Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (1 μέλη και 75 επισκέπτες)

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
παιδια κανα ωραιο μιλφ ξερουμε να παω κατα της 12 στο μεταξι να ριξω
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
παιδια κανα ωραιο μιλφ ξερουμε να παω κατα της 12 στο μεταξι να ριξω
  τύπε μου. Στο ιασονος 46 μαρι η φυλακοβιΑ κορμαρ α άψογες υπηρεσίες  μάγισσα  κΙ Άι φωτιά στο κρεβατι εμένα δεν ξέρω κάθε φορά με τρελενη παρόλο που ειναι λιγο περίεργη ΕΜΥ νησιά με τρελενη γράφω απο κινιτο σου για τα λαθη
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κανα ωραιο μιλφ ξερουμε να παω κατα της 12 στο μεταξι να ριξω
Σε λίγο θα χρειαζόμαστε και μεταφραστές για ελληνικά (σχετικά με το παραπάνω μήνυμα).
Τέλος πάντων. Πολύ καλή περίπτωση είναι η ελληνοϊταλίδα Γωγώ στην Ιάσωνος 30Β.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.990
Πόντοι
4.375
Παρασίου 36
Καθώς έσπρωχνα την πόρτα του μπουρδέλου για να μπω, στο χώρο αναμονής και επιδείξεων μπήκε άπλετο φως ημέρας.
Στους καναπέδες ήταν 4 μπαρμπάδες, που μαζεύτηκαν σαν στρείδια.
Silver alert!
Ανακοινώθηκαν τα τρία γνωστά θήλεα, Μόνικα, Καργιολίνα, Μαρία, άπαντα απασχολημένα εις την ψωλογλυπτικήν.
Συνεπώς, εκείνη την ώρα, στο μπουρδέλο ευρίσκοντο 4 άρρενες στην αναμονή, + 3 άρρενες στη συνουσία, + η βοηθός, + 3 πόρνες, + εγώ, + 1 ή 2 πατρόνες στο βάθος του μπουρδέλου, ήτοι συνολικά περί τα 14 άτομα...Εκείνη την ώρα, τόσο κόσμο, δεν είχε ούτε το παρακείμενο υποκατάστημα της Εθνικής Τραπέζης στην Πλατεία Αττικής...

=====
Ακριβώς  έτσι-  και εγώ πέρασα 2 φορες και αποχώρησα
Παντως  δεν ...λέει  εκει  πλεον με την πολυκοσμία  και τους υπεργηρους :(
 

aproblimatistos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες.
χθεσινη απογευματινη εξορμηση στοχευμενα για την αλιονα...
Η τσατσα ειπε οτι θα γυρισει απο σεπτεμβρη,, για οπιο φιλο  ενδιαφερεται.
Πηγα με την μελινα απο διδυμου 16β με σχετικα καλες εντυπωσεις.
καλη σας μερα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Ωραίος...αλλά ο φίλος κρητικός1985 την πάτησε...μακάρι να περάσει καλύτερα με κάποια άλλη... :)
Δυστυχώς την πάτησα αν κ δεν με ένοιαξε κ τόσο μιας κ πήγα για να διώξω τα χοντρά...

Μετά όμως αποζημιώθηκα μια χαρά...Πάρα πολύ καλή η Καμέλια...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δυστυχώς την πάτησα αν κ δεν με ένοιαξε κ τόσο μιας κ πήγα για να διώξω τα χοντρά...

Μετά όμως αποζημιώθηκα μια χαρά...Πάρα πολύ καλή η Καμέλια...

Να ακούς τον μύστη ν.σνμυρνη76... :)
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημερα μαγκες.
χθεσινη απογευματινη εξορμηση στοχευμενα για την αλιονα...
Η τσατσα ειπε οτι θα γυρισει απο σεπτεμβρη,, για οπιο φιλο  ενδιαφερεται.
Πηγα με την μελινα απο διδυμου 16β με σχετικα καλες εντυπωσεις.
καλη σας μερα
καλησπερα συναγωνιστες πλεον δεν νομιζω να ενδιαφερονται πολλοι δοκιμασαμε και ξαναδοκιμασαμε βαρεθηκαμε τα πιο πολλα μιλφ ηρθαν ωριμα και γερασανε-κρεμασανε η κατασταση με τα υπαρχοντα ειναι τραγικη σε σημειο που οι τσατσαδες σε ορισμενες περιπτωσεις ειναι πιο αξιολογες πρεπει οπωσδηποτε απο σεπτεμβριο να υπαρξει ανανεωση και αποσυρση για αρκετες στην κατηγορια των μιλφ-γκιλφ δε παει αλλο.Επισης μπραβο στα στελεχη πρωτης γραμμης που συνεχιζουν την  ενημερωση
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Πάντα τον ακούω,αν κ με τη Βαλέρια έπεσε έξω...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
θα συμφωνήσω , είναι όπως ακριβός πρέπει να είναι μια πουτάνα στο κρεβάτι   :thumbsup:

δεν ξερω δεν εχω δοκιμασει, οταν λεω αδιαφορη χωρις να δοκιμαζω εννοω απο θεμα εμφανισης
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Παρασίου 36
=====
Ακριβώς  έτσι-  και εγώ πέρασα 2 φορες και αποχώρησα
Παντως  δεν ...λέει  εκει  πλεον με την πολυκοσμία  και τους υπεργηρους :(


Πάντως υπάρχει άνεση χρόνου. Δεν το κλαις το 20αρικο. Αλλά αυτό με τους γέρους είναι μεγάλη ξενέρα. Η γενιά που κατέστρεψε την Ελλάδα, μας μαυρίζει την καθημερινότητα με την άθλια χωριάτικη συμπεριφορά της, βρωμίζει φυσικά και τους οίκους ανοχής. Όλοι οι γέροι πάνε στο μπουρδέλο άπλυτοι, επιμένουν αυστηρά στην ακάποτη εκσπερμάτιση και φυσικά δεν εξετάζονται ποτέ για αφροδίσια. Τα ψωμιά τους τα έφαγαν έτσι κι αλλιώς.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Πάντως υπάρχει άνεση χρόνου. Δεν το κλαις το 20αρικο. Αλλά αυτό με τους γέρους είναι μεγάλη ξενέρα. Η γενιά που κατέστρεψε την Ελλάδα, μας μαυρίζει την καθημερινότητα με την άθλια χωριάτικη συμπεριφορά της, βρωμίζει φυσικά και τους οίκους ανοχής. Όλοι οι γέροι πάνε στο μπουρδέλο άπλυτοι, επιμένουν αυστηρά στην ακάποτη εκσπερμάτιση και φυσικά δεν εξετάζονται ποτέ για αφροδίσια. Τα ψωμιά τους τα έφαγαν έτσι κι αλλιώς.
:tooth: :headbang2: :headbang2:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Πάντως υπάρχει άνεση χρόνου. Δεν το κλαις το 20αρικο. Αλλά αυτό με τους γέρους είναι μεγάλη ξενέρα. Η γενιά που κατέστρεψε την Ελλάδα, μας μαυρίζει την καθημερινότητα με την άθλια χωριάτικη συμπεριφορά της, βρωμίζει φυσικά και τους οίκους ανοχής. Όλοι οι γέροι πάνε στο μπουρδέλο άπλυτοι, επιμένουν αυστηρά στην ακάποτη εκσπερμάτιση και φυσικά δεν εξετάζονται ποτέ για αφροδίσια. Τα ψωμιά τους τα έφαγαν έτσι κι αλλιώς.
Πάντως καί εμείς οι νέοι κάποτε θα γεράσουμε ,φίλε nicko7, διαφορετικά θα τα τινάξουμε τα πέταλα πριν την ώρα μας. Κάποτε κορόϊδεψα καί εγώ έναν γέρο καί μου είπε: "εκεί που είσαι ήμουνα καί εδώ που είμαι θάέρθεις.".
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Πάντως υπάρχει άνεση χρόνου. Δεν το κλαις το 20αρικο. Αλλά αυτό με τους γέρους είναι μεγάλη ξενέρα. Η γενιά που κατέστρεψε την Ελλάδα, μας μαυρίζει την καθημερινότητα με την άθλια χωριάτικη συμπεριφορά της, βρωμίζει φυσικά και τους οίκους ανοχής. Όλοι οι γέροι πάνε στο μπουρδέλο άπλυτοι, επιμένουν αυστηρά στην ακάποτη εκσπερμάτιση και φυσικά δεν εξετάζονται ποτέ για αφροδίσια. Τα ψωμιά τους τα έφαγαν έτσι κι αλλιώς.
σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω για τη συμπεριφορά και για την απλυσιά...αλλά να σου πω κάτι στην τελική?? μήπως και εμείς δεν θα φτάσουμε στην ίδια κατάσταση κάποτε??
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
συναγωνιστες ξερουμε ποτε δουλευει η αλεξανδρα to κοντο milfaki στο αχαρνων 85?
ευχαριστω για τυχον απαντηση
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Πάντως καί εμείς οι νέοι κάποτε θα γεράσουμε ,φίλε nicko7, διαφορετικά θα τα τινάξουμε τα πέταλα πριν την ώρα μας. Κάποτε κορόϊδεψα καί εγώ έναν γέρο καί μου είπε: "εκεί που είσαι ήμουνα καί εδώ που είμαι θάέρθεις.".
το μόνο σίφγουρο...όπως επίσης και πως "τούτη τη γη που την πατούμε, όλοι μέσα θε να μπούμε" που λέει και το νησιώτικο.... :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom