Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (11 μέλη και 160 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.703
Πόντοι
21.661
Πριν καιρο σε ενα κωλομπαρο μου λεει μια πατσαβουρα ''οχι φιλιά στο στομα΄΄ κυκλοφορει ιος

ααα δηλαδη της λεω το φιλι σε πειραξε οχι που σε λιγο θα παιζω κοντραμπασο με τη ψωλη μου στη τρυπα σου.

:2funny:

εχει χαζεψει ο κοσμος λεμε, αστα.
και οσο παει (και θα) χειροτερευει η κατασταση.
τι να πεις ομως ??? απλα γελας  :tooth:
 

Georgefeet1994

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Ρε μάγκες καμία πληροφορία έχουμε για το πότε θα ανοίξουν η οικη η όχι ?δεν θέλω κλασσικές απαντήσεις Ιούλιο και βλακείες..κάτι επίσημο ξέρει κάποιος?Η τουλάχιστον κανέναν οίκο να γαμησουμε γιατί δεν παλεύετε άλλο τόσους μήνες..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.703
Πόντοι
21.661
Ρε μάγκες καμία πληροφορία έχουμε για το πότε θα ανοίξουν η οικη η όχι ?δεν θέλω κλασσικές απαντήσεις Ιούλιο και βλακείες..κάτι επίσημο ξέρει κάποιος?Η τουλάχιστον κανέναν οίκο να γαμησουμε γιατί δεν παλεύετε άλλο τόσους μήνες..

εγω περιμενω απαντηση ακομα απο τον ποιητη Tony xx παντως, για περαιτερω λεπτομερειες.
μεχρι στιγμης αφαντος.
 

kavvlantias

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Εχουμε καμια πληροφορια για Αναστασια καυλιαρικο μιλφ απο βεργαας 2 και 7?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Για τους εχεμυθους τύπους που πάνε μεταξι..σημερα είχε καινούριο τεμάχιο από Ουκρανία την Νικόλ...25 χρόνων γεννημένη 5 Ιουλίου του '95, μαλλιά ξανθά ράστα, πράσινα φωτεινά καλοσχηματισμενα μάτια ύψος γύρω στο 1.70σφιχτο  βορειοευρωπαϊκο δέρμα κιλα φυσιολογικά..στήθος μικρό αλλά στητο με τέλειες μυτερες Ρώγες που βγάζουν μάτι άμα λάχει κιλά γύρω στα 60.. στο δωμάτιο μάγκες το κάτι άλλο..γουσταρει πολυ το όρθιο σεξ, να έχει τα χέρια της στο τοίχο και να καρφώνεις μανιωδώς...ελληνικα αρκετά καλά, πολυ ευχάριστη στο σοσιαλ με χιούμορ.. τατουάζ στο άνω μέρος της κοιλιάς  στην περιοχή κάτω από το στήθος..χρονος παραμονής στο δωμάτιο περίπου 15'..δεν μου έκανε την χάρη να τελειώσω στο στήθος της, Δεν ανακοινώθηκε βέβαια κάτι τέτοιο από την υπηρεσία. ( κάτω δεξιά σαλόνι)
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.634
Κριτικές
9
Like
3.355
Πόντοι
736
Για τους εχεμυθους τύπους που πάνε μεταξι..σημερα είχε καινούριο τεμάχιο από Ουκρανία την Νικόλ...25 χρόνων γεννημένη 5 Ιουλίου του '95, μαλλιά ξανθά ράστα, πράσινα φωτεινά καλοσχηματισμενα μάτια ύψος γύρω στο 1.70σφιχτο  βορειοευρωπαϊκο δέρμα κιλα φυσιολογικά..στήθος μικρό αλλά στητο με τέλειες μυτερες Ρώγες που βγάζουν μάτι άμα λάχει κιλά γύρω στα 60.. στο δωμάτιο μάγκες το κάτι άλλο..γουσταρει πολυ το όρθιο σεξ, να έχει τα χέρια της στο τοίχο και να καρφώνεις μανιωδώς...ελληνικα αρκετά καλά, πολυ ευχάριστη στο σοσιαλ με χιούμορ.. τατουάζ στο άνω μέρος της κοιλιάς  στην περιοχή κάτω από το στήθος..χρονος παραμονής στο δωμάτιο περίπου 15'..δεν μου έκανε την χάρη να τελειώσω στο στήθος της, Δεν ανακοινώθηκε βέβαια κάτι τέτοιο από την υπηρεσία. ( κάτω δεξιά σαλόνι)
[/quote

Σε ποιο τσαρδι ειναι το Ουκρανακι, φιλε μου? Με ενδιαφερει αμμεσα! Αν θες στειλε μου, σε pm πληροφοριες!! :wanker:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Για τους εχεμυθους τύπους που πάνε μεταξι..σημερα είχε καινούριο τεμάχιο από Ουκρανία την Νικόλ...25 χρόνων γεννημένη 5 Ιουλίου του '95, μαλλιά ξανθά ράστα, πράσινα φωτεινά καλοσχηματισμενα μάτια ύψος γύρω στο 1.70σφιχτο  βορειοευρωπαϊκο δέρμα κιλα φυσιολογικά..στήθος μικρό αλλά στητο με τέλειες μυτερες Ρώγες που βγάζουν μάτι άμα λάχει κιλά γύρω στα 60.. στο δωμάτιο μάγκες το κάτι άλλο..γουσταρει πολυ το όρθιο σεξ, να έχει τα χέρια της στο τοίχο και να καρφώνεις μανιωδώς...ελληνικα αρκετά καλά, πολυ ευχάριστη στο σοσιαλ με χιούμορ.. τατουάζ στο άνω μέρος της κοιλιάς  στην περιοχή κάτω από το στήθος..χρονος παραμονής στο δωμάτιο περίπου 15'..δεν μου έκανε την χάρη να τελειώσω στο στήθος της, Δεν ανακοινώθηκε βέβαια κάτι τέτοιο από την υπηρεσία. ( κάτω δεξιά σαλόνι)
5 Ιουλίου '95! Ούτε το ληξιαρχείο του Ντνιπροπετρόφσκ τέτοιες λεπτομέρειες ρε συναγωνιστή! :2funny:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556


Από την Οδησσό κατάγεται συναγωνιστή!  :hi:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Για τους εχεμυθους τύπους που πάνε μεταξι..σημερα είχε καινούριο τεμάχιο από Ουκρανία την Νικόλ...25 χρόνων γεννημένη 5 Ιουλίου του '95, μαλλιά ξανθά ράστα, πράσινα φωτεινά καλοσχηματισμενα μάτια ύψος γύρω στο 1.70σφιχτο  βορειοευρωπαϊκο δέρμα κιλα φυσιολογικά..στήθος μικρό αλλά στητο με τέλειες μυτερες Ρώγες που βγάζουν μάτι άμα λάχει κιλά γύρω στα 60.. στο δωμάτιο μάγκες το κάτι άλλο..γουσταρει πολυ το όρθιο σεξ, να έχει τα χέρια της στο τοίχο και να καρφώνεις μανιωδώς...ελληνικα αρκετά καλά, πολυ ευχάριστη στο σοσιαλ με χιούμορ.. τατουάζ στο άνω μέρος της κοιλιάς  στην περιοχή κάτω από το στήθος..χρονος παραμονής στο δωμάτιο περίπου 15'..δεν μου έκανε την χάρη να τελειώσω στο στήθος της, Δεν ανακοινώθηκε βέβαια κάτι τέτοιο από την υπηρεσία. ( κάτω δεξιά σαλόνι)

ανταλλαγή ταυτοτήτων τύπε ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Kostakiss21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2020
Μηνύματα
117
Κριτικές
9
Like
358
Πόντοι
281
Άνοιξε το μεταξι; που είναι αυτό Αγησιλαου;
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
575
Like
364
Πόντοι
26
Αδέλφια σε πμ αν μπορείτε να μου στείλετε το οικο που λειτουργεί επείγει να πάω δε μπορώ αλλο
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
575
Like
364
Πόντοι
26
Ευχαριστώ ρε μάγκες δε ήξερα ότι άνοιξαν κάποιοι οίκοι κρυφά στείλετε κάτι γτ χανομαστε
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επιστροφή πριν από λίγο από τσάρκα σε μετάξι φυλής και Λιοσίων...όλα κλειστά...στη μεγάλου Αλεξάνδρου από έξω νταβάδες κόβανε μάτι... αυτά που έχουν ήδη ανοίξει και παίζουν κρυφτουλι ήταν κλειστά.Το φυλής 86 όροφος είναι ακόμα ανοιχτό όλα φώτα πόρτες...αλλά φαντάσματα μέσα...Στο Ιωαννίνων 3 μέσα ανοιχτά όλα τα φώτα και η μουσική...αλλά κεντρική πόρτα κλειστή..... Λιοσίων νεκρά..Αυτά.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
575
Like
364
Πόντοι
26
Ρε μαγκες δε φανταζεστε τι καλη πραξη θα κανατε αν μου στελνατε πμ ποια τσαρδια εχουν ανοιξει
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
[quote author=κλεοβουλος βορεαλλης

Νύχτα δεν δουλεύουν στο μετάξι, εκτός αν έχεις χτίσει καλές σχεσουλες με τους νταβάδες και παίρνεις καμία απο αυτές σπίτι σου  ;)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.703
Πόντοι
21.661
Νύχτα δεν δουλεύουν στο μετάξι, εκτός αν έχεις χτίσει καλές σχεσουλες με τους νταβάδες και παίρνεις καμία απο αυτές σπίτι σου  ;)

ποιητη, περιμενω μια απαντηση εδω και καποιες μερες.
πως το βλεπεις, θα απαντησεις η' @@ ???
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Papaphilips ..πλέον δεν έχει κρυφα ανοιχτά ντελα στο μετάξι ..οι νταβαδες τα χάλασαν μεταξύ τους...Από Δευτέρα βλέπουμε τώρα και αν
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.703
Πόντοι
21.661
Papaphilips ..πλέον δεν έχει κρυφα ανοιχτά ντελα στο μετάξι ..οι νταβαδες τα χάλασαν μεταξύ τους...Από Δευτέρα βλέπουμε τώρα και αν

δε ρωτησα αυτο ποιητη.
μηπως θες υπενθυμιση η' θα το βρεις μονος σου (το Post) για να απαντησεις ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom