Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 340 άτομα (28 μέλη και 312 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Ενημέρωση από το σιχαμένο Μετάξι:

Σήμερα κατέβηκα για ξεφλόκιασμα στο στόμα της Άνναμπελ
από Ιάσωνος. Δυστυχώς, επιστρέφοντας σπίτι δεν ένοιωθα καλά
και έκανα self-test. Μόλις έκανα και rapid στο φαρμακείο.
Και τα 2 είναι ΘΕΤΙΚΑ! :headbang:
Αύριο πάω σε ιδιωτικό εργαστήριο για μοριακό που λογικά θα επιβεβαιώσει
το αναπόφευκτο. Πολύ προσοχή με την κοπέλα γιατί παίζει να την κόλλησα,
αφού ανταλλάξαμε και γλωσσόφιλα.
Αυτά προς το παρόν. Θα ενημερώσω και αύριο! :hi:
Περαστικά φίλε μου.Πρέπει οπωσδήποτε να ενημερώσεις την κοπέλα , έχω τηλ. αλλά καλύτερα να το κάνεις εσύ..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.208
Κριτικές
496
Like
63.027
Πόντοι
39.662
Κατοδρομικη επσκεψη στο Μεταξουργειο για αδειασμα φλοκιών !!
Δυστυχως δεν ειχα διαβασει το πόστ του μυστη @Junax και πηγα καρφωτος και εγω στην Ανναμπελ
της εκανα mouthfuck.
Ευτυχως με την ακαποτη πιπα δεν κολλας τιποτα.
:globeos-haha:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Περαστικά τύπε! :hi:
Δύσκολες οι μέρες που έρχονται με την διασπορά του ιού οπότε καλό είναι να προσέχουμε όσο αυτό είναι εφικτό..
Προσωπικά αν και θέλω να κατέβω για τσάρκα θα βάλω την λογική και την υγεία όσων έχω πάρε δώσε πάνω απ'την καύλα και θα κάνω μια αναγκαστική offa μέχρι να καταλαγιάσει η όλη φάση...
Δυστυχώς μύστη μου έχω βάλει αρκετές φορές την καβλα μου πάνω από την υγεία και έχω γλυτώσει "ξωφαλτσα" από την ανεπανόρθωτη καταστροφή. Για αυτό κι ενημέρωσα για να μην πάρω κι άλλους μαζί μου.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Κατοδρομικη επσκεψη στο Μεταξουργειο για αδειασμα φλοκιών !!
Δυστυχως δεν ειχα διαβασει το πόστ του μυστη @Junax και πηγα καρφωτος και εγω στην Ανναμπελ
της εκανα mouthfuck.
Ευτυχως με την ακαποτη πιπα δεν κολλας τιποτα.
:globeos-haha:
Ξέχασα να γράψω ότι της έκανα και γλυφομούνι το οποίο απόλαυσε ιδιαίτερα κι έτριβε τις σαλιωμενες ρογες της. Εάν την εγλυψες κι εσύ κάνε κανένα τεστ, αν και ξέρω ότι είσαι εμβολιασμενος. Αν παίχτηκε μόνο ΑΚΑ μπουκιτσι, λογικά τη γλίτωσες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Περαστικά φίλε μου.Πρέπει οπωσδήποτε να ενημερώσεις την κοπέλα , έχω τηλ. αλλά καλύτερα να το κάνεις εσύ..
Μύστη, δεν έχω τηλέφωνο από την Ανναμπελ! Συν ότι πρέπει να κάτσω καραντίνα. Αν μπορείς στειλτης ένα μύνημα, εκτός κι αν το μάθει διαβάζοντας το φόρουμ.

Τελικά έκανα σήμερα το μοριακό και περιμένω αύριο τα αποτελέσματα. Μόλις τα μάθω θα ενημερώσω...
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Ξέρουμε αν θα κλείνουν και τα ρδελα 12 ωρα?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.242
Κριτικές
4
Like
7.242
Πόντοι
2.586
Μύστη, δεν έχω τηλέφωνο από την Ανναμπελ! Συν ότι πρέπει να κάτσω καραντίνα. Αν μπορείς στειλτης ένα μύνημα, εκτός κι αν το μάθει διαβάζοντας το φόρουμ.

Τελικά έκανα σήμερα το μοριακό και περιμένω αύριο τα αποτελέσματα. Μόλις τα μάθω θα ενημερώσω...
Περαστικά σου
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Σήμερα ξημερώματα γυρω στις 04:30 ανοιχτά αρκετά μαγαζια Φυλής και πέριξ. Να δουμε απο αύριο τι θα συμβεί.
 

angelos1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
78
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα αλάνια.. Χρόνια πολλά!
Έχετε να προτείνετε καμιά που να τον τρώει από κωλο στο μετάξι?
Μεσημεράκι λέω να πάω
Ευχαριστώ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
Ενημέρωση από το σιχαμένο Μετάξι:

Σήμερα κατέβηκα για ξεφλόκιασμα στο στόμα της Άνναμπελ
από Ιάσωνος. Δυστυχώς, επιστρέφοντας σπίτι δεν ένοιωθα καλά
και έκανα self-test. Μόλις έκανα και rapid στο φαρμακείο.
Και τα 2 είναι ΘΕΤΙΚΑ! :headbang:
Αύριο πάω σε ιδιωτικό εργαστήριο για μοριακό που λογικά θα επιβεβαιώσει
το αναπόφευκτο. Πολύ προσοχή με την κοπέλα γιατί παίζει να την κόλλησα,
αφού ανταλλάξαμε και γλωσσόφιλα.
Αυτά προς το παρόν. Θα ενημερώσω και αύριο! :hi:
Αχ ρε Junax, είσαι και εμπειρος παναθεμασε! Γλωσσοφιλα με το ουριτηριο του Μεταξιού; Το στόμα που χυνουν Πέρσες; Τεσπα.... Όταν μιλάει η καβλα η λογική σταματά, το έχουμε βιώσει όλοι εδώ μεσα λιγως πολυ....
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΑΔΕΡΦΕ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΛΑΦΡΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΟΡΝΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟΖΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΟΖΟΥΜΑ ΠΟΥ Ο ΚΟΡΔΟΝΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΡΡΩΣΗΣ ΣΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ! ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ!
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Μύστη, δεν έχω τηλέφωνο από την Ανναμπελ! Συν ότι πρέπει να κάτσω καραντίνα. Αν μπορείς στειλτης ένα μύνημα, εκτός κι αν το μάθει διαβάζοντας το φόρουμ.

Τελικά έκανα σήμερα το μοριακό και περιμένω αύριο τα αποτελέσματα. Μόλις τα μάθω θα ενημερώσω...
Περαστικά συναγωνιστή! Εύχομαι ασυμπτωματικός και σε 5 μέρες πίσω στις επάλξεις του αγοραίου έρωτα....
 

KORGAKIASS69

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΑΣ ΚΟΛΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΕΤΑΞΙ??ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Ενημέρωση από το σιχαμένο Μετάξι:

Σήμερα κατέβηκα για ξεφλόκιασμα στο στόμα της Άνναμπελ
από Ιάσωνος. Δυστυχώς, επιστρέφοντας σπίτι δεν ένοιωθα καλά
και έκανα self-test. Μόλις έκανα και rapid στο φαρμακείο.
Και τα 2 είναι ΘΕΤΙΚΑ! :headbang:
Αύριο πάω σε ιδιωτικό εργαστήριο για μοριακό που λογικά θα επιβεβαιώσει
το αναπόφευκτο. Πολύ προσοχή με την κοπέλα γιατί παίζει να την κόλλησα,
αφού ανταλλάξαμε και γλωσσόφιλα.
Αυτά προς το παρόν. Θα ενημερώσω και αύριο! :hi:
Ρε φίλε μπράβο σου που το αναφέρεις.... περαστικά σου
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Αχ ρε Junax, είσαι και εμπειρος παναθεμασε! Γλωσσοφιλα με το ουριτηριο του Μεταξιού; Το στόμα που χυνουν Πέρσες; Τεσπα.... Όταν μιλάει η καβλα η λογική σταματά, το έχουμε βιώσει όλοι εδώ μεσα λιγως πολυ....
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΑΔΕΡΦΕ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΛΑΦΡΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΟΡΝΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΩΛΟΖΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΟΖΟΥΜΑ ΠΟΥ Ο ΚΟΡΔΟΝΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΡΡΩΣΗΣ ΣΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ! ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ!
Σε ευχαριστώ Διανοούμενε! Έχεις απόλυτο δίκιο ότι γλωσσοφίλιασα τη χυσοντουλάπα.
Αλλά αυτός είμαι...
Τελικά το μοριακό βγήκε Θετικό, οπότε τον ήπιαμε :cry:.
Το βράδυ είχα πυρετό και τελικά σηκώθηκα μόνο για να απαντήσω στο τηλεφώνημα από το
εργαστήριο.
Για όσους με ρωτάνε σε π.μ. η Ανναμπελ δουλεύει στο Ιάσωνος 32 όροφο.
Και Covid με κόλλησε γκόμενα που έκανα ON πριν 4 μέρες.
Η βλαμμένη ανέβασε στα σόσιαλ θετικό σελφ τεστ :jerking: κι ούτε μου έστειλε
ένα μήνυμα να με ενημερώσει. :uglystupid:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
Σε ευχαριστώ Διανοούμενε! Έχεις απόλυτο δίκιο ότι γλωσσοφίλιασα τη χυσοντουλάπα.
Αλλά αυτός είμαι...
Τελικά το μοριακό βγήκε Θετικό, οπότε τον ήπιαμε :cry:.
Το βράδυ είχα πυρετό και τελικά σηκώθηκα μόνο για να απαντήσω στο τηλεφώνημα από το
εργαστήριο.
Για όσους με ρωτάνε σε π.μ. η Ανναμπελ δουλεύει στο Ιάσωνος 32 όροφο.
Και Covid με κόλλησε γκόμενα που έκανα ON πριν 4 μέρες.
Η βλαμμένη ανέβασε στα σόσιαλ θετικό σελφ τεστ :jerking: κι ούτε μου έστειλε
ένα μήνυμα να με ενημερώσει. :uglystupid:
Στα παπαρια σου, κοίτα να αράξεις τώρα και σε κανα δυο μερες το πολυ θα είσαι πολυ καλυτερα. Πάρε και καμια βιταμίνη.
Το μόνο που να ευχεσαι είναι να σου παραμεινει η γευση και να μην τη χάσεις. Δεν πρεπει να χαθεί ΠΟΤΈ η γευση της κωλιλας και της μουνιλας από τους γευστικούς κάλυκες της γλώσσα μας, απλά να την βάζουμε σε σωστές τρυπες μωρε! Είμαστε αρκετά μεγάλοι πλεον για να κάνουμε την σωστή επιλογή στο που θα βάλουμε τη γλώσσα μας! Και παλι περαστικα! Εγώ έχω κάνει και τα τρία εμβόλια αλλά το θεωρώ θέμα χρόνου το πότε θα κολλήσω. Είναι αναπόφευκτο για όλους μας όσο και να φυλαχτούμε.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες, χρόνια πολλά και καλά σε όλους, περαστικά και στον φίλο Junax και σε όσους νοσούν :boobies:

Σήμερα ήθελα κάτι ιδιαίτερο, μια ωραία κοπέλα κι ας προσφέρει τις απλές υπηρεσίες, αρκεί να μην είναι φόλα. Έτσι, πήγα καρφί για την Άννα την "Ταϊλανδέζα" στο Φ. 86Α, για την οποία δεν έχουν γραφτεί και οι καλύτερες κριτικές, όμως όλοι συμφωνούν ότι είναι όμορφη. Για κακή μου τύχη ήταν μια μεγαλοκοπέλα ξανθιά με γυαλιά και την κοπάνησα :badair:

Στο πίσω μέρος του μυαλού μου είχα και το νέο κινεζόσπιτο στην Αχαρνών 85, μιας κι αν δεν κάνω λάθος δεν έχω ανάλογη εμπειρία. Χτύπησα κουδούνι και μου άνοιξε μια κοντή κοπέλα, με επιπλέον κιλά, ασιατικά χαρακτηριστικά, μακριά μαλλιά και μεγάλα βυζιά :jade:, ενώ φορούσε ένα κομπινεζόν. Μιλώντας μου σε κάτι κουτσοαγγλικά, με έβαλε να καθίσω στο σαλονάκι κι εμφανίστηκαν δύο ακόμα κοπέλες, μια νεαρή φουκαριάρα πολύ αδύνατη κι άλλη μια, μπαμπάτσικη εκείνη, αμφότερες με ασιατικά χαρακτηριστικά. Τότε μου έβγαλαν ένα κομμάτι χαρτί με τα προγράμματα, τα οποία δεν θυμάμαι, αλλά το απλό ξεκινούσε από 30 ευρώ για 10 λεπτά κι έφτανε μέχρι και 120 ευρώ. Τις ευχαρίστησα και αποχώρησα κι εκείνες μου ευχήθηκαν χρόνια πολλά.

Στροφή για Φωκαίας μήπως πετύχω την Ιζαμπέλα στο 19 πάνω. Ήταν η Ιζαμπέλα, όχι μόνο την ονομάτισε η τσατσά, αλλά ακούγονταν και οι χαρακτηριστικές της φωνές από το δωμάτιο. Την Ιζαμπέλα την έχω πάρει δύο φορές κι έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος, μου ψιλοσηκώθηκε εκεί που περίμενα σκεπτόμενος ότι σήμερα θα την έπαιρνα πισωκολλητό ή αν τα κατάφερνα από κώλο, όταν στο μυαλό μου ήρθε πάλι το κινεζόσπιτο και η βυζαρού με το κομπινεζόν. Τα 4-5 λεπτά που βρισκόμουν στο σαλονάκι, με την Ιζαμπέλα να καθυστερεί, ήταν καθοριστικά.

Στο δρόμο χάλασα ένα 20άρικο για να έχω ακριβώς 30 ευρώ και ξαναχτύπησα κουδούνι, ελπίζοντας να μου ανοίξει η βυζαρού και να μπω κατευθείαν δωμάτιο. Και μάγκες, ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω ένα αγγελάκι της μακρινής Ανατολής, κοντούλι, λεπτούλι, μελαχροινό, που φορούσε κάτι σαν μπουρνούζι και τα μάτια μου γουρλώσανε :happy: Συνέχεια στην κριτική.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom