Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (12 μέλη και 181 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
[size=20pt] MΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ [/size]

σήμερα,20.00-22.00(στο περίπου...)

[size=12pt][glow=pink,2,300]ΚΟΛΩΝΟΥ[/glow][/size]

53,το γκλιφ κατερίνα που τιμούσε κάποτε ο SPEED.
48,η μουνίτσα ρωσίδα βαλέρια και η βυζαρού νταρντάνα μαγδαλένα.

47 κάτω,η ζάνα.
το πάνω μαγαζί κλειστό.

32 γωνία,η μαυρομάλλα βλάχα με τα μυτερά βυζάκια.
32 υπόγειο,η άννα που παλιά ήταν δίδυμο με τη ναόμι.

30 πάνω,η καυλίτσα κοντοσβούρα ελένη σχόλαγε και συνέχιζε η σέξυ όλγα.

27 δεξιά,η τρελή ντενίσα.
27 υπόγειο,το ξανθό μπαμπάτσικο μιλφάκι,νομίζω λέγεται μάγια.

15 αριστερά,η κοντή στρουμπουλή νάντια με τα κανόνια της. :tits:
15 δεξιά,κλειστό.

11 μεσαίο,η έκφυλη ξερακιανή αλβανίδα ζωή.πολύ ρομαντικό σκηνικό εδώ...ο πιτσιλιστής με τον οποίο έκανα τσάρκα είχε μόλις μπει στο μπουρδέλο,ενώ εγώ βρισκόμουν στην αρχή των σκαλιών και βλέποντας την ζωή απα το παραθυράκι της πόρτας στάθηκα εκεί και δεν προχώρησα γιατί είναι πουτσοπειράχτρα και δεν γλιτώνεις εύκολα.ενώ λοιπόν στεκόμουν κάτω κοιτάζοντας και η ζωή καυλάντιζε τον πίτσι και μου φώναζε,ανοίγει η πόρτα( !?! :S ) στα αριστερά μου και βγαίνει ρομαντικός άραβας με ροζ μπουρνούζι και σαγιονάρα δίχαλο,διασχίζει όλον τον διάδρομο,βγαίνει στην κολωνού και επιστρέφει με κάτι σαπούνια αν είδα καλά.
11 αριστερά,κλειστό με ανοιχτή πόρτα.


[size=12pt][glow=pink,2,300]ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ[/glow][/size]

15 δεξιά,δεν θυμάμαι όνομα,καινούργια,εμφανίσιμη μικρή με κωλάρα!
13 υπόγειο,η κατερίνα το στυλιάρι από ιάσωνος 30/33 κτλ,την οποία τη λένε άννα πλέον και η ξανθιά παχουλή με τα γυαλιά και τις βυζάρες.
13 όροφος,η ιβάνα η καυλιάρα παχουλή γύφτισσα με τις βυζάρες που είχα πάρει λεωνίδου 28 κάτω και ήταν πολύ καλή μέσα.
13 ισόγειο,η χριστίνα,φιλάκια εντό εντό εντό...  :ak:
boxer-punch_2048272i.jpg


[size=12pt]
[glow=pink,2,300]IΑΣΩΝΟΣ[/glow][/size]

2 δεξιά κλειστό.
2 αριστερά,κλασικά η νόστιμη μπέλα.

1γ,η μπέμπα τζοάνα και η ξανθιά γύφτισσα μαγδαλένα από ιάσωνος 20,κολωνού 15 και πολλά άλλα.
1β δεξιά,κλειστό.
1β αριστερά,η μιλφ πωλίνα με το τατού στο μπράτσο.
1α,η γκαμπριέλα/γκάμπι,το νέο καλτ προφεσοριακό βουλγάρικο μιλφ.κάνει και ακάποτο.

20 δεξιά,η κορίνα,έχει αδυνατίσει και χάθηκαν τα βυζόμπαλα.
20 μεσαίο,κλειστό.
20 αριστερά,ναταλία, μέτριο μιλφ προς γκιλφ που μοιάζει με μια τσατσά απ'τα κολωνού 48/53. :think:

30 κάτω,ζαχαρένιο λαρισάκι και το νέο έκφυλο αδύνατο μιλφ.δε συγκράτησα όνομα.

44 δεξιά,άννα νομίζω,αδύνατη μαυρομάλλα με καρέ.
46 πάνω,η βυζαρού μαυρομάλλα μιλφ αλίνα.

43,κίνκυ μιλφ εμμανουέλα και καινούργια(?) νεαρή,μπαμπάτσικη τσιγγάνα με όνομα λία.αυτή η κοντούλα cool τσατσά είναι πολύ σέξυ.


[size=12pt][glow=pink,2,300]ΛΕΩΝΙΔΟΥ[/glow][/size]

28 κάτω,γκαμπριέλα με τον καλό τον τσάτσο.να ξέρετε ότι αυτός ο τσάτσος ο κουλτουριάρης με το πυκνό μαλλί δε χτυπάει πόρτες ενώ η άλλη γριά φαφούτα χτυπάει πάντα.
28 πάνω κλειστό.


[size=12pt][glow=pink,2,300]ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ[/glow][/size]

28,η λίντα το βουβάλι μόνη της.

15,η παολάρα και η φωτεινή,η τρελή γκιλφ.

20 δεξιά κλειστό.
20 υπόγειο,η εμμανουέλα η έκφυλη τσιγγανοειδής με τις βυζάρες από κολωνού 47 ισόγειο πρόσφατα.μπήκα σ'αυτή,πολύ καλή μέσα και οι κρεμαστές πρόστυχες βρώμικες βυζάρες της είναι πολύ καύλα...με βλέπω να την κάνω στανταράκι...
σχετικά σύντομα μου έλεγε κάτι "έλα έλα",αλλά δεν κατάλαβα αν εννοούσε να τελειώσω ή κάτι άλλο,γιατί ελληνικά δε μιλάει σχεδόν καθόλου.πάντως μετά σταμάτησε να το λέει και γενικά δε μου δωσε την αίσθηση ότι βιάζεται.νομίζω γενικά είναι καλή περίπτωση γιατί συνδυάζει εμφάνιση που κάποιοι θα ξεροχύσουν και καλές υπηρεσίες.α!κάνει και πολύ καλό τσιμπούκι.δεν ξέρω αν κάνει ακά,πάντως ήρθε μέσα με υγρά μαντηλάκια τα οποία δεν χρησιμοποίησε.

τέλος στην[size=12pt] [glow=pink,2,300]ΚΑΛΛΕΡΓΗ[/glow][/size] ήταν το γνωστό ξανθωπό λιπαρό γυφτάκι με την γλυκιά φατσούλα και τα βυζάκια.


αυτά χύστες και προσοχή στα αμάξια...

vhtjpe.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
[size=20pt] MΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ [/size]

σήμερα,20.00-22.00(στο περίπου...)

ενώ εγώ βρισκόμουν στην αρχή των σκαλιών και βλέποντας την ζωή απα το παραθυράκι της πόρτας στάθηκα εκεί και δεν προχώρησα γιατί είναι πουτσοπειράχτρα και δεν γλιτώνεις εύκολα.ενώ λοιπόν στεκόμουν κάτω κοιτάζοντας και η ζωή καυλάντιζε τον πίτσι και μου φώναζε,ανοίγει η πόρτα( !?! :S ) στα αριστερά μου και βγαίνει ρομαντικός άραβας με ροζ μπουρνούζι και σαγιονάρα δίχαλο,διασχίζει όλον τον διάδρομο,βγαίνει στην κολωνού και επιστρέφει με κάτι σαπούνια αν είδα καλά.

Άψογος....και τρομερό σκηνικό... :tooth:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
βόλτα(00.05-01.35) στην 3η βάρδια Φυλής και Φωκαίας , δυο καταθέσεις , ενημέρωση απο όλα όσα ήταν ανοιχτά.

Φυλής 136 Βίκυ μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Μαρία ξανθιά κοντή με το μαλλί αλογοουρά , κανονικό σώμα ωραίο κώλο 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109α Γκάμπι/Γκαμπριέλα ξανθιά με μακρύα ίσια μαλλιά , λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α Άντζελα η πρώην μεταξουργίωτησα , κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71 Γκαμπριέλα η ξανθιά κοντή πιπίνα κανονικό σώμα ωραίο κώλο 1.5άρι βυζί , υπεραπλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Χριστίνα(νεα)μελαχρινή μαυριδερή με μεγάλη μύτη κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Αλίνα καστανή με 1.5άρι βυζί και κωλάρα , με ακα.
Φυλής 86α Κάρμεν(νέα)μελαχρινή κοντή μαυριδερή με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Αλιόνα ξανθό γκίλφ  κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά , με ακα τελειωτικό.
Φυλής 84α Νικόλ(νέα)μελαχρινή 18χρόνη ρουμάνα κοντή κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ωραίο κώλο , τατού χαμηλά στην κοιλιά και χαμηλα αριστερά στην μέση , με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 80 Μαίρη καστανή βουβάλα πιά με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Βίκυ μελαχρινή λεπτή ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και Τζούλια μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 74 αριστερά Νάντια μελαχρινή με πιασήμτάκια  1.5άρι βυζί και κωλάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά ξανθιά χοντρή με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα. 
Φυλής 66α Ιώάννα μελαχρινή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Πατρίτσια ξανθό πιτσιρίκι με το μαλλί αλογοουρά λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54β Ορόρα το κοντό καυλοπίπίνι με κανονικό σώμα και 3.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Αγάπη ξανθιά μίλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρίκα με πιασηματάκια και 3.5άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό στα βυζιά(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φωκαίας 25β Εμμανουέλα(απο Φ65β) καστανόξανθη κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί με μεγάλες ρόγες ,απλό πρόγραμμα και Μανταλένα καστανή χοντρή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα κάνουν και παρτούζα.
Φωκαίας 25α Ελένη γκράνι με ξανθιά κοντά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα και κώλο.
καλό ξημέρωμα σε όλους
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Φυλής 84α Νικόλ(νέα)μελαχρινή 18χρόνη ρουμάνα κοντή κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ωραίο κώλο , τατού χαμηλά στην κοιλιά και χαμηλα αριστερά στην μέση , με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Ωραια ενημερωση!
Αυτη η Νικολ , μηπως ειναι εκεινη που ειχε δουλεψει στην ιδια αλυσιδα (Φ.84 και 86) πριν κανα 2 μηνες?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
... πουτσοπειράχτρα ...
...
:rockon: :rockon: :rockon:

...ενώ λοιπόν στεκόμουν κάτω κοιτάζοντας και η ζωή καυλάντιζε τον πίτσι και μου φώναζε,ανοίγει η πόρτα( !?! :S ) στα αριστερά μου και βγαίνει ρομαντικός άραβας με ροζ μπουρνούζι και σαγιονάρα δίχαλο,διασχίζει όλον τον διάδρομο,βγαίνει στην κολωνού και επιστρέφει με κάτι σαπούνια αν είδα καλά.
...
:rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Μαυρο στο αλβανοτσατσο του Ιασωνος 20β που τωρα πηγε Κολωνου 23 στο πανω!!!!!!!!!!!Προκειται για ενα γερο με γυαλια που νομιζει οτι επιασε τον παπα απο τα αρχιδια!!!!!
Ειχα παει δυο φορες στο ιασωνος και δεν περασα αφου δεν μου αρεσε το ψωνιο που λανσαρε για γκομενα!!!!!Σημερα κανοντας τσαρκα ηταν στην κολωνου και μου εριξε καραμουτζα οτι κανω μονο βολτες και δεν περναω.Φυσικα του ειπα να παει να φυλαξει προβατα στην Αλβανια και να ρωτησει ποιος ειμαι στην πιατσα!!!!Αποχωρησα γιατι ημουνα ετοιμος να του χωσω μπουνιδι,ηταν ακρως προκλητικος!!!!
Αντε με τα μουναπανα γαμω την ωρα που τους μαζεψανε εδω περα και το παιζουν και πονηροι!!!!!!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Άσε  Billy7 μου έσπασε τα @@ προχθές το πρωί στο ψηστήρι όταν δε εμφανίστηκε το μικρό - το οποίο ήταν καλό εμφανισιακά - είχα κουραστεί τόσο που την έκανα πριν την καλοδω
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Μαυρο στο αλβανοτσατσο του Ιασωνος 20β που τωρα πηγε Κολωνου 23 στο πανω!!!!!!!!!!!Προκειται για ενα γερο με γυαλια που νομιζει οτι επιασε τον παπα απο τα αρχιδια!!!!!
Ειχα παει δυο φορες στο ιασωνος και δεν περασα αφου δεν μου αρεσε το ψωνιο που λανσαρε για γκομενα!!!!!Σημερα κανοντας τσαρκα ηταν στην κολωνου και μου εριξε καραμουτζα οτι κανω μονο βολτες και δεν περναω.Φυσικα του ειπα να παει να φυλαξει προβατα στην Αλβανια και να ρωτησει ποιος ειμαι στην πιατσα!!!!Αποχωρησα γιατι ημουνα ετοιμος να του χωσω μπουνιδι,ηταν ακρως προκλητικος!!!!
Αντε με τα μουναπανα γαμω την ωρα που τους μαζεψανε εδω περα και το παιζουν και πονηροι!!!!!!!
Ο μαλάκας ο Σαμαράς που τους κουβαλησε στην Ελλάδα το 1991 καί ο Παπούλιας που τους πατρωνάρει γιατί είναι από τα μέρη τους.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Ο μαλάκας ο Σαμαράς που τους κουβαλησε στην Ελλάδα το 1991 καί ο Παπούλιας που τους πατρωνάρει γιατί είναι από τα μέρη τους.
kαλησπερα συναγωνιστες φυσικα ο ολεθριος για τη χωρα  σαμαρας μας οδηγει στην καταστροφη.Εμεις αυτες τις δεκαετιες τι καναμε παραχωρησαμε ολα τα επαγγελματα στους αλλοδαπους απο οικοδομες χωραφια συνεργεια καθαρισμου ντιλιβερυ ειδικα στους αλβανους γιατι βλεπετε καναμε πολλοι στρατηγικη δυστυχως το βολεμα στο δημοσιο επιδοτουμενα σεμιναρια για ανεργους απομακρυνθηκαμε απο τον πρωτογενη τομεα της υπαιθρου ηρθαμε ολοι Αθηνα για σπουδες διχως μελλον και παει λεγοντας.Εχουμε ευθυνες σαν κοινωνια και κρατος
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.239
Πόντοι
6.265
Μαυρο στο αλβανοτσατσο του Ιασωνος 20β που τωρα πηγε Κολωνου 23 στο πανω!!!!!!!!!!!Προκειται για ενα γερο με γυαλια που νομιζει οτι επιασε τον παπα απο τα αρχιδια!!!!!
Ειχα παει δυο φορες στο ιασωνος και δεν περασα αφου δεν μου αρεσε το ψωνιο που λανσαρε για γκομενα!!!!!Σημερα κανοντας τσαρκα ηταν στην κολωνου και μου εριξε καραμουτζα οτι κανω μονο βολτες και δεν περναω.Φυσικα του ειπα να παει να φυλαξει προβατα στην Αλβανια και να ρωτησει ποιος ειμαι στην πιατσα!!!!Αποχωρησα γιατι ημουνα ετοιμος να του χωσω μπουνιδι,ηταν ακρως προκλητικος!!!!
Αντε με τα μουναπανα γαμω την ωρα που τους μαζεψανε εδω περα και το παιζουν και πονηροι!!!!!!!
Δικέ μου,αυτός είναι μέγας μαλάκας.Μην χαλιέσαι και μην δίνεις σημασία.Μάθανε ότι πηδιόμαστε,πλακώσανε και οι Αλβανοί.Παίζει να σε καραμούζιασε,γιατί μάλλον δούλευε η γυναίκα του και έχανε ποσοστά.Του το είχε πεί στο Κωλονού ένας πιτσιρικάς αυτό...Και δεν είπε τίποτα.Πήγε στον υπηρετικό του θάλαμο βουβά...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
mini live ενημερωσούλα...

φυλής 74 το δεξί μαγαζί ανοιχτό,δούλευαν η βυζαρού νάνσυ κι άλλη μια μαυρομάλλα απαράδεκτη. :S

Φωκαίας 27Β πάνω,η άννα του ορέστη.

Φωκαίας 27Β κάτω,ένα κοντόκανο μινιόν μαυρομάλλικο πιπίνι με πολύ νεύρο και κορμάκι στημένο. :kissass2:

φωκαίας 27α υπόγειο,η καρολίνα(δεν την είδα),υποθέτω η ξανθιά βυζαρού. :tits:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
mini live ενημερωσούλα...

φυλής 74 το δεξί μαγαζί ανοιχτό,δούλευαν η βυζαρού νάνσυ κι άλλη μια μαυρομάλλα απαράδεκτη. :S

Φωκαίας 27Β πάνω,η άννα του ορέστη.

Φωκαίας 27Β κάτω,ένα κοντόκανο μινιόν μαυρομάλλικο πιπίνι με πολύ νεύρο και κορμάκι στημένο. :kissass2:

φωκαίας 27α υπόγειο,η καρολίνα(δεν την είδα),υποθέτω η ξανθιά βυζαρού. :tits:

Πάω να δω αυτή την Άννα επιτέλους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom