τις 7αρες φυσικές βυζάρες της Κορίνας!

Η της τεράστιες και μακριές ρογες της Έλενας που της πιπιλαγα σαν να ήθελα να πιω γάλα!

Η την Νάντια να μου είναι στα 4 και να χορεύει twerk και να μου χαμογελάει!

Η τα παθιασμένα καυτά ρωσικά γλωσσοφιλα και ακαπωτα τσιμπούκια με Τελειωτικό στο στόμα των καυλομουναρων Αντζέλικας και Ιβανας!
Ακόμη το μετανιώνω που δεν της πήρα παρτουζα αυτές τις αλογες!

Η το ιεραποστολικό με το τέλειο άνοιγμα των πανέμορφων ποδιών της Λαρισας....που θα ζήλευε ακόμη και σκηνοθέτης ερωτικών ταινιών!



Όμορφες αναμνήσεις.....

Μακάρι να της ξαναζήσουμε.....

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Ακομα εκει έγραψε ιστορία κ η Σάσα-Αλεξάνδρα που τα καταπινε κ τώρα εξαφανιστηκε δυστηχως κ αυτη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom