Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (14 μέλη και 222 επισκέπτες)

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Για τους πιπίνολάτρες έχετε για δεύτερη συνήθως βάρδια να προτείνετε κάτι αξιόλογο;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.471
Πόντοι
1.936
Για τους πιπίνολάτρες έχετε για δεύτερη συνήθως βάρδια να προτείνετε κάτι αξιόλογο;

ψαξε στα πιπινου 118 και  Αγκυρας 12 για Ειρηνη και Νικη.Αυτα γαμιουνται ευχαριστα.
 

Truemaker

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά θέλω βοήθεια...
Ξέρει κανείς που βρίσκεται η Αλιονα?
Που ήταν κάποτε στο διδύμου 18Α...
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους.
Μήπως ξέρει κάποιος φίλος
που πήγε η Ευα απο Φωκαίας 27;
η skinny με τα ράστα;
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Κατερίνα η Σερβα Αυτή Ήτανε Γυναικα.........
Φωτιά Δύναμη Πολύ Καλή!!!!!!!!!!!!
Φωτιά!!!!!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα σε όλους.
Μήπως ξέρει κάποιος φίλος
που πήγε η Ευα απο Φωκαίας 27;
η skinny με τα ράστα;
πρωινά μετά τις 11.00-11.30 στο Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο ενώ κάποιες φορές στο Φώκαιας 27 3η βάρδια
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
εκείνη η Τζωρτζια δουλεύει;ένα ωραίο κορμιιι στη δίδυμου;
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Δεν υπαρχουν και κοπελες πλεον που να μη βαριουνται να βαλουν κωλοδαχτυλο. Αυτο μονο του δειχνει την τυποποιηση του γαμισιου. Η Ντενισα παλια στο εβαζε πριν το ζητησεις.
ναι και αν δε μου αρέσει???άκου χωρίς να το ζητήσεις...υπάρχουν διαφορες δεν γουστάρουν όλοι το ίδιο...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.805
Πόντοι
21.661

himalayan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
5
Like
3
Πόντοι
0
ιωαννινων 5 κατα τις 12 το μεσημερι ,φως ανοιχτο ,πορτα κλειδωμενη  :idiot:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
ναι και αν δε μου αρέσει???άκου χωρίς να το ζητήσεις...υπάρχουν διαφορες δεν γουστάρουν όλοι το ίδιο...

    Πατριώτη στο έβαλε καμία; και της είπες συγνώμη δεν μου αρέσει... Αν, ναι, πάω πάσο!! Αλλιώς πως ξέρεις οτι δεν σου αρέσει;
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
2.319
Πόντοι
721
Δύο περιστατικά σήμερα.

Επίσκεψη στο 71Α. Μαίρη. Πολύ δυνατό για τα γούστα μου. Όμορφη κοπέλα, θυμίζει στουντιοκόριτσο. Δυστυχώς ενισχυμένο στήθος. Για κάποιον έμπειρο φαίνεται και με κορμάκι. Ρωτάω τσα2 αν είναι αληθινό, έτσι να δω τι θα πει. Ναι μου λέει. Δεν φαίνεται της λέω. Μου λέει είναι στο λέω εγώ. Μπα της λέω. Μπορώ να το δω δηλαδή ή πρέπει να μπω. Ε όχι μου λέει δεν μπορεί να ξαναβγεί η κοπέλα, κουράζεται με τα τακούνια. Κόντεψα να κλάψω στο γέλιο χαχαχαχαχαχα ρε είστε σοβαροί. Κρίμα κρίμα. Έχει κωλάρα.

Μετά 86 ισόγειο απέναντι. Τσάτσος μεσανατολίτης. Έχει τη φάση του, ευγενικός, χαβαλές. Παρουσίασε δύο. Μία που δεν θυμάμαι και την Άντζελα, η οποία είναι με το ζόρι 1.50 με βυζάρες φυσικές. Μοιάζουν εξωπραγματικές για το σώμα της. Βουλγάρα. Λέω δεν γαμιέται, θα μπω. Ανάμεικτα συναισθήματα. Φαίνεται να βαριέται απίστευτα. Έκανε το κορυφαίο που θα μου μείνει. Πίπα με καπότα και την σκουπίζει με υγρομάντηλο, να φύγει το λιπαντικό. Τη βάζει στο στόμα, κεφαλάκι μόνο και μένει εκεί. Τύποι τρόμαξα. Λέω κάτι έπαθε, θα με δαγκώσει. Άρχισε ταχυπαλμία. Τί κάνει η τρελή λέω. Ευτυχώς ξεμπλόκαρε. Καμία πρωτοβουλία. Δεν κάνεο η κοπέλα. Άμα γουστάρει κάποιος στήθος μεγάλο μπορεί να περάσει σχετικά ικανοποιητικά. Δεν το μετάνοιωσα ακριβώς για το λόγο αυτό και μόνο. Δεν θα ξαναπήγαινα όμως. Περίεργη φάση. Οι βυζολάτρες καταλαβαίνουν.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
873
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Δύο περιστατικά σήμερα.

Επίσκεψη στο 71Α. Μαίρη. Πολύ δυνατό για τα γούστα μου. Όμορφη κοπέλα, θυμίζει στουντιοκόριτσο. Δυστυχώς ενισχυμένο στήθος. Για κάποιον έμπειρο φαίνεται και με κορμάκι. Ρωτάω τσα2 αν είναι αληθινό, έτσι να δω τι θα πει. Ναι μου λέει. Δεν φαίνεται της λέω. Μου λέει είναι στο λέω εγώ. Μπα της λέω. Μπορώ να το δω δηλαδή ή πρέπει να μπω. Ε όχι μου λέει δεν μπορεί να ξαναβγεί η κοπέλα, κουράζεται με τα τακούνια. Κόντεψα να κλάψω στο γέλιο χαχαχαχαχαχα ρε είστε σοβαροί. Κρίμα κρίμα. Έχει κωλάρα.

Μετά 86 ισόγειο απέναντι. Τσάτσος μεσανατολίτης. Έχει τη φάση του, ευγενικός, χαβαλές. Παρουσίασε δύο. Μία που δεν θυμάμαι και την Άντζελα, η οποία είναι με το ζόρι 1.50 με βυζάρες φυσικές. Μοιάζουν εξωπραγματικές για το σώμα της. Βουλγάρα. Λέω δεν γαμιέται, θα μπω. Ανάμεικτα συναισθήματα. Φαίνεται να βαριέται απίστευτα. Έκανε το κορυφαίο που θα μου μείνει. Πίπα με καπότα και την σκουπίζει με υγρομάντηλο, να φύγει το λιπαντικό. Τη βάζει στο στόμα, κεφαλάκι μόνο και μένει εκεί. Τύποι τρόμαξα. Λέω κάτι έπαθε, θα με δαγκώσει. Άρχισε ταχυπαλμία. Τί κάνει η τρελή λέω. Ευτυχώς ξεμπλόκαρε. Καμία πρωτοβουλία. Δεν κάνεο η κοπέλα. Άμα γουστάρει κάποιος στήθος μεγάλο μπορεί να περάσει σχετικά ικανοποιητικά. Δεν το μετάνοιωσα ακριβώς για το λόγο αυτό και μόνο. Δεν θα ξαναπήγαινα όμως. Περίεργη φάση. Οι βυζολάτρες καταλαβαίνουν.

Τι βάρδια φίλε μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
τώρα live


Φωκαιας 24 Ρινα(δουλευε και πιο παλιά στην αλυσίδα) μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση ωραίο πρόσωπο, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο σωμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Σάρα μελαχρινή κοπέλα με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εύα ξανθιά μιλφ με ραστα μαλλί πολύ λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Η Αλεξία διακοπές.

Φωκαιας 27α Ναταλι ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό παντού και πρωκτικο  και Αλινα στο δωμάτιο, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Μαρία καστανή κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ναταλία μελαχρινή ψηλή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 17α Παολα καστανή νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Μικαελα μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κορμί 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 δεξια Άννα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά Λάουρα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Έλενα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φιλιππιδου 11α Λορα ξανθιά κοπέλα ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη κσι στο πόδι και Συλβια καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 2αρι σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φιλιππιδου 11β Νίκη ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα ξανθιά με κανονικό ωραίο κορμί υπέροχο κωλαράκι 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο, δοκιμάστηκε η Άννα με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
τώρα live


Φωκαιας 24 ...

    Σίγουρα τυχαίνει, δεν πετυχαίνει!! Πρώτον σε ευχαριστούμε για της συνεχόμενες ενημερώσεις... Αλλά πως το καταφέρνεις και στην Φώκαιας την απογευματινή βάρδια ποτέ δεν την πετυχαίνεις... ειλικρινά στο λέω με παράπονο...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 71α Μαίρη καστανοξανθη πια με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Ροξι μελαχρινή κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα ξανθιά με μακρύ πλέον μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φυλής 69α Λάουρα (από Φυλής 86β)ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Ελένη  ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι και Αντριανα μελαχρινή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 2. 5αρι βυζι, ντυμένη αγιοβασιλιτσα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Κλαούντια κοπέλα από την Βενεζουέλα με καστανοκοκκινα μαλλιά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα με πιασίματα 1. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Μπούτι μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φυλής 72, 66δ, 66α, 56, 54β & 54α κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
και ένα σφηνακι live

Βεργας 3 δεξιά Ειρήνη καστανοξανθη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Βίκυ καστανή μιλφογκιλφ κοντή χοντρουλα  με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β  Ναταλι η τουρλωκωλιαστρα ξανθό μιλφ, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β κλειστό.

Βεργας 7 Αναστασία καστανή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα αλλά χαλαρό 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom