Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (17 μέλη και 294 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
Άλλη λέτε.
Σύμφωνα με πληροφορίες φίλου πριν δύο περίπου χρόνια η τωρινή Νικόλ από Κων166 δούλευε σαν Νέλυ στο 71 το πάνω.

τυπε μου δεν έγραψα πουθενα οτι γαμησα μια νικολ στο φ71 πανω, εγραψα ότι εχω γαμησει τη νικολ του Κων 166 στο φ71 πανω που τοτε οπως λες σωστα ειχε το ονομα νελλυ και θυμαμαι καλα ηταν καστανοξανθα τα μαλλια της.
δεν ξεχνω ποιες εχω γαμησει.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Άκρως έκτακτη καταδρομική στη Φωκαίας πριν λίγο παρέα με φίλο.Σκοπος μου να γαμήσω την Ναταλί στο Φωκαίας 9 δεξιά.Δυστυχώς αν και ήταν μόλις 16:20 μας είπε ότι είχε κλείσει.
Την αντικατέστησε η Ειρήνη με το πρωκτικό την οποία και γάμησε ο φίλος και πέρασε καλά.
Φ7 δεξιά κλασικά η Έμμυ στο δωμάτιο με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φ7 αριστερά ή Ελένη ή ξυπόλυτη άλλη μουνάρα από κει με ελεύθερο στοματικό.
Φ17 κάτω.Η Εύα επαινούσε τη Μαρία μια ζουμερή κοπέλα με μεγάλα βυζιά.Επισης ελεύθερο στοματικό.Οι τροφαντοlovers ας τσεκάρουν.
Φ17 πάνω ή Σάντρα.Πιτσιρίκα με βουκολικό πρόσωπο και τροφαντό κώλο σε ελεύθερο στοματικό.
Φ19 η Τζοάννα η Πορτογαλίδα.Ψηλή λεπτή ξανθιά τριαντάρα με ελεύθερο στοματικό.
Φ25 πάνω ή Χριστίνα.Ψηλή όμορφη κοπέλα με 69.
Και τέλος στο Φ25 κάτω η Τζώρτζια.Πανέμορφο πιπίνι με μακρύ πλατινέ μαλλί αλά Ντενερις Ταργκάριεν.Δοκιμαστηκε με όχι καλά αποτελέσματα.Βασικά είναι πάρα πολύ άπειρη κάνει 0 προκαταρκτικά και βάζει καπότα σε πεσμένη πούτσα.Αν δεν είστε φορτωμένοι μην το επιχειρήσετε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
περασμα 2η βαρδια απο κων/πολεως 166 οπου ηταν η πανεμορφη μουναρα νικολ, απιστευτο μωρο
επισης στο στουντιο 132 η υπηρεσια ανακοινωσε απλο προγραμμα με 30ε.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
περασμα 2η βαρδια απο κων/πολεως 166 οπου ηταν η πανεμορφη μουναρα νικολ, απιστευτο μωρο
επισης στο στουντιο 132 η υπηρεσια ανακοινωσε απλο προγραμμα με 30ε.


Αυτα τα στουντιο στο εκπτωτικο προγραμμα κανουν ξεπετα. Δεν αξιζουν τα λεφτα τους.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
τυπε μου δεν έγραψα πουθενα οτι γαμησα μια νικολ στο φ71 πανω, εγραψα ότι εχω γαμησει τη νικολ του Κων 166 στο φ71 πανω που τοτε οπως λες σωστα ειχε το ονομα νελλυ και θυμαμαι καλα ηταν καστανοξανθα τα μαλλια της.
δεν ξεχνω ποιες εχω γαμησει.
Δεν επιμένω.Αφού το επιβεβαιώνεις δεν θα διαφωνήσω.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
περασμα 2η βαρδια απο κων/πολεως 166 οπου ηταν η πανεμορφη μουναρα νικολ, απιστευτο μωρο
Φίλε είδα φωτογραφία της Ροδίκας φτιαγμένη και μακιγιαρισμένη μάλιστα.Με όλο το συμπαθειο αλλά αν αυτή είναι πριγκίπισσα εγώ είμαι ο σουλτάνος της Βαβυλώνας.Εντάξει έχει ωραία μπλε μάτια (αν είναι και αληθινά κιόλας).Αυτό.Μετά είναι απλά μια ομορφουλα κοπελίτσα.Αν δεν σου λένε και τίποτα τα μπλε μάτια γάμα τα.
Η Νικόλ που ανέφερες ή η Αλέξια που παίζει πλέον Μετάξι είναι επιοικως μια κλάση πάνω.Και το 166 Μετάξι δεν θεωρείται;
Δεν μιλάω για επιδόσεις κλπ καθαρά για εμφάνιση.Έχω την εντύπωση μάλιστα ότι η Αλεξια έχει πράσινα μάτια.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Άκρως έκτακτη καταδρομική στη Φωκαίας πριν λίγο παρέα με φίλο.Σκοπος μου να γαμήσω την Ναταλί στο Φωκαίας 9 δεξιά.Δυστυχώς αν και ήταν μόλις 16:20 μας είπε ότι είχε κλείσει.
Εμενα μου ειχε πει οτι μενει μακρυα και για αυτο φευγει πιο νωρις.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Φίλε είδα φωτογραφία της Ροδίκας φτιαγμένη και μακιγιαρισμένη μάλιστα.Με όλο το συμπαθειο αλλά αν αυτή είναι πριγκίπισσα εγώ είμαι ο σουλτάνος της Βαβυλώνας.Εντάξει έχει ωραία μπλε μάτια (αν είναι και αληθινά κιόλας).Αυτό.Μετά είναι απλά μια ομορφουλα κοπελίτσα.Αν δεν σου λένε και τίποτα τα μπλε μάτια γάμα τα.
Η Νικόλ που ανέφερες ή η Αλέξια που παίζει πλέον Μετάξι είναι επιοικως μια κλάση πάνω.Και το 166 Μετάξι δεν θεωρείται;
Δεν μιλάω για επιδόσεις κλπ καθαρά για εμφάνιση.Έχω την εντύπωση μάλιστα ότι η Αλεξια έχει πράσινα μάτια.
Συμφωνω οτι η Αλεξια και η Νικολ ειναι πιο ομορφες απο την Ροδικα.Ομως η Ροδικα δουλευει στο 10ρικο ενω η Νικολ θελει 20ρικο και η Αλεξια 15ρι.
Εγω την Ροδικα την πηρα μια φορα με αριστες εντυπωσεις! :knockinb:
Η Νικολ ειναι φολαρα! ενω η Αλεξια κανει τυπικο βαρετο γαμησι! :S
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Φίλε είδα φωτογραφία της Ροδίκας φτιαγμένη και μακιγιαρισμένη μάλιστα.Με όλο το συμπαθειο αλλά αν αυτή είναι πριγκίπισσα εγώ είμαι ο σουλτάνος της Βαβυλώνας.Εντάξει έχει ωραία μπλε μάτια (αν είναι και αληθινά κιόλας).Αυτό.Μετά είναι απλά μια ομορφουλα κοπελίτσα.Αν δεν σου λένε και τίποτα τα μπλε μάτια γάμα τα.
Η Νικόλ που ανέφερες ή η Αλέξια που παίζει πλέον Μετάξι είναι επιοικως μια κλάση πάνω.Και το 166 Μετάξι δεν θεωρείται;
Δεν μιλάω για επιδόσεις κλπ καθαρά για εμφάνιση.Έχω την εντύπωση μάλιστα ότι η Αλεξια έχει πράσινα μάτια.
ειμαι της ιδιας αποψης. Ηθελα να γραψω μια κριτικη για τη Ροδικα, να μιλησω περι απομυθοποιησης και περι "χαμηλων στανταρ", και μιλαω καθαρα για την εμφανιση.

Μετα ομως, τα εβαλα κατω ολα, εννοειται οτι ειναι VFM, θυμηθηκα και την κωλαρα της με το στενο μουνακι της, και ειπα να μην "ριξω" εστω και ελαχιστα τις μετοχες της γιατι ηταν οντως αποδοτικοτατη και πολυ πολυ καυλωμενη -αν και λογω περασμενης ωρας θα ειχε καποια κουραση-
θα ξαναπαω καποια στιγμη :booty:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1

ενας απο τους λογους που  εφυγε η ντιανα-μπιανκα .εκανε μια καλη σουμα τοσο καιρο εδω, θα βρηκε λογικα μια δουλεια σε καμια εταιρια με καλυντικα στη ρουμανια  και την εκανε. και λογικα θα ακολουθησουν και αλλες top εμφανισης  οταν ακουνε για αναπτυξη στη χωρα τους.  
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
περασμα 2η βαρδια απο κων/πολεως 166 οπου ηταν η πανεμορφη μουναρα νικολ, απιστευτο μωρο
...
Αν εννοείς τη Νικόλ στο υπόγειο, τη λεπτή μαυρομάλλα, τότε μάλλον η τεστοστερόνη σου είχε χτυπήσει κόκκινο και έβλεπες ό,τι ήθελες...
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Αν εννοείς τη Νικόλ στο υπόγειο, τη λεπτή μαυρομάλλα, τότε μάλλον η τεστοστερόνη σου είχε χτυπήσει κόκκινο και έβλεπες ό,τι ήθελες...

Γιατί έξω από εδώ,  το κορίτσι είναι πράγματι μουνάρα. Στην αρχή της καριέρας της έκανε καλό γαμήσι, τώρα βέβαια την έχει δει ντίβα......
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
10
Like
457
Πόντοι
311
ειμαι της ιδιας αποψης. Ηθελα να γραψω μια κριτικη για τη Ροδικα, να μιλησω περι απομυθοποιησης και περι "χαμηλων στανταρ", και μιλαω καθαρα για την εμφανιση.

Μετα ομως, τα εβαλα κατω ολα, εννοειται οτι ειναι VFM, θυμηθηκα και την κωλαρα της με το στενο μουνακι της, και ειπα να μην "ριξω" εστω και ελαχιστα τις μετοχες της γιατι ηταν οντως αποδοτικοτατη και πολυ πολυ καυλωμενη -αν και λογω περασμενης ωρας θα ειχε καποια κουραση-
θα ξαναπαω καποια στιγμη :booty:
Παιδιά αυτές οι κοπέλες ειναι2η βάρδια???
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Δοκίμασα τη new entry milf Νανά στο Ιάσονος 19 κάτω,καλοστελούμενη τσιγγανοειδής με σπασμένο πρόσωπο και βαριά φωνή,με "69" στο πρόγραμμά της.Καυλιάρα γκόμενα,με κρατούσε μέσα της μέχρι τελευταίου χιλιοστού,φαίνεται πως δεν έχει κορεστεί ακόμα από το Μεταξουργείο και τον κόσμο του,το ευχαριστήθηκα πρώτη φορά μαζί της!Δουλεύει στην πρωινή βάρδια Δευτέρα ως Πέμπτη,και στην τρίτη νυχτερινή Παρασκευή με Κυριακή.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα παίδες. Τη Χριστίνα το κοντοπούτανο με το ωραίο βυζάκι απο Φ19, Φυλης 71, 84 ξέρει κανείς σε ποιο σπιτάκι και βάρδια την πετυχαίνουμε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom