Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (22 μέλη και 214 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Σε ευχαριστώ Διανοούμενε! Έχεις απόλυτο δίκιο ότι γλωσσοφίλιασα τη χυσοντουλάπα.
Αλλά αυτός είμαι...
Τελικά το μοριακό βγήκε Θετικό, οπότε τον ήπιαμε :cry:.
Το βράδυ είχα πυρετό και τελικά σηκώθηκα μόνο για να απαντήσω στο τηλεφώνημα από το
εργαστήριο.
Για όσους με ρωτάνε σε π.μ. η Ανναμπελ δουλεύει στο Ιάσωνος 32 όροφο.
Και Covid με κόλλησε γκόμενα που έκανα ON πριν 4 μέρες.
Η βλαμμένη ανέβασε στα σόσιαλ θετικό σελφ τεστ :jerking: κι ούτε μου έστειλε
ένα μήνυμα να με ενημερώσει. :uglystupid:
Φίλε μου επικοινώνησα και μου είπε ότι έκανε rapid test το πρωί και έδειξε αρνητικο, άμα θέλουμε το πιστεύουμε βέβαια...πες μου ποιος ΄ήτανε αυτός ? επέμενε ..σιγά μην έλεγα κάτι , απλώς της είπα ότι το διάβασα ..ευτυχώς έχω καιρό να πάω...περαστικά και πάλι..
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
319
Κριτικές
2
Like
249
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ Διανοούμενε! Έχεις απόλυτο δίκιο ότι γλωσσοφίλιασα τη χυσοντουλάπα.
Αλλά αυτός είμαι...
Τελικά το μοριακό βγήκε Θετικό, οπότε τον ήπιαμε :cry:.
Το βράδυ είχα πυρετό και τελικά σηκώθηκα μόνο για να απαντήσω στο τηλεφώνημα από το
εργαστήριο.
Για όσους με ρωτάνε σε π.μ. η Ανναμπελ δουλεύει στο Ιάσωνος 32 όροφο.
Και Covid με κόλλησε γκόμενα που έκανα ON πριν 4 μέρες.
Η βλαμμένη ανέβασε στα σόσιαλ θετικό σελφ τεστ :jerking: κι ούτε μου έστειλε
ένα μήνυμα να με ενημερώσει. :uglystupid:
καταρχήν περαστικά και γρήγορα!!όταν λες έκανες ΟΝ;;;;δεν τοχω....(παντως απο οσα λεγονται θα νομιζα κολλησες απο ανναμπελ!)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.242
Κριτικές
4
Like
7.242
Πόντοι
2.586

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.808
Πόντοι
736
Χτύπησα κουδούνι και μου άνοιξε μια κοντή κοπέλα, με επιπλέον κιλά, ασιατικά χαρακτηριστικά, μακριά μαλλιά και μεγάλα βυζιά :jade:, ενώ φορούσε ένα κομπινεζόν.
Ποια ειναι αυτη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Καλησπέρα μάγκες, χρόνια πολλά και καλά σε όλους, περαστικά και στον φίλο Junax και σε όσους νοσούν :boobies:

Σήμερα ήθελα κάτι ιδιαίτερο, μια ωραία κοπέλα κι ας προσφέρει τις απλές υπηρεσίες, αρκεί να μην είναι φόλα. Έτσι, πήγα καρφί για την Άννα την "Ταϊλανδέζα" στο Φ. 86Α, για την οποία δεν έχουν γραφτεί και οι καλύτερες κριτικές, όμως όλοι συμφωνούν ότι είναι όμορφη. Για κακή μου τύχη ήταν μια μεγαλοκοπέλα ξανθιά με γυαλιά και την κοπάνησα :badair:

Στο πίσω μέρος του μυαλού μου είχα και το νέο κινεζόσπιτο στην Αχαρνών 85, μιας κι αν δεν κάνω λάθος δεν έχω ανάλογη εμπειρία. Χτύπησα κουδούνι και μου άνοιξε μια κοντή κοπέλα, με επιπλέον κιλά, ασιατικά χαρακτηριστικά, μακριά μαλλιά και μεγάλα βυζιά :jade:, ενώ φορούσε ένα κομπινεζόν. Μιλώντας μου σε κάτι κουτσοαγγλικά, με έβαλε να καθίσω στο σαλονάκι κι εμφανίστηκαν δύο ακόμα κοπέλες, μια νεαρή φουκαριάρα πολύ αδύνατη κι άλλη μια, μπαμπάτσικη εκείνη, αμφότερες με ασιατικά χαρακτηριστικά. Τότε μου έβγαλαν ένα κομμάτι χαρτί με τα προγράμματα, τα οποία δεν θυμάμαι, αλλά το απλό ξεκινούσε από 30 ευρώ για 10 λεπτά κι έφτανε μέχρι και 120 ευρώ. Τις ευχαρίστησα και αποχώρησα κι εκείνες μου ευχήθηκαν χρόνια πολλά.

Στροφή για Φωκαίας μήπως πετύχω την Ιζαμπέλα στο 19 πάνω. Ήταν η Ιζαμπέλα, όχι μόνο την ονομάτισε η τσατσά, αλλά ακούγονταν και οι χαρακτηριστικές της φωνές από το δωμάτιο. Την Ιζαμπέλα την έχω πάρει δύο φορές κι έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος, μου ψιλοσηκώθηκε εκεί που περίμενα σκεπτόμενος ότι σήμερα θα την έπαιρνα πισωκολλητό ή αν τα κατάφερνα από κώλο, όταν στο μυαλό μου ήρθε πάλι το κινεζόσπιτο και η βυζαρού με το κομπινεζόν. Τα 4-5 λεπτά που βρισκόμουν στο σαλονάκι, με την Ιζαμπέλα να καθυστερεί, ήταν καθοριστικά.

Στο δρόμο χάλασα ένα 20άρικο για να έχω ακριβώς 30 ευρώ και ξαναχτύπησα κουδούνι, ελπίζοντας να μου ανοίξει η βυζαρού και να μπω κατευθείαν δωμάτιο. Και μάγκες, ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω ένα αγγελάκι της μακρινής Ανατολής, κοντούλι, λεπτούλι, μελαχροινό, που φορούσε κάτι σαν μπουρνούζι και τα μάτια μου γουρλώσανε :happy: Συνέχεια στην κριτική.
" Καλησπέρα μάγκες, χρόνια πολλά και καλά σε όλους, περαστικά και στον φίλο Junax και σε όσους νοσούν "

:respect:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Στα παπαρια σου, κοίτα να αράξεις τώρα και σε κανα δυο μερες το πολυ θα είσαι πολυ καλυτερα. Πάρε και καμια βιταμίνη.
Το μόνο που να ευχεσαι είναι να σου παραμεινει η γευση και να μην τη χάσεις. Δεν πρεπει να χαθεί ΠΟΤΈ η γευση της κωλιλας και της μουνιλας από τους γευστικούς κάλυκες της γλώσσα μας, απλά να την βάζουμε σε σωστές τρυπες μωρε! Είμαστε αρκετά μεγάλοι πλεον για να κάνουμε την σωστή επιλογή στο που θα βάλουμε τη γλώσσα μας! Και παλι περαστικα! Εγώ έχω κάνει και τα τρία εμβόλια αλλά το θεωρώ θέμα χρόνου το πότε θα κολλήσω. Είναι αναπόφευκτο για όλους μας όσο και να φυλαχτούμε.
Μύστη μου, την έχω ακούσει από τον πυρετό αλλά χτυπάω βιταμίνες, μουρουνέλαιο και πρόπολη.
Πιστεύω ότι θα περάσει σε κανά πενθήμερο, γιατί και πριν ένα χρόνο που ξανακόλλησα
Covid-19 τόσο χρειάστηκε. Απώλεια γεύσης δεν έχω αυτή τη φορά.
Τα εμβόλια για μένα αποδείχθηκαν φιάσκο, λαμβανομένης υπόψιν της έκρηξης των κρουσμάτων.
Εν τω μεταξύ, η γκόμενα που με κόλλησε ήταν διπλά εμβολιασμένη...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
καταρχήν περαστικά και γρήγορα!!όταν λες έκανες ΟΝ;;;;δεν τοχω....(παντως απο οσα λεγονται θα νομιζα κολλησες απο ανναμπελ!)
ΟΝ σημαίνει one night stand. Δηλαδή, γαμήσι της μιας βραδιάς και τέλος.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Φίλε μου επικοινώνησα και μου είπε ότι έκανε rapid test το πρωί και έδειξε αρνητικο, άμα θέλουμε το πιστεύουμε βέβαια...πες μου ποιος ΄ήτανε αυτός ? επέμενε ..σιγά μην έλεγα κάτι , απλώς της είπα ότι το διάβασα ..ευτυχώς έχω καιρό να πάω...περαστικά και πάλι..
Και ο Junax να έλεγες, πάλι δεν θα καταλάβαινε γιατί συστήνομαι πάντα με πορνο-όνομα.
Φαντάσου και να περιέγραφες τι της έκανα, πάλι δεν θα έβγαζε άκρη γιατί ότι έκανε με
εμένα, της τα κάνουν ορδές φυλών και ψωλών.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Μύστη μου, την έχω ακούσει από τον πυρετό αλλά χτυπάω βιταμίνες, μουρουνέλαιο και πρόπολη.
Πιστεύω ότι θα περάσει σε κανά πενθήμερο, γιατί και πριν ένα χρόνο που ξανακόλλησα
Covid-19 τόσο χρειάστηκε. Απώλεια γεύσης δεν έχω αυτή τη φορά.
Τα εμβόλια για μένα αποδείχθηκαν φιάσκο, λαμβανομένης υπόψιν της έκρηξης των κρουσμάτων.
Εν τω μεταξύ, η γκόμενα που με κόλλησε ήταν διπλά εμβολιασμένη...
Είσαι εμβολιασμένος κ κολλησες μέχρι στιγμής 2 φορες?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Δυστυχώς μύστη μου έχω βάλει αρκετές φορές την καβλα μου πάνω από την υγεία και έχω γλυτώσει "ξωφαλτσα" από την ανεπανόρθωτη καταστροφή. Για αυτό κι ενημέρωσα για να μην πάρω κι άλλους μαζί μου.
Λοιπόν, χρόνια πολλα σε όλους κ καλή προτωχρονια!!
Μην αγχώνεσαι έτσι είμαστε όλοι..
Δυστυχώς πάντα η καβλα υπέρΠΗΔΑΕΙ την λογικη.
Πάντα λέμε θελουμε καλό κορίτσι αλλά τελικά πάμε με τις αλητισες.
Περαστικά κ από μένα σιδερένιος, στην τιμή μου μακάρι να μπορούσα να πάρω εγώ την αρρώστια σου να την περάσω κ να γίνεις καλά εσύ.
Καλα θα πάνε όλα..
εμεις τα πορνομούτρα έχουμε μια ικανότητα πεφτουμε για λίγο αλλά σηκωνομαστε πάλι δεν τα παρατάμε ποτέ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.878
Κριτικές
101
Like
47.676
Πόντοι
21.661
στην τιμή μου μακάρι να μπορούσα να πάρω εγώ την αρρώστια σου να την περάσω κ να γίνεις καλά εσύ.
Καλα θα πάνε όλα..
Watching Michael Clarke Duncan GIF
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Το καλύτερο φυσικό φάρμακο για τον κορονοϊό είναι μία φέτα ψωμί με δύο σκελίδες σκόρδο το βράδυ πριν κοιμηθείς και ένα φρεσκοστιμένο λεμόνι μέσα σε ένα ποτήρι χλιαρό νερό με άδειο στομάχι το επόμενο πρωί.

Το ότι το παγκόσμιο ρεκόρ θανάτων από κορονοϊό το έχουν οι ΗΠΑ αποδεικνύει ότι τα εμβόλια δεν προσφέρουν καμία προστασία στους εμβολιασμένους. Επίσης, όλοι οι γιατροί κάνουν τις πάπιες διότι τα εμβόλια μαζί με τα περιοριστικά μέτρα έχουν αυξήσει κατακόρυφα την πελατεία τους.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα!!! Η Ξένια απο Φυλής 105 σε ποια βάρδια δουλεύει παρακαλώ;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.878
Κριτικές
101
Like
47.676
Πόντοι
21.661
Καλησπέρα!!! Η Ξένια απο Φυλής 105 σε ποια βάρδια δουλεύει παρακαλώ;
σορρυ ρε παιχτη, αλλα την εχεις δει την ξενια ποτε, εχεις παει καθολου απο το σπιτακι ?
γιατι εδω και μια βδομαδα κανεις την ιδια ερωτηση.
μπας και σε βοηθησουμε καπως δηλαδη :think:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.242
Κριτικές
4
Like
7.242
Πόντοι
2.586
Μην γράφετε για κορωνοϊό στην ενημέρωση. Μετά πρέπει να απαντάμε για να αντικρούουμε τις ψεκ θεωρίες σας, γράφουμε σεντόνια και παραπονιούνται για τα offtopic.

Τα εμβόλια δημιουργούν αντισώματα, όπως ΟΛΑ τα εμβόλια. Πώς στο καλό θα λειτουργήσουν τα αντισώματα αν δεν κολλήσεις τον ιό;
Προφανώς και ο εμβολιασμένος κολλάει κορονωϊό και τον μεταδίδει κιόλας. Απλά έχοντας έτοιμα αντισώματα τον καταστέλει πιο γρήγορα και αποτελεσματικά.
Υπάρχουν άνθρωποι που ακόμα και με εμβόλιο δεν παράγουν αρκετά αντισώματα γιατί για χ,ψ λόγους το ανοσοποιητικό τους σύστημα είναι αδρανές (ανοσοκαταστολή πχ). Πιθανό αυτοί να καταλήξουν σοβαρά, για αυτό πεθαίνουν και εμβολιασμένοι.
Το θέμα είναι τα αντισώματα. Αυτά.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Επίσης, Καινούριο είναι αυτό το 105; εγώ μόνο το 104 (επονομαζόμενο oriental) ήξερα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.878
Κριτικές
101
Like
47.676
Πόντοι
21.661

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.878
Κριτικές
101
Like
47.676
Πόντοι
21.661
στο δεξί θυμάμαι μόνο πριν από κάτι δεκαετίες την "σκούπα"
μαλλον εχεις καιρο να πας.
το δεξι πρεπει να παιζει εδω και 2 χρονια πιστευω.
το αριστερο εγινε πολυ προσφατα, μετα το ανοιγμα της καραντινας νομιζω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom