Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (20 μέλη και 298 επισκέπτες)

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Είναι γνωστή η Μαρία-η ίδια το λέει παντού (και μάλιστα ούτε και το κρύβει) εδώ και τόσα χρόνια που δουλεύει στα συγκεκριμένα μαγαζιά.

Και μόνο να την ακούσεις να μιλάει,καταλαβαίνεις.

 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Προς τους υπευθυνους του site, χτες το απόγευμα εγραψα μια κριτικη για την επισκεψη μου στη θεια Ελενη στο Μεγαλου Αλεξανδρου-22 ισογειο, αλλα ακομα δεν την εχετε ανεβασει  :huh: :undecided: Να περιμενω, ή χαθηκε??  :S :S
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.739
Πόντοι
4.706
Ας βάλω και εγώ ένα μικρό λιθαράκι, όσον αφορά την ενημέρωση. Περασμένη Κυριακή, πρωί, στα τσιμπουκάδικα της Διδύμου:

Διδυμου 27: Αλιόνα και Μαρία. Δύο αδιάφορες ώριμες κυρίες, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 22: Νάταλυ. Ώριμη κυρία, μπαμπάτσικη, με κυτταρίτιδα στον κώλο της, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 20: ΚΛΕΙΣΤΟ
ΔΙΔΥΜΟΥ 18Α: Τζούλια. Milf-Ντερέκι, σε φουλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και πρωκτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 18Β: Ντιάνα. Τερατόμορφη φιγούρα. Η εμφάνισή της παρέπεμπε σε χθόνια κάτοικο της κούφιας Γης. Όσοι πήγαν μαζί της, πρέπει να το έκαναν για να εξιλεωθούν από τις αμαρτίες τους, όπως οι Σιίτες μουσουλμάνοι, που αυτομαστιγώνονται, στην ετήσια τελετή της Ασούρα. Φουλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και πρωκτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 16Α: Ντιάνα. Άσχημο Gilf, με καλό σώμα και ωραία μικρά βυζάκια, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.

Το κοινό που είχα με αυτές τις κοπέλες ήταν, ότι όλες ήταν άσχημες γριές και δεν είχα περάσει ποτέ με καμία από αυτές.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Είναι γνωστή η Μαρία-η ίδια το λέει παντού (και μάλιστα ούτε και το κρύβει) εδώ και τόσα χρόνια που δουλεύει στα συγκεκριμένα μαγαζιά.

Και μόνο να την ακούσεις να μιλάει,καταλαβαίνεις.
Μήπως λες για τη Μαρία από Φιλιππίδου; Καμία σχέση, εγώ λέω για μια με βυζΑΡΕΣ, λίγο πατσοκοιλι, ξανθιά και σλαβική κάπως φάτσα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Vrill δηλαδή έλεος.Για την ίδια Μαρία μιλάμε και επιμένεις.

Τι σλαβικά και κολοκύθια στο πάτερο...

Το λέει τόσα χρόνια η κοπέλα από πού είναι,μιλάς μισό λεπτό μαζί της και είσαι στο Φιέρι.Ήμαρτον.

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
125
Like
6.846
Πόντοι
5.097
Ας βάλω και εγώ ένα μικρό λιθαράκι, όσον αφορά την ενημέρωση. Περασμένη Κυριακή, πρωί, στα τσιμπουκάδικα της Διδύμου:

Διδυμου 27: Αλιόνα και Μαρία. Δύο αδιάφορες ώριμες κυρίες, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 22: Νάταλυ. Ώριμη κυρία, μπαμπάτσικη, με κυτταρίτιδα στον κώλο της, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 20: ΚΛΕΙΣΤΟ
ΔΙΔΥΜΟΥ 18Α: Τζούλια. Milf-Ντερέκι, σε φουλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και πρωκτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 18Β: Ντιάνα. Τερατόμορφη φιγούρα. Η εμφάνισή της παρέπεμπε σε χθόνια κάτοικο της κούφιας Γης. Όσοι πήγαν μαζί της, πρέπει να το έκαναν για να εξιλεωθούν από τις αμαρτίες τους, όπως οι Σιίτες μουσουλμάνοι, που αυτομαστιγώνονται, στην ετήσια τελετή της Ασούρα. Φουλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και πρωκτικό.
ΔΙΔΥΜΟΥ 16Α: Ντιάνα. Άσχημο Gilf, με καλό σώμα και ωραία μικρά βυζάκια, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.

Το κοινό που είχα με αυτές τις κοπέλες ήταν, ότι όλες ήταν άσχημες γριές και δεν είχα περάσει ποτέ με καμία από αυτές.

Ρε τύπε αφού δεν είσαι της καλτίλας,τι πας και μπαίνεις σε αυτά τα τσαρδιά???Για εμένα όλες αυτές που έγραψες είναι μουνάρες και πάντα ξεροχύνω όποτε τις βλέπω.Τράβα σε κανα πιπινομοντέλο να φας την φόλα σου και άσε τις μουνάρες για τους καλτ μύστες.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η μαρια που λετε  με τα βυζια αλβανεζα  ειναι την γαμαγα οταν δουλευε  φιλιππιδου στο κατω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
Ρε τύπε αφού δεν είσαι της καλτίλας,τι πας και μπαίνεις σε αυτά τα τσαρδιά???Για εμένα όλες αυτές που έγραψες είναι μουνάρες και πάντα ξεροχύνω όποτε τις βλέπω.Τράβα σε κανα πιπινομοντέλο να φας την φόλα σου και άσε τις μουνάρες για τους καλτ μύστες.
......αιωνια αυτη η κολωνια......μητρικο,οιδιποδειο vs παιδικου,εφηβικου
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Χθες το βράδυ μετά τις 12 κατέβηκα Μεταξουργείο στο οποίο επικρατούσε παντού σκοτάδι καθώς οι λάμπες στις ψιλές κολώνες δεν άναβαν. Μόνο τα φώτα των λιγοστών εν λειτουργία μπουρδέλων ήταν ανοιχτά. Στο Ιάσωνος 46 όροφο δούλευε η Ρωσίδα Όλγα που την έχω πάρει δεκάδες φορές και δεν ήθελα να επαναλάβω τα ίδια. Στο Κολωνού 48 δούλευε η ξανθιά Ρωσίδα γκιλφ Ελένη που είχα κάνει μερικά ρομαντικά γαμήσια στο παρελθόν μαζί της και επίσης δεν ήθελα να επαναλάβω. Μπήκα και σε μερικά άλλα και επειδή ήταν καταθλιπτικό το όλο σκηνικό, έφυγα καρφί για Λιοσίων 73 το κάτω για να δοκιμάσω την καινούρια σοκολατένια ύπαρξη την Βικτώρια. Πολύ όμορφο λάτιν καυλάκι η Βικτώρια και με καλή ακάποτη πίπα. Το κακό είναι ότι δεν έκανε 69 και δεν φιλάει στο στόμα. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να κρατηθώ για πολύ γιατί στα όταν την έχεις στα τέσσερα σε τρελαίνει αυτή η κωλάρα της. Μου θυμίζει το σώμα της την Ρουμάνα Νικόλ που δούλευε πριν λίγα χρόνια στην περιοχή της Λιοσίων που επίσης είχε ωραία αφράτη λάτιν κωλάρα. Είναι ένα μωρό η Βικτώρια που δεν χορταίνετε με μια μόνο επίσκεψη...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.849
Κριτικές
6
Like
9.188
Πόντοι
1.686
Πώς την παλεψες ρε τυπε; Και ενταξει τα θερμοεσωρουχα που βοηθάνε το καβλι να μην μαζεύεται. Ο υπόλοιπος έξω το ΔΑΓΚΩΝΕΣ από το κρύο. Μεγάλη η χάρη της η Μαγια.

Φίλε, έχω κάνει μπουρδελότσαρκα και κάποιο Δεκέμβριο
στο Άμστερνταμ, με πολύ κρύο,
αλλά χρησιμοποίησα και σκελέα για λοκατζήδες που
κάνουν καταδρομές στα χιόνια !  :rockon: :rockon:

Τώρα πια υπάρχουν πολύ καλά θερμοεσώρρουχα
και δεν νοιώθεις κρύο.
Βάζεις και ένα σκούφο και σηκώνεις το γιακά
ή φοράς και κασκόλ, και κάνεις επιδρομή
στα ντέλα !  :rockon:
Σιγά μη χάσω την τσάρκα , επειδή κάνει κρύο !
Ένας συναγωνιστής με πληροφόρησε ότι πήρε τη
ρωσόφωνη ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 Β και έμεινε
ευχαριστημένος αφού είναι νέα και όμορφη.
Έχει στενό μουνί, και αυτό είναι inside information
και όποιος πρόλαβε τη στενομούνα είδε !   :rockon:
θα την πάρω σήμερα !  :rockon:

Βρήκα και τις φωτό της στο μπαννερ στο σάϊτ


http://[URL unfurl="true"]www.cms.*****.com/files/102/1/modulefiles/pic_1021151376516375354lathen.jpg[/img[/URL]]
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.849
Κριτικές
6
Like
9.188
Πόντοι
1.686
Ιζαμπέλα , έλα , έλα !  :rockon:


Δεν την έχω πάρει ακόμα, η φωτό είναι από
το διαφημιστικό του Λιοσίων 73Β στο μπου.
και μπορείτε να δειτε όλες τις φωτό επιλέγοντας
το αντίστοιχο μπάννερ

Όταν την πάρω θα σας πω και τη δική μου γνώμη
για μέσα στο δωμάτιο
 

Συνημμένα

  • pic_1021151376516345354lathen.jpg
    pic_1021151376516345354lathen.jpg
    294,9 KB · Εμφανίσεις: 49

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ιζαμπέλα , έλα , έλα !  :rockon:


Δεν την έχω πάρει ακόμα, η φωτό είναι από
το διαφημιστικό του Λιοσίων 73Β στο μπου.
και μπορείτε να δειτε όλες τις φωτό επιλέγοντας
το αντίστοιχο μπάννερ

Όταν την πάρω θα σας πω και τη δική μου γνώμη
για μέσα στο δωμάτιο
Ενταξει δεν εχει τετοιο σωμα οπως στη φωτο! Εχει κυτταριτιδα στον κωλο και γενικα αρκετα πιασηματα προς το παχουλο!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.849
Κριτικές
6
Like
9.188
Πόντοι
1.686
Ενταξει δεν εχει τετοιο σωμα οπως στη φωτο! Εχει κυτταριτιδα στον κωλο και γενικα αρκετα πιασηματα προς το παχουλο!

Υπονοείς ότι χρησιμοποιήθηκε φωτοσοπ ;  :rolleyes:  :rolleyes:
:2funny: :2funny:

Καλή μούνα είναι, ρώσικη , και προχωράμε !  :rockon:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Δεν την έχω πάρει ακόμα, η φωτό είναι από
το διαφημιστικό του Λιοσίων 73Β στο μπου.
και μπορείτε να δειτε όλες τις φωτό επιλέγοντας
το αντίστοιχο μπάννερ

Όταν την πάρω θα σας πω και τη δική μου γνώμη
για μέσα στο δωμάτιο

Λαδάκη,κάνε δουλειά από απόσταση με τη φωτογραφία (νομίζοντας πως είναι καμμιά ηθόποιος) γιατί αν τη δεις από κοντά πως είναι,θα βγεις τρέχοντας στη Λιοσίων φορώντας μόνο τη σκελέα των λοκατζήδων.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.163
Πόντοι
8.535
Λαδάκη,κάνε δουλειά από απόσταση με τη φωτογραφία (νομίζοντας πως είναι καμμιά ηθόποιος) γιατί αν τη δεις από κοντά πως είναι,θα βγεις τρέχοντας στη Λιοσίων φορώντας μόνο τη σκελέα των λοκατζήδων.
:tooth:
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
φυσικά και είναι φοτοσοπ αλλιώς η κολάρα της δεν θα χώραγε στην φωτό
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα στους πορνιάρηδες φίλους!
Ενημέρωση απο την απογευματινή βάρδια σε λίγα σπιτάκια που μπήκα.
Ξεκίνημα απο το Φυλής 81, όπου πραγμάτι υπάρχει καινούρια κοπέλα. Το όνομα αυτής Ελένη,πρόκειται για μιλφ από Βουλγαρία, με προυπηρεσία σε κωλόμπαρα στην Ορεστιάδα,Αλεξανδρούπολη,Διδυμότειχο και συναφείς περιοχές της Θράκης. Σώμα κανονικό, με κάποια πιασιματάκια τοπικά,μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα πάνω, δόντια σκούρα χαλασμένα,πρόσωπο τραχύ καβλωτικό,μεγάλο τατού στον μηρό μία κοπέλα και πίσω στην ωμοπλάτη ένα μικρότερο tribal. Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα. Δοκιμάστηκε με σχετικά καλές εντυπώσεις.Στα αρνητικά ότι ήταν κάπως βιαστική και το ελεύθερο στοματικό το οποίο ήταν φειδωλο. Θα αναφέρω σχετικά.
Στο Φυλής 71 στο ισόγειο ήταν η Μαίρη μόνη της χωρίς την καινούρια Κάρμεν την οποία ήθελα να δω. Νόστιμη κοπέλα,με μακριά καστανά μαλλιά,σώμα κανονικό και κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 71 στον όροφο κλασσικά η Αντζελίνα,κοπέλα λεπτή,με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω και πρωκτικό στο πρόγραμμα της.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο ήταν η Μάγια,κοπέλα λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και κανονικό πρόγραμμα.Μαζί της η Χριστίνα,κοπέλα με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,φλατ,σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής 84 στον όροφο ήταν η ομορφότερη κοπέλα που είδα στην βόλτα μου.Ραίσα το όνομα της.Πρόκειται για κοπέλα λεπτή,ψηλή,καλλίγραμη με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 74 ανοιχτό ήταν το υπόγειο αριστερά όπου και ήταν η Χριστίνα η Ρουμάνα που δούλευε και προσφάτως στο ίδιο μαγαζί πριν φύγει.Ψηλή,σώμα κανονικό,με πιασίματα,μαλλιά βαμμένα ξανθά πλέον πιασμένα σε αλογοουρά.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Φωκαίας 9 στο ισόγειο δεξιά κλασσικά η Ειρήνη,κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλιά,σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα.Σε πρωκτικό.
Στο Φωκαίας 9 στο ισόγειο αριστερά η Κασσάνδρα,κοπέλα κοντή,σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια,μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα αλογοουρά. Επιλέγεις πρωκτικό ή ελεύθερο στοματικό σαν εξτρά.
Στο Φωκαίας 7 στο υπόγειο ανοιχτό ήταν το μαγαζί δεξιά όπου και ήταν η Σάρα, με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα ζουμερό με πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο κλασσικά υπηρεσία η Εύα και μαζί της η Μικαέλα από Μολδαβία, σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια,μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Σώμα με τατού.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο δύο κοπέλες.Η Μαρία η Ρουμάνα,σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια,μακριά καστανομελί μαλλιά,βυζιά τριάρια και η Μαίρη απο Μολδαβία,όμορφη κοπέλα,ψηλή,με λευκό δέρμα,σώμα με λίγα πιασιματάκια μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Αμφότερες οι κοπέλες σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα τους.
Στο Φυλής 66Α ήταν η Αλεξάνδρα,λεπτή κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλιά. Μιλάει σχετικά καλά Ελληνικά.Απορώ πως έμαθε τόσο γρήγορα.Εκτός και αν είδα την σωσία της.Σε κανονικό πρόγραμμα το οποίο ανακοίνωσε η ίδια.
Στο Φυλής 56 ήταν η Ντιάνα,νόστιμη κοπέλα ψηλή,με λευκό δέρμα και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 στο ισόγειο η Χριστίνα,λεπτή,κοπέλα με μαλλιά καστανά τα οποία και είχε πιασμένα πάνω σε κότσο.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 στον όροφο ήταν η Νάνσυ,κοπέλα κοντή,με μαλλιά μακριά καστανομελί,σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια,χαμηλοκώλα.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 7 στο ισόγειο αριστερά ήταν καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,Όνομα δεν είπε η υπηρεσία.Εικάζω ότι πρόκειται για την Αλίνα που ανέφεραν οι συναγωνιστές.Εμφάνιση κοπέλας.Ψηλή,με σώμα κανονικό,μαλλιά καστανά προς το καρέ.Κανονικό πρόγραμμα.Για να πω την αλήθεια μου έκανε κλικ, αλλά ήθελα κάτι πιο εμπλουτισμένο σε υπηρεσίες.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Αλινα.Μιλφ,πληθωρική, κυρίως στην κωλάρα της η οποία είναι αρκετά φαρδιά,με καστανόμαυρα μαλλιά προς το καρέ.Πρόγραμμα κανονικό. Στην κυριολεξία κωλόφαρδη γυναίκα. Δεν ξέρω αν είναι και μεταφορικά.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο κλασσικά η Άνκα πρώην Αλεξάνδρα-Αλέξια, αθίγγανη,γεματούλα,με μελαμψό δέρμα και μαλλιά καστανά με ανταύγεις στο ύψος περίπου των ώμων της.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.
Τέλος στο Διδύμου 22 ήταν σε ντουέτο η Μαριάννα και η Ναταλία-Νάτα πρώην Παολίνα απο Φυλής 109Β. Η πρώτη αδύνατη,με μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους,κοντούλα.Η δεύτερη,κοντή,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της και σώμα με πιασιματάκια.Αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στόμα,σώμα.Η αυλαία έπεσε με την Μαριάννα.Παραμένει καλή.
Αυτά τα λίγα σπιτάκια για σήμερα, συμπαθάτε με κύριοι που δεν μπήκα σε περισσότερα δεν είχα πολύ χρόνο.
Καλό Σαββατοκύριακο!


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom