Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (7 μέλη και 138 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.679
Πόντοι
1.056
Κλειστο.....περασα πριν 15 λεπτα με την ελπιδα να πετυχω Βικτωρια που εχει υπερμουνεψει πολυ αλλα τζιφος.....Γινεται Κυριακη μεσημερι με τετοια καβλα μερα να ειναι κλειστο το ιδρυμα????
Πολλές φύγανε 3ημερο..
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
921
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
τώρα σφηνάκι live

Παρασιου 36 1ος όροφος Μόνικα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και μασαζακι. Μια Άννα/Ιωάννα που δουλεύει εδώ μαζι με τη "τρελοκοτσιδου" την έχει πάρει κανείς?

Παρασιου 36 2ος όροφος Νίκη (από Αλκαμένους 113) ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 Ειρήνη κοντή παχουλη γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, σε μια ώρα θα έρθει και η Ελένη.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά γκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 1 ισόγειο Κική από Ταϊλάνδη είπε η υπηρεσία, μελαχρινή κοντή παχουλη αλλά με λεπτά πόδια, 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 30 και μετά ανάλογα τις υπηρεσίες ανεβαίνει.

Περγάμου 1 όροφος Ναταλί ξανθιά κοντή μιλφ μέ μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
ρε παιδιά, από το Περγάμου 27 περνάω συνεχώς απέξω και δεν έχω μπει να τσεκάρω καμιά φορά. Πρόσφατα είδα να μπαίνει ένας τύπος που ήταν σαν κλοσάρ. Η εμφάνισή του φώναζε ότι ήταν μπίχλας από τα 100 μέτρα. Φαντάζομαι ότι θα έτρωγε πόρτα ακόμα και στο Μεταξουργείο, έτσι όπως τον είδα. Δεν μπορώ να ξέρω βέβαια αν τον έβαλαν δωμάτιο.
Τι παίζει σε αυτόν τον οίκο; είναι παρακμιακή φάση;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
Κατάθεση πιο πριν στην Χριστίνα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο.
Η Χριστίνα είναι παντρεμένη και φοράει μια παχιά ολόχρυση βέρα στον δεξι της παράμεσο.
Σήμερα την γάμησα τρυφερά με τα χερια μας πλεχτα. Η απόλυτη φαντασίωση να γαμάς την σεξυ παντρεμένη γειτόνισσα.

Περασμα και απο τα πρώτα σπιτια της Ιάσωνος οπου σε λίγες μερες αναμένεται η άφιξη της ρομαντικής Λιλιαν. Στο Instagram η Λιλιαν φαίνεται πολυ ανανεωμένη εχει βαψει ξανθο το μαλλι της και εχει γίνει αρκετά σεξυ.. θα πεσουν πολλα ρομαντικά γαμήσια χεχε..
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Έκανα βιντεοκλήση με μια φιλιππινέζα μου δείχνε το μουνι της και γω το παιζα. Ξαφνικά το κλείνει και με απειλεί να την δωσω χρήματα αλλιώς θα το στείλει σε όλους τους φίλους μου τι να κάνω. Λέτε να το έστειλε την έκανα αμέσως μπλοκ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Έκανα βιντεοκλήση με μια φιλιππινέζα μου δείχνε το μουνι της και γω το παιζα. Ξαφνικά το κλείνει και με απειλεί να την δωσω χρήματα αλλιώς θα το στείλει σε όλους τους φίλους μου τι να κάνω. Λέτε να το έστειλε την έκανα αμέσως μπλοκ

Τόσο μικρό τον έχεις τύπε;;;;; :think:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Οχξ τεράστιο είναι αλλά φαίνεται το όνομα μου από πάνω να το στείλει σε καμία μητέρα που κάνω μάθημα ρεζιλισ πράγματα

Στ'αρχίδια σου τότε.. απλά όπως και δήποτε ζήτα ποσοστά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Ιδανική γυναίκα για νεκρόφιλους!
Ναι αλλά αν πας να βγάλεις γούστα όπως να κάνεις κάτι xtreem δηλαδή να τον χώσεις κωλο η να κάνεις κάνα χυσομαπιδι τότε δυστυχώς θα ζωντανεψει.....
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
33
Like
7.091
Πόντοι
3.496
Είναι το ίδιο μοτίβο με
Φουλ πρόγραμμα χωρίς πρωκτικό.
Σε τρελαίνει
Tο φουλ χωρις σπρωχτικο πρωκτικο, μου θυμιζει μια πιττα γυρο απο Ολα.. αλλα Χωρις Κρεας :confused: . Τι το λενε τοτε και το πολυδιαφημιζουν οι λαλακισμενες τατσαδες
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Tο φουλ χωρις σπρωχτικο πρωκτικο, μου θυμιζει μια πιττα γυρο απο Ολα.. αλλα Χωρις Κρεας :confused: . Τι το λενε τοτε και το πολυδιαφημιζουν οι λαλακισμενες τατσαδες
Σε τι ταινιάρα έχεις παίξει ρε τύπε;

Τα σέβη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Έκανα βιντεοκλήση με μια φιλιππινέζα μου δείχνε το μουνι της και γω το παιζα. Ξαφνικά το κλείνει και με απειλεί να την δωσω χρήματα αλλιώς θα το στείλει σε όλους τους φίλους μου τι να κάνω. Λέτε να το έστειλε την έκανα αμέσως μπλοκ
Αν δεν είσαι μικρός ή στραβοψόλης τότε δεν έχεις σοβαρό λόγο να φοβάσαι, αντιθέτως θα σου κάνει και δωρεάν διαφήμιση! Επιπλέον, θα σου την πέσουν και κάποιες ωραίες καυλιάρες μαμάδες των μαθητών σου!
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
Έκανα βιντεοκλήση με μια φιλιππινέζα μου δείχνε το μουνι της και γω το παιζα. Ξαφνικά το κλείνει και με απειλεί να την δωσω χρήματα αλλιώς θα το στείλει σε όλους τους φίλους μου τι να κάνω. Λέτε να το έστειλε την έκανα αμέσως μπλοκ
Ποσων χρονων είσαι τύπε και τον παίζεις on camera μπροστά σε άγνωστες; αυτά πλέον περιέχουν ρισκο και πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για τα πάντα. Το πιθανότερο είναι να μπλοφαρει πάντως.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Ποσων χρονων είσαι τύπε και τον παίζεις on camera μπροστά σε άγνωστες; αυτά πλέον περιέχουν ρισκο και πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για τα πάντα. Το πιθανότερο είναι να μπλοφαρει πάντως.
23 βλέπουνμε κάνα μουνάκι στο ελεύθερο χρόνο μας ποτέ δεν δείχνω πρόσωπο αλλά φαίνεται το όνομα και δεν το χα σκεφτεί
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
23 βλέπουνμε κάνα μουνάκι στο ελεύθερο χρόνο μας ποτέ δεν δείχνω πρόσωπο αλλά φαίνεται το όνομα και δεν το χα σκεφτεί
Θα σου κλασει τα ..χιδια. Τιποτε δεν θα κανει αν δεν ψαρωσεις. Αμα κανει τη βρηκανε κιολας και απελαση.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Θα σου κλασει τα ..χιδια. Τιποτε δεν θα κανει αν δεν ψαρωσεις. Αμα κανει τη βρηκανε κιολας και απελαση.
Όχι δεν κατάλαβες στις Φιλιππίνες είναι. Γι'αυτό και στα αρχιδια μου αλλά το πορμιδιο τράβηξε με το όνομα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Όχι δεν κατάλαβες στις Φιλιππίνες είναι. Γι'αυτό και στα αρχιδια μου αλλά το πορμιδιο τράβηξε με το όνομα
Και τι θα κανει απο τις Φιλιπινες αρχηγε μου? και το ονομα να ειδε σιγα μην ψαξει ολη τη διαδικασια να σε βρει. Αυτες κοιτανε να ψαρωσει κανενας να τα παρουνε γρηγορα. Μη φοβασαι και δε θα γινει τιποτα. Αλλα προσεχε την αλλη φορα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Και τι θα κανει απο τις Φιλιπινες αρχηγε μου? και το ονομα να ειδε σιγα μην ψαξει ολη τη διαδικασια να σε βρει. Αυτες κοιτανε να ψαρωσει κανενας να τα παρουνε γρηγορα. Μη φοβασαι και δε θα γινει τιποτα. Αλλα προσεχε την αλλη φορα.
Μου έστειλε το βίντεο να τον παίζω. (Από το μεσσεντζερ η κλήση ) και το στείλε σε φίλους μου τέλος πάντων αύριο έρχομαι Αθήνα έχουμε κάνα μουνάκι καλό στο Μεταξουργείο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom