Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 109 άτομα (4 μέλη και 105 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.239
Πόντοι
2.586
Ξέρει κανείς στον βόρειο μπουρδελοκοσμο εάν παίζει καμιά νταρνανοπαχουλη με εξειδίκευση στα στοματικά έργα
Διότι έχω να κατέβω λίγο καιρό και δεν έχω δει τι παίζει
Δεν έχω πάρει αλλά γράφουν για Διδυμου 27 Αλιόνα/Τάνια/Βικτώρια συνήθως.

 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21

Kinkey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
16
Like
531
Πόντοι
291
Ρε τσακάλια , φωτο από κορίτσια που δουλεύουν σε οίκους που μπορώ να βρω? Καλησπερα
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλημέρα παιδιά,το καλύτερο πουτανακι για να αδειάσω το υγρό μου μετα απο δουλειά ξέρετε;για φυλής ενδιαφέρομαι,θα της ρίξω τόση Πουτσα που θα πάρει ρεπο αυριο..την Τζούλια που ανέφερε ο συνάδερφος την έχω γαμησει,ήμαστε γνωστοί πια και την νιώθω σαν κοπέλα μου.μπορει να φορέσω τα γαντακια μου και να παω για εξέταση σήμερα αλλά πριν θελω να έχω χύσει άγρια ώστε να δωσω 2 μπλε να την κάνω αγκαλίτσες και μουνοσκόπισεις?.Την Αννα Τήν κου που λέτε την γνωρίζω και εκείνη πολυ καλα,σήμερα θα παω στο υπόγειο της να μιλήσω με την Τράτσα αν Μπορεί να με βοηθήσει για το πως να νοικιασω μπουρδελακι εκει μόλις γυρίσω απο Διακοπές το καλοκαίρι,αν κάποιος συνάδερφος θέλει να με διαφωτίσει ας μου πει.
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Ρε τσακάλια , φωτο από κορίτσια που δουλεύουν σε οίκους που μπορώ να βρω? Καλησπερα
Δύσκολο να βρεις μεγάλε βάλε την φαντασία σου να δουλέψει μέσο τον κριτικών και τον πορνορεπορτάζ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kinkey
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Τι είναι ο βόρειος μπουρδελο κόσμος;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ξέρει κανείς στον βόρειο μπουρδελοκοσμο εάν παίζει καμιά νταρνανοπαχουλη με εξειδίκευση στα στοματικά έργα
Διότι έχω να κατέβω λίγο καιρό και δεν έχω δει τι παίζει

Πάολα από Κολωνού 53..αλλά δε ξέρω αν έχει επιστρέψει...επίσης Μπιουτυ στα Φ65 υπέροχο τσιμπούκι..αλλά και Λαρίσα στο βέργας 3.εξπέρ και οι τρεις στο κλαρίνο.
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Πάολα από Κολωνού 53..αλλά δε ξέρω αν έχει επιστρέψει...επίσης Μπιουτυ στα Φ65 υπέροχο τσιμπούκι..αλλά και Λαρίσα στο βέργας 3.εξπέρ και οι τρεις στο κλαρίνο.
Σε ποια βάρδια μπορώ να βρω την Πάολα ?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Σε ποια βάρδια μπορώ να βρω την Πάολα ?

Συνήθως δούλευε διπλοβάρδια... αλλά ΔΕΝ ξέρω αν έχει επιστρέψει ακομα..σε ερώτηση μου μια φορά πριν λίγο καιρό που βρέθηκα εκεί μου είπε η υπηρεσία ότι τη περιμένουν να επιστρέψει...πάντως είναι value for money η συγκεκριμένη.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επίσης η Αλινα στο Δ16 είναι πολύ καλή..δε κάνει ακαποτο τσιμπούκι..αλλά παίζει να έχει τη καλύτερη υπερκωλαρα στα 4 που παίζει εκεί έξω.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα, πριν 2 μέρες πέρασα με Τάνια από Διδυμου 27,για να δοκιμάσω το καινούριο μιλφονι που έγραψαν κάτι συναγωνιστές.Η γνώμη μου είναι ότι δεν είναι για δεύτερη φορά, δε το έκλαψα το 20 αλλά δε είναι όπως οι άλλες κορασίδες του οίκου, απλή πίπα και το μόνο ατού της είναι οι βυζάρες της (για τους βυζολαγνους).
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα, πριν 2 μέρες πέρασα με Τάνια από Διδυμου 27,για να δοκιμάσω το καινούριο μιλφονι που έγραψαν κάτι συναγωνιστές.Η γνώμη μου είναι ότι δεν είναι για δεύτερη φορά, δε το έκλαψα το 20 αλλά δε είναι όπως οι άλλες κορασίδες του οίκου, απλή πίπα και το μόνο ατού της είναι οι βυζάρες της (για τους βυζολαγνους).

Ναι όντως πολύ ντόρος..δεν είναι και τίποτα φοβερό αυτή..αλλά δεν είναι καινούρια..έχει τα χρονάκια της εκεί...όπως επίσης έχει δουλέψει Αλκαμένους 113 ως Τατιάνα αλλά και διδύμου 16.... τίποτα φοβερό..ένα άδειασμα μόνο.
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Συνήθως δούλευε διπλοβάρδια... αλλά ΔΕΝ ξέρω αν έχει επιστρέψει ακομα..σε ερώτηση μου μια φορά πριν λίγο καιρό που βρέθηκα εκεί μου είπε η υπηρεσία ότι τη περιμένουν να επιστρέψει...πάντως είναι value for money η συγκεκριμένη.
Επίσης μιας και βλέπω Κλεόβουλε έχεις μπει σε Βάσια Βέργας 7 όπως και εγώ έχεις μάθει τίποτα εάν έχει επιστρέψει?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επίσης μιας και βλέπω Κλεόβουλε έχεις μπει σε Βάσια Βέργας 7 όπως και εγώ έχεις μάθει τίποτα εάν έχει επιστρέψει?

Όχι.. έχω καιρό να περάσω από το 7..αν και συνήθως βράδυ δούλευε η Βάσια... αλλά και απογεύματα κολλητά μαζί...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς στον βόρειο μπουρδελοκοσμο εάν παίζει καμιά νταρνανοπαχουλη με εξειδίκευση στα στοματικά έργα
Διότι έχω να κατέβω λίγο καιρό και δεν έχω δει τι παίζει
διδυμου παρε σβαρνα ολα τα φωτακια ειναι ολες οι χοντρο-μιλφαρες
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Σού ξαναλέω έχεις υποτιμήσει την σοβαρότητα της κατάστασης. Δεν πήγα έτσι απλά στο γιατρό και μού έγραψε τα φαρμακάκια μου. Έχει σωθεί η ζωή μου από την αγωγή καθώς και άλλες ζωές γύρω μου.
Τώρα το καλοκαίρι το καλύτερο ψυχοφάρμακο χωρίς παρενέργειες είναι το πολύωρο κολύμπι σε ήρεμη θάλασσα!

Δοκίμασέ το και θα με θυμηθείς!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom