Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (19 μέλη και 214 επισκέπτες)

Ektelestis137

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2020
Μηνύματα
37
Like
142
Πόντοι
0
Αδελφέ ποια είναι η καυλα που ακούγεται στο βιντεο και που τη βρισκουμε;
Alexandra Μ.Αλεξ 28 σε αυτό με την κουρτίνα...
Πολύ ξεκωλιαρα κ τον ρουφάει καλά..
Τα δόντια της όμως χάλια..
Μην αρπάξουμε κ τίποτα...
Το χαλασμένο δόντι το φοβάμαι..
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
728
Πόντοι
361
Να περάσεις μέσα και θα σου κάνει..ποτέ δεν ανακοινώνεται ελεύθερο από αυτή τη τσατσά.αστη να λεει..να πας ξυρισμένος και καθαρός και θα το απολαύσεις.
Φίλε είσαι τιτανομέγιστος, πουτσαράς, μερακλής και χίλια ευχαριστώ. Είναι όλα όπως ακριβώς τα είχες πει και καλύτερα! 11/10 Πήρα και τηλέφωνο να πηγαίνω εκεί καταδρομικά και μόνο. ????‍♂️?‍♂️?‍♂️
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.435
Πόντοι
45.465
τώρα live σε όσα είναι ανοιχτά (ότι δε γράφω κλειστό)

Φυλής 71α Μαίρη μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι και Έλλη μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και Χριστίνα μελαχρινή παχουλη με 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι και Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Λάουρα ,ξανθιά με κανονικό σώμα ωραία πεταχτη κωλαρα 2αρι βυζι

Φιλιππιδου 11α Συλβια καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Αλινα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω Εβελίνα ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα σώμα με πιασιματάκια2.5άρι βυζί , με ελέυθερό στοματικό τελειωτικό στα βυζιά και
Αννα ξανθιά πολύ χοντρή 2.5άρι σύν βυζί ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .

Φυλής 66δ Μπιουτη μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια κλασσικά μαυρισμένη , σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 κλειστό Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17α Τζένη μελαχρινή μελαμψη ψιλολιγνη με μακρύ μαλλί, 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Ελένη καστανή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Τζέσικα καστανοξανθη με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα με μαύρα/ξανθιά μαλλιά , κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σωμα .

Φωκαιας 27α Αννα Κου , μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι συν βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ντιαννα το κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό

Φωκαιας 24 Τζούλια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, πολύ κοντή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι,πιρσινγκ στον αφαλό απλό πρόγραμμα. Τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική,απλα για κάποιους που μπορεί να τους αρέσει λόγω ωραίου πετιτ κορμιού και μικρής ηλικίας (20)αποστειρωμενο πρόγραμμα...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ρε μεγάλε άκου σε με λίγο όλα αυτά που λες είναι αντιμέτωπισημα αν θέλεις εσύ θέλεις να βρεις ψυχική ηρεμία και γαλήνη δεν είναι γαληνεμενο το σώμα σου το μυαλό και φαινετε ότι παίρνεις ψυχοτικο φάρμακο χάπια η ότι συνταγές και να παίρνεις είναι σχεδιασμένες ώστε να σε κάνουν να ζεις με αυτές να έχεις ένα υποσυνείδητο στο μυαλό σου ότι εσύ δεν μπορείς χωρίς αυτό και το υποσυνείδητο βαράει στο συνειδητό και έτσι υπάρχουν οι αντιδράσεις οι αντίστοιχες

Δεν το εννοούσα που λέει ο λόγος καλύτερα απτό να πίνει ψυχοφαρμακα να πάει να πιει κοκες
Σού ξαναλέω έχεις υποτιμήσει την σοβαρότητα της κατάστασης. Δεν πήγα έτσι απλά στο γιατρό και μού έγραψε τα φαρμακάκια μου. Έχει σωθεί η ζωή μου από την αγωγή καθώς και άλλες ζωές γύρω μου.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ρε μεγάλε άκου σε με λίγο όλα αυτά που λες είναι αντιμέτωπισημα αν θέλεις εσύ θέλεις να βρεις ψυχική ηρεμία και γαλήνη δεν είναι γαληνεμενο το σώμα σου το μυαλό και φαινετε ότι παίρνεις ψυχοτικο φάρμακο χάπια η ότι συνταγές και να παίρνεις είναι σχεδιασμένες ώστε να σε κάνουν να ζεις με αυτές να έχεις ένα υποσυνείδητο στο μυαλό σου ότι εσύ δεν μπορείς χωρίς αυτό και το υποσυνείδητο βαράει στο συνειδητό και έτσι υπάρχουν οι αντιδράσεις οι αντίστοιχες

Δεν το εννοούσα που λέει ο λόγος καλύτερα απτό να πίνει ψυχοφαρμακα να πάει να πιει κοκες
Τα μπουρδέλα είναι μέρος της ψυχοθεραπείας μου. Φτιάχνω πλαστές εικονικές σχέσεις με τιε κοπέλες για να κουβαλάω στον γυρισμό μου στο σπίτι κάτι λίγο πιο φωτεινό από τους μέχρι τώρα Κάτω κόσμους όπου περιπλανιόμουν
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Είμαι αρκετά καλά όντως πλέον. Μιλιέμαι , επικοινωνώ έστω γραπτά και σταδιακά μειώνουμε τη δόση του φαρμάκου με τον ψυχίατρο. Αλλά υπάρχει μεγάλη διαδρομή ακόμα να διανύσω. Φυσικά παίζει ρόλο και το D.N.A. Δεν θέλω ποτέ να γίνω κανονικός άνθρωπος , θέλω να ζω στην κοσμάρα μου και θεωρώ ότι πάνω κάτω τώρα στο παρόν έχω βρει τη χρυσή τομή.
Σεβαστο ρε μεγάλε εάν την βρίσκεις καλά έτσι κομπλέ απλώς πάντα υπάρχει κάτι καλύτερο απτό καλό και καλό είναι να ανοίγεις τους ορίζοντες να αφήνεις να μπαίνουν καινούργιες εμπειρίες να τις φιλτράρεις μην φοβάσαι το καινούργειο και το άγνωστο
 

Ektelestis137

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2020
Μηνύματα
37
Like
142
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα Μ.Αλεξανδρου 28
Ακαποτο κ γαμιέται καλά όπως ακούτε
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Μια Κωνσταντίνα milf καστανόξανθη με τατουάζ στο μπούτι που είναι τελευταία στο Αγκύρας 12Α που την έχουμε ξαναδεί μήστες μου, σπάω το κεφάλι μου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.239
Πόντοι
2.586
Σεβαστο ρε μεγάλε εάν την βρίσκεις καλά έτσι κομπλέ απλώς πάντα υπάρχει κάτι καλύτερο απτό καλό και καλό είναι να ανοίγεις τους ορίζοντες να αφήνεις να μπαίνουν καινούργιες εμπειρίες να τις φιλτράρεις μην φοβάσαι το καινούργειο και το άγνωστο
Εσύ μπαρίστα δεν έλεγες ότι είσαι;
Τώρα λες του άλλου πως τα φάρμακα που παίρνει τον κάνουν ψυχωτικό;
Επίσης χαζός δεν είναι ξέρει ότι υπάρχει καλύτερο, αν ήξερες από στοιχειώδη λειτουργία του ψυχισμού θα γνώριζες πως αυτά γίνονται βήμα βήμα.
Από την στιγμή που έχει επίγνωση της κατάστασης και προσπαθεί να βελτιωθεί είναι σε καλό δρόμο.

Τί είστε εσείς που νομίζετε πως μπορείτε να δίνετε και συμβουλές;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά καμία καλή πρόταση για πιπίνι στο μετάξι πρωινή βάρδια γιατί δουκευω εκεί κοντά και θέλω να πάω να φύγουν τα ανχη αε λίγο ,,δεν με νοιάζουν οι υπηρεσίες απλά να είναι μικρό και ψιλο ωραίο
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Στο Φωκαιας 17 επανω η μελαχρινη που δουλευει με την Αννα δινει και αυτη κουλουρι ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Μάλλον πρέπει να γίνει θρεντ με ημερήσια ενημέρωση μπουρδέλα μεταξιού και μπουρδέλα Βορείου μπουρδελοκοσμου να διαχωριστούνε
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς στον βόρειο μπουρδελοκοσμο εάν παίζει καμιά νταρνανοπαχουλη με εξειδίκευση στα στοματικά έργα
Διότι έχω να κατέβω λίγο καιρό και δεν έχω δει τι παίζει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom