Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (6 μέλη και 106 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Α.. ως υπόγειο Φ 17 ,ο φίλος μαλλον εννοεί το υπόγειο Φ 27 ? ... < "ήρθε μαυρούλα εκεί?" .. Ωχ... το φάντασμα της Κλάρας με τη χρυσόσκονη θα αναβιώσει... :)
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Ρε μεγάλε με όλο το θάρρος αλλά πως κατάφερες και έγραψες σωστά τη λέξη έπαινος αλλά εκτέλεσες τις:μαλι,σομα, γαμιση τι να σου πω είσαι θεός
:grin: φίλε καναρίνι σου ξέφυγαν μερικά 'μαργαριτάρια' --- επανο αντι επάνω / ψιλή αντί ψηλή / φατα αντι φάτσα
και το κερασάκι στο τέλος -- μετ' έπαινο αντι μετ' επαίνων, δηλ. σύνταξη αποκλειστικά σε γενική πτώση.

Μαλλον προκειται για έναν νέο giasou in the making...:grin: αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή?..
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Είδα χθες μια Ναταλι μιλφ, ξανθια, κοντο μαλλι και τατουαζ πανω απο κωλο στο Φυλης 59 πανω όροφο οχι κατω. Λέει τιποτα μεσα? Την ξερει κανεις?
αν είναι η ίδια που ήταν παλιά στο υπόγειο Φωκαίας 27 ή απέναντι στο Φωκαίας 24 υπάρχουν κριτικές. Είχα περάσει παλαιότερα, έκανε καλή πίπα, στο σεξ μέτρια γενικά.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Πόσοι μήνες ή χρόνια λέτε να πρέπει να περάσουν για να επανέλθουν τα μπουρδέλα στα προ πανδημίας επίπεδα;

Προσωπικά όπως έχω ξανά γράψει θεωρώ πως ΔΕΝ φαίνεται φως στο άμεσο κοντινό μέλλον δυστυχώς....
Ήδη πρίν καν επικρατήσει η όλη αυτή κατάσταση με την πανδημία που ταλανίζει τον πλανήτη εδώ και 2.5 έτη.. δηλ. 2016/2018 είχε αρχίσει να βρωμάει η όλη φάση πως κάτι δεν πάει καλά με τους οίκους.... ήρθε και έδεσε το γλυκό με την κορώνα !
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046
Ρε μάγκες χθες απογευμα περασα μια βόλτα Ιασονως. Τσεκαρα μετά από καιρό την Αναμπελα και διαπίστωσα τρομακτική διαφορά! Έφτιαξε τα δόντια της, φορουσε απίστευτα εσώρουχα και είχε φτιάξει τα μαλλιά της πολυ εντυπωσιακά. Με λίγα λόγια έχει γίνει τρελή μουνάρα για τα δεδομένα του Μεταξιού. Αλλά ρε πουστη μου όταν ανακοινώνει σε όλες τις φυλές του Φαραώ που περνανε και γαμάνε στην περιοχη τελειωτικό στο στόμα πως να ενδώσεις; Θα την ακουμπάς και θα φοβάσαι μη σου κολλησει τίποτα.... Καλημέρα κυριοι!
..... κι εχει κι ένα κορμάκι μπιμπελό... Αν δεν ημουν στην ηλικία που ειμαι θα της τα έδινα κι εγώ στο στόμα αλλά ευτυχώς που σκέφτομαι με το πανω κεφάλι πλεον.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
:grin: φίλε καναρίνι σου ξέφυγαν μερικά 'μαργαριτάρια' --- επανο αντι επάνω / ψιλή αντί ψηλή / φατα αντι φάτσα
και το κερασάκι στο τέλος -- μετ' έπαινο αντι μετ' επαίνων, δηλ. σύνταξη αποκλειστικά σε γενική πτώση.

Μαλλον προκειται για έναν νέο giasou in the making...:grin: αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή?..

Ο "γεια σου"ήταν μοναδικός..δεν αντιγράφεται ούτε ξανά παράγεται ίδιος...ναι καλά όπου είναι.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Επί του πιεστηρίου.......
Το Πιπίνου 118 περνάει κι αυτό στην ιστορία......
Ανακαινίζεται μέν, αλλά θα γίνει όπως το Αριστομένους 72, δηλαδή ένας είδος ξενοδοχέιου όπως μου ΄πανε εκεί οι εργάτες.
Ηδη έχουν ξηλωθεί τα πάντα ΄κεί μέσα.
airbnbάδικο. Ρίσκο κατά τη γνώμη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Τσεκαρα μετά από καιρό την Αναμπελα και διαπίστωσα τρομακτική διαφορά! Έφτιαξε τα δόντια της, φορουσε απίστευτα εσώρουχα

είχε φτιάξει τα μαλλιά της πολυ εντυπωσιακά.
Είπα κι εγώ! Τρελός είμαι; Την είδα εχθές σε δρόμο κοντά στο κέντρο.
Ήμουν σίγουρος ότι ήταν αυτή αλλά λέω πώς και δεν έχει αναφερθεί αυτή η αλλαγή; Ήμουν κάπως μπερδεμένος.

Εμφανής αλλαγή.
Ξανθό μαλλί και πολύ καλή δουλειά.
Και ωραία ντυμένη, κρατώντας τσάντες από ψώνια.
Γεια σου ρε Άναμπελ
Να είσαι καλά, να τρως ψωλές και να κάνεις ό,τι ποθείς με το χαρτί που βγάζεις. :rockon:
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
:grin: φίλε καναρίνι σου ξέφυγαν μερικά 'μαργαριτάρια' --- επανο αντι επάνω / ψιλή αντί ψηλή / φατα αντι φάτσα
και το κερασάκι στο τέλος -- μετ' έπαινο αντι μετ' επαίνων, δηλ. σύνταξη αποκλειστικά σε γενική πτώση.

Μαλλον προκειται για έναν νέο giasou in the making...:grin: αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή?..
Τα είδα κι αυτά συνοδοιπορε αλλά είπα να γράψω αυτά μου βγάζανε ματι τουλάχιστον και σε αποφοιτους πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Αντρική τσάρκα σήμερα υπό πολύ βροχή,κατέβηκα για δύο κοπέλες που συζητιούνται εδώ.Πρωτη κατάθεση στη Ναταλί την καινούργια με το κοντό μαλλί στο Ιάσωνος 44 αυτό με τα σκαλάκια,φυλή γυναίκα κάπου 40 ετών,2αρι βυζί λίγο πεσμένο λόγο ηλικιας,πόδια μακρυά και πεταχτο-μαλακηο στην αφή κωλαρακι.Στο δωμάτιο φαίνεται ότι η κοπέλα δεν το έχει ξανά κάνει το επάγγελμα από την πίπα,γκομενικα τον έβαζε στο στόμα απαλά και αργά,τίποτα το ιδιαίτερο.Στο κρεβάτι όμως πολύ καλή,τον τρώει καλά χωρίς ξινηλες,επιζητά την ερωτική επαφή,gfe φουλ.Θα ξανά τιμηθεί σίγουρα,απόδοση 9/10 ομορφιά 7/10 (για Μεταξουργείο εμφάνιση είναι 9/10).
Μετά πήγα Φωκαιας για την Ισαβέλλα ποδεν είχα πάρει,σήμερα δεν δούλευε στο 17 αλλά στο 19.
Πολύ ψυλη με όμορφη φάτσα και κάπως ατσουμπαλο σώμα.Στον σωματότυπο και στην συμπεριφορά θυμίζει έντονα την Άννυ την πορνοστάρ.Μετρια όλα μέσα στο δωμάτιο,πιπα-γαμησι της σειράς.Η κοπέλα χωρίς καμία διάθεση να την κοροϊδέψω πρέπει να έχει κάποιο θέμα,αν τακτά διαστήματα βγάζει κάτι περίεργες κραυγές,δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει αλλά η φαση ήταν λίγο τρομακτική.
Δεν νομίζω να αξίζει για δοκιμή,από εμενα είναι όχι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.289
Πόντοι
7.046
Αντρική τσάρκα σήμερα υπό πολύ βροχή,κατέβηκα για δύο κοπέλες που συζητιούνται εδώ.Πρωτη κατάθεση στη Ναταλί την καινούργια με το κοντό μαλλί στο Ιάσωνος 44 αυτό με τα σκαλάκια,φυλή γυναίκα κάπου 40 ετών,2αρι βυζί λίγο πεσμένο λόγο ηλικιας,πόδια μακρυά και πεταχτο-μαλακηο στην αφή κωλαρακι.Στο δωμάτιο φαίνεται ότι η κοπέλα δεν το έχει ξανά κάνει το επάγγελμα από την πίπα,γκομενικα τον έβαζε στο στόμα απαλά και αργά,τίποτα το ιδιαίτερο.Στο κρεβάτι όμως πολύ καλή,τον τρώει καλά χωρίς ξινηλες,επιζητά την ερωτική επαφή,gfe φουλ.Θα ξανά τιμηθεί σίγουρα,απόδοση 9/10 ομορφιά 7/10 (για Μεταξουργείο εμφάνιση είναι 9/10).
Μετά πήγα Φωκαιας για την Ισαβέλλα ποδεν είχα πάρει,σήμερα δεν δούλευε στο 17 αλλά στο 19.
Πολύ ψυλη με όμορφη φάτσα και κάπως ατσουμπαλο σώμα.Στον σωματότυπο και στην συμπεριφορά θυμίζει έντονα την Άννυ την πορνοστάρ.Μετρια όλα μέσα στο δωμάτιο,πιπα-γαμησι της σειράς.Η κοπέλα χωρίς καμία διάθεση να την κοροϊδέψω πρέπει να έχει κάποιο θέμα,αν τακτά διαστήματα βγάζει κάτι περίεργες κραυγές,δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει αλλά η φαση ήταν λίγο τρομακτική.
Δεν νομίζω να αξίζει για δοκιμή,από εμενα είναι όχι.
Ισχύει με τις κραυγές, πολυ ντεκαβλέ!
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Είμαι αρκετά καιρό ανενεργός από το σπορ, πριν την πρώτη καραντίνα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ακόμα η Σόνια. Η μελαχρινή με το μακρύ μαλλί Ρουμάνα. Πιτσιρικά ψηλή με πολύ ωραίο σώμα. Για μένα ήταν τοπ. Στην τελευταία Βόλτα που έκανα δεν την βρήκα κάπου και γενικά είδα πολύ χειρότερες από προ καραντίνας, οπότε δεν πήγα με καμία. Οποιαδήποτε πληροφορία θα εκτιμηθεί είτε σε πμ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Παίδες καλησπέρα. Είμαι αρκετά καιρό ανενεργός από το σπορ, πριν την πρώτη καραντίνα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ακόμα η Σόνια. Η μελαχρινή με το μακρύ μαλλί Ρουμάνα. Πιτσιρικά ψηλή με πολύ ωραίο σώμα. Για μένα ήταν τοπ. Στην τελευταία Βόλτα που έκανα δεν την βρήκα κάπου και γενικά είδα πολύ χειρότερες από προ καραντίνας, οπότε δεν πήγα με καμία. Οποιαδήποτε πληροφορία θα εκτιμηθεί είτε σε πμ.
εχω καιρο να τη δω
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Παίδες καλησπέρα. Είμαι αρκετά καιρό ανενεργός από το σπορ, πριν την πρώτη καραντίνα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ακόμα η Σόνια. Η μελαχρινή με το μακρύ μαλλί Ρουμάνα. Πιτσιρικά ψηλή με πολύ ωραίο σώμα. Για μένα ήταν τοπ. Στην τελευταία Βόλτα που έκανα δεν την βρήκα κάπου και γενικά είδα πολύ χειρότερες από προ καραντίνας, οπότε δεν πήγα με καμία. Οποιαδήποτε πληροφορία θα εκτιμηθεί είτε σε πμ.
Δυστυχώς έχει φύγει από την Ελλάδα.
Από όσα έχουν γραφτεί, απίθανο να επιστρέψει.
Και για μένα τοπ...
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
420
Κριτικές
165
Like
8.927
Πόντοι
23.733
Ιάσονος 32 ευθεία στο βάθος.
Όνομα κοπέλας Λάουρα.
Καλό σομα μακριά μαύρο μαλλί και τατουάζ,γκαβλακι.
Ξεπεταγε ένα Πακιστανό στο τριλεπτο.
Μπενω μέσα και ενός έβγαζα το παντελόνι μπαίνει μέσα με φόρα κόντεψε να με ρίξει κάτω.αραζει αράζω και γω αρχίζει μια γρήγορη και ανχοτικη πίπα με νεύρο και μετά από ένα λεπτό λέει άντε τι έχεις.τιποτα λέω απλά δεν είμαι Πακιστανό.
Δέκα ευρώ δέκα λεπτά Μόρο μου σινεχισε.δεκα λεπτά πίπα λέει δεν γίνεται.πεχτον μου τότε.αρχιζει νευρικά.σιγα θα μου χαλάσεις το εργαλείο.παιχτον μόνο σου μου λέει.
Δεν πληρώνω δέκα ευρώ για να τον παίξω μόνος μου.σινεχισαι λέω.
Σινεχισαι πίπα υποτακτική οπός Μ αρέσει.μετα τη στήνω στα τέσσερα και αρχίζω να πρεσαρω.
Σορυ Μορό μου τόση ώρα θα είχες ξεπεράσει δύο Πακιστανούς.
Γέλασε μπορώ να πω αρχισαι να γουστάρει κιόλας.
Μετά το γαμιση αποπερατοθικαι κανονικά.
Είσαι καλουλα λέω μην γίνεσαι κακιά δεν πρέπει.
Εγκρινω.αρκει να είσαι σταρχιδιστης και όχι αγαπούλας.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.808
Πόντοι
736
Ιωαννίνων 3 εισογειο Λίλη καινουργια... Φολαρα ξεκινάει με όχι το ένα όχι το άλλο όχι το παρά αλλο μόλις έκλαψα ένα 20ρικο
ΦΙλε μου,
Ηλικια?
Κοντη Ψηλη?
Φυσικα,φτιαχτα?
Επισης δεν εχεις προσβαση για pm..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ΦΙλε μου,
Ηλικια?
Κοντη Ψηλη?
Φυσικα,φτιαχτα?
Επισης δεν εχεις προσβαση για pm..
ελα φιλε καλησπέρα...οχι απο τι βλέπω μια χαρα το εχω ανοιχτο. κοντουλα ειναι,γυρω στα 40 (ισως και λιγο παραπάνω) με φυσικό βυζι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom