Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 322 άτομα (15 μέλη και 307 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Γκαμπριέλα. Εκτός του ότι μου αρέσει αυτή η κοπέλα, έχω και τους προσωπικούς μου λόγους να τιμώ τα κορίτσια στην πρωινή βάρδια αυτού του σπιτιού. Te iubesc Corina, δεν αντέχω να σε ξαναδώ πρωί στο σπίτι αυτό.


μια ψηλή είναι αυτή?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ναι spougenas, είναι ωραίο και γλυκό κορίτσι η Γκαμπριέλα. Σας παρακαλώ να τιμάτε τα κορίτσια της πρωινής βάρδιας στο σπίτι αυτό.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
φοβερά τσρδιά όλα αυτά, το αγαπημένο μου πεδίο μάχης ... ώστε γύρισε η Εύα, σάπια αλλά έχω ακούσει πως είναι δυνατό και ρομαντικό μέσα , κάποιοι θα την έχουν ανάγκη σίγουρα
Μήπως έχεις υπόψη σου την τρίτη σπερματοδέκτρια στο ανώγειο Ιωαννίνων;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.297
Πόντοι
45.465
Αντιστοιχες τρυπες μεταξυ των δωματιων, ειχε παλαιοτερα πριν ανακαινιστεί το ρεμουνδου 21 ισογειο, καθως και το διδυμου 20.
και πιο παλία το Φυλής 84β , 86α Φωκαίας 25β , Διδύμου 20 και πολλά ακόμα ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.297
Πόντοι
45.465
Ιωαννίνων 3 ανώγειο
Τρεις σπερματολήπτριες, καμία διαθέσιμη. Από αυτά που είπε η βοηθός, η μία ήταν η αραπίνα, η άλλη ήταν η κακοχυμένη ημεδαπή και η τρίτη παρέμεινε ερωτηματικό. Αν ξέρει κάποιος ας πει.
αυτές δουλέυουν σχεδόν καθημερινά...
Λιζα μαυρουλα από τον Άγιο Δομινηκο... χοντρουλα με μικρό βυζι
Μελισσα μαυρουλα από την Βραζηλια της Νιγηριας... με πιασιματακια 3αρι βυζι και
Βανέσα ξανθια κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρια βυζια, η πρωτη με ακα οι άλλες δύο με ακα και κωλο.
με ακα στα 20 ευρώ με κώλο στα 30 ευρώ
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
αυτές δουλέυουν σχεδόν καθημερινά...
Λιζα μαυρουλα από τον Άγιο Δομινηκο... χοντρουλα με μικρό βυζι
Μελισσα μαυρουλα από την Βραζηλια της Νιγηριας... με πιασιματακια 3αρι βυζι και
Βανέσα ξανθια κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρια βυζια, η πρωτη με ακα οι άλλες δύο με ακα και κωλο.
με ακα στα 20 ευρώ με κώλο στα 30 ευρώ
:rockon:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Απλά έλεος με τη συμπεριφορά των τσατσάδων! Αυτό, δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Μια σκατόγρια τσατσά στη Φωκαίας, όταν είπα ότι θα κάνω βόλτα, με ειρωνεύτηκε ότι δήθεν κάθε μέρα αυτή τη δουλειά κάνω (που ζήτημα αν είχε να με δει λιγότερο από μήνα). Πάνω που είχα ψηθεί μετά τη βόλτα να περάσω με την κοπέλα, με ξενέρωσε και της έριξα Χ. Είναι αυτή αντιμετώπιση πελάτη; Καλά να πάθετε που βαράτε μύγες! Οκ έχετε νεύρα με τις αναδουλειές, αλλά με αυτή τη συμπεριφορά δεν πρόκειται να φιλοτιμηθεί κανένας. Και μια μικρή πιθανότητα να υπήρχε ο πελάτης μετά τη βόλτα να περάσει, τον διώχνετε.
 

zamanfu

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Like
60
Πόντοι
0
Απλά έλεος με τη συμπεριφορά των τσατσάδων! Αυτό, δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Μια σκατόγρια τσατσά στη Φωκαίας, όταν είπα ότι θα κάνω βόλτα, με ειρωνεύτηκε ότι δήθεν κάθε μέρα αυτή τη δουλειά κάνω (που ζήτημα αν είχε να με δει λιγότερο από μήνα). Πάνω που είχα ψηθεί μετά τη βόλτα να περάσω με την κοπέλα, με ξενέρωσε και της έριξα Χ. Είναι αυτή αντιμετώπιση πελάτη; Καλά να πάθετε που βαράτε μύγες! Οκ έχετε νεύρα με τις αναδουλειές, αλλά με αυτή τη συμπεριφορά δεν πρόκειται να φιλοτιμηθεί κανένας. Και μια μικρή πιθανότητα να υπήρχε ο πελάτης μετά τη βόλτα να περάσει, τον διώχνετε.

Τύπε κι εμένα μου τη δίνουν κάτι τέτοια...μια φορά είχα αρπαχτεί με μία και την έστειλα να πάει να γαμηθεί...
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Τωρα  σε μερικα σπιτακια φυλης, δευτερη βαρδια:

φυλης 54α οροφος: Βαλλερια ξανθια ρωσιδα, εντυπωσιακα ομορφη σημερα.
φυλης 54β ισογειο: Χριστινα το νεο μελαχρινο καυλοπιπινο.
φυλης 56: Ναταλι ξανθια ρωσιδα.
φωκαιας 7 υπογειο:  Εμυ το κοκκινομαλλικο βαθυ λαρυγγι δεξια καθως μπαινεις, ευθεια η ξυπολυτη, ωραια πιπινα, κοκκινομαλλα Ελενα(ξυπολυτη σημερα, παλιες συνηθειες που δυσκολα κοβονται  :S).
φωκαιας 9: Ειρηνη η βουλγαρα μελαχρινη γυρολογος, και με πρωκτικο.
φωκαιας 17α ισογειο: Ρωξαννη το μελαχρινο λαγουδακι.
φωκαιας 17β οροφος: Η ομορφη μελαχρινη Ξενια, με λιγα κιλα παραπανω.
φυλης 59 οροφος: Αντριαννα απο Λιθουανια. Ομορφη παρουσια δε λεω αλλα οχι και 30ευρω στη φυλης  >:(, απλο προγραμμα.
φυλης 65 οροφος: Η βασιλισσα Ντιανα, οπου και τιμηθηκε  :kissass:. Εμφανισιακα τελεια σε ολα, οτι και να πεις γι' αυτην θα ειναι λιγο. Καθε φορα, το γαμησι μαζι της, και μια μικρη απολαυση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ναι τύποι, οι τσατσάδες με τον τρόπο τους διώχνουν τους πελάτες. Ορισμένα σπίτια αναγκάζομαι να τα αποφύγω γιατί οι τσατσάδες είναι πιεστικές και πρηξαρχίδες και με τραβάνε από το χέρι για να μη φύγω. Δε με νοιάζει αν δεν είχατε ούτε ένα πελάτη όλη μέρα. Η συμπεριφορά σας είναι αντιεπαγγελματική. Αλλά τι να περιμένεις από κάτι ναυάγια της ζωής, που ζήτημα είναι αν έχουν τελειώσει το δημοτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.297
Πόντοι
45.465
φυλης 65 οροφος: Η βασιλισσα Ντιανα, οπου και τιμηθηκε  :kissass:. Εμφανισιακα τελεια σε ολα, οτι και να πεις γι' αυτην θα ειναι λιγο. Καθε φορα, το γαμησι μαζι της, και μια μικρη απολαυση.

πραγματικά περιμένω με αγωνία την κριτική σου, τι λέει από βυζι αυτή η Ντιαννα?
είναι όντως 3αρι η κανονικό 2αρι?
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
πραγματικά περιμένω με αγωνία την κριτική σου, τι λέει από βυζι αυτή η Ντιαννα?
είναι όντως 3αρι η κανονικό 2αρι?

2,5αρι φιλε μου καλε, 2,5αρι. Αλλα εχει σημασια μισο πανω, μισο κατω  :S. Το θεμα ειναι να γαμαμε και να περναμε καλα  :grin:. Οσο για την κριτικη, μια φορα φτανει. Θεωρω τελειως ανουσιο να γραφεις για την ιδια κοπελα δευτερη φορα, ακομα και αν το αξιζει.  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom