Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (4 μέλη και 115 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.789
Κριτικές
8
Like
2.584
Πόντοι
506
Γεια σας κύριε Μπακάλη. Ήμουν πάντα εδώ.... Στη σκία όμως.
Στα κατουρημένα σοκάκια της Φυλής, στα απαξιωμένα πρεζο-πεζοδρόμια, στα γεμάτα λαρθο-ορκ περβάζια της Βικτώριας.
ρομαντισμος σε ολο του το μεγαλείο
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Σήμερα πήρα τη Λώρη και πέρασα καταπληκτικά. Έχω από παλιά ένα θέμα μαζί της γιατί γαργαλιέται στα πατουσάκια αλλά σήμερα ήταν φανταστική. Μπορεί να δείχνει λίγο επιθετική στο σαλόνι αλλά κατά βάθος είναι γλυκιά και παθητική, όπως πρέπει να είναι η γυναίκα. Έχει και πολύ ωραία μάτια. Θα της αφιερώσω το τραγούδι της ημέρας στο "νόμο του Picker".
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
125
Like
6.823
Πόντοι
5.097
Τέλος πάντων. Έτσι χάνουν κόσμο και "καίνε" αυτές που κάνουν απλό πρόγραμμα. Αυτό εννοώ.

Τύπε απορώ τι δουλειά έχεις στο ρομαντικό μεταξουργείο  :rolleyes: :think:.Θα σου πω απλά ότι πολλές κοπέλες που ανακοινώνουν απλό πρόγραμμα μέσα σε κάποιους ρομαντικούς μύστες το μετατρέπουν σε φουλ με παράνομα εξτραδάκια  :rockon: :rockon: :grin: :grin: και ακόμα κάποιοι μύστες συνηθίζουν να αδειάζουν την καπότα με τα χύσια πάνω στο σεντόνι αν η γκόμενα αποδειχθεί φόλα  :2funny: :2funny:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τύπε απορώ τι δουλειά έχεις στο ρομαντικό μεταξουργείο  :rolleyes: :think:.Θα σου πω απλά ότι πολλές κοπέλες που ανακοινώνουν απλό πρόγραμμα μέσα σε κάποιους ρομαντικούς μύστες το μετατρέπουν σε φουλ με παράνομα εξτραδάκια  :rockon: :rockon: :grin: :grin: και ακόμα κάποιοι μύστες συνηθίζουν να αδειάζουν την καπότα με τα χύσια πάνω στο σεντόνι αν η γκόμενα αποδειχθεί φόλα  :2funny: :2funny:

χεχεχε δώσε πόνο πορνε μου!!!

υγ. και για να μη σπαμαρω μόνο σήμερα το πρωί είχαμε
   στη φυλής: φωκαιας 27 ημιισογειο η Αθηνά η πειραιωτισα
              φυλής 71 ισόγειο η Αντζελα (το μωρό ήθελε
              να την παρτουζωσω με έναν άλλο τύπο που
              της γυαλισε στο σαλόνι...χεχεχε, είναι
              μερακλου η μπεμπα).
 

Επισκέπτης
Τύπε απορώ τι δουλειά έχεις στο ρομαντικό μεταξουργείο  :rolleyes: :think:.Θα σου πω απλά ότι πολλές κοπέλες που ανακοινώνουν απλό πρόγραμμα μέσα σε κάποιους ρομαντικούς μύστες το μετατρέπουν σε φουλ με παράνομα εξτραδάκια  :rockon: :rockon: :grin: :grin: και ακόμα κάποιοι μύστες συνηθίζουν να αδειάζουν την καπότα με τα χύσια πάνω στο σεντόνι αν η γκόμενα αποδειχθεί φόλα  :2funny: :2funny:

Το Μεταξουργείο έχει τα πιο απλά προγράμματα συγκριτικά με όλες τις περιοχές. Είναι πολλές που προτιμάνε το Μεταξουργείο ακριβώς επειδή εκεί δεν είναι αναγκασμένες να κάνουν ακάποτες πίπες για να σταθούν.
 

Επισκέπτης
Σε αρκετά  βορδελα παρατηρείται  νεο αιμα ρωσιδων και τσεχων απ την ουκρανια,αλβανία  αντιστοιχα.
 

Επισκέπτης
Το Μεταξουργείο έχει τα πιο απλά προγράμματα συγκριτικά με όλες τις περιοχές. Είναι πολλές που προτιμάνε το Μεταξουργείο ακριβώς επειδή εκεί δεν είναι αναγκασμένες να κάνουν ακάποτες πίπες για να σταθούν.
Koυνια που σε κουναγε Σακη
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Γρήγορη απογευματινή βόλτα σε επιλεκτικά μπουρδέλα στο κέντρο.

Βέργας 6Β (ημιόροφος): Ανδριάννα, από διδύμου 18. Έχει ομορφύνει πολύ η θείτσα κ οι βυζάρες της πάντα τούμπανο. Χαμογελαστή κ κεφάτη
Λιωσίων 76Α: Μια αδιάφορη μελαχρινή μιλφού
Ρεμούνδου 21 (ισόγειο): Η Λάουρα, μελαχρινό άλογο με στρουμπουλό κώλο, κ η Κατρίν, ξανθιά με τεράστια κωλάρα, στρουμπουλή
Ρεμούνδου 21 (όροφος): 3 κοπέλες καινούριες ανακοινώνθηκαν από Ρωσσία. Μια ξανθιά προμίλφ με κωλάρα, μια αδιάφορη κ μια που ήταν με πελάτη κ βαρέθηκα να περιμένω
Ρεμούνδου 20: Η κλασσική Ντενίσα, ξανθιά μιλφού με τις βυζάρες της έξω
Περγάμου 1: Δεν ανακοινώθηκε όνομα. Δεν ξέρω αν είναι αυτή η Αιτνα που έχουν γραφτεί πρόσφατα τόσες κριτικές. Ψιλή ψιλονταρντάνα, με βύζους αλλά όχι 4άρια. Κ δε μου φάνηκε κ προμιλφ, πιο μικρή θα έλεγα
Αγίου Πέτρου: Άννα, μια ρουμανογύφτισσα πιτσιρίκα
Διδύμου 22: Εβελίν, ουκρανέζα ψιλοτούμπανο, ξανθά με ξυρισμένο μέρος της κεφαλής της κ πολλά τατού.
Διδύμου 20: Η Άννα η μυστήρια
Διδύμου 18. Αλιόνα, με τις βυζάρες της τούμπανο σε κοινή θέα. Εκείνη τη στιγμή περνούσε ένας λόγχος από καγκουροπιτσιρίκα που κωκάλωσαν μπροστά στους βύζους της. Αλλά γενικά πολύ φασαρία οπότε κ την έκανα
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Αν και  :offtopic: και επειδή το κτίριο βρίσκεται στην "επίμαχη" περιοχή και το σχολείο θα λειτουργήσει τον προσεχή Σεπτέμβριο τί προβλέπεται για τα "σπιτάκια" της Φυλής;

πολυ σωστη η παρατηρηση-ανησυχια του φιλου με το πρωτο του μηνυμα.αν υπαρχει καποιος στο σιτε  με νομικες γνωσεις ας απαντησει τι γινεται στη  περιπτωση αυτη.παντως κακη κινηση της πολιτειας να χτισει λυκειο κοντα σε οικους ανοχης .μηπως ειναι προαγγελος για να μεταφερθουν τα μπουρδελα η και να τα κλεισουν οριστικα .το ιδιο εχει γινει και στη θεσσαλονικη με το κλεισιμο του βαρδαριου στο ονομα  της εξυγιανσης και καλα  της περιοχης  
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Περγαμου 1 μια νταρντανα Ερικα νομιζω ειπε η τσατσα,εγω για να τσεκαρω Αιντνα
πηγαινα..ρωτησα για τον πανω οροφο και μου ειπε κλειστο.
Οποτε για βυζολατρες μην κατεβετε για Αιντνα σημερα..
 

kokomplokos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χέλλοου κώλοι!

Καταδρομική για την Ειρήνη σήμερα το μεσημεράκι στο Φ72. Ψηλή μελαχρινή όμορφη κοπέλα, ρουμάνα από ότι δηλώνει.

Μέσα μέτριο τσιμπούκι και ξεκίνημα σε διάφορες στάσης με το μουνί της που ίσα ίσα το έννοιωθα. Καθώς την έπερνα στα 4 άλλαξα πόρτα και μπήκα στην έξοδο ελπίζοντας πως από πίσω θα ήταν σφιχτά τα πράγματα αλλά τελικά δεν ήταν όπως τα περίμενα. Για να μην με παρεξηγήσετε μια χαρά πέρασα με την κοπέλα και κάναμε και τον χαβαλέ μας και δεν υπήρχε και πίεση χρόνου.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
πολυ σωστη η παρατηρηση-ανησυχια του φιλου με το πρωτο του μηνυμα.αν υπαρχει καποιος στο σιτε  με νομικες γνωσεις ας απαντησει τι γινεται στη  περιπτωση αυτη.παντως κακη κινηση της πολιτειας να χτισει λυκειο κοντα σε οικους ανοχης .μηπως ειναι προαγγελος για να μεταφερθουν τα μπουρδελα η και να τα κλεισουν οριστικα .το ιδιο εχει γινει και στη θεσσαλονικη με το κλεισιμο του βαρδαριου στο ονομα  της εξυγιανσης και καλα  της περιοχης  

[size=10pt] Αυτό οφείλεται κυρίως στο ότι δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις του άρθρου 3 παρ. 4 του Ν.2734/99 (απαγόρευση εγκατάστασης οίκων ανοχής σε παραδοσιακά ή διατηρητέα κτίρια, απόσταση ακτίνας 200 μέτρων από ναούς, σχολία κλπ).[/size]

ΠΗΓΗ:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
[size=10pt] Αυτό οφείλεται κυρίως στο ότι δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις του άρθρου 3 παρ. 4 του Ν.2734/99 (απαγόρευση εγκατάστασης οίκων ανοχής σε παραδοσιακά ή διατηρητέα κτίρια, απόσταση ακτίνας 200 μέτρων από ναούς, σχολία κλπ).[/size]

Η Ιάσονος είναι διατηρητέα σχεδόν όλη ...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εχω  θειο οποιος  ειναι νομικος και ανηκει και στην παραταξη του δημαρχου κυριου καμινη και τον ρωτησα  για την περιπτωση του σχολειου που θα κτιστει το σεπτεμβριο τα μπουρδελλα μου ειπε ειναι δυσκολο να φυγουν απο την περιοχη διοτι υπαρχουν οικονομικα συνφεροντα και αλλες παραμετρους οι οποιες δεν μου τις ειπε που δυσκολο να φυγουν τα μπουρδελλα απο την περιοχη
 

Επισκέπτης
εχω  θειο οποιος  ειναι νομικος και ανηκει και στην παραταξη του δημαρχου κυριου καμινη και τον ρωτησα  για την περιπτωση του σχολειου που θα κτιστει το σεπτεμβριο τα μπουρδελλα μου ειπε ειναι δυσκολο να φυγουν απο την περιοχη διοτι υπαρχουν οικονομικα συνφεροντα και αλλες παραμετρους οι οποιες δεν μου τις ειπε που δυσκολο να φυγουν τα μπουρδελλα απο την περιοχη

Τα μπουρδέλα και η εκκλησία στην Ελλάδα είναι θεσμοί, δεν τολμάει να τα πειράξει κανείς.
 

Επισκέπτης
εχω  θειο οποιος  ειναι νομικος και ανηκει και στην παραταξη του δημαρχου κυριου καμινη και τον ρωτησα  για την περιπτωση του σχολειου που θα κτιστει το σεπτεμβριο τα μπουρδελλα μου ειπε ειναι δυσκολο να φυγουν απο την περιοχη διοτι υπαρχουν οικονομικα συνφεροντα και αλλες παραμετρους οι οποιες δεν μου τις ειπε που δυσκολο να φυγουν τα μπουρδελλα απο την περιοχη
γιωργο σε εχει πιασει κρυος ιδρωτας μην κλεισουν?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
οχι ειπαμε  δεν θα με ε πιανε εγω γαμαω γκομενες και εκτος μπουρδελων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom