Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (1 μέλη και 58 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
εγώ συνήθως αντιμετωπίζω με καλοσύνη και με πραότητα τους ηλικιωμένους μιας και ξέρω ότι κάποια στιγμή θα φτάσω στην ίδια κατάσταση με αυτούς...και ίσα ίσα που τους θαυμάζω για την ενέργεια και διάθεση τους να πετσώνουν στα γηρατειά τους...το θέμα καθαριότητας δεν έχει σχέση με την ηλικία...έχω δει και άτομα στην ηλικία μου που μπαίνουν μέσα στο μπου ή στου και πραγματικά ο χώρος μετά χρειάζεται βιολογικό καθαρισμό... :grin: :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
εγώ συνήθως αντιμετωπίζω με καλοσύνη και με πραότητα τους ηλικιωμένους μιας και ξέρω ότι κάποια στιγμή θα φτάσω στην ίδια κατάσταση με αυτούς...και ίσα ίσα που τους θαυμάζω για την ενέργεια και διάθεση τους να πετσώνουν στα γηρατειά τους...το θέμα καθαριότητας δεν έχει σχέση με την ηλικία...έχω δει και άτομα στην ηλικία μου που μπαίνουν μέσα στο μπου ή στου και πραγματικά ο χώρος μετά χρειάζεται βιολογικό καθαρισμό... :grin: :grin:

οταν ξεκινησα την "καριερα μου" στον αγοραιο ερωτα στην κιφισου 30 με την γυναικαρα νικη πριν τρια χρονια
παρκαρω παω να μπω κ ενας λετσος με σπρωχνει "διακριτικα για να μπει πρωτος :huh:
φοραγε φορμα οπως οι μηχανικοι κ ηταν μεσα στην μπιχλα
οταν η θεα νικη ηρθε σε μενα μου ειπε οτι ο βρομιλος ουτε τα χερια του δεν επλυνε κ ηθελε κ φιλια κτλ.
αν ειναι δυνατον >:(
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
οταν ξεκινησα την "καριερα μου" στον αγοραιο ερωτα στην κιφισου 30 με την γυναικαρα νικη πριν τρια χρονια
παρκαρω παω να μπω κ ενας λετσος με σπρωχνει "διακριτικα για να μπει πρωτος :huh:
φοραγε φορμα οπως οι μηχανικοι κ ηταν μεσα στην μπιχλα
οταν η θεα νικη ηρθε σε μενα μου ειπε οτι ο βρομιλος ουτε τα χερια του δεν επλυνε κ ηθελε κ φιλια κτλ.
αν ειναι δυνατον >:(
ιστορίες καθημερινής τρέλλας...μην πιάσουμε την περίπτωση "μεθυσμένος/κόκαλο"... :zombie: :zombie:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
live fast die young
σ αυτο πιστευω
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
όχι ρε συ...άσε να ζήσουμε λίγο ακόμα... :2funny: :2funny:

οπως το λες φιλε να ζησουμε οχι απλα να υπαρχουμε :rockon:
ετσι οπωσ το πανε αυτοι ουτε 10ρικο για μπουρδελα δεν μας αφησουν :)
για την αλεξανδρα θα με πει κανεις? >:(
 

alexhs__32

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναδελφοι..εχεις κανενας να προτηνει κανενα καλο για απογευματινη βαρδια ?? για φουλ προγραμμα...και οχι μη το ενα μη το αλλο..χαχαχχχαχαχαχααχχαχααχχααχ χορτασαμε ομορφες...!! που δεν δεχονται τιποτα..!! στο σαλονι σουπερ και μεσα..χαπατα..!! ποιος μπορει να βοηθησει ?
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Πριν λίγο στην απογευματινή βάρδια: διπλή απανωτή κατάθεση.

1. Ιάσωνος 31 το μιλφόνι η Μαρίνα. Αλβανίδα γύρω στο 1.67 με μέτριο πρόσωπο 3άρια κρεμαστά βυζιά που κάνουν για ισπανικό και στητό κωλαράκι με τατουάζ στη μέση. Καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο, σφιχτό μουνί και ευχάριστη διάθεση. Έμεινα αρκετά παραπάνω από το τυπικό στο δωμάτιο και την κούρασα αρκετά για αρχή της βάρδιας. Μαζί με τη Σόνια στο Ιάσωνος 44(δεξιά) καλές επιλογές για μιλφ.

2. Ιάσωνος 33. Βγαίνοντας από την Μαρίνα μπήκα να δω ποιά είναι στο 33 και να ενημερώσω την κοινότητα. Κυριολεκτικά δεν είχα προλάβει να ξεκαυλώσω. Βγήκε η Μαρία, ένα μελαμψό πιπίνι ύψους 1.60 και άν με 2άρια βυζιά. Μες στο χαμόγελο άρχισε να τρίβει την κωλάρα της στο καυλί μου και να οδηγεί τα χέρια μου στα βυζιά της. Δεν άντεξα και υπέκυψα στον πειρασμό. Το σώμα της είναι στυλ αχλαδιού, αλλά με βυζί. Στην ερώτησή μου από πού είναι η ίδια μου είπε "από Μέγαρα" (μιλάει τέλεια Ελληνικά), αλλά νομίζω ότι άκουσα σε κάποια φάση την υπηρεσία να λέει ότι είναι από Τουρκία. Καλή και αυτή στο δωμάτιο, απλώς με ξενέρωσαν κάποια πράγματα. Πρώτον, δεν μύριζε και τόσο ωραία. Δεύτερον, το σώμα της είναι υπερβολικά σφιχτό, σε στυλ κοριτσιού που δεν έχει ολοκληρώσει την εφηβεία ακόμα (δεν είμαι παιδόφιλος και προτιμώ την χαλάρωση που φέρνουν τα οιστρογόνα). Και τρίτον, αν και έχει διάθεση στο δωμάτιο και είναι χαμογελαστή, οι κινήσεις της είναι βιαστικές και λείπει ο αισθησιασμός. Παρά την κούραση από την πρώτη κατάθεση και εδώ άντεξα 3 στάσεις με το παλιό κρεββάτι να τρίζει υπερβολικά. Χρόνος λίγο πάνω από το τυπικό της περιοχής, γιατί άρχισε να με τσιμπάει ο προσαγωγός...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Παρασίου 36
Καθώς έσπρωχνα την πόρτα του μπουρδέλου για να μπω, στο χώρο αναμονής και επιδείξεων μπήκε άπλετο φως ημέρας.
Στους καναπέδες ήταν 4 μπαρμπάδες, που μαζεύτηκαν σαν στρείδια.
Silver alert!
Ανακοινώθηκαν τα τρία γνωστά θήλεα, Μόνικα, Καργιολίνα, Μαρία, άπαντα απασχολημένα εις την ψωλογλυπτικήν.
Συνεπώς, εκείνη την ώρα, στο μπουρδέλο ευρίσκοντο 4 άρρενες στην αναμονή, + 3 άρρενες στη συνουσία, + η βοηθός, + 3 πόρνες, + εγώ, + 1 ή 2 πατρόνες στο βάθος του μπουρδέλου, ήτοι συνολικά περί τα 14 άτομα...Εκείνη την ώρα, τόσο κόσμο, δεν είχε ούτε το παρακείμενο υποκατάστημα της Εθνικής Τραπέζης στην Πλατεία Αττικής...

=====
Ακριβώς  έτσι-  και εγώ πέρασα 2 φορες και αποχώρησα
Παντως  δεν ...λέει  εκει  πλεον με την πολυκοσμία  και τους υπεργηρους :(

και εγώ αν έχει κόσμο την κάνω. Αλλά αν πας νωρίς σχετικά τότε δεν έχεις πρόβλημα. Αν μη τι άλλο μια συνεδρία με την Μαρία αξίζει την αναμονή.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πάντως υπάρχει άνεση χρόνου. Δεν το κλαις το 20αρικο. Αλλά αυτό με τους γέρους είναι μεγάλη ξενέρα. Η γενιά που κατέστρεψε την Ελλάδα, μας μαυρίζει την καθημερινότητα με την άθλια χωριάτικη συμπεριφορά της, βρωμίζει φυσικά και τους οίκους ανοχής. Όλοι οι γέροι πάνε στο μπουρδέλο άπλυτοι, επιμένουν αυστηρά στην ακάποτη εκσπερμάτιση και φυσικά δεν εξετάζονται ποτέ για αφροδίσια. Τα ψωμιά τους τα έφαγαν έτσι κι αλλιώς.

θυμάμαι κορυφαίο σκηνικό με τρελοκοτσιδού όταν δούλευε στη Διδύμου, όπου περίμενα σχεδόν μια ώρα για να έρθει. Όταν τελικά ήρθε με ενημέρωσε ότι άργησε επειδή ο μπάρμπας που ήταν πρίν από εμένα τα είχε ψιλοκακαρώσει και αναγκάστηκαν να τον πάρουν με φορείο. Μπράβο στην λεβέντικη τρίτη ηλικία.
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
θυμάμαι κορυφαίο σκηνικό με τρελοκοτσιδού όταν δούλευε στη Διδύμου, όπου περίμενα σχεδόν μια ώρα για να έρθει. Όταν τελικά ήρθε με ενημέρωσε ότι άργησε επειδή ο μπάρμπας που ήταν πρίν από εμένα τα είχε ψιλοκακαρώσει και αναγκάστηκαν να τον πάρουν με φορείο. Μπράβο στην λεβέντικη τρίτη ηλικία.
:2funny:ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ στη Μαρία τη τρελλοκοτσιδού που περιθάλπει με περισσή φροντίδα τους συνομήλικούς της παππούδες , μπορεί άνετα να δουλέψει πουτάνα σε ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ !!!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
στην απογευματινή βάρδια στο Φυλής 84 το κάτω δούλευε το στειλιάρι η Νίκη - Ρομπέρτα και τσατσά μία επίσης στειλιάρι που μιλάει σπαστά τα ελληνικά.
μετά από συνεννόηση με την Νίκη για το κωλί της, περνάω στο δώμα.
ήρθε το μικρό και μετά από το τρομπόνι, βάζει κρέμα και είσοδος στο κωλί της.
πόναγε πολύ και τον έβγαζε έξω, άλλαζε στάση, προσπάθεια ξανά, πάλι πόναγε, προσπάθεια ξανά ....
τελικά μου λέει ότι δεν μπορεί και να μου δώσει πίσω τα 20 ευρώπουλα. λέω οκ και φεύγει από το δώμα.
βγαίνω, φωνάζω την τσατσά και έρχεται έξω και μου δίνει 10 ευρώπουλα λέγοντας ότι κάθισα 10 λεπτά στο δώμα.
επέμεινα ότι η κοπέλα είπε θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω και αυτή έλεγε εγώ κάνω κουμάντο και σου δίνω 10 γιατί κάθισες στο δώμα 10 λεπτά.
δεν έβγαινε άκρη, πήρα τα 10 και την έκανα.
ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΩΛΟΤΣΑΤΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
θυμάμαι κορυφαίο σκηνικό με τρελοκοτσιδού όταν δούλευε στη Διδύμου, όπου περίμενα σχεδόν μια ώρα για να έρθει. Όταν τελικά ήρθε με ενημέρωσε ότι άργησε επειδή ο μπάρμπας που ήταν πρίν από εμένα τα είχε ψιλοκακαρώσει και αναγκάστηκαν να τον πάρουν με φορείο. Μπράβο στην λεβέντικη τρίτη ηλικία.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ στη Μαρία τη τρελλοκοτσιδού που περιθάλπει με περισσή φροντίδα τους συνομήλικούς της παππούδες , μπορεί άνετα να δουλέψει πουτάνα σε ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ !!!!!    :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
στην απογευματινή βάρδια στο Φυλής 84 το κάτω δούλευε το στειλιάρι η Νίκη - Ρομπέρτα και τσατσά μία επίσης στειλιάρι που μιλάει σπαστά τα ελληνικά.
μετά από συνεννόηση με την Νίκη για το κωλί της, περνάω στο δώμα.
ήρθε το μικρό και μετά από το τρομπόνι, βάζει κρέμα και είσοδος στο κωλί της.
πόναγε πολύ και τον έβγαζε έξω, άλλαζε στάση, προσπάθεια ξανά, πάλι πόναγε, προσπάθεια ξανά ....
τελικά μου λέει ότι δεν μπορεί και να μου δώσει πίσω τα 20 ευρώπουλα. λέω οκ και φεύγει από το δώμα.
βγαίνω, φωνάζω την τσατσά και έρχεται έξω και μου δίνει 10 ευρώπουλα λέγοντας ότι κάθισα 10 λεπτά στο δώμα.
επέμεινα ότι η κοπέλα είπε θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω και αυτή έλεγε εγώ κάνω κουμάντο και σου δίνω 10 γιατί κάθισες στο δώμα 10 λεπτά.
δεν έβγαινε άκρη, πήρα τα 10 και την έκανα.
ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΩΛΟΤΣΑΤΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια χαρά ήταν τα 10€ που πήρες πίσω... :)
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Έκατσε 10 λεπτά σου λέει...και τον έμπηξε και λίγο... :grin:

δεν μου λεει κατι αυτο. συμφωνησε με την κοπελα να παρει 20 ευρω. εγω πχ δεν θα θελα να γαμησω με 10 χωρις να χυσω. και αυτος δεν νομιζω να συμφωνουσε με 10. εμενα η αννα η πιτσος μμου εφυγε απο το δωματιο στο 10λεπτο μονη της βγηκα εξω μαλωνα με την τσατσα για καν 5 λεπτο ηθελε να μου δωσει 10αρικο. φερνει το νταβα, παμε εξω του τα ειπα στα ισια τι εγινε με σοβαρο και αγριο υφος, πηγε μεσα και μετα απο 1 λεπτο βγηκε η τσατσα με το 20αρικο στο χερι.
αν ειναι να τους χαριζουμε τα λεφτα καλα κανουν μετα και μας εκμεταλλευονται...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
αν ειναι να τους χαριζουμε τα λεφτα καλα κανουν μετα και μας εκμεταλλευονται...

Έπρεπε να φύγει καπάκι,με το που του άρχισε τις μαλακίες...ότι δεν μπορεί τελικά πρωκτικό η κορασίδα...και να πάρει το 20€...όχι να προσπαθεί 10 λεπτά... Τέλος από μένα... :)
Είναι η άποψη μου και θα την σεβαστείς... ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.741
Κριτικές
61
Like
40.338
Πόντοι
22.785
Έπρεπε να φύγει καπάκι,με το που του άρχισε τις μαλακίες...ότι δεν μπορεί τελικά πρωκτικό η κορασίδα...και να πάρει το 20€...όχι να προσπαθεί 10 λεπτά... Τέλος από μένα... :)
Είναι η άποψη μου και θα την σεβαστείς... ;)
  :new_shocked:  :think: BRAVO BILLY .....
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Έπρεπε να φύγει καπάκι,με το που του άρχισε τις μαλακίες...ότι δεν μπορεί τελικά πρωκτικό η κορασίδα...και να πάρει το 20€...όχι να προσπαθεί 10 λεπτά... Τέλος από μένα... :)
Είναι η άποψη μου και θα την σεβαστείς... ;)

lol-nope-1.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom