Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (29 μέλη και 334 επισκέπτες)

Nikos Perdikaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Περασε κανεις με την aurora απο φυλης 54 μετα το ανοιγμα να εχουμε ενα feedback με τι ορέξεις γύρισε?
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Ωπ πιάσαμε στόρι. Μιλάμε για έρωτα έτσι.
Ένας θεωρητικός του μπου, ο Πίκερ, ειδικευόμενος στην ψυχολογία των διαφυλικών σχέσεων και της κοινωνικής φιλοσοφίας, έγραψε κάποτε:
"Δεν είναι ορθός ο διαχωρισμός σε γκόμενες και πουτάνες. Γυναίκες είναι όλες. Και στην τελική, οι πουτάνες, γκόμενές μας είναι και αυτές."

Πίκερ, 2021 μ.Χ.

:hi:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ένας θεωρητικός του μπου, ο Πίκερ, ειδικευόμενος στην ψυχολογία των διαφυλικών σχέσεων και της κοινωνικής φιλοσοφίας, έγραψε κάποτε:
"Δεν είναι ορθός ο διαχωρισμός σε γκόμενες και πουτάνες. Γυναίκες είναι όλες. Και στην τελική, οι πουτάνες, γκόμενές μας είναι και αυτές."

Πίκερ, 2021 μ.Χ.

:hi:
Υπάρχει και η άλλη άποψη:

''Δεν είναι ορθός ο διαχωρισμός σε γκόμενες και πουτάνες. Πουτάνες γυναίκες είναι όλες. Και στην τελική. οι γκόμενές μας πουτάνες είναι και αυτές''.

Wolfman, 2021 μ.Χ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
σε μια μικρή βόλτα Φυλής έχω να πω πως η Φωκαίας άνοιξε και άλλο σε σπιτάκια! Τώρα Φωκαίας γωνία είναι μια "Κατερίνα" φουλ σέρβις, Φωκαίας 19 η Κατερίνα η "ψηλή.
επίσης θέλω αν ξέρετε...
1) Εβελίνα Φυλής 59 τον τρώει καλά από κώλο? Αξίζει?
2) Μια Αννα Κου Φωκαίας 17β ΟΡΟΦΟΣ που την λέτε (πολύ καλή εμφανισιακά σήμερα) κώλο δίνει καλά ή είναι μα και μου?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ένας θεωρητικός του μπου, ο Πίκερ, ειδικευόμενος στην ψυχολογία των διαφυλικών σχέσεων και της κοινωνικής φιλοσοφίας, έγραψε κάποτε:
"Δεν είναι ορθός ο διαχωρισμός σε γκόμενες και πουτάνες. Γυναίκες είναι όλες. Και στην τελική, οι πουτάνες, γκόμενές μας είναι και αυτές."

Πίκερ, 2021 μ.Χ.

:hi:
Θα εκραγω και θα γεμίσω την Ελλάδα με ραδιενεργά πουτανακια ώστε να κάψουν εγκεφαλικά κύτταρα οι μύστες στο μπου.

Τσέρνομπιλ 25/04/1986 Μ. Χ. Ουκραίνα
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
469
Κριτικές
24
Like
1.336
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω η Μαρίνα από Λευκορωσία η 40αρα που εργαζόταν στο dreamplace Θεσσαλίας και στο delight 7 και στο Ηλία Ηλιού 82 εργάζεται σε κάποιο ιδρυμα στο Μεταξουργείο? Γιατί θα με ενδιέφερε να την επισκεφτώ ξανά.
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Ειμαι περίεργος για την κριτική σου για το στραπονάρισμα. Κατα πάσα πιθανότητα αγαπούλη εκεί που τον έχωνες είχα χύσει ακάποτα και τζαμπέ. Εκεί που φίλαγες ρούφαγε τα χύσια μου. Άρα υπάρχουν πολλές πιθανότητες εσύ να έφαγες αποφάγια.

Επιπλέον θελω να σε φέρω στην πραγματικότητα διότι όλες τον έχουν φάει άπειρες φορες πριν πας εσύ και έχουν και νταβά - άντρα. Άρα έχεις φάει δύο φορές αποφάγια τουλάχιστον απο μία φορά απο όλους εδω μέσα.

Μπούλη και ακοινώνητε. Αποφάγια απο τις πουτάνες. Εγω δεν σε λυπάμαι γιατί παίρνεις αυτό που σου αξίζει και μου ξανααπευθυνθείς διότι δεν είσαι σοβαρός.

Που/ποια γαμούσες «ΤΖΑΜΠΕ»; Θέλω να πω είναι υπαρκτό πρόσωπο;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
σε μια μικρή βόλτα Φυλής έχω να πω πως η Φωκαίας άνοιξε και άλλο σε σπιτάκια! Τώρα Φωκαίας γωνία είναι μια "Κατερίνα" φουλ σέρβις, Φωκαίας 19 η Κατερίνα η "ψηλή.
επίσης θέλω αν ξέρετε...
1) Εβελίνα Φυλής 59 τον τρώει καλά από κώλο? Αξίζει?
2) Μια Αννα Κου Φωκαίας 17β ΟΡΟΦΟΣ που την λέτε (πολύ καλή εμφανισιακά σήμερα) κώλο δίνει καλά ή είναι μα και μου?
Μυστη για την Εβελινα και Αννα Φ59 εχθες που περασα το εχουν κοψει το μπρωκτικο απο το προγραμμα τους οπως και το τελειωτικο στο στομα , ρωτησα αν το πρωκτικο θα ειναι προσωρινο και μου ειπαν οχι .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.640
Πόντοι
45.465
στον ίδιο οίκο δουλεύει πρωινή βάρδια μια Σόνια που μου είπαν ότι δεν είναι η γνωστή Σόνια η Αλβανίδα που δούλευε απογευματινή βάρδια προ covid εποχές.
Ισχύει τελικά αυτό???
Η Σονια που δούλευε πρωί είναι η μιλφ Σονια/Εύα καστανή ψηλή με νταρντανε σώμα και 3.5αρια συν βυζια, χρόνια στη πιάτσα έχει περάσει από Φυλής 92,66δ, Αλκιβιάδου 16β,Βεργας 6,Διδύμου 18 υπόγειο Διδύμου 20 ισόγειο κλπ
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Δε ξερω αν το έχει γράψει και κάνας άλλος.... αλλά στο Διδυμου 27 παίζει μπάλα η Φωτεινή και η διδύμου απέκτησε το Φως της ....

Είναι το μιλφ με το ομορφότερο μοντελέ σωμα και εννοείται την τίμησα.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Η Σονια που δούλευε πρωί είναι η μιλφ Σονια/Εύα καστανή ψηλή με νταρντανε σώμα και 3.5αρια συν βυζια, χρόνια στη πιάτσα έχει περάσει από Φυλής 92,66δ, Αλκιβιάδου 16β,Βεργας 6,Διδύμου 18 υπόγειο Διδύμου 20 ισόγειο κλπ
Καλα εισαι θεουλης κυριε σμυρνη..?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.640
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α κλειστό

Φυλής 54β Αλεξάνδρα που επέστρεψε μετά από το πέρασμα της από το Μεταξουργειο και τηλεφωνικά ραντεβού, μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 & 56 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια καστανοξανθη λεπτή ψηλή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ραμονα με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ με ωραία μάτια, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα ξανθιά πολύ χοντρή 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα κωλαρα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Μπιουτη μαυρουλα πολύ χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86α Λάουρα ,ξανθιά με κανονικό σώμα ωραία πεταχτη κωλαρα 2αρι βυζι και Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β κλειστό

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α, 69β, 71, 71α κλειστά.

αυτά προς το παρόν, πάω μια επίσκεψη σε ένα δύο ελαιοτριβεία εδώ κοντά και αργότερα ενημέρωση από 2η βάρδια Φωκαιας, Διδύμου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.640
Πόντοι
45.465
Δε ξερω αν το έχει γράψει και κάνας άλλος.... αλλά στο Διδυμου 27 παίζει μπάλα η Φωτεινή και η διδύμου απέκτησε το Φως της ....

Είναι το μιλφ με το ομορφότερο μοντελέ σωμα και εννοείται την τίμησα.
γνωστή η Φωτεινή μακάρι η ομορφιά της να ήταν εφάμιλλη των υπηρεσιών της... Οκ καλή, όχι τόσο καλή όταν δούλεψε Ιουλιανού 71 και έχει να ανταγωνισθεί "ιερά τέρατα" υπηρεσιών σε αυτό τον οίκο
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά η νικολ που λέτε στο Μεταξουργείο σε ποιο είναι και τι ώρες ευχαριστώ;σήμερα στο κ27 ήταν μόνο η Καρολίνα η Πάμελα λείπει τώρα πήγα
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
δε ξέρω, η τσατσά μια κοπέλα παρουσίασε
καλησπέρα συναγωνιστή, η σόνια που είπες στην προηγούμενη σελίδα και δούλευε διδύμου είναι αυτή που είχε και κώλο στο προγραμμα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom