Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (17 μέλη και 265 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Τύπε αν είναι να γαμάμε με μάσκες και γάντια...καλύτερα να μην ανοίξουν ποτέ μέχρι να εξαλειφθεί αυτό το πράγμα...αν υπάρχει βέβαια.
Δεν ξέρω με βεβαιότητα αν υπαρχη η όχι αυτό το πράγμα ...Το μέλλον θα δειξη πολλά αυτό ειναι το μόνο σίγουρο !!! Το μόνο που διαπιστωνο με βεβαιότητα είναι Ότι οι κοπέλες κατά 90% δυστηχος και φοβούνται , και δύσπιστες είναι , και από το 90% το 80% το παίζουν ντίβες πλέον και ζητάνε 200αρια και 300αρια !!! Δυστηχος ...!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δεν ξέρω με βεβαιότητα αν υπαρχη η όχι αυτό το πράγμα ...Το μέλλον θα δειξη πολλά αυτό ειναι το μόνο σίγουρο !!! Το μόνο που διαπιστωνο με βεβαιότητα είναι Ότι οι κοπέλες κατά 90% δυστηχος και φοβούνται , και δύσπιστες είναι , και από το 90% το 80% το παίζουν ντίβες πλέον και ζητάνε 200αρια και 300αρια !!! Δυστηχος ...!!

Θα δείξει αυτό όταν θα ανοίξουν...πάντως καμία δεκαριά φορές που γάμησα Μεταξουργείο τον τελευταίο μήνα από αρχές μαϊου..οι κοπέλες ήταν ακριβώς όπως πριν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Θα δείξει αυτό όταν θα ανοίξουν...πάντως καμία δεκαριά φορές που γάμησα Μεταξουργείο τον τελευταίο μήνα από αρχές μαϊου..οι κοπέλες ήταν ακριβώς όπως πριν...
Εμπιστευομε απόλυτος τις απόψεις σου , όταν λέω κατά 90% εννοώ στατιστικά από τον δικό μου κύκλο ... Πχ από της 10 που έχω μειλιση οι 8 αστα να πάνε ..τρελές απαιτήσεις κτλ.... και από τις 10 οι 2  ενο είναι συνενοησημεσ  και με καλεσ Τιμές Το παίζουν  ντίβες ...... κτλ.... Ευχομε γενικά οι κοπέλες να μην έχουν αλαξει μετά από όλο αυτό ....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Εμπιστευομε απόλυτος τις απόψεις σου , όταν λέω κατά 90% εννοώ στατιστικά από τον δικό μου κύκλο ... Πχ από της 10 που έχω μειλιση οι 8 αστα να πάνε ..τρελές απαιτήσεις κτλ.... και από τις 10 οι 2  ενο είναι συνενοησημεσ  και με καλεσ Τιμές Το παίζουν  ντίβες ...... κτλ.... Ευχομε γενικά οι κοπέλες να μην έχουν αλαξει μετά από όλο αυτό ....

Όλοι αυτό ελπίζουμε μύστη μου...
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Θα δείξει αυτό όταν θα ανοίξουν...πάντως καμία δεκαριά φορές που γάμησα Μεταξουργείο τον τελευταίο μήνα από αρχές μαϊου..οι κοπέλες ήταν ακριβώς όπως πριν...
πες μου ρε φιλε ποια μπουρδελα ηταν ανοικτα η στειλε μου μυνημα γιατι με γραφεται ολοι και δεν μου λετε?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.751
Πόντοι
4.706
πες μου ρε φιλε ποια μπουρδελα ηταν ανοικτα η στειλε μου μυνημα γιατι με γραφεται ολοι και δεν μου λετε?
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Από ότι διαβάζω, από την αγαμία, δεν σε κρατάνε τα ντουβάρια. Επειδή δεν γνωρίζω για μπουρδέλα, σε ενημερώνω ότι τα μασατζίδικα, Φραντζή 2 και Συγγρού 40-42, λειτουργούν κανονικά, με αρκετές κοπέλες στο παλμαρέ τους.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556

dmtrsxx:Την Δευτέρα ανοιγουν οι οίκοι.  :wanker: :wanker:

Αν οχι ολοι, αρκετοί.  :heavymetalbig:



Μακάρι Μητσάρα, για 29 Μαΐου λένε πολλές πηγές μου..και λέω μακάρι γιατί δεκάδες συναγωνιστές μου ζαλίζουν τον έρωτα στα PM.. Βρε γλουκουληδες, βρε ζαχαρενιοι, βρε καραμελενιοι, έχω γράψει ούτε και εγώ δεν ξέρω πόσες φορές τους τρόπους που μπορείτε να Γαμησετε, επιπλέον σας τους λέω, και μετά με ρωτάτε ποια ντελα δουλεύουν..Ε όχι να σας πω κατά γράμμα ποιοι δουλεύουν δεν παίζει, πρώτον γιατί σέβομαι το κρυφό της κατάστασης, δεύτερον δεν ξέρω τι σκοπούς έχετε και τι είστε, ποιος μου εγγυάται ότι δεν είστε ρουφιανοι; πρέπει να είμαστε και  λίγο καχύποπτοι σε αυτή τη ζωή αλλιώς σε γαμανε και τους λες ευχαριστώ.
Έχετε μεγάλες κάψες να γαμησετε, κάντε ότι έκανα και εγώ, ένα 10ημερο ξεστραβωθηκα στο μετάξι για να βγάλω άκρη το τι παίζει εκεί χωρίς την βοήθεια κανενός, διότι έβγαζε μάτι ότι κάτι παίζεται, πρέπει να είναι πολύ αθώος κάποιος για να μη το καταλάβει.
Από εκεί που δεν με εμπιστεύονταν οι νταβάδες πλέον έχουμε αποκτήσει οικειότητα, θέλω να πω με αυτό ότι ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.
Βγείτε λοιπόν και ψαχτείτε.



 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
πες μου ρε φιλε ποια μπουρδελα ηταν ανοικτα η στειλε μου μυνημα γιατι με γραφεται ολοι και δεν μου λετε?

Φίλε δεν είναι ότι κάποιος έχει κάτι μαζί σου... απλά όπως καταλαβαίνεις είναι θέμα εμπιστοσύνης... δύσκολο να αναφερθεί κάτι τέτοιο..ήμουν και γω στη θέση σου..δεν έπαιρνα απάντηση..αλλά βγήκα τσάρκες έψαξα και έμαθα... αυτά.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
αυτο που καποιοι βλακες εδω το πεζουν ιστορια λες και ειναι καποιοι επειδη ειναι παλια μελη και δεν απαντανε σε εροτησεις πραγματικα με ξεπερναει το σιγουρο ομως απο δω και στο εξης ειναι οτι θα παω να τα τσεκαρω ολα μονος και αν βρω κατι ανοιχτο δε θα πω κουβεντα παρτακηδες εσεισ παρτακηδες και γω
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
543
Πόντοι
21
Έγκυρη πηγή κορίτσι που δουλεύει στο ρομαντικό μετάξι μου είπε ότι Δευτέρα θα αρχίσουν να ανοίγουν τα περισσότερα σπίτια γιατί δεν πάει άλλο , δεν μου φάνηκε να λει ψέματα  :think: μην σας πάρω στο λαιμό μου κιόλας , θα γίνει και τσεκ το απόγευμα
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Jon Smith ταλαντούχε στιχουργέ Ναι την έχω πάρει, γλωσσοφιλα δεν δίνει Όχι τουλάχιστον σε μένα ούτε σε 2 φίλους μου, αν ενδιαφέρεσαι για γλωσσοφιλα η Ζωή και η Νικόλ ναι δίνουν με το κιλό αν σε γουστάρουν.
Όσον αφορά το μ()νακι της δεν θα το λεγα ιδιαίτερα σφιχτό, μάλιστα για το νεαρό της ηλικίας της είναι ολίγον τι παραπάνω ξεχειλωμενο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.226
Κριτικές
498
Like
63.160
Πόντοι
40.362
Έγκυρη πηγή κορίτσι που δουλεύει στο ρομαντικό μετάξι μου είπε ότι Δευτέρα θα αρχίσουν να ανοίγουν τα περισσότερα σπίτια γιατί δεν πάει άλλο , δεν μου φάνηκε να λει ψέματα  :think: μην σας πάρω στο λαιμό μου κιόλας , θα γίνει και τσεκ το απόγευμα

πω πω πω τι εχει να γίνει τη Δευτέρα...  :wanker:

εχω κλεισει ηδη ραντεβου σε οικους γιατί η ουρα θα φτανει ομονοια  :wanker:

 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Τις τελευταίες 10 ημέρες έχω κάνει 3 καταθέσεις σε χώρους ευεξίας κ χαλάρωσης (sic) και πρέπει να σημειώσω ότι τα κορίτσια είναι πολύ ορεξατα και πρόθυμα.

 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πολύ μούφα ακούγεται το δευτεριάτικο άνοιγμα των οίκων, αλλά ας περιμένουμε λίγο και θα δούμε τι θα γίνει. Κοντός ψαλμός, αλληλούια
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.226
Κριτικές
498
Like
63.160
Πόντοι
40.362
Πολύ μούφα ακούγεται το δευτεριάτικο άνοιγμα των οίκων, αλλά ας περιμένουμε λίγο και θα δούμε τι θα γίνει. Κοντός ψαλμός, αλληλούια

στην ημερήσια ενημέρωση γράφονται μονο σοβαρα πραματα τυπε

διπλο-τριπλο-τετραπλοτσεκαρισμενα  :wanker:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205

αλλος ενας που επασχε απο σοβαρο υποκειμενο νοσημα (το λεει το δημοσιευμα).... εγω ακουσα οτι ηταν τετραπληγικος  στις ειδησεις .....
δεστε και αυτο παλι με τους ρομα οπως και πριν 2 3 βδομαδες που τα ξαναμπαλωσαν γιατι ειδαν οτι δε μασανε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom