Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (18 μέλη και 264 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μια χαρά γκόμενες έχει για 10€! ''Μην τα θέλετε κι όλα δικά σας,μην είμαστε και πλεονέκτες!''
Χθες που πέρασα από το Ιάσονος 31 για την Πετράκη,βρήκα στο σαλόνι έναν νέο Αγγλόφωνο,του οποίου ο φίλος πέρασε με την Τζέσσικα,την ψηλή μελαχροινή μουνάρα με τα πιασιματάκια.Βλέποντας την Πετράκη,του... πέσαν τα σαγόνια με την αντιστοίχιση του αντιτίμου και της γκόμενας που μπορούσε να γαμήσει,έστω και σε απλό!Δεν ξέρω αν πέρασε γιατί μου έδωσε προτεραιότητα η υπηρεσία της.Εγώ βέβαια του μίλησα δίνοντάς του προτεραιότητα,αλλά αρνήθηκε ευγενικά.
εισαι τζεντλεμαν
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μια χαρά γκόμενες έχει για 10€! ''Μην τα θέλετε κι όλα δικά σας,μην είμαστε και πλεονέκτες!''
Χθες που πέρασα από το Ιάσονος 31 για την Πετράκη,βρήκα στο σαλόνι έναν νέο Αγγλόφωνο,του οποίου ο φίλος πέρασε με την Τζέσσικα,την ψηλή μελαχροινή μουνάρα με τα πιασιματάκια.Βλέποντας την Πετράκη,του... πέσαν τα σαγόνια με την αντιστοίχιση του αντιτίμου και της γκόμενας που μπορούσε να γαμήσει,έστω και σε απλό!Δεν ξέρω αν πέρασε γιατί μου έδωσε προτεραιότητα η υπηρεσία της.Εγώ βέβαια του μίλησα δίνοντάς του προτεραιότητα,αλλά αρνήθηκε ευγενικά.

:thumbsup:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Εγώ καλώς-κακώς έχω άλλη νοοτροπία... Φροντίζω να μην πιέζομαι από χρόνο,και λέω στην υπηρεσία να μπει σε μένα τελευταία,για να μη φάω εγώ την ξεπέτα!Αν δε διαπιστώσω ότι επικρατεί γενικά πανικός με κόσμο,φεύγω και ξαναπάω είτε αργότερα,είτε άλλη μέρα.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
μπουρδελιαρηδες απανταχου !

ενσημερον ειναι 28η Οκτωβριου !

πρεπει να παμε στα πηδηχτηρια ! ο πορνομεταναστης τριγυρνα εκει και γαμει και ξανα γαμει και ξανα γαμει και ολογαμει !!!

ηρθε ως πορνοτουριστας στην ενδοξη ελλαδα αυτες τις ημερες !

αρα μετα την παρελαση ολοι στα πηδηχτηρια !

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Το Αλινακι η φοιτητριουλα από τα μοντελαδικα,
έβαλε νέες φωτός της με ενδυση μαθητριας
στη σελίδα της στο μπραιτον, θαυμαστε την καβλα... χεχεχε

Προοδευει στο μεταπτυχιακό του το μωράκι... χεχεχε


μπραβο της κοπελας που προκοψε αλλα σαν την ελλαδα δεν ειναι πουθενα!

οι πιρφοροι ειναι ελληνικη καινοτομια ! στις αλλες χωρες ειναι απλα απομιμησεις !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Εγώ καλώς-κακώς έχω άλλη νοοτροπία... Φροντίζω να μην πιέζομαι από χρόνο,και λέω στην υπηρεσία να μπει σε μένα τελευταία,για να μη φάω εγώ την ξεπέτα!Αν δε διαπιστώσω ότι επικρατεί γενικά πανικός με κόσμο,φεύγω και ξαναπάω είτε αργότερα,είτε άλλη μέρα.

ορθως πραττεις ! τον συνωστισμο κανεις δεν τον θελει !

εκτος απο καποιους που ανηκουν στην κατηγορια του 5 λεπτου μαξιμουμ ... που δεν τους ενδιαφερει!

οι υπολοιποι που θελουν να νιωσουν ολη την διαδικασια ομορφα και ωραια πραττουν οπως εσυ πολυ σωστα λες !
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
συμφωνο το καλυτερο οταν υπαρχει πολυ κοσμος και πολυ φασαρια στο μπουρδελο δεν ειναι καλο διοτι δεν μπορεις να αποδοσεις η καλυτερη λυση ειναι να φυγεις η να πας αλλη μερα η να πας πιο αργα που θα εχει αδειασει το μπουρδελο απο κοσμο σημερα ειναι ωραια μερα για μπουρδελοτσαρκα
 

poutsaxentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ωραια ενημερωση φιλε πουτσαχεντιν
Nα είσαι καλά αρχηγέ!  :thumbsup: Ένα-δύο σπιτάκια να έγραφε ο καθένας μας εδώ μέσα σε κάποια τσάρκα του θα έβαζε ένα λίθαράκι για την ενημέρωση μας.


καμια καλη θα φερουν εκει τριγυρω γενικοτερα ?

ολο β' και γ' κατηγορια επιεικως ! τριγυρνα εκει απο γυναικες !

Μην ξεχνάς ότι αρκετές ξεκίνησαν από Μετάξι και πήραν προαγωγή στο εικοσάρικο με αναβαθμισμένες υπηρεσίες  π.χ. ελεύθερο-τελειωτικό.Χτες για παράδειγμα στο Φωκαίας 19 μου παρουσίασε η υπηρεσία την χοντρούλα Eλένη απο Ιάσωνος 36 με προσθήκη στο menu ελεύθερο στοματικό και τερματικό στήθος-κοιλίτσα,ποιο κάτω η γνωστή αλόγα απο Ιάσωνος Τζιανίνα κτλ.Καλύτερη διάθεση απο τα κορίτσια και καλύτερο πρόγραμμα αλλά η εμφάνιση παραμένει η ίδια.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
μπουρδελιαρηδες απανταχου !

ενσημερον ειναι 28η Οκτωβριου !

πρεπει να παμε στα πηδηχτηρια ! ο πορνομεταναστης τριγυρνα εκει και γαμει και ξανα γαμει και ξανα γαμει και ολογαμει !!!

ηρθε ως πορνοτουριστας στην ενδοξη ελλαδα αυτες τις ημερες !

αρα μετα την παρελαση ολοι στα πηδηχτηρια !
Επιβεβαιώνω ότι χθες στο Μετάξι,μεσημεριανές ώρες,μπήκε σε δύο γειτονικά τσαρδιά κολλητά στο ένα μετά το άλλο,και παρέμεινε επί αρκετήν ώρα που δεν δικαιολογεί απλή βόλτα... 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
μπραβο της κοπελας που προκοψε αλλα σαν την ελλαδα δεν ειναι πουθενα!

οι πιρφοροι ειναι ελληνικη καινοτομια ! στις αλλες χωρες ειναι απλα απομιμησεις !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να και κάτι που καινοτομούμε,έστω κι αν δεν είναι η επιστήμη και η τεχνολογία! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Nα είσαι καλά αρχηγέ!  :thumbsup: Ένα-δύο σπιτάκια να έγραφε ο καθένας μας εδώ μέσα σε κάποια τσάρκα του θα έβαζε ένα λίθαράκι για την ενημέρωση μας.


Μην ξεχνάς ότι αρκετές ξεκίνησαν από Μετάξι και πήραν προαγωγή στο εικοσάρικο με αναβαθμισμένες υπηρεσίες  π.χ. ελεύθερο-τελειωτικό.Χτες για παράδειγμα στο Φωκαίας 19 μου παρουσίασε η υπηρεσία την χοντρούλα Eλένη απο Ιάσωνος 36 με προσθήκη στο menu ελεύθερο στοματικό και τερματικό στήθος-κοιλίτσα,ποιο κάτω η γνωστή αλόγα απο Ιάσωνος Τζιανίνα κτλ.Καλύτερη διάθεση απο τα κορίτσια και καλύτερο πρόγραμμα αλλά η εμφάνιση παραμένει η ίδια.
Με τη Τζανιν τί παιζει ρε πουστη μου?
Τη μια μερα δηλωνει ελευθερο στοματικο μπροστα μου η τσατσα και την επομενη φορα παλι στο ιδιο μαγαζι ανακοινωνει απλο και λεω στην τσατσα οτι θελω να περασω αν η κοπελα θα μου κανει ελευθερο στοματικο και μου ριχνει ακυρο. Και την επομενη διαβασα παλι για ελευθερο σε μια ενημερωση...
 

poutsaxentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Με τη Τζανιν τί παιζει ρε πουστη μου?
Τη μια μερα δηλωνει ελευθερο στοματικο μπροστα μου η τσατσα και την επομενη φορα παλι στο ιδιο μαγαζι ανακοινωνει απλο και λεω στην τσατσα οτι θελω να περασω αν η κοπελα θα μου κανει ελευθερο στοματικο και μου ριχνει ακυρο. Και την επομενη διαβασα παλι για ελευθερο σε μια ενημερωση...

Όσες φορές την έχω πετύχει παρουσιάζεται με ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό...περίεργα πράγματα... :think:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Διδύμου 18 ισογα : Κατερινα νομιζω, μιλφ με φουλ
Διδύμου 22 : Εβελινα με απλο
Διδυμου 20 : Αννα μυστηρια
Διδυμου 27 : 2 χοντρές
ΔΙδύμου 7β : Τζωρτζιανα
 

Επισκέπτης
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

Ιάσωνος 1 πάνω αριστερά: Μαρία
Ιάσωνος 1 πάνω δεξιά: κλειστό
Ιάσωνος 10 πάνω: Μόνικα και Ντάνα
Ιάσωνος 10 κάτω: κλειστό
Ιάσωνος 20 δεξιά: Ελένη
Ιάσωνος 20 πάνω: Ντενίσα
Ιάσωνος 20 αριστερά: Βανέσα
Ιάσωνος 36: Μαρία

Κολωνού 23 ισόγειο: Σύλβια
Κολωνού 30 δεύτερος: Λώρη (πρώην Κρίνα) και Νατάσα
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1

Επισκέπτης
Μερικά σχόλια:

Ο τσάτσος στο Ιάσωνος 36 μου αυτοπαρουσιάζεται πάντα ως Λόλα και μου την πέφτει. Χαριτωμένος είναι.

Η όμορφη Χριστίνα αδικείται στο Κολωνού 53 καθώς εμφανίζεται μαζί με την Πάολα που κάνει ελεύθερα τελειωτικά γιατί υστερεί σε εμφάνιση. Εγώ δεν πάω γιατί σιχαίνομαι να ξαπλώνω σε σεντόνια που γίνονται ελεύθερα τελειωτικά. Έτσι η Χριστίνα χάνει πελάτες. Το ίδιο συμβαίνει και στο Ιάσωνος 1 αριστερά με τη γλυκιά Βερόνικα που εμφανίζεται μαζί με τη Μαρίνα. Μου αρέσει η Βερόνικα αλλά δεν μπορώ να πάω γιατί σιχαίνομαι τα ελεύθερα τελειωτικά και τα πρωκτικά της Μαρίνας. Δεν πρέπει γενικά οι ιδιοκτήτες στα μπουρδέλα να βάζουν μαζί μια γλυκιά όμορφη κοπέλα με απλό και ένα σκυλί του πολέμου με φουλ πρόγραμμα. Απευθύνονται σε διαφορετικό κοινό.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Δεν πρέπει γενικά οι ιδιοκτήτες στα μπουρδέλα να βάζουν μαζί μια γλυκιά όμορφη κοπέλα με απλό και ένα σκυλί του πολέμου με φουλ πρόγραμμα. Απευθύνονται σε διαφορετικό κοινό.

Τύπε όταν γράφεις για το Μεταξουργείο η λέξη πρέπει δεν υπάρχει.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ποῦ χάθηκες ἐσύ, ἀρχηγέ;


Γεια σας κύριε Μπακάλη. Ήμουν πάντα εδώ.... Στη σκία όμως.
Στα κατουρημένα σοκάκια της Φυλής, στα απαξιωμένα πρεζο-πεζοδρόμια, στα γεμάτα λαρθο-ορκ περβάζια της Βικτώριας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom