Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 301 άτομα (24 μέλη και 277 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Σοβαρά έτσι μου φάνηκε και γι'αυτό περίμενα 40 λεπτά για να μπω δωμάτιο. Ίσως να ήταν παρεσθιση από την αναμονή. Αλλά εμένα με τρέλανε.
Θα περάσω αύριο κ εγώ να δω μπας και γιατί δεν έχω ξαναδεί κάτι σαν της περιγραφής!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

* Η ανάπτυξη σε εξέλιξη!
Ύστερα από τις υδροφόρες την περίοδο της καραντίνας έφτασε η ώρα της ασφάλτου... να δούμε βέβαια πότε θα έρθει (εάν έρθει βέβαια κάποτε) αυτή του να καθαρίσει όλο το κέντρο της Αθήνας από την εγκληματικότητα που μαστίζεται εδώ και έτη....
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
522
Πόντοι
310
Καλημέρα σάς πήγα εχθές στην Στέλλα στο 84β
Όλα καλά αλλά μετο πού μπήκα στην πίσω πόρτα και μετά πήγα να τον βάλω πάλι από μπροστά είχε τόση Μερέντα πάνω που γέμιζες βαζακι 200ml
Και την έδιωξα άρον άρον παραλίγο να ξερασω
Ενώ αυτή μου έλεγε μαμακιες ότι μυρίζει έτσι το σκουφι γιατί έχει άρωμα μπανάνας
 

Giwrg01

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
88
Like
77
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν γύρισε η Αναστασία η Ουκρανή από Βέργας;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736

* Η ανάπτυξη σε εξέλιξη!
Ύστερα από τις υδροφόρες την περίοδο της καραντίνας έφτασε η ώρα της ασφάλτου... να δούμε βέβαια πότε θα έρθει (εάν έρθει βέβαια κάποτε) αυτή του να καθαρίσει όλο το κέντρο της Αθήνας από την εγκληματικότητα που μαστίζεται εδώ και έτη....
Τα είπε όλα ο Μπακό " "Σε όλες τις γειτονιές της Αθήνας, σε μικρούς και μεγάλους δρόμους. 690 ασφαλτοστρώσεις ήδη και συνεχίζουμε κάθε μέρα, με σχέδιο και στρατηγική, να ξεπεράσουμε τις 1200, δηλαδη το μισό οδικό δίκτυο. Η πόλη αλλάζει παντού, λίγο λίγο, με πολλή δουλειά". " Ξέχασε να μας πεί για το κόστος και τα λεφτά .

Είδες άμα έχεις μπάρμπα στη Κορώνη ( ή Πρωθυπουργό ) :new_shocked:
Sorry
για το εκτός τόπου σχόλιο συναγωνιστές !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
αντε να κανω κ γω μια ενημερωση απο την χθεσινη απογευματινη....
Γενικα λιγος κοσμος κ στα σπιτακια κ στον δρομο....Ωρα από 9.30-23.30
φυλης 54 Τζωρτζια
φυλης 66Δ μια χοντρη [ δεν ηταν η Ιωαννα]
στο 84 Α η Ρανια
στο 65Β Τζασμιν με κοκκινο εσωρουχο ξωβυζη λεπτη με ασιατικα χαρακτηριστικα κ Χριστινα μελαχροινη με μετριο σωμα
στο 86Α Μαρια μια ξανθια γεματουλα μιλφαρα
στο 86Β μια ξανθια χοντρη [ θεσσαλονικια ειπε ο τσασος]
Φιλλιπιδου 11 οροφο μια καινουργια Ντιανα παχουλη οχι κατι το ιδιαιτερο
Φιλιπιδου ισογειο μια Αλβανιδα μετρια
Φωκαιας στο 7 υπογειο μια αδιαφορη
Φωκαιας13 κλειστα
Φωκαιασ 17Α Μικαελλα
Φωκαιας 17Β Σασα μια αρτσουμπαλη
Φωκαιας 19 Ριτα η γνωστη ξανθια
Φωκαιας στο 25 οροφο Λορεντζα κ Μπολλα (?)- Μπελλα -σκουροχρωμες η δευτερη ωραιο σωμα κ προσωπο -υπηρεσιες μετριες περασε συναγωνιστης φιλος μου με ελευθερο στοματικο
Φωκαιασ 25 η Σαρα [ με πρωκτικο δοκιμαστηκε με μετριες εντυπωσεις]
Φωκαιασ 27 στον υπερυψωμενο η Αννα
Φωκαιασ 27 οροφο Γιαννα παχουλη μελαχροινη
Φωκαιασ 27 υπογειο η Εμμανουελα
Φωκαιας 24 Ειρηνη χοντρη ξανθια
 

Giwrg01

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
88
Like
77
Πόντοι
0
Σιγά, σιγά όλο καί κάτι πάει να γίνει... καλό αυτό!
Μεγάλο παράδειγμα η πλατεία Ομονοίας με το μεγάλο συντριβάνι με το ευρωπαϊκό styling.... έγινε πανέμορφη η Ομόνοια... νόμιζεις ότι είσαι στο Παρίσι.
Έχεις χιούμορ
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
685
Πόντοι
81
Για τις νέες αφίξεις σε Ιωαννίνων 3, Βίκυ και Καίτη, ξέρουμε τίποτα για εμφανίση κλπ;;
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Παιδιά ξέρετε ποια βάρδια είναι η Τζόι? Η μαυρουλα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Επισκέφθηκα το μεσημεράκι Άννα Ταϊλανδέζα, πολύ ωραίο μουνάκι, μπιμπελό, δεν κάνει παπάδες αλλά είναι ευχάριστη, ομιλητική και κυρίως πολύ ωραίο γκομενάκι για τα γούστα μου. Πήγα και Φιλιππίδου 11β (πάνω) να δω την Καρολίνα, αλλά βγήκε ολόγυμνη μια κοπέλα Άννα, ωραία κοπέλα κι αυτή, πρόκειται για την κοπέλα που στις κριτικές αναφέρεται στην τρίτη βάρδια; :think:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.965
Κριτικές
31
Like
26.110
Πόντοι
7.046
Καλημέρα σάς πήγα εχθές στην Στέλλα στο 84β
Όλα καλά αλλά μετο πού μπήκα στην πίσω πόρτα και μετά πήγα να τον βάλω πάλι από μπροστά είχε τόση Μερέντα πάνω που γέμιζες βαζακι 200ml
Και την έδιωξα άρον άρον παραλίγο να ξερασω
Ενώ αυτή μου έλεγε μαμακιες ότι μυρίζει έτσι το σκουφι γιατί έχει άρωμα μπανάνας
Οχι ρε μαλακααααα! Μια φορά το έπαθα σε δελο της Φωκαιας πριν 5-6 χρόνια και μόλις είδα λίγο μερεντα στο τελείωμα της καποτας ,εκεί παει το σπερμα όταν χυνουμε, μου ηρθε ελαχιστη μπόχα μου επεσε ΑΜΕΣΑ κι εγώ την έδιωξα αμέσως. Παρόλο που με παρακαλαγε να μου βγάλει ποτα και να μου παρει πιπα και να τα πιει όλα σαν "συγνώμη" της. Επέμενε κιόλας οτι δεν θα άφηνε σταγόνα στο στόμα της. Αλλά εγώ την έστειλα ευγενικά εκτός δωματίου. Όταν σας λέω μου επεσε ΑΜΕΣΑ!! Αυτή η βρώμα της σκατιλας ρε μάγκες είναι ότι χειρότερο. Ευτυχώς που μου έτυχε μια φορά στη ζωή μου ,αν και τρελός πρωκτολογος..,και αυτή με πότα. Θεωρώ πως αν γαμησω ποτέ κωλο ακαπελα (που το κανω συχνα με τις συντρόφους μου) και δω μερεντα σε γυμνο πουλι θα τρελαθω...
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Καλησπέρα παιδιά καινούργειος στο σάιτ αν και καιρό παρακολούθω
Μια καυλιάρα εν ονόματι Σαββίνα περίπου 20 κάτι χρόνον στη βέργας την έχει πετύχει κανείς. Έχω ακούσει καλά πράγματα
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Πέρασμα στην πρωινή βάρδυα με την Ιζαμπέλλα από το Φωκαίας 17 πάνω. Κόσμος περίμενε στο σαλόνι κόσμος ήταν και στα δωμάτια. Το πρόγραμμα περιείχε ακάποτη πίπα και σεξάκι σε 2 στάσεις. Καλά το έκανε το τσιμπούκι σήκωσε τα πόδια ψηλά στο ιεραποστολικό για να με βολεύει καλύτερα όπως μου είπε.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Οχι ρε μαλακααααα! Μια φορά το έπαθα σε δελο της Φωκαιας πριν 5-6 χρόνια και μόλις είδα λίγο μερεντα στο τελείωμα της καποτας ,εκεί παει το σπερμα όταν χυνουμε, μου ηρθε ελαχιστη μπόχα μου επεσε ΑΜΕΣΑ κι εγώ την έδιωξα αμέσως. Παρόλο που με παρακαλαγε να μου βγάλει ποτα και να μου παρει πιπα και να τα πιει όλα σαν "συγνώμη" της. Επέμενε κιόλας οτι δεν θα άφηνε σταγόνα στο στόμα της. Αλλά εγώ την έστειλα ευγενικά εκτός δωματίου. Όταν σας λέω μου επεσε ΑΜΕΣΑ!! Αυτή η βρώμα της σκατιλας ρε μάγκες είναι ότι χειρότερο. Ευτυχώς που μου έτυχε μια φορά στη ζωή μου ,αν και τρελός πρωκτολογος..,και αυτή με πότα. Θεωρώ πως αν γαμησω ποτέ κωλο ακαπελα (που το κανω συχνα με τις συντρόφους μου) και δω μερεντα σε γυμνο πουλι θα τρελαθω...
Μου έχει τύχει με σχέση που είχα ακαποτα από κωλο να γέμιση το καβλι μερεντα γεμάτο όμως !!! Και συνέχισα να καρφώνω έχυσα και τέλος της το έσωσα να το γλυψει !!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Παιδιά, η Άννα η Ταυλανδεζα παίζει να είναι ladyboy? Παρα-είναι ψηλή για Ταυλανδεζα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Σημερα το βραδυ αργά και μετα τα μεσάνυχτα ποτέ τοση νεκρα στη φυλής.
Πολύ λίγα σπιτακια ανοιχτα. Πρώτη φορα που τα 84, 86 τα είδα κλειστα.
Ισως να προετοιμαζονται τα κοριτσια για το ΠΣΚ και κανουνν οικονομια δυναμεων...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.965
Κριτικές
31
Like
26.110
Πόντοι
7.046
Μου έχει τύχει με σχέση που είχα ακαποτα από κωλο να γέμιση το καβλι μερεντα γεμάτο όμως !!! Και συνέχισα να καρφώνω έχυσα και τέλος της το έσωσα να το γλυψει !!
Καλά την έκανες την καριολα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
  • Like
Αντιδράσεις: vril

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Παιδιά, η Άννα η Ταυλανδεζα παίζει να είναι ladyboy? Παρα-είναι ψηλή για Ταυλανδεζα...
Δε νομίζω φίλε, αν όμως είναι πρέπει να έχει γίνει πολύ καλή δουλειά. Αν είχε παπάρι και υπάρχει τέτοιος γιατρός που να το μετέτρεψε σε μουνάκι, πάω κι εγώ να κάνω το παπάρι μου μουνάκι να το γλύφω όλη μέρα :confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom