Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (11 μέλη και 192 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πιστεύω πως αν το κάνουν αβέρτα, ενδέχεται να ισχύει αυτό με το νόσημα που λες.
Ως γνωστόν αρκετές μισούν τους πελάτες γιατί θεωρούν ότι απατάμε τις γυναίκες μας
αλλά κι επειδή κάποιος άνδρας δεν τις εμπόδισε να οδηγηθούν εκεί.
Πάντα φταίει ο άνδρας σε κάθε μορφή του.
Δικαίωμά μου να πιστεύω ότι δεν τους αρέσει αυτή η δουλειά.

Από την άλλη πάντα θα υπάρχουν και κάποιες τελεσίδικες περιπτώσεις
που λόγω τεχνητής ή φυσικής εγκεφαλικής φθοράς, επιδίδονται σε αυτό.

Ο κάθε άνθρωπος γύρω μας, τελειώνει από το κεφάλι. Νόμος!

Περί γούστου, δεν το πιστεύω με την καμία πλην εξαιρέσεων όπου επιβεβαιώνεται μόνο
μέσω της αυθεντικότητας και έχει ως προ-απαιτούμενο να μπορείς να το διακρίνεις.
Μόνο αυτό δέχομαι ως πραγματικότητα.
Μπορεί να την χαλάω σε μερικούς αλλά έτσι πιστεύω ή καλύτερα...έτσι είναι!

Συνεπώς οδηγούμαστε στο πελατιλίκι όπου προσποιείται ηθελημένα
στον εαυτό της ότι ο τάδε γνωστός πελάτης είναι καθαρός για να συνεχίσει να κάνει την δουλειά της.
Όλοι οι άνθρωποι μπορούν να ψεύδονται μέσα ή έξω τους.
Η συναλλαγή όμως είναι ιερός κανόνας κι οφείλει να μένει εκεί.
Αν η συναλλαγή σπάσει, σημαίνει ότι η επαγγελματίας απέτυχε. Αξίωμα!

Επίσης, υπάρχουν οι ακροβολίστριες που πιστεύουν σθεναρά και το στηρίζουν
με αστεία ιατρική ότι οι σεξ-ασθένειες δεν μεταδίδονται με άνδρα σε γυναίκα
αλλά μόνο με άνδρα σε άνδρα. Υπάρχει πιστεύω ακόμα αυτό το πράγμα γύρω μας.
Είχε ξεκινήσει από μια παλιά μόδα με την πρόφαση "φέρτε μου μικροσκόπιο να δω τον ιό"
και διαδόθηκε μέσω μαλακίας.

Άλλο δεν έχει αλλά κι αν έχει, ψάξτε εσείς να το βρείτε!

:sunglasses:
Το κάλυψες σφαιρικά το θέμα, το μόνο που έχω να προσθέσω είναι η νοοτροπία που αφορά  ειδικά στις σιτεμένες πρώην σοβιετικές όπου πολλές εξ αυτών αντιμετωπίζουν όλα αυτά τα θέματα με μια παιδική αφέλεια και μια αδιαφορία
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το κάλυψες σφαιρικά το θέμα, το μόνο που έχω να προσθέσω είναι η νοοτροπία που αφορά  ειδικά στις σιτεμένες πρώην σοβιετικές όπου πολλές εξ αυτών αντιμετωπίζουν όλα αυτά τα θέματα με μια παιδική αφέλεια και μια αδιαφορία

Ήθελα να το πάμε γαιτανάκι γίγαντα.  :respect:

Πολύ σωστή επισήμανση και θα ήθελα να σημειώσω και κάτι που δεν γράφεται για να ευθυμήσουμε.

10, 20, 30 κτλ ραντεβού, σημασία δεν έχει και ποιος νοιάζεται εκτός από τις ίδιες;  :sunglasses:

Δεν υπάρχει κανείς ρε γαμώτο να φάει χρόνο να μετρήσει σαλοναρίσματα.

Να πούμε 300-500 σε κάθε βάρδια, έκαστη;  :2funny:

δεν ξέρω αλλά αν γαμιόμουν με τυχαίους, πιο πολύ θα με ενοχλούσε το πήγαινε-έλα!  :2funny:

Μαρτύριο!

(την προσπάθεια την αναγνωρίζω στους ανθρώπους )

:sunglasses:
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny:


Ε πες το ρε παλικαρι επιτελους με τον καθε ενα εδω μεσα που εκθειαζει της γριες χοντρες 60+ που πριν 20 χρονια οταν ο ελληνας ηταν δυνατος οικονομικα θα τον πληρωναν ολες αυτες να της πηδηξει

Ρε πρεπει να υπαρχουν και αυτες δεν λεω, εξυπηρετουν ενα μερος της κοινωνιας

αλλα μεχρι ενα σημειο
Ντροπη! Ιεροσυλια!

Μεσα σε αυτο το σαιτ ο παλιος μας φιλος Νωντας εχει γραψει την εφηβικη εμπειρια που του εμεινε αξεχαστη, οταν επαιρνε ματι μια γιαγια στο χωριο να πλενεται και να σηκωνει τα πεσμενα στηθη της για να τα σαπουνισει. Η στυση ηταν ακαριαια. Οι περιπετειες του στους οικους Αλκαμενους, Περγαμου ιστορικες.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Εντάξει, κατάλαβα, δεν την γλυτώνω την μετανάστευση
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.580
Like
7.254
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ :orchestra:ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΑΙ :grouphug:

Σημερα ηθελα να επισκεφτω :hi: το Ελληνικο Μουσειο Αυτοκινητου :wanker:αλλα ηταν κλειστο,λογω εργασιων :tickedoff:+πηρα τα  :animatedballs:+το :alivedick: κ τραβηξα για Αγ.Πετρ μπας+ :fuck2: την Κλαουντια :cheesy:
Στις 4+50 μ.μ. το σπιτακι ειχε κλεισει :tickedoff:αρα επιστροφη στην φωτοστολιστη πλ.Βικτ :walkingpenis:
Ρεμ20 ανοιχτο.
Φυλ56+54Β Κατω κλειστα :badair:
Φυλ54Α Πανω Νανσυ
Ειχα καιρο να την δω+να την :fuck2: αρα να ευκαιρια :television:
Ο πωπος+τα 2με εχουν μεγαλωσει δημιουργωντας μια Μινωικη εικονα στο Νανσουλινι :wanker:
Βιωσα μια εξωκοζμη παρολιγων τελειωτικη στριφογυριστη σκουφατη πιπα :kneel: :kneel:κ συνεχυσαμε με το μωρο τανασκελα να με σφιγγει με χερια+με ποδια+εμενα να καρφωνω χωρις αυριο :headbaning2: με αποτελεσμα να τελειωνω σχετικα γρηγορα στον στενο μεν,φιλοξενο δε κολπο της :coolcondom:
Ειναι βεβαιο πως το μωρο ειναι μια πολυ καλη επιλογη+βελτιωνει την εικονα της αλυσιδας...
Το γραφω επειδη σε αυτα τα μαγαζα μπορει να βρεθει κανεις αντιμετωπος με κοπελες απως η Φολιζα :tickedoff:+αντε μετα να τρεχει σε ιατρειο μικρων ζωων :2funny:
Ηπια εναν καφε στο C.ISL. πηρα τον ΗΣΑΠ για Αττικη...για να εμπλουτισω την οπτικη μου παλετα με πασης φυσεως αποκρουστικες οντοτητες :uglykiss: :vomit:οι οποιες την Κυριακη κανουν πολυ πιο αισθητη την παρουσια τους επειδη οι εργαζομενοι,οι οποιοι τους θρεφουν,απουσιαζουν. :-(

Αυτα απο μενα+το αμαρτωλο μετωπο της οδου Φυλης :helpsos:

Καλα να περνατε :rockon:


                                          :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:



 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Όταν την ρώτησα γιατί το κάνει η κοπέλα...η υπηρεσία ήταν πλέον πιο ελεύθερη να μιλήσει...και μου είπε ότι μάλλον το κάνει σε αυτούς που τελειώνουν δύσκολα...για να τελειώνει μαζί τους γρηγορότερα και να μην κουράζεται...

Το σκέφτηκα...και μάλλον έχει μια "λογική" εξήγηση...από την σκοπιά της λεγάμενης φυσικά...

Δεν θα μπορούσα με τίποτα να φανταστώ από μόνος μου αυτόν τον λόγο...με τίποτα...

Η απάντηση της τσατσάς δεν πείθει!

Μετά από όλα αυτά, πέρασες και μια βόλτα από το Συγγρού για εξετάσεις;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προ ολίγου με ολίγα από Λιοσίων...

Τροφωνίου 11 ισόγειο - Μπέλα η χονδρή μελαχρινή με φουλ πρόγραμμα.

Τροφωνίου 13 ισόγειο - Ειρήνη καστανή προτζιλφ και Ελένη ξανθιά τζιλφ οι κλασικές παρουσίες.

Τροφωνίου 13 όροφος - Αλίκη καρεδάτη τσουπωτή τζιλφ με δικτυωτό και ελ.στοματικό στο πρόγραμμα.

Λιοσίων 79 ισόγειο - Χριστίνα, καινούργια καστανή ομορφούλα με ωραίο κορμί και μεγάλο κώλο.

Αρκετά θηλυκή με απλό πρόγραμμα και γήινο βάψιμο χωρίς υπερβολές. Αυτή μου άρεσε πολύ.

Βέργας 3 δεξί - Ειρήνη μελαχρινή καλοσχηματισμένη με ελ.στοματικό. Καλή.

Βέργας 3 όροφος - Αλίσα, η θαμώνας του ορόφου με ωραίο κορμί και σέξυ κορμάκι.

Ελ.στοματικό. Καλή.

Βέργας 6 όροφος - Όλγα η σέξυ χονδρή με ελ.στοματικό. Πάντα ευδιάθετη. Μπράβο!


Αυτά! Καλές βόλτες σε όλους μας!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Εννοώ, ότι ένας λόγος που το κάνουν το ακαποτο γαμησι είναι ότι έχουν κάποιο λοιμωδες νόσημα κ θέλουν να το μεταδώσουν,
κάποιος άλλος λόγος ίσως είναι ότι γουστάρουν να το νιώσουν ακαποτα μέσα τους διότι έχουν βαρεθεί τόσα χρόνια με καποτα το έχω ακούσει κ αυτό,
αλλά πέρα από όλα αυτά ίσως υπάρχει μια άλλη εξήγηση που το επιδιώκουν που δεν μπωρει να την βρει κανείς μας κ όταν κάποια στιγμή με το α, β, Χ, ψ, τρόπο τον μάθουμε θα πέσουμε από τα σύννεφα..
Μου είναι τελείως αδιανόητο να το καταλάβω, να γαμηθουν ακαποτα με κάποιον που γνωρίζουν την καθημερινότητά του, τι άνθρωπος είναι, τι ρόλο βαράει ok, τώρα να κρεμπιέδιαζονται με τον κάθε αγνωστο άνδρα..

Δυστυχώς κι εμένα μου φαίνεται ως πιο πιθανός λόγος αυτός που έχει σχέση με τα νοσήματα, και η εκδίκηση που θέλουν να πάρουν από την κοινωνία για την κατάσταση στην οποία έχουν βρεθεί  :- :- Αυτή βέβαια η εξήγηση ισχύει για αυτές που έχουν και κάποια ηλικία. Για τις νεότερες, κάτω των 30, που προσφέρουν αβέρτα κρεμπιέδες, ισχύουν όλες οι υπόλοιπες πιθανές εξηγήσεις  :-(
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Η απάντηση της τσατσάς δεν πείθει!

Μετά από όλα αυτά, πέρασες και μια βόλτα από το Συγγρού για εξετάσεις;

Καλά κάνεις και δεν πιστεύεις την τσατσά...
Εγώ την πίστεψα.Γιατί ήταν καινούργια στο κουρμπέτι.Είχε έρθει από άλλο χώρο.Καινούργια ήταν στην πουτανολογία.Την πίστεψα ότι δεν ήξερε...

Δεν πάω από το Συγγρού.Χτυπάω κάθε εξάμηνο γενικό ξεσκόνισμα...
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Καλά κάνεις και δεν πιστεύεις την τσατσά...
Εγώ την πίστεψα.Γιατί ήταν καινούργια στο κουρμπέτι.Είχε έρθει από άλλο χώρο.Καινούργια ήταν στην πουτανολογία.Την πίστεψα ότι δεν ήξερε...

Δεν πάω από το Συγγρού.Χτυπάω κάθε εξάμηνο γενικό ξεσκόνισμα...

Για HIV και ηπατίτιδες B και C κάνεις; Αυτές είναι οι περισσότερο επικίνδυνες και οι δυσκολότερα ανιχνεύσιμες ασθένειες των ΣΜΝ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Βόλτα σε μερικά στη δεύτερη βάρδια (λίγο πριν την τρίτη) και στην τρίτη. Ό,τι θυμάμαι με θεμα τις παρουσιες:

Φυλής 109Β Νέλλη, μαύρο μαλλί πιτσιρίκα πετίτ σκίνι και Καρίνα, μελαχρινή  μιλφ, βγήκε από δωμάτιο με όρεξη στο σαλόνι.

109 Α Χριστίνα, κοντούλα, κοκκινωπό μαλλί καρέ, γλυκιά παρουσία και Άννα, ψηλή ξανθιά, δεν με άφηνε να βγω από τον οίκο για πολλή ώρα με χαμόγελο, μου έλεγε κάτι στη γλώσσα της (Ρωσία). Ίσως με έβριζε  :)

105 Μία ξανθιά παρουσία, ψηλή. Όχι κάτι ιδιαίτερο. Μπαίνω μέσα, η τσατσά στην εσωτερική πόρτα με κοιτούσε μία ώρα, δεν ξέρω τι ήθελε… Με ρώτησε πόσων χρόνων είμαι… Όταν της απάντησα άρχισε να γελάει με την ψυχή της τρώγοντας μανταρίνια.

81 Νέλλυ, 30άρα που δείχνει πιτσιρίκα, γλυκά χαρακτηριστικά και πιασίματα

71 Α Μαίρη, μελαχρινή πιτσιρίκα με ωραίο σώμα. (Όλοι λένε τα καλύτερα, προσωπικά δεν μου άρεσε) 

71 Β Αυτοπαρουσιάστηκε η Στέλλα. Σώμα για τα περίπου 45 της χρόνια καλό. Επικοινωνιακή, ομιλητική, με γυαλιά. Πολύ ευγενική επίσης. Την έχουν χαρακτηρίσει ότι έχει παρουσιαστικό «θείτσας».

Φωκαίας 7 Μία νέα (δεν ειπώθηκε όνομα, αδιάφορη κατ’εμέ) στον ένα χώρο, και σε έναν άλλο η Ειρήνη.  Νέα, από ό,τι θυμάμαι μαύρο μαλλί, αρκετά αδύνατη και χωρίς θα έλεγα ιδιαίτερο στήθος.

9 κάτω κάτω: Άννα. Πιτσιρίκα, παρουσία για την οποία είχα ρωτήσει με τα χαρακτηριστικά μάτια. Καστανή, στητό βυζάκι, δεν θυμάμαι κάτι άλλο άξιο αναφοράς.

17 Α Μελαχρινή, πολύ ωραίο σώμα, με πρωκτικό είπε η τσατσά κι από τις περιγραφές πρέπει να είναι η Κατερίνα.

17 Β Δεν θυμάμαι όνομα. Μία νταρντάνα, νέα, μαύρο μαλλί, ωραία σε εμφάνιση και η τσατσά εκθείαζε επί τρία λεπτά για τη βαθιά της πίπα
///

Τρίτη βάρδια:

Φιλιππίδου 11 Α Σύλβια, ψηλή μιλφ, άγρια χαρακτηριστικά, γνωστή λόγω περιγραφών

11Β Άννα, λεπτούλα, με ωραίο κορμί, μικρό στητό βυζάκι, πονηρό βλέμμα με πρωκτικό είπε η τσατσά. Με ειρωνεύτηκε η μικρή όταν έφυγα  :huh:

Φωκαίας 7 Ειρήνη

Γύρισα στο Φυλής 109 μήπως και πετύχαινα τη Χριστίνα, για την οποία δεν υπάρχουν κριτικές. Αλλά μάταια. Ήταν η Λίλη.

Κατά την αναμονή σε ένα από τα τελευταία μπουρδέλα είδα από τον καναπέ την εικόνα της Παναγίας στο βάθος στο κουζινάκι. Αναλογίστηκα βγαίνοντας πάλι στο κρύο ότι ίσως είμαστε καταδικασμένοι σαν τους χριστιανούς στα διηγηματα του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη: ζώντας με τις αμαρτίες μας.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Δε βρισκω πια πουτανα που να υγραινεται.
Η σάρα Φώκαιας 27 όροφο μεταμεσονυχτια η γνωστή , όμως είναι ανώμαλη , της αρέσει να στραπονιαζει λέει, εγώ όταν κάναμε 69 δεν άντεξα γιατί είχε γίνει μούσκεμα, εγώ το θέλω στεγνό το μουνι
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα κύριοι έχω πολύ ευχάριστα νέα που σίγουρα θα ενθουσιάσουν πόλους.
Η Σούπερ κοπέλα το αστέρι Ρίτα που ήρθε πριν λίγο καιρό Διδυμου22 όροφο έπιασε στο Φώκαιας24 όροφο και θα δουλεύει εκεί τα πρωινά.

Όσο για την μαλακισμενη χοντρή τσατσά Διδυμου 22 απλά της λέω και τώρα μπορείς να πας να γαμηθεις
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Δε βρισκω πια πουτανα που να υγραινεται.
Κ εγώ θέλω να υγραινεται αλλά που να τις βρούμε εδω βάζουν μια χούφτα κρέμα για κολπική λίπανση, σε λίγο θα τρομπαρουν με το γρασαδορο που έχουν στα συνεργεία για τα φορτηγά.
Οι περισσότερες αγγαρεία κάνουν..
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Κ εγώ θέλω να υγραινεται αλλά που να τις βρούμε εδω βάζουν μια χούφτα κρέμα για κολπική λίπανση, σε λίγο θα τρομπαρουν με το γρασαδορο που έχουν στα συνεργεία για τα φορτηγά.
Οι περισσότερες αγγαρεία κάνουν..

:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Καινούργιο ρουμανικο σκινι πιπινακι στο Κολωνού 27γ υπόγειο τώρα το έχει δοκιμάσει κάνεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά καλησπέρα η αγανάκτηση εναντίον ορισμένων υπηρεσιών προκύπτει από τις αθλιότητες και ηλίθιες τακτικές που επηρεάζουν τις κοπέλες προς το χειρότερο και γενικότερα δημιουργούν πρόβλημα στα μαγαζιά πού δουλεύουν.
Έτσι και η χοντρή διπρόσωπη τσατσά του Διδυμου22 με τις μαλακίες έκανε τις κοπέλες να φύγουν και η Στέλλα σταμάτησε από εκεί
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom