Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (29 μέλη και 285 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.281
Πόντοι
45.465
2,5αρι φιλε μου καλε, 2,5αρι. Αλλα εχει σημασια μισο πανω, μισο κατω  :S. Το θεμα ειναι να γαμαμε και να περναμε καλα  :grin:. Οσο για την κριτικη, μια φορα φτανει. Θεωρω τελειως ανουσιο να γραφεις για την ιδια κοπελα δευτερη φορα, ακομα και αν το αξιζει.  :hi:
την είχες πάρει και στην πρώτη της θητεία στη Φυλης ή στο στούντιο που δουλευε?  η τώρα ήταν η πρώτη σου φορά?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
πραγματικά περιμένω με αγωνία την κριτική σου, τι λέει από βυζι αυτή η Ντιαννα?
είναι όντως 3αρι η κανονικό 2αρι?
Είναι καθαρα σιλικονατο. Φαινεται καθαρα με τη πρωτη ματια.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
την είχες πάρει και στην πρώτη της θητεία στη Φυλης ή στο στούντιο που δουλευε?  η τώρα ήταν η πρώτη σου φορά?

smirni θα σου απαντησω με pm για να μην κουραζουμε και το νημα, εδω.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ναι τύποι, οι τσατσάδες με τον τρόπο τους διώχνουν τους πελάτες. Ορισμένα σπίτια αναγκάζομαι να τα αποφύγω γιατί οι τσατσάδες είναι πιεστικές και πρηξαρχίδες και με τραβάνε από το χέρι για να μη φύγω. Δε με νοιάζει αν δεν είχατε ούτε ένα πελάτη όλη μέρα. Η συμπεριφορά σας είναι αντιεπαγγελματική. Αλλά τι να περιμένεις από κάτι ναυάγια της ζωής, που ζήτημα είναι αν έχουν τελειώσει το δημοτικό.

:hi: :hi: :hi:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Απλά έλεος με τη συμπεριφορά των τσατσάδων! Αυτό, δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Μια σκατόγρια τσατσά στη Φωκαίας, όταν είπα ότι θα κάνω βόλτα, με ειρωνεύτηκε ότι δήθεν κάθε μέρα αυτή τη δουλειά κάνω (που ζήτημα αν είχε να με δει λιγότερο από μήνα). Πάνω που είχα ψηθεί μετά τη βόλτα να περάσω με την κοπέλα, με ξενέρωσε και της έριξα Χ. Είναι αυτή αντιμετώπιση πελάτη; Καλά να πάθετε που βαράτε μύγες! Οκ έχετε νεύρα με τις αναδουλειές, αλλά με αυτή τη συμπεριφορά δεν πρόκειται να φιλοτιμηθεί κανένας. Και μια μικρή πιθανότητα να υπήρχε ο πελάτης μετά τη βόλτα να περάσει, τον διώχνετε.

καλά έκανες, τα ίδια πάνω κάτω λένε σε όλους κι όπου πιάσει ... ΝΑΥΑΓΙΑ

Εδώ υπάρχουν και ορισμένες γυρολόγοι (ιερόδουλες) που είναι για τα πανηγύρια, που δυσανασχετούν όταν σε βλέπουν στο σαλόνι επειδή δεν έχεις τιμήσει ποτέ τις ίδιες, λες και είσαι αναγκασμένος να ξέρεις που είναι κάθε φορά το κάθε ΝΑΥΑΓΙΟ ιερόδουλη που πάει από τσαρδί σε τσαρδί κάθε εβδομάδα.

Οι επιλογές γυναικών είναι πολλές, αμέτρητες, κι επίσης άλλες κοπέλες αξίζουν το εκάστοτε χρωματικό εισιτήριο κάθε φορά κι άλλες που είτε λόγω εμφάνισης, είτε λόγω υπηρεσιών ... οπότε κύριοι και κυρίες είναι στο χέρι σας η συμπεριφορά και η συνεργασία με την κάθε κοπέλα που θα έχετε ανά καιρό

Γι αυτό FUCK OFF σε όσες δεν τηρούν του κανόνες πολιτισμού και συμπεριφοράς.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ξαναγύρισε κι η αηδιαστική κωλόγρια    :vomit:   ξανθιά τσατσά που δούλευε παλιά, Φυλής 66Δ, Ξανθίππης 2, Διδύμου 8Β, στο Φωκαίας 27Β υπερυψωμένο ισόγειο, και τραμπουκίζει όποιον δεν περνάει.    :uglystupid:
Να τα λέμε αυτά παιδιά.

:orchestra:
 

varethikatisfoles

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξαναγύρισε κι η αηδιαστική κωλόγρια    :vomit:   ξανθιά τσατσά που δούλευε παλιά, Φυλής 66Δ, Ξανθίππης 2, Διδύμου 8Β, στο Φωκαίας 27Β υπερυψωμένο ισόγειο, και τραμπουκίζει όποιον δεν περνάει.    :uglystupid:
Να τα λέμε αυτά παιδιά.

:orchestra:

ευχαριστω για την πληροφορια παω να τη τραμπουκισω τη κωλογρια  :sunglasses:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η ξανθιά που είναι  στο Φωκαίας 27Β με  το σγουρό μαλλί λες? που κάνει υπηρεσία και με την θρυλική Αθηνά όποτε δουλεύει. Νομίζω έχει και γυαλιά αν δεν κάνω λάθος
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
η ξανθιά που είναι  στο Φωκαίας 27Β με  το σγουρό μαλλί λες? που κάνει υπηρεσία και με την θρυλική Αθηνά όποτε δουλεύει. Νομίζω έχει και γυαλιά αν δεν κάνω λάθος

Όχι η άλλη που δουλεύει με Σιμόνα και την άλλη σαβούρα την Τζανίνα, νομίζω.
Απογευματινή βάρδια.
Όχι ότι κι η άλλη με το σγουρό μαλλί και τα γυαλιά είναι καλύτερη.
Φίδι κολοβό, το παράσιτο.

:vomit:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Oλα  τα είπατε  που ειχαν τρυπες,  και  το μισό -μισό κλιματιστικό  της  Αλκιβιάδου επι Κατερινας κλπ . αλλα΄η συγκεκριμένη  φωτο ήταν απο το Αδανων 2  :)
για αυτό έγραψα RIP.. :rolleyes:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
η ξανθιά που είναι  στο Φωκαίας 27Β με  το σγουρό μαλλί λες? που κάνει υπηρεσία και με την θρυλική Αθηνά όποτε δουλεύει. Νομίζω έχει και γυαλιά αν δεν κάνω λάθος
Δεν ξέρω ποια λέτε εσείς, αλλά είναι μια ξανθιά τσατσά στο Φ84Α που όποτε πάω, με τραβάει από τα ρούχα, μπαίνει μπροστά μου και σχεδόν παίζω ξύλο για να καταφέρω να φύγω. Κοιτάει δε αδιάκριτα έξω από την πόρτα του μαγαζιού γυρεύοντας απελπισμένα πελάτες. Αυτή η εικόνα και μόνο δε με εμπνέει να περάσω στο σπιτάκι.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Δεν ξέρω ποια λέτε εσείς, αλλά είναι μια ξανθιά τσατσά στο Φ84Α που όποτε πάω, με τραβάει από τα ρούχα, μπαίνει μπροστά μου και σχεδόν παίζω ξύλο για να καταφέρω να φύγω. Κοιτάει δε αδιάκριτα έξω από την πόρτα του μαγαζιού γυρεύοντας απελπισμένα πελάτες. Αυτή η εικόνα και μόνο δε με εμπνέει να περάσω στο σπιτάκι.

Άλλη σαβούρα αυτή!
Καθόταν και πίσω από την πόρτα σα χαφιές.
Για να τσιμπήσει πελατάκια.
Δεν καταλαβαίνουν ότι μ' αυτό τον τρόπο διώχνουν τον κόσμο;
Έχουν που έχουν ξεπέτες πουτάνες, βάζουν και τις ενοχλητικές, ημίτρελες κωλόγριες και τα κάνουν εντελώς σκατά.
Στο τέλος θα μείνουν οι νταβάδες, οι λαθραίοι κι οι κουζινάκηδες ...
Α κι οι μύγες που θα κυκλοφορούν από μπουρδέλο σε 'δέλο ...
Ταιριαστός συρφετός.

:-
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Δεν ξέρω ποια λέτε εσείς, αλλά είναι μια ξανθιά τσατσά στο Φ84Α που όποτε πάω, με τραβάει από τα ρούχα, μπαίνει μπροστά μου και σχεδόν παίζω ξύλο για να καταφέρω να φύγω. Κοιτάει δε αδιάκριτα έξω από την πόρτα του μαγαζιού γυρεύοντας απελπισμένα πελάτες. Αυτή η εικόνα και μόνο δε με εμπνέει να περάσω στο σπιτάκι.

Φυλής 84Α ... η ξανθιά με το σχετικά ωραίο πρόσωπο για την ηλικία της, μάλιστα προσφάτως την είχα δει να κάνει και 3η βάρδια στο Ιάσωνος 19 όροφο, λέγοντας μου πως δεν είχε δουλειά εκεί (εννοώντας το Φ84Α)


Είναι άριστη στην πάρλα και ενοχλητική όταν πας να φύγεις όντως
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Φυλής 84Α ... η ξανθιά με το σχετικά ωραίο πρόσωπο για την ηλικία της, μάλιστα προσφάτως την είχα δει να κάνει και 3η βάρδια στο Ιάσωνος 19 όροφο, λέγοντας μου πως δεν είχε δουλειά εκεί (εννοώντας το Φ84Α)


Είναι άριστη στην πάρλα και ενοχλητική όταν πας να φύγεις όντως

Εμ αφού διώχνει τον κοσμάκη με την συμπεριφορά της, πως να 'χει κόσμο;;;    :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πάντως για να λέμε και τα καλά, έριξα μια γαμησάρα στην Όλγα από Φωκαίας απίστευτη. Μιας και είναι μικρόσωμη, εφάρμοσα μια στάση που είχα την περιέργεια να δοκιμάσω από καιρό. Τέλεια εφαρμογή στο μουνί της, ήταν και λεπτό το προφυλακτικό.. κατάφερα να τελειώσω στα 4 που σπάνια τελειώνω έτσι.
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
παιζει κάτι 3η βάρδια να πεταχτώ μετάξι η φυλής?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
παιδια να ρωτησω...μήπως γνωριζει κανεις σας για μια Λόρυ αν δουλευει σε κανενα στουντιο;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Φυλής 84Α ... η ξανθιά με το σχετικά ωραίο πρόσωπο για την ηλικία της, μάλιστα προσφάτως την είχα δει να κάνει και 3η βάρδια στο Ιάσωνος 19 όροφο, λέγοντας μου πως δεν είχε δουλειά εκεί (εννοώντας το Φ84Α)


Είναι άριστη στην πάρλα και ενοχλητική όταν πας να φύγεις όντως
Αυτη ολες τις πουτανες της παρουσιαζει σαν Ρωσιδες! :jerking: :jerking: :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom